Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:10 pm

Za 18 dana ide teren dobili mnoge sponzore i vrhunac generalni. Kup gotov pa osvojen za titulu cemo se borit do zadnje minute minute ove sezone. Uprava radi famtastican posao. Najstabilniji I najorgazovaniji klub smo dobro stojimo financijski. Imamo par igrača u izlogu da dobro zaradimo. Bit ce para sa strane od bivsih igraca mozda I Dzeko ode. Evropa na Grbavici sa modernim terenom izgradnja stadiona itd. Moze se jos tu nabrajati. Zadovoljan hvala Bogu. I naravno jos jednom povlacim mi navijaci smo najslabija karika kluba. Inace mi smo navikli da svaku uzimamo po 3 4-0. Nije me iznenadila jucer posjeta dosta nas raje ne radi u drzavnoj firmi i oni sto su bili slobodni praznik je. Zato trebamo dati podrsku do zadnjeg kola pa sta Bog da.
Cuva Bog Zelju svog!
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:11 pm

Kakve smo preokrete imali ovo još nije gotovo a to znaju i oni. Samo je pitanje koliko široki ima snage za pobjedu na stadionu Veleža. Iako se nadam da mogu do boda .
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:15 pm

Iduca dva kola oni ne smiju uzeti vise od 2 boda, a mi moramo svih 6. I opet je realnije da oni nece uzeti vise od 2 nego da cemo mi uzeti svih 6.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:27 pm

Glupo nam je sad za bilo kakvu vadionu ali oni su na vrijeme pored nasih gresaka zavrsili mnoge stvari ne sad zadnja tri kola, nego mnogo ranije na ovaj ili onaj nacin samo ne fudbalski, na terenu, sportski.

Spisak sluzbenih lica za naredno kolo ce to da potvrdi. Nemojte da vas izenadi masakar u revansku kupa.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:30 pm

Ja se samo nadam da ekipa i SS ne razmisljaju kao mi ovdje na forumu.😬 Nismo mi jos uzeli kup, i sami znamo da je moguce primit 3 gola u 5 minuta, zato samo polako, jos nista nije gotovo.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:32 pm

Naravno da nismo, ne znam odakle nam pravo da pricamo da je finale zavrseno, ako izađemo kao zadnji put dole mozemo mi i tricu primit. Al realno je da smo pehar vec uhvatili jednom rukom, pogotovu jer nemaju 3 udarne igle za tu utakmicu. Samo ozbiljno i skoncentrisano, zabiti go u prvom poluvremenu i donijet kup na Grbavicu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:34 pm

Ma lud je onaj ko misli da Krupa može ošutat prema golu i u drugoj.
Još jedna rutinska pobjeda ;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:42 pm

kvalitet je napisao/la:
čet maj 03, 2018 11:28 am
Charlie Sheen je napisao/la:
čet maj 03, 2018 10:47 am
Ocekivana posjeta i ja zaista volim utakmice u onakvoj atmosferi mada je to po klub kobno i klubu te reputacije ne prilici.
Najvise sam ogorcen na Adzema sto je zapostavio Sabana i sto nije ubacio jos nekog od Sehica,sto nije ukazao povjerenje djeci sa kojima
Je vjerovatno provodio vise cremena nego roditelji.
Dobili smo samo standardnog Hajdarevica kojeg je na proljece unistio ne odmaranjem i Kemo koji igra silom prilika.
Kup je za mene utjesna nagrada zaista,svakako da ce mi biti drago ali ponasanje nasih igraca i trenera u borbi za titulu je za povracanje.
Vidim produzila se saradnja sa butmirom,one lokve na istoku i ispucani beton za godinu dana je sramota.Nadam se da nece oni izvrsavati radove na jugu.
:palacgore:
Ja koliko znam istočna tribina nije jos završena ima na njoj još posla dotjerivanja i svega ostalog da bi rekli to je to
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:44 pm

Sad vidim na izvjestaju kako se Daniel mame svima najeba nakon gola. :rofl1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:45 pm

Yebo majku za 18 dana počinju radovi..
Najdraži dio sezone :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 03, 2018 1:34 pm
Ma lud je onaj ko misli da Krupa može ošutat prema golu i u drugoj.
Još jedna rutinska pobjeda ;)
Ekipa Slobodana Starčevića koja nije upisala pobjedu u posljednjih sedam prvenstvenih mečeva, odigrala je dobar meč i upisala tri boda protiv Željezničara koji se nadao da bi trijumfom u Krupi na Vrbasu mogao da ostane izjednačen sa Zrinjskim na vrhu tabele.

Fajic i Marjanovic se ne bi slozili s tobom ;)

https://www.youtube.com/watch?v=vNqQKj7eyJ0
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:47 pm

Plava Porodica je napisao/la: Yebo majku za 18 dana počinju radovi..
Najdraži dio sezone :D
Radovi, Europa i boomovi. Tek se sad zakuhava. 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:49 pm

Ako ostanu ove satnice treba iz kluba reagovati,majku im ***** mafijasku.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:51 pm

Amidza je napisao/la:
čet maj 03, 2018 1:47 pm
Plava Porodica je napisao/la: Yebo majku za 18 dana počinju radovi..
Najdraži dio sezone :D
Radovi, Europa i boomovi. Tek se sad zakuhava. 8-)
A jos prelazni rok zakaric, graovac, zasad blagojevic, Ubiparip, kajkut(nikakva šteta), neko od dvojca(Hajdarevic sabanadzovic), pa realno i bogicevic, Projic, nadam se mehremic. Malo je reci da ce biti zanimljivo.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:52 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
čet maj 03, 2018 1:49 pm
Ako ostanu ove satnice treba iz kluba reagovati,majku im ***** mafijasku.
Klub već dvije godine pravi ogromne greške ne zbog toga što bi trebao raditi ono sto radi Zrinjski već što bi trebao sebe zaštiti da mu se ne radi sto se radi.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:54 pm

MrRiccoli je napisao/la:
čet maj 03, 2018 1:51 pm
Amidza je napisao/la:
čet maj 03, 2018 1:47 pm
Plava Porodica je napisao/la: Yebo majku za 18 dana počinju radovi..
Najdraži dio sezone :D
Radovi, Europa i boomovi. Tek se sad zakuhava. 8-)
A jos prelazni rok zakaric, graovac, zasad blagojevic, Ubiparip, kajkut(nikakva šteta), neko od dvojca(Hajdarevic sabanadzovic), pa realno i bogicevic, Projic, nadam se mehremic. Malo je reci da ce biti zanimljivo.
Jasta. :D Nece bit dosadno, u svakom slucaju. Puno odlazaka, puno dolazaka, jos i novi strucni stab mozda, ko zna. :pljesak:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:56 pm

Dobro ljudi, ne mora značiti da Graovac ide. Momak je došao da bi igrao u Želji, možda želi i titulu sa istim.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 2:02 pm

Neki mogući scenario. Mi u subotu uzmemo Radnika, Široki mora igrati sa Zrinjskim na nož jer mu Evropa nije sigurna i pored naše sigurne pobjede protiv Krupe. Bar da im bod uzmu da nam daju nadu. U srijedu mi uzmemo KUP. A subotu idemo rasterećenom Širokom, kojem ta utakmica više ništa ne znači. Šupci na Koševu igraju sa Zrinjskim, i pored bojkota, valjda mogu bod izvući i zadnje kolo oni nam dolaze, pobjeda znači titulu. Ako ovo bude, treba nabaviti apaurina, čajeva od lipe, nitroglicerina za srce... :)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 2:04 pm

ja ne znam šta bi i kako bi da do toga dođe. majke mi. čime bi se uradio, bapio da to mogu gledati... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 2:05 pm

Oni najbolesniji su se nadali i prošle godine kiksu zrinjskom protiv slobode, zadnje kolo :D
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], black64, dzulijano_pike, Google [Bot], kvalitet, salle86 i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija