Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 12:24 am

Ja kad vidim da "navijaci" postavljaju uslove da bi dosli, muka mi.

Majku ti *****, dodji i podrzi, igrat ce Zeljo i s tobom i bez tebe

Navijaci rezultata=out.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 12:37 am

Ovih par glupana sa govnastog foruma koji prozivaju upravu i Misketa nabijem na tuki. Klosari jedni, nadjite sebi zanimaciju. **** vam Miske najmilije u tim nesretnim zivotima.
Modus vivendi !
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 12:39 am

Ni jedan normalan Zeljovac ne moze reci Kup je bezveze i Misimovicu odlazi. Moze samo neko ko ima interesa od prethodnih uprava.
Ako osvojimo kup a ostanemo bez titule ipak je pomak za razliku od prethodnih sezona.
Sretan pobjedom ali taktika ipak losa. Ne zelim prizivati nogu Adzemu ( jer ne znam nikoga boljeg) ali ici na centarsuteve protiv ovih jablana... sreca pa udjose dvije. U svakom slucaju napredak naspram zadnjih utakmica.
Kajkut stvarno nije ni za zadnjih 15 minuta. Nije mi Adzem jasan.
Adi odigrao dobro ali meni treba jos 10 vakvih utakmica da bih ga hvalio.
Celo, Anel,Daniel,Jadranko, danas meni odlicni, ostali na nivou ali taktika mora biti drugacija. Dominirali smo sa posjedom lopte ali iz toga treba izaci vise cistih sansi a ne centarsut pa sta bog da, da to valja dali bi smo koji gol i u prethodnim tekmama. E sad da li je do taktike ili igraci nemaju kvalitet za nesta drugo ja to ne mogu znati.
Uglavnom generalno o nakoj smjeni uprave ne smije biti ni rijeci, a tzv sportski segment bogami skripi dobro.
Mogao bih do sutra ali jedno mora biti a to je puna podrska FK Zeljeznicaru.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:00 am

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet maj 03, 2018 12:37 am
Ovih par glupana sa govnastog foruma koji prozivaju upravu i Misketa nabijem na tuki. Klosari jedni, nadjite sebi zanimaciju. **** vam Miske najmilije u tim nesretnim zivotima.
Ma ne mozes se ni obazirat na taj forum. Ja odem, pogledam - bukvalno 3-4 frajera (ako nisu 2 s vise akaunta) jedan drugom odgovaraju na jedne te iste postove. Ima par izuzetaka i ok raje, ali manje vise je to to. Mrtva tema, ne yebe ih niko 2% jer su im i za bombardovanje Sirije krivi Miske i ostali. Mislim, smijesno. Nisu neki kapaciteti, pa su previse ofirni i prozirni da im bilo sta upali vise. Slabo se iko upeca na te gluposti.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:10 am

BlueSide je napisao/la:
sri maj 02, 2018 10:47 pm
Od mene je Adi dobio podrsku, i nije bila ironicna, ako je okrivljen za skoro svaki poraz zasto nebi bio "okrivljen" i za pobjedu.
Ofanzivno odlican + asistencija, defanzivno isto dobar..imao je vise prodora nego Zakaric za citavu polusezonu

Šaban odlican
Dr.Blagojevic
Dzeno majstor
Rama i pored povreda i kartona za malo vremena pokazao da je najbolja 10 u ligi

Kajkut 0
Zakaric 0
Mislim da je Žera danas mogao komotno dobiti sansu..da vidimo konacno sta moze jer minute na kasikicu nisu mjerilo
Meni je sve u glavi Sinisa i kako je los bio to je katastrofa i dodje do haman najboljeg igrača ekipe. Mehremic je fkt los bio skoro sve tekme osim prve u Krupi i 9ve danas, ali ono što mu nikad nisam mogao zamjeriti jeste borbenost jer sigurno je da daje sve od sebe i da nije jedini krivac za loše rezultate čaj najmanje je kriv sto smo u 4 tekme dali 1 gol ali eto uvijek svi gledamo najslabiju kariku, a da su se ostali borili koliko on bila bi druga priča. Za mene on nije za Želju ali daj Bože pa se ja grdno prevario, a on me skroz demantovao
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 1:14 am

Objavile sportsk.e naslov: Mehremiceve besane noci i u tekstu lik nahvali Mehremica kao da je Marcelo, na kraju napisa doticni novinar, Grbavica mu nije samo prolazna stanica.. :doktor: :placeodsmijeha:

Kako mozete porediti Sinisu i Mehremica?
To sto je nama Sinisa najbolji bek je dokaz u kakvom smo qrcu kad je rijec o bekovima u nasoj ekipi..

Jovan Blagojevic :klanjase:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 5:35 am

Brko ba, predji preko ponosa sta si se naklatio na kosti Sinisi i kad igra dobro to je "jer mi imamo lose bekove".
Evo liga vrvi od raznih Dani Alvesa, Carvajala i pm. Nek je mali pitarski smrad Kadusic bolji bek od njeg ili mozda Hadzic. Ne znam sta hocete vise, covjek igra odlicno i opet ne valja.

Fakat nezahvalno prema jednom nasem igracu i sve zbog cega, zbog ponosa da ne bi pogazio sebe.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 7:39 am

Okolele je napisao/la:
čet maj 03, 2018 12:16 am
Drago mi je sto su golove postigli Zajmović i Graovac jer su zasluzili zbog igra u prethodnom periodu..Također pohvalio bih i Adija bio je dobar danas..Malo je na pocetku krenuo lose ali kako ga krenuse furati sa sjevera Bgm i on poce igrati..
Prvo je bilo furanje, kasnije je stvarno bilo zasluzeno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 7:43 am

Kakva je bila zajebancija s Musom u vakat.
Neko lijevi nesto dobro uradi a s tribina "Bravo Muhamede" :D
 
alombardo
Postovi: 990
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 8:10 am

MANIJACI ZNAJU KO JE SENAD MISIMOVIĆ I NEĆE MU OKRENUTI LEĐA
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 8:16 am

ovo "ne treba nam kup" je stvarno u sferi "samo mi ovo možemo". ali na negativnom polu.

pitari bi od njega napravili kup uefa, što je druga vrsta bolesti. ali mi sebi tepamo da nam je dobro...
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 8:35 am

Na Grbavici su danas igrali Željezničar i Krupa, a prvi susret finala Kupa BiH je zbog povrede morao napustiti Nusmir Fajić.

Fajić je na poluvremenu izašao iz igre, jer je pred sami kraj prvog dijela igre imao jedan žestok sudar sa defanzivcem Plavih, te je na terenu ostao ležati i nekoliko minuta, a na kraju je na nosilima iznešen van okvira igrališta.

Kako saznaje portal misamosjedimouredakciji.ba, Fajiću je napuklo rebro, te će vjerovatno morati odmoriti naredih desetak dana, što znači da neće biti na raspolaganju Slobodanu Starčeviću za revanš susret sa Plavima, koji se za sedam dana igra u Krupi na Vrbasu.


Znači za sada najvjerovatnije nema Fajića i Dujakovića, uz Galešića koji nema pravo nastupa
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 8:42 am

Još jednom da istaknem: Ko god jučer nije došao na tekmu a nije imao valjan razlog da ne dođe, grdno se zajebao !
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 8:43 am

Blagojević Šaban
Zec Ramović Zajmović
Ubiparip

To je sredina i napad koji bi gurao do kraja sezone, najviše presigna, kretanja i fluidnosti sa tim igračima imamo. Mislim da ne bi prošla nijedna tekma a da ne postignemo par golova sa obzirom na probleme koje bi naša kretanja i presing stvarao protivnicima na šta nisu navikli u našoj ligi...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 9:09 am

Sta da ocekujemo kada grupa dize parolu i sama stvori atmosferu da je kup nebitan?
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 9:11 am

Paranoja je napisao/la:
čet maj 03, 2018 8:43 am
Blagojević Šaban
Zec Ramović Zajmović
Ubiparip

To je sredina i napad koji bi gurao do kraja sezone, najviše presigna, kretanja i fluidnosti sa tim igračima imamo. Mislim da ne bi prošla nijedna tekma a da ne postignemo par golova sa obzirom na probleme koje bi naša kretanja i presing stvarao protivnicima na šta nisu navikli u našoj ligi...
Slazem se, s tim da ne bih Zakarica otpisivao jer mi on nekako vise pomaze u defanzivi.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 9:17 am

storm_raider je napisao/la:
čet maj 03, 2018 7:39 am
Okolele je napisao/la:
čet maj 03, 2018 12:16 am
Drago mi je sto su golove postigli Zajmović i Graovac jer su zasluzili zbog igra u prethodnom periodu..Također pohvalio bih i Adija bio je dobar danas..Malo je na pocetku krenuo lose ali kako ga krenuse furati sa sjevera Bgm i on poce igrati..
Prvo je bilo furanje, kasnije je stvarno bilo zasluzeno.
Kao nekad u sretna vremena sa Lazom, kad smo isli na tekme da se zajeb... sa igračima da uništavamo na terenu protivnike :)
Samo me iznenadila Krupa sa svojim bezobrazlukom i prljavstinom pogotovo onaj papak Vukotić koliko je bezobrazan bio a svakako je imao zastitu od strane sudije za sve faulove i prigovaranja i pogotovo za onu kačenje sa Zakarićem i Kemom,djubre prgavo.
Čim smo malo imali svježije igrače, zajedništvo u ekipi odmah je bolja igra, bolji rezultat, steta sto nismo zabili jos jedan jer smo za dvije klase bolji od Krupe.
Sudija uzasan perfidno sudio od kartona do nekih faulova, vidi se da nema pomaka u odnosu sa Savezom jer nas evo jeb...i protiv Krupe a vidjeli smo sta nam je uradio protiv Zrinjskog.
Uglavnom drago mi je sto je prvi trofej došao na Grbavicu :titula:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 9:26 am

:roll: Najgore od svega je sto svinje nece dobiti ni uskog ni kitare ali mi ne mozemo dobiti sve tri!
Ili mozda mozemo
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 9:27 am

Trofej jos nije osvojen. Ima jos 90 minuta.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 03, 2018 9:27 am

a mi dva gola možemo i u minuti i po primiti.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 106 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija