Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 11:41 am

Ja nažalost propuštam ovu utakmicu. Nikako mi petak nije odgovarao, tako da... Što se utakmice tiče, ne očekujem puno. Kad god sam pomislio da bi mogli pobjediti, sjebali su me. Ne znam više ni čemu da se nadam.
Kjosevski- Graovac, Bogičević, Osmanković, Projić/Hadžić- Blagojević, Hajdarević/Šaban- Zakarić, Ubiparip, Zec- Zajmović.

Vjerovatno najbolje što imamo... Samo je pitanje kakvo je stanje sa Zecom. Dok on uđe u ritam, formu...
Ne znam. Nek AĐem o tome misli. Kako su zasrali, sad nek popravljaju.
Moja prognoza rezultata 0:0
A posjeta 3.000 plafon.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 11:43 am

Ne morate daleko, evo npr pogledajte press Hajduka prije ili poslije tekme, klipovi traju preko pola sata, izresetaju te svi redom pitanjima, od igre, taktike, stanja u svlacionici, stanja u klubu, ma do detalja te ljudi ispitaju sve.
Da ne idemo u lige 5 gdje su bivsi igraci uglavnom uposlenici medija kao npr Sky, pa na njemackom sport1 bude na kraju sedmice ona emisija od dva sata gdje se vrsi detaljna analiza gdje je voditelj bivsi igrac bayerna a gosti eminentni novinari i ljudi iz fudbala, o talijanima i novinarima da ne pricamo tek, u Rimu ti je nakon poraza na pressu strijeljanje pitanjima kad si trener..

Kod nas 10 novinara, jedan sportista (igra na male rekreativno), i svi skupa postave 1 pitanje , kakav je zdravstveni bilten za sutrasnju utakmicu :pljesak:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 11:58 am

Kospicar je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:35 am
teatrale36 je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:31 am
Kospicar je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:11 am
Postavili su pitanje Jovanu vezano za produzenje ugovora, ne znam sta bi vi da oni postave na pressu?
Recimo za Mehremića, dokad ga misli forsirati ? I nama zivce kidati.....
Pa ako si slusao press postavljeno je pitanje za Mehremica, gdje je Adzem izignorisao
Kakva arogancija...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 11:59 am

Ma komotno se ovi presovi ne moraju ni odrzavati.. Bezveze izgube dvije i po minute.. A ova ignorisanja pitanja i izbjegavanja odgovora su retardirana..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:05 pm

Vise bi postovao da kaze “igra zato jer je najbolji bek u ekipi” i cao, ma da bilo sta kaze. Nemas ti moj Adzeme vise nikakvo pokrice za tu aroganciju, gladjenje brade i slaganje faca.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:07 pm

Čuj, šta će postavit, pa nek postave pitanje smatral da su zadnje igre rezultat burn-out sindroma istih 11 igrača što mi svi ovde i trubimo.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:08 pm

Ja vala ne znam kako bi to mi mogli sutra dobiti..
Ovo što bude na tribinama će yebavat majke našim njihovim sudijama od starta, svi smo nadrkani maksimalno, ovim našim do života nije koliko se može vidjeti..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:09 pm

Slabo su se pitanja cula, samo sam cuo odgovore, pa ne zapazih bas to za Mehremica. Eto, i kad im postavis 3-4 pitanja, dobijes sture odgovore, ponovi ono sto je vec rekao i to je sve.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:18 pm

I sportski direktore, ne daji nam pare za nekog kapitalca, kad ga imaš već. Dogovori se sa Jovanom kako znaš i umiješ. Jedino ako on nema želju za ostankom ovde.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:22 pm

Samo Goran kapitalac :kafa:

naletite na temu : http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 46#p315046

Sad biramo drim tim :placeodsmijeha:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:23 pm

Covjek ce radi svog ega i inata, ne samo nas kostati titule, nego sebi zatvoriti vrata seniorskog fudbala. Bravo Adzeme. :palacgore:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:29 pm

Citam na sc-u da je pocela rekonstrukcija pomocnog terena i da imaju slike, slab mi 3g da otvorim clanak pa ako moze neko neka ovdje postavi slike.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:34 pm

Amidza je napisao/la:
čet apr 26, 2018 12:23 pm
Covjek ce radi svog ega i inata, ne samo nas kostati titule, nego sebi zatvoriti vrata seniorskog fudbala. Bravo Adzeme. :palacgore:
zamisli postane heroj :D
Željezničar ante portas !
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:36 pm

Jovan Blagojevic 2018
phpBB [video]
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:37 pm

Biće jako teško jer igramo zaista užasno. Ali poznavajući nas sve je moguće , naravno da se nadam pobjedi i tituli. Pobjeda i slomljena noga čet.nika bilbije bi biolo odlicnoooo.
Bojim se sudije vidjeli smo šta je bilo u Krupi. Jesmo igrali loše i pobjedu nismo zaslužili ali sve bi bilo drugačije da nije digao onaj ofsajd.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:41 pm

cikazubo je napisao/la:
čet apr 26, 2018 12:29 pm
Citam na sc-u da je pocela rekonstrukcija pomocnog terena i da imaju slike, slab mi 3g da otvorim clanak pa ako moze neko neka ovdje postavi slike.

U pitanju je pomocni s umjetnom travom, na slikama izgleda kao da u 16ercu stavljaju novu umjetnu travu.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 12:48 pm

Kospicar je napisao/la:
čet apr 26, 2018 12:41 pm
cikazubo je napisao/la:
čet apr 26, 2018 12:29 pm
Citam na sc-u da je pocela rekonstrukcija pomocnog terena i da imaju slike, slab mi 3g da otvorim clanak pa ako moze neko neka ovdje postavi slike.

U pitanju je pomocni s umjetnom travom, na slikama izgleda kao da u 16ercu stavljaju novu umjetnu travu.
Nista, ja mislio da dizu nesto na nasem pomocnom, taj plasticmo je ionako od opstine, a to krpljenje plastike je samo kratkotrajno rjesenje, roditelji djece se zale, juniori takodje, propao teren skroz, kramponi se izlizu za mjesec kolko je tvrd, da ne pricamo kako utice na zglobove, prije svega koljena.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 1:05 pm

Kospicar je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:35 am
teatrale36 je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:31 am
Kospicar je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:11 am
Postavili su pitanje Jovanu vezano za produzenje ugovora, ne znam sta bi vi da oni postave na pressu?
Recimo za Mehremića, dokad ga misli forsirati ? I nama zivce kidati.....
Pa ako si slusao press postavljeno je pitanje za Mehremica, gdje je Adzem izignorisao
Nisam slusao press, zato i pitam kako niko od nazovi novinara da nesto pita, kao da ih je strah da ne dobiju neku zabranu i sl. Kakvi moroni!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 1:07 pm

pa vjerovatno zato što pišu svašta po portalu, a na pressu hinjski sjednu u zadnju klupu, magareću, ko pičkice
Željezničar ante portas !
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 1:10 pm

cikazubo je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:43 am
Ne morate daleko, evo npr pogledajte press Hajduka prije ili poslije tekme, klipovi traju preko pola sata, izresetaju te svi redom pitanjima, od igre, taktike, stanja u svlacionici, stanja u klubu, ma do detalja te ljudi ispitaju sve.
Da ne idemo u lige 5 gdje su bivsi igraci uglavnom uposlenici medija kao npr Sky, pa na njemackom sport1 bude na kraju sedmice ona emisija od dva sata gdje se vrsi detaljna analiza gdje je voditelj bivsi igrac bayerna a gosti eminentni novinari i ljudi iz fudbala, o talijanima i novinarima da ne pricamo tek, u Rimu ti je nakon poraza na pressu strijeljanje pitanjima kad si trener..

Kod nas 10 novinara, jedan sportista (igra na male rekreativno), i svi skupa postave 1 pitanje , kakav je zdravstveni bilten za sutrasnju utakmicu :pljesak:
Ma samo pročitaš S.portske novosti koliko pisu i razglabaju o pojedinim klubovima, da ne govorim o talijanskim sportskim novinama, a mi? Mi nista nemamo eto nemas printane medije, kao skupi, evo imas ove elaktronske katastrofa, o tv da i ne pričamo. Ili su toliko nesposobni da ne znaju napraviti intervju ili ja nemaju ideja, pa kad smo pročitali neki intervju nekog naseg igrača duzi od 5 rečenica?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija