Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:35 pm

Na jednoj strani fudbalski igracki genij, Bozanstvo gdje god je igrao, idol Zidana, selektor kojeg je 1 gol dijelio od EP.
Na drugoj strani Adžem. :lol:
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u ned apr 22, 2018 2:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:36 pm

A Adzema ne treba sad tjerati.
Jedino da neko bude privremeno pa da se na kraju sezone pristupi dovodjenju "pravog" trenera.
Sad nekog postaviti ono onako pa i njeg u pola sljedece sezone smjeniti, mislim da ne vodi nicem.

Mada sam ja da Adzem ostane :D
Zavaljujte nas jos, kad ste nas i sad zavalili.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:39 pm

kremenko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:35 pm
Na jednoj strani fudbalski igracki genij, Bozanstvo gdje god je igrao, idol Zidana, selektor kojeg je 1 gol dijelio od EP.
Na drugoj strani Adžem. :lol:
Pretjerujes drug. Igracki genij...nekad. Sada samo prodani interesdzija, alkos i kockar, sa jako dobrim ledjima, koji eto zna ponesto i o fudbalu. Sto se reprezentacije tice, mozes ga pamtiti po 1 golu do EP ili po menadzerskim igracima koje je gurao uz podrsku Usanovica i slicnih. Nemojte da od Zrinjskog Real pravimo, a od Bake Zidanea.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:43 pm

Dajte Mešu samo nek onog Gillija dovede. Pa igracima ovakve utakmice zubima naplacivati :rofl1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:44 pm

Amidza je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:39 pm
kremenko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:35 pm
Na jednoj strani fudbalski igracki genij, Bozanstvo gdje god je igrao, idol Zidana, selektor kojeg je 1 gol dijelio od EP.
Na drugoj strani Adžem. :lol:
Pretjerujes drug. Igracki genij...nekad. Sada samo prodani interesdzija, alkos i kockar, sa jako dobrim ledjima, koji eto zna ponesto i o fudbalu. Sto se reprezentacije tice, mozes ga pamtiti po 1 golu do EP ili po menadzerskim igracima koje je gurao uz podrsku Usanovica i slicnih. Nemojte da od Zrinjskog Real pravimo, a od Bake Zidanea.
Ok
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:44 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned jul 23, 2017 3:27 pm
los potez. sve sto bi napisao bilo bi samo doljevanje ulja na vatru. kao neko ko voli Zelju ne pada mi napamet da to radim.

u ponedjeljak sam na starom mjestu. sa jos vecim zarom i optimizmom. Adzem je novi trener, covjek koji je dugo radio sa omladinom koju zelimo gledati, covjek koji je dugo dugo u klubu i koji sigurno zna svaki djelic naseg bica. zelim vjerovati da ce uspjeti naci pravi balans i da cemo vec sutra moci vidjeti naznake onoga sto prizeljkujemo. a to jeste Zeljina mladost u koju polazemo tolike nade.
moze me nervirati dosta toga. mogu biti ljut na neke ljude. ali kao pravi Zeljovac ne zelim izbjeci priliku da Adzemu i momcima vec sutra dam punu i apsolutnu podrsku.
na kraju krajeva, puno je toga na kocki. neki nisu ni svjesni. nasa podrska ne smije izostati.
moja nece!

:zeljeznicar1:
i godinu dana nakon ovakvog posta i toliko podrske tokom cijele godine neko me danas naziva pascetom!?

hajde sto je mene naguzio jer sam ocekivao nesto drugo u odnosu na ovo sto je radio, ali zasto je naguzio one koji su mu zaista ukazali povjerenje i imenovali ga sefom strucnog staba!?

gdje su djeca? gdje je borba? gdje je motivacija? gdje je "Grbavica skola fudbala"? u Mehremicu ili Mehremic u njoj!?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:54 pm

U petak je sve na igracima, njihova zelja i borbenost, pravimo se da nema trenera uopste.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:55 pm

Ja sam za to da Ažem ostane ali da se nađe pravi šef stručnog štaba, ne kontam vas koji misle da je trenerovo da vodi komplet ekipu, trener sprema isključivo narednu utakmicu iz rostera koji mu stručni štab obezbjedi i kvaliteta koji mu stručni štab omogući da ima. Da, i trener je dio stručnog štaba ali samo mala karika u lancu rada jednog profesionalnog fudbalakog kluba, to dok se ne uspostavi na zadovoljavajućem nivou bićemo amateri kakvi smo danas.
イビチャ・オシム
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:57 pm

Meni je najsmjesnije kad procitam, parafraziram "u petak pobjediti Zrinjski i eto nas u igri". O kakvoj ba igri.. Pa mi poslije Zrinje imamo Radnik i Siroki u gostima i pitare kod kuce :lol: Raspored ono na. Pomirite se da cemo drugu godinu za redom propustiti titulu i eto. Nadati se da ce barem uzet kup na guzove.

Za iducu godinu Amara probati dovesti. Ako nece on, onda probati nekako naci nekog stranca ili covjeka sa ovih prostora ali koji radi u INO.. Sa Adzemom nam nema napretka. Jer nikakve razlike nema izmedju njega i ove (ne)igre, i sa Slavkom, Kosticem, Mulalicem, Djurbuzovicem...

Jos jestno, dobro je neko spomenuo. Ismijavao je se Slavko zbog spreme igrace, onaj Covic pogotovo, kao igraci vaki naki. Evo nas u aprilu mjeseci i potpuno identicna situacija hahah. Ko je sad ovdje budala a ko pametan?
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:04 pm

Izlija je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:55 pm
Ja sam za to da Ažem ostane ali da se nađe pravi šef stručnog štaba, ne kontam vas koji misle da je trenerovo da vodi komplet ekipu, trener sprema isključivo narednu utakmicu iz rostera koji mu stručni štab obezbjedi i kvaliteta koji mu stručni štab omogući da ima. Da, i trener je dio stručnog štaba ali samo mala karika u lancu rada jednog profesionalnog fudbalakog kluba, to dok se ne uspostavi na zadovoljavajućem nivou bićemo amateri kakvi smo danas.
da me neko ne shvati pogresno. Adzem je dobar momak i tu nema diskusije. mali smo klub da bi se tek tako I DALJE odricali ljudi koji jesu Zeljo i koji cine Zelju. medjutim, on vise ne moze biti prvi covjek prve ekipe.
u svakom slucaju volio bi da ostane u klubu. nije sramota biti trener mladjih selekcija. uostalom, tu je napravio ozbiljan rezultat koji se ne moze osporiti za razliku od seniorskog.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:06 pm

Valjda smo zadnje 3 sezone trebali shvatiti da problem nije u trenerima. Adzemu, bez obzira na sve, treba dati maksimalnu podrsku. Igracima dati do znanja da nisu iznad trenera niti iznad kluba. A sve dok iz neposredne blizine ne otjeramo sve one koji kao vole Zelju a rovare okolo na sve strane i jedva cekaju neki kiks da bi se nasladjivali, necemo napraviti iskorak. Navijaci su takodjer posebna prica. Sve dok u 20.minuti utakmice budemo slusali kako masa ljudi sa tribina psuje djecu Vranjesu, Zakaricu, Adzemu pa cak i Hajdarevicu oni nikad nece moci igrati za nas klub svim srcem.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:09 pm

A evo pički evo ih ajdee sad pljuni malo bošnjo de popljuj, gdje ćeš ti podržati nekog ili nešto, kad te kroz život vodi parola "NIKO NE VALJA SAMO SAM JA DOBAR" Pljuni malo im i majku jebi deder.

NAVIJAČI ŽELJEZNIČARA, A NE REZULTATA !
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1823
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:11 pm

Šta ste se prepali, osvajamo duplu.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:13 pm

bogi je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:09 pm
A evo pički evo ih ajdee sad pljuni malo bošnjo de popljuj, gdje ćeš ti podržati nekog ili nešto, kad te kroz život vodi parola "NIKO NE VALJA SAMO SAM JA DOBAR" Pljuni malo im i majku jebi deder.

NAVIJAČI ŽELJEZNIČARA, A NE REZULTATA !
mozes citati koliko hoces ali nikad neces nauciti.

valjda,
NAVIJACI REZULTATA A NE ZELJEZNICARA.

ako sam dobro skontao kontekst tog blago retardiranog komentara.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:14 pm

Ako si navijač rezultata idi i navijaj za zrinjski oni ti imaju rezultat.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:15 pm

Volimo Zelju, al samo kad je prvi. Ako nije, ljubav je manja.
Nezadovoljni smo svojim zivotima pa nam dobro dodje ovdje da tu frustraciju istresemo. Lijep pozdrav.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:15 pm

U sportskom dijelu treba vise stvari promjeniti kao i Adzema naravno, slazem se da su neki igraci precjenjeni, da su ovi neki igraci sa strane dosli samo tu u tranziciju a ne da igraju i da ginu za Želju. Samo prolazna tacka ka nekom stranom angazmanu, ne zanima ih puno nasi problemi.Ja od Adzema nikad nisam cuo da je shodno svojoj proefesiji kvalitetno nakon utakmice iznio analizu kako nas tako i protivnika kao sto je npr.. jucer starcevic rekao kako je markirao nase najbolje igrace, a ovi ostali naravno nemogu nista. Mislim da ono njegovo moramo popraviti neke stvari puno podsjeca na ono Edisovo interno cemo to rijesiti svaku utakmicu. Igramo previse staromodno sporo, igramo bez plana i oslanjamo se na indivdualce i imena. Gledao sam uporedo jucer i Zrinjski, samo pogledajte kada osvoje loptu kako 4-5 igraca u trku krenu prema protivnickom golu i kako se brzo organizovano vracaju kad izgube. To je nacin kako se pravi pritisak, przina tranzicija i moderan fudbal, kao sto IVICA OSIM kaze sada se traze brzi igraci, brza tranzicija i brza igra. Ono sto je najveca steta sto sportski segment ne prati infrastrukturu i sto je ovo mogla biti nasa najbolja godina od rata, da uz ove ogromne poslove koje radi uprava uzivamo i razvalimo u sportskom segmentu. Nazalost tu su nam se isprjecili prosjecni treneri i nedorasli nasem klubu upitno i nekim prosjecnim klubovima, kao i neki igraci koji su zalutali kod nas bez ikakve zelje i borbe, kao prolazna stanica.
Nadam se da je uprava u ove dvije godine naucila dosta i o sportskom segmentu, bar u djelu da ne pravi vise iste greske kako sa trenerima tako i sa igracima, nadam se da su sada dvije godine iskusniji, jer na greskama se najbolje uci. Daj boze da su ove dvije godine bile zrtva za iskustvo da ce ova uprava ostatati i da cemo ako Bog da slijedece posloziti kockice.

pravo sam pozelio da gledam dobrog i razigranog Zelju dobar fudbal na Grbavici, mozemo se lagati ali vec dugo osim nekih bljesak utakmica kao npr protiv Goska nije bilo fudbala nego neko mazanje ociju.

sto neki rekose foliramo fudbal isto kao Kajkut trcanje :)

SAMO ZELJO!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:15 pm

ni 20% problema kod nas nije što igra x, a ne igra y. ovaj sastav koji je igrao po svoj prilici jeste najbolji koji ima. problem je što četiri tekme u 12 dana igraju isti x, eto u jednoj su ubačena dva druga igrača. djeca, ne-djeca, eto jel napravio uslugu hajdareviću što igra svaku, ne može dijete da hoda, zaboravilo i ono što zna...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:17 pm

Grbavica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:15 pm
Volimo Zelju, al samo kad je prvi. Ako nije, ljubav je manja.
Nezadovoljni smo svojim zivotima pa nam dobro dodje ovdje da tu frustraciju istresemo. Lijep pozdrav.
O tome i pričam, ali ko će shvatiti...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:17 pm

bogi je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:14 pm
Ako si navijač rezultata idi i navijaj za zrinjski oni ti imaju rezultat.
ocito sam promasio kontekst.
pomislih da i dalje etiketiras s obzirom na prvi dio komentara. halali.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 188 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija