Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:07 am

kremenko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:03 am
Nekima očito treba da Zrinjski otvori oči na sred Grbavice :roll:
Mijenjaj ga Misimovicu! Još večeras!
Otvorene su oci jos prije tri kola nego je Sloboda to malo zamaskirala.Ovdje hajcam raju, ove svoje isto, te strpljenne te ovo, te ono...oni se uopste ne bore niti pokazuju da zele titulu.
Adzem u svadji sa pola igraca, u svlacionici cirkus, servira nam Kajkuta isto cirkus.Ovi novi se pogubili, stari nezadovoljni.Odlazi !
Modus vivendi !
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:07 am

Hurmasica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:04 am
http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=73&t=687

ko hoće, ima želje, snage da glasa bujrum
Ne treba glasati ni za koga. Ko glasa, Dabogda mu otpo :rofl:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:08 am

Cilj koji je postavljen pred adzema i igrace je titula.Adzem je svakako bivsi jer nece ispuniti cilj.sad da li cekati kraj ili odma dati otkaz pa ici na kup.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:10 am

Ovim putem bih zelio da yebem majku u picku Kemalu Alispahicu!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:11 am

damirfile je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:08 am
Cilj koji je postavljen pred adzema i igrace je titula.Adzem je svakako bivsi jer nece ispuniti cilj.sad da li cekati kraj ili odma dati otkaz pa ici na kup.
Odmah.To je logicno jer titulu jos nismo izgubili Pa necemo napraviti show kao sa Slavkom i u julu smjenjivati. Hajde uprava ujutru reaguj.U kadete !
Modus vivendi !
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:14 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:02 am
Vortex je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:59 pm
Svima je valjda jasno da je titula izgubljena. Teoretski postoje šanse da osvojimo kup mada u praksi vrlo vrlo teško.Imao sam danas neki osjećaj da neće ispastii dobro.Igrači još prije utakmice nekakvi bezlični, bezvoljni, na tribini nas nikad manje u Krupi, tačno je mirisalo na kiks. Na terenu je to jako loše izgledalo a i neka pravo loša atmosfera i među igračima, ne znam tačno šta je u pitanju al osjetilo se baš. Koliko samo šetanja po terenu, nezalaganja. Ma užas. Apsolutno mi je postalo svejedno šta će se dešavati u budućnosti.
Ma proći će sve ovo brate moj..
Ići ćemo mi na finale kupa.
Kup je naš i kraj priče!
Ma ne znam. Krupa mi se više ogadila, Možda me malo popusti za dan dva.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:14 am

moj dragi Adzeme nemamo mi los dan, mi osim 2 poluvremena imamo lose proljece
je li to do hrane, kondicije, qrcevosti igraca do trenera nemam pojma ali ovo nema smisla
hajde kontam ja kad lopta nece u gol.. to se desava ekipama na najvecem nivou ali ovo kod nas nije ni blizu toga
nemamo ideje, nemamo igre, psiha i igraca i navijaca je sad 0 .. ja sam budala pa i dalje vrtim neke mogucnosti ali realno je bas bas tesko i treba se puno stvari poklopit da bi bili prvaci
od zadnje 4 godine mi 3 puta titulu gubimo na samom kraju, ubili su mi volju za gledaljem vise
tamam se ponadamo i corak, do kad vise jebemu misa
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:17 am

Vortex je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:14 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:02 am
Vortex je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:59 pm
Svima je valjda jasno da je titula izgubljena. Teoretski postoje šanse da osvojimo kup mada u praksi vrlo vrlo teško.Imao sam danas neki osjećaj da neće ispastii dobro.Igrači još prije utakmice nekakvi bezlični, bezvoljni, na tribini nas nikad manje u Krupi, tačno je mirisalo na kiks. Na terenu je to jako loše izgledalo a i neka pravo loša atmosfera i među igračima, ne znam tačno šta je u pitanju al osjetilo se baš. Koliko samo šetanja po terenu, nezalaganja. Ma užas. Apsolutno mi je postalo svejedno šta će se dešavati u budućnosti.
Ma proći će sve ovo brate moj..
Ići ćemo mi na finale kupa.
Kup je naš i kraj priče!
Ma ne znam. Krupa mi se više ogadila, Možda me malo popusti za dan dva.
Hoće vjeruj..
Mora nas ba pročepit jednom !
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:20 am

Ja stvarno ne znam je li Adzem ovo sve zaista ne vidi, ili vidi a ne zna kako da rijesi pa se pravi lud. Ne shvatam ga. Nije to sad, nego traje i traje i traje, a on nista. Kako, zasto...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:20 am

Totalno je svejedno ko bi nam bio il ko ce biti trener...apsolutno nebitno :) problem je u zalaganju igraca koje evo vec tri godine izostaje kad treba iz nekog razloga...mi nismo danas imali nijedan jebeni sprint a kamoli sta vise...daj 11 sinisa stevanovica I osvojit CES sve svake godine...a opet samo da mi je znati iz kojeg razloga izostaje zalaganje u ovakvim utakmicama krvi bih im se napio....dokad vise vikend da mi kvarite familiju vam ***** placenicku!?
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:23 am

nikson je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:20 am
Totalno je svejedno ko bi nam bio il ko ce biti trener...apsolutno nebitno :) problem je u zalaganju igraca koje evo vec tri godine izostaje kad treba iz nekog razloga...mi nismo danas imali nijedan jebeni sprint a kamoli sta vise...daj 11 sinisa stevanovica I osvojit CES sve svake godine...a opet samo da mi je znati iz kojeg razloga izostaje zalaganje u ovakvim utakmicama krvi bih im se napio....dokad vise vikend da mi kvarite familiju vam ***** placenicku!?
meni ovo nikako ne ide u glavu, pa debili budu tako blizu i onda sve ujjebu
jel moguce da je umor, forsiranje istih igraca toliki problem
pa grob ga **** ne znam koliko da si umoran mozes odigrat 20 minuta kako treba, strpat gol pa nek primis 5
al nasi qrcem maknut nece
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:37 am

Ma kakav umor, eto samo mi forsiramo istih 15 igraca....**** te stojkic u zrinjskom bog zna vise koliko ima godina pa svaku tekmu gine sto naprijed, sto nazad...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:05 am

Ma kompletan tim i SS kriv. Pa mi smo prodali 50% lopti juce. Koliko god Adzem vodio pogresno kako odjednom igraci ne znaju pas da odrade.
Golovi individualne greske, a komplet tim dozvolio da do njih dodje.
Vec sam pisao prije, eto koga umjesto Adzema, ko to valja? Nema ga. Sad bi smo npr. Odu a srali smo kako pickasto postavlja igru, da ne pisem o svakom treneru zadnjih godina, svaki nas je nekako nerviro. Znaci nemamo bolje, kraj price. Ostavi ga pa ako stvarno nadjemo nesto onda Adi noga.
Ocito da nemamo kvalitet za bolje dok se posteno radi. Da su svi posteni OK. Yebiga takva nam drzava, ali ne mislim sa ovim da uprava radi lose, naprotiv neka ih jos sto godina.
Kako sad napraviti preokret ja nisam pametan. Smjene ,premiranje, suspenzije, omladina, psiholog... haj ga znaj.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:06 am

Titulu kako znaju i umiju moraju donijeti na Grbavicu!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:09 am

Ma nama treba trener i to je to. Ako treba smanjiti budžet za igrače, a povećati za trenera onda nek urade to, a ne da idemo sa jeftinom varijantom. Ne može se učiti na Želji i u Želji to je tako.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:12 am

nikson je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:20 am
Totalno je svejedno ko bi nam bio il ko ce biti trener...apsolutno nebitno :) problem je u zalaganju igraca koje evo vec tri godine izostaje kad treba iz nekog razloga...mi nismo danas imali nijedan jebeni sprint a kamoli sta vise...daj 11 sinisa stevanovica I osvojit CES sve svake godine...a opet samo da mi je znati iz kojeg razloga izostaje zalaganje u ovakvim utakmicama krvi bih im se napio....dokad vise vikend da mi kvarite familiju vam ***** placenicku!?
Totalna glupost i pljuvanje. Čuj igrači kod nas godinama ne žele titule i ne zalažu se. Svi koji pratimo stalno naš klub vidjeli smo kpliko se raduju kada dajemo golove i koliko im je stalo do pobjeda. Al kada neko tako postavi igru i formaciju ne može ti nikakvo zalaganje pomoći i igrači su najmanje krivi jer ako neko ne zna ili nije u formi ili je premoren onda se ne stavlja u ekipu ali reči da neko od igrača nije htjeo je obično pljuvanje.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:26 am

Da bog da se svaki dan osjecali kako se ja trenutno osjecam. Nista gore im u zivotu ne treba
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:30 am

Igraci su pizde uz nsseg trenera.. Svake godine isto sranje drugo pakovanje.. Nisu preorali teren nikako kad je najpotrebnije.. Cudite se sto nema raje, pa kako iko da dolazi ovo sranje gledat vise u pm.. Pa i nama bolesnicima koji smo uvijek tu je pun racku svega.. Moju podrsku su imali i kad im je vecina drugih jeba.la sve po spisku, ali vise jok.. gotovo.. Nabijem ih na racku pizde jedne..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:41 am

Ramovic je dobio crveni u derbiju zbog gluposti pa sam se ja snasao da momku posaljem poruku i pokazem da smo mi svi jedna velika familija koji smo tu jedni uz druge i da je taj crveni dosao iz neke borbe pa je i opravdano. Odigraju dobru utakmicu ja mu opet posaljem poruku, cestitam, ZAHVALIM SE, isto da sam duzan zahvaliti se. Ozlijedi se bilo ko drustvo i ja nadjemo nacina da pruzimo podrsku. I onda ova utakmica danas. Fuj.
Pjesma grmi zbog grba, a ne gomile levata
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:27 am

Ajde jbg..sad je igracima Zrinjskog i navijacima titula vec vjerovatno osvojena u njihovim glavama...kao nasim prosle godine..ko zna..mozda im se obije o glavu i opuste se malo vise...ne znam do kad ce i oni vise biti sretnici...pa svaka gutavija tekma..neki gol i neki Bekric vaskrsne u 90. minuti ili pred kraj sami..Sutra nazalost ne mogu navijati za Siroki da ove konice otresu..jer ako ih Siroki dobije ovi ce se naguziti na Kosevu Zrinjskom jer ce sve biti rijeseno u vezi treceg mejsta..ne znam kako navijati za njih ali jbg...mozda ni X nije strasan toliko..ali jbg kec bi bio bolji..mada cisto sumnjam da ce ovi sutra dobiti Sirokog...Sirokom ako bude trebalo...moze realno do boda u Mostaru..a mozda cak i pitarcici..ako bude dvica sutra..vjerovatno je to gotovo sve..naguzit ce im se i jedni i drugi onda vjerovatno..mada ne bi me cudilo da su se nasi vec predali svakako..i da ce biti setnja neka u petak..i nekih smrdljivih 0-0...nek igraju do kraja uglavnom..nije 10 bodova zaostatka..
Zadnja izmjena: Daris_, dana/u ned apr 22, 2018 2:34 am, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija