Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:32 pm

Adžem treba dobiti otkaz, a igrači batine!
Možda proigraju, a i zaslužili su ih realno.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:33 pm

avlami97 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:54 pm
Amar Osim je gledao Krupa - Zvijezda 09, dok smo mi igrali sa Slobodom u Tuzli. Polufinalne utakmice.

Ja sam navijač Želje i to nikako ne bih mogao uraditi. Neki mogu, takav smo narod.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Gledao ih je jer Adžem sutra dobija otkaz. Amar preuzima ekipu i skautirao ih pred finale kupa, da bar jedan trofej dignemo.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:33 pm

Pa hajmo odmoriti 'igrace' protiv svinja i onda satrati krupu ovdhe i eto trofeja!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:34 pm

avlami97 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:54 pm
Amar Osim je gledao Krupa - Zvijezda 09, dok smo mi igrali sa Slobodom u Tuzli. Polufinalne utakmice.

Ja sam navijač Želje i to nikako ne bih mogao uraditi. Neki mogu, takav smo narod.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
pa upravo zato i jeste nas najtrofejniji trener ikad. u skoro sto godina. frajer ovu igru ima u malom prstu.
a Zelji dusu zna....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:36 pm

ovaj zrinjski polahko izrasta u najtrofejniji klub u državi. Ko bi rek'o
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:37 pm

bianco blu je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:36 pm
ovaj zrinjski polahko izrasta u najtrofejniji klub u državi. Ko bi rek'o
Covic, Beus... Nastavi niz...
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:37 pm

Vidjeli ste u kupu protiv slobode kako izgleda kada rotira sastav, nemamo mi igrace za prve ekipe, a ne za druge. Ne krivim puno Adzema, jednostavno ljudi ne znaju igrati. Kada imas igrace trener je 30%. Sjetite se Barselone, Rajkard, Rikelme, Guardiola, svaki trener sve osvojio, ali je imao ekipu, mi je nemamo i prihvatite tako.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:38 pm

Adzem mora otkaz da dobije! Ako se to ne desi licno cu poceti sumnjati i u ljude iz uprave sto nisam vjerovao da ce se ikada desiti. OVo toliko boli da mu nema lijeka , fuj jadovi jadni na celu sa Adzemom kako vas nije stid !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:39 pm

nemoj zajebavati. vidi koga si nabrojao. pa nisu oni repe bez korjena....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:41 pm

Preslikana zavrsnica prosle sezone. Igraci ne mogu meda. Niti ima volje niti zelje u njima. Svi vidimo da ovako ne ide, svi osim trenera. Onaj kondicioni me najvise razocarao. Poletio je da izjavi kako igraci, u momentu kada je dosao, nisu bili trenirani i fizicki spremni za fudbal a posle njegovih priprema igraci jos gori nego sto su bili. Papac se nije eksponirao i glumio sveznalicu, ne zamjeram mu nista, ali on osim svoje pojave nije nista pozitivno donio. Doveo jedne od najgorih bekova u nasoj istoriji i Stojana koji igra kada mu je qrcu cejf. Mi smo na pocetku sezone, tj. u prelaznom roku pred njen pocetak, odradili neozbiljan posao. Tada su mnogi od nas ocajno molili da se ekipa pojaca, s obzirom na znacaj titule u ovoj sezoni, da se dovedu igraci na deficitarne pozicije a falio je po jedan pravi igrac u svim linijama. Neozbiljno je bilo i Adino imenovanje za sefa struke dan pred pocetak prvenstva. Ispalo je to kao i donekle dobar potez jer je Ado uspio da digne igrace i napravi seriju odigranu na nacin koji vec tri godine cekamo. I zima odradjena amaterski kada su pojacanja u pitanju. Osim Stojana kojeg bi realno svaka ekipa u nasoj ligi dovela mi dovedemo dva beka koja izgledaju kao totalni amateri. Po kojem li su samo oni kriteriju dovedeni. Zbog te dvije prevare bih ja licno, da se pitam, Papcu hladno urucio otkaz, ako je on najodgovorniji za njihovo dovodjenje.. Zavarala nas je, do duse, i ta bajkovita serija u kojoj smo bili, al opet umjesto da udjemo jaci u nastavak mi ulazimo slabiji gubeci Stanica koji je mogao kvalitetnije pokriti pozicije na koje su ublehe dovedene.. Krivi su svi koji se pitaju u nasem klubu, od prvog do zadnjeg i svi na terenu ako izuzmemo 4-5 igraca. Svi su krivi osim navijaca koji iz godine u godinu dozivljavaju traume zbog sportskih rezultata. Zao mi je sto se sa par losih utakmica baci sjena na sve dobro sto se desava u nasem klubu i sto sva pozitivna prica oko infrastrukture bude zasjenjena krivicom levata koji nose nase dresove, i to iz godine u godinu ista prica.

Ja se vise ne mogu nervirati i ocekivati nesto od ove nase pickaste ekipe. Dolazicu na utakmice onako jer sam navucen i ne mogu bez Zelje, pomiren da mi na sportskom planu nismo to sto smo nekad bili... Cekati izgradnju terena, krova na istoku, juga, uzivati u tome kad vec u fudbalu ne mogu..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sub apr 21, 2018 8:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:43 pm

Postoji li neka mogućnost da ekipa 1921.tv u ime foruma postavi par pitanja sportskom direktoru i Adzemu. Čisto da vidimo kakvo je njihovo shvatanjeove igre i da li misle da rade dobar posao.
Zadnja izmjena: Refa1921, dana/u sub apr 21, 2018 8:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:43 pm

vratite nam srđana, samira i brus lija
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:43 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:43 pm
vratite nam srđana, samira i brus lija
i jamaka da se pojačamo
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:47 pm

Al' kakva nepravda je nanesena Projiću. S tim ne mogu da se pomirim nikako. Baš mi je žao momka. Veliku nepravdu trpi, a nije je zaslužio.

Nadam se da će se Adžem sam povući. Do kraja staviti Odovića ako je voljan, da izguramo. Probati uzeti kup i to je to.

Samo da se hoće završiti ova patnja od sezone...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:47 pm

bogi je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:43 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:43 pm
vratite nam srđana, samira i brus lija
i jamaka da se pojačamo
Jamaka ne treba stavljati u istu recenicu sa ovom dvojicom. Normala momak, ali ova dvojica..
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:48 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:47 pm
Al' kakva nepravda je nanesena Projiću. S tim ne mogu da se pomirim nikako. Baš mi je žao momka. Veliku nepravdu trpi, a nije je zaslužio.

Nadam se da će se Adžem sam povući. Do kraja staviti Odovića ako je voljan, da izguramo. Probati uzeti kup i to je to.

Samo da se hoće završiti ova patnja od sezone...
A ni meni nije jasno da li fakat ne vidi da je Mehremić totalno loš, da bi ga moja nana mogla pretrčati ili vidi ali ga mora držati u igri iz nekog razloga.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:49 pm

Treba Adzema ostaviti. Nije on nista kriv. Krivi su igraci. Tarabe
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:56 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:47 pm
Al' kakva nepravda je nanesena Projiću. S tim ne mogu da se pomirim nikako. Baš mi je žao momka. Veliku nepravdu trpi, a nije je zaslužio.

Nadam se da će se Adžem sam povući. Do kraja staviti Odovića ako je voljan, da izguramo. Probati uzeti kup i to je to.

Samo da se hoće završiti ova patnja od sezone...
Projic je igrac koji je malo bolji od Mehremica, ako nista bar se na terenu ponasa kao fudbaler, obojca nemaju kvalitet za nas klub. Kad ti je od 4 beka ubjedljivo najbolji Sinisa Stevanovic, tek se onda trebas zapitati neke stvari..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:56 pm

Samo da ih pljunem još jednom za plakat da se titula osvaja na terenu i one papanske poglede Vranjesa, Ubikloca.
Što njima ne kažete gdje se titula osvaja. Jel sa mrtvim igračima forsirajuci Bogićevića da crkne.
Koliko ga mrzim toliko mu svaka čast kad može da hoda. Jašu ga ko magarca, isto ko i Voju, Graovca, Zakarica svaku udvajaju.
Bekova nema.
I da još jednom pljunem Adžem zbog suspenzije igrača i smanjivanja rostera u prelomu sezone.
Hvala mu na Mehremicu, Livaja izvini nisi najgori, sminker je bez konkurencije, **** Josidu i Toguzova šta mi gledamo na lijevom beku.
Upravo ako ga ne smijenite kazniti levata sa 4 plate jer nam je sjebo 4 mjeseca.
Uništio je ekipu iz Novembra i Decembra sa levatima.
Kaznite ga veceras sa dvije plate odmah a otjearjte Džafića i Karica.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 9:01 pm

Kritikovali Slavka jer nije htio pomocnika, pogotovo kad je u pitanju fizicka sprema, sad imamo covjeka za to mozda smo jos gori nego lani. Slavki se prigovaralo sto non-stop igra sa istih 11. sa istim izmjenama, forsiranje jednog igraca iako mu ne ide, Adžem radi isto. Igra kod oba procitana davno, stalno isto, vodili ili cuvali rezultat, pogotovo kada gubimo i ganjamo rezultat nema nas nigdje.

Bog nam pomogao u petak sa Zrinjskim, u dvomecu kupa i ostalim utakmicama. Sada se moramo nadati cudu da Zrinjski da kiksa kod pitara ili sa Sirokim a da mi prije toga njih uzmemo i kasnije obavimo svoje.

Zali Boze ove divne uprave i napora koji ljudi ulazi da klub radi po svim segmentima, ali Adzem i igraci neka ih je sram sto to ne mogu da prate iako sve uslove za to imaju.

Najgore je to sto mi navijaci bolesnici, prespavat cemo ovo a onda do petak kao ovisnik na heroinu docekivati utakmicu sa novom nadom da su konacno dosli sebi i da znaju sta im je raditi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 167 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija