Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 7:25 pm

nekad je argument "vidi mu glave" tačan i ne treba ti bolji.
gradi željo boli te *****

ChWilla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:26 pm

ali mešu bezveze guraš sa onima koji uspješno nisu radili nigdje.

Amidza
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:29 pm

ChWilla je napisao/la:
Mesi kao klupskoj legendi i igracu svaka cast. Kao treneru? Sta da ti kazem, pratili smo svi reprezentaciju. Daj da ga pamtimo po dobrom, kao klupsku legendu i jednog od nasih najboljih igraca. Ako dodje to ce nam sjecanje pokvariti. To je moje misljenje. Kad bi dosao pozelio bih mu sve najbolje, ali sanse da bi on nesto vise uradio su po meni minimalne.

MrkiMedo
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:31 pm

Ja ne bih mogao podnijeti da mu se suje sa sjevera i istoka nakon tri ili cetiri lose utakmice

ChWilla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:33 pm

reprezentacija je deset puta veći nivo, i fudbala i igranki. ono gdje se on i dokazao uspješno - i to je bar dva-tri puta veći nivo od našeg...

PratimsamoPlave
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:35 pm

Amidza je napisao/la:
ned maj 06, 2018 7:29 pm
ChWilla je napisao/la:
Mesi kao klupskoj legendi i igracu svaka cast. Kao treneru? Sta da ti kazem, pratili smo svi reprezentaciju. Daj da ga pamtimo po dobrom, kao klupsku legendu i jednog od nasih najboljih igraca. Ako dodje to ce nam sjecanje pokvariti. To je moje misljenje. Kad bi dosao pozelio bih mu sve najbolje, ali sanse da bi on nesto vise uradio su po meni minimalne.
Da je uspio sa repkom. Bilo bi da je Dzeko i co u vrhunskoj formi. Kao i sa Susicem.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

igla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:36 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 06, 2018 6:43 pm
ako zaista samo jedan trener može uspješno voditi klub, mi smo i manji i naopakiji nego što mislimo. i još se hvalimo time...
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:

Amidza
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:36 pm

Sve to stoji, ali kad ti ne mozes da dobijes puno slabije, kad izlazis na teren sa 4 spica i 4 stopera, kad sidrase guras na krilo, kad najbolje igrace gusis, radis sulude stavri...meni to govori da ne znas. A kad guras menadzerske igrace i ispunjavas zelje ovih iznad sebe to mi govori da si, na to sto ne znas, jos i kompromitovan. Pa kad nakon svega toga odbijas da odes i dovodis se u situaciju da te ljudi mrskaju i puskom tjeraju...onda jbg.

ChWilla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:38 pm

ja se isto ne mogu ne složiti da to podsjeća na ovo što sad gledamo :D samo kontam da nije isti nivo...

zubanovic89
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:39 pm

Ja mislim da nije realno uopste pricati o Mesi kao treneru Zelje. Takva sranja njemu u zivotu ne trebaju realno :D

Amidza
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:42 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 06, 2018 7:38 pm
ja se isto ne mogu ne složiti da to podsjeća na ovo što sad gledamo :D samo kontam da nije isti nivo...
Ma isto je, u par deka gore-dole. Da procitas ovo sto napisah iznad, a ne znas o kome pricam, mislio bi da se o Adzemu radi.

ChWilla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:45 pm

tačno. ne mogu reći da nije.

sahmat
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:50 pm

Prava pitarska priča da Meša ne valja, kad smo mogli trpiti Mulalića, Adžema, Petrovića, Kostića i ostale propalice, što ne bi mogli da vidimo šta jedan goapodin kao što je Mehmed Meša Baždarević može da uradi, ako budem trener.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

Milomir Odović!

skretnicar
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:52 pm

bianco blu je napisao/la:
ned maj 06, 2018 3:21 pm
skretnicar je napisao/la:
ned maj 06, 2018 12:56 pm
Za Sablića sam ako Amar Osim nije opcija, ima ideju, zna sa mladim igracima, zna svoj posao jako dobro. Pritisak se lako skida, ukoliko ga uprava uspije dovesti nek stane iza njeg' i nek izađu u javnost sa planovima narednih godina svi kolektivno, nek stanu iza trenera jer njihova sigurnost bi dala doznanja i navijacima sta treba i kako. Ovako uz njihovu nesigurnost, uvijek ce biti pljuvanja i svega.

Sablić je trener za iskorak u svakom smislu sa nasim rosterom :kafa:
ahahahaah e svašta. Čuj Sablić zna sa mladim igračima. A jok, eto Adžem ne zna. Nema razlike između Adžema i Sablića. Isti tipovi trenera, samo što je Sablić par godina mlađi
Ne vidim šta je tu smiješno, nisam rekao da Adžem ne zna sa mladim igračima to je tvoje shvatanje(samo sam naveo vaznu kvalitetu trenera za nas) , s druge strane ima dosta razlike igra širokog i naša igra su dvije razlicite dimenzije, tacno znaju kad sta trebaju radit i na koji nacin, mi smo bezidejni u svakom smislu ono što pojedinac napravi to nam i donese bodove. Naveo sam ti jedan od primjera, sasvim dovoljan da skontaš neke stvari..

ChWilla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 7:54 pm

da se pritisak lako skida, bio bi skinut...

znanje sablić sigurno ima, iznad nivoa naše lige. i potencijal da nekad bude trenerčina. ali ovo su tako tegobne i specifične okolnosti...

skretnicar
Kontakt:

ned maj 06, 2018 8:09 pm

ChWilla je napisao/la:
ned maj 06, 2018 7:54 pm
da se pritisak lako skida, bio bi skinut...

znanje sablić sigurno ima, iznad nivoa naše lige. i potencijal da nekad bude trenerčina. ali ovo su tako tegobne i specifične okolnosti...
Da li bi se pritisak sveo na minimum ukoliko bi uprava pokazala treneru da je iza njega bez obzira na sve i ukoliko bi se izdigla odnosno odvojila od misljenja navijaca?
Da li bi pritisak pao sa iznošenjem jasne vizije tu sezonu, bila to titula ili Evropa ?
Slazem se da su okolnosi tegobne i specifične, ali moramo se izdici i moraju nas pravi ljudi povesti, 'vođa' mora biti siguran u ono što radi, da bi ljudi imali povjerenje u vjerovali u njegovu ideju.

phpBB [video]

Nije ista situacija, ali covjek sa ovakvim stavom i iznosenjem toga u javnosti je pravi covjek za nas. Ovo je ono sto trebamo?

igla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 8:12 pm

Ne trebamo, kod nas novinari ne postavljaju pitanja. :D
Šalim se, razumijem bit, s tim što ne možeš ti sad reći : mora biti ovakav, onakav, ovo ono, jednostavno 100 ljudi 100 čudi i milion primjera kako različiti ljudi uspiju u ovom poslu.

ChWilla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 8:14 pm

ni roditeljska ljubav nije tako bezuslovna :D

i amar kad je bio samo trener uprava ga je smijenila. drugi put je on bio i uprava pa to nije moglo.

ChWilla
Kontakt:

ned maj 06, 2018 8:15 pm

da su neki tad imali dovoljno godina pisali bi da posjeta protiv heartsa sve govori, igra mu adis obad a ulazi antitalenat džeko...

bogi
Kontakt:

ned maj 06, 2018 8:16 pm

Da li navijači imaju pravo da prisustvuju press konferenciji i postave pitanja ?
Željezničar za život cijeli!
1921-1987

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, DobojskiManijak, Kospa i 74 gosta.

Prijava  •  Registracija