Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:27 am

Ma, Kajkut je ušao da bar malo odmori Voju. Sasa je bio jedini napadac na klupi, a mozda da i koju zabije, jer napadači zive od golova.

Zajmovic jucer ni u jednoj situaciji nije bio sebičan.

Snimak u 12:40 na SK3.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk



Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:37 am

Ne znam za vas al meni ovaj Mehremić postaje nekako simpatičan. Mislim ja ne znam jel on profesionalni fudbaler uopće il je neki glumac il tako nešto pa ga neko angažovao da zabavlja raju al mi lik nekako postaje simpatičan. Kolko smo se jučer samo ismijali u Macchiatu svaki put kad kamera njega prikaže, tačno mi je postao nekako drag i simpatičan. Čak je na kraju imao par dobrih dodavanja, ne bi me iznenadilo da do kraja prvenstva postane jedan od kreatora igre.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:38 am

avlami97 je napisao/la:
čet apr 19, 2018 9:27 am
Ma, Kajkut je ušao da bar malo odmori Voju. Sasa je bio jedini napadac na klupi, a mozda da i koju zabije, jer napadači zive od golova.

Zajmovic jucer ni u jednoj situaciji nije bio sebičan.

Snimak u 12:40 na SK3.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
ovo sam ja sinoć htio napisati, ne možeš imati na klupi igrača tipa Vojo, moraš imati nekog 'penzionera' koji uđe da odmori prvotimca, a to si imao i kod Amara, nekakvih Peraka i sl. koji su ulazili samo da se utakmica privede kraju...
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:45 am

LARS1921 je napisao/la:
čet apr 19, 2018 12:29 am
storm_raider je napisao/la:
čet apr 19, 2018 12:20 am
Kako je tada Zaimaga primio lopt kada se derao Veca...

Inace, da Adi ima njegov mentalni sklop bio bi jednako dobar. Nista on ofanzivno nije slabiji od Zajmovica, ali je i uzet na zub i utice to na njega. Pokazao je u drugom poluvremenu da ima dosta slifa naprijed. Nazad.. lose, luta bas.

Dajte gif is 84 minute. Evo cekam cijelu noc ko ce objaviti... Zajmovic.
slika
Kad smo kod gifova, daleko najjaca scena juce za mene je bio momenat proslave nakon naseg prvog gola i kad su svi igraci bili u zagrljaju

Larse reaguj i opravdaj petobu
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:46 am

Odlična partija nase ekipe. Najvise zasluga pripada Adzemu, jer je pogodio sa sastavom. Sada tek dolazi do izražaja njegova trenerska inteligencija, gdje je napravio odlican uvid u kvalitet ekipe Slobode. U prvoj utakmici je izašao sa izmjenjenim sastavom, nije izgubio utakmicu, a u drugoj utakmici je deklasirao tu istu ekipu. Očitao je lekciju Petrovicu.
Ono sto me najise raduje jeste igra Zajmovica koji igra odlicno iz utakmice u utakmicu i siguran sam da ce konstantno napredovati.Momak je strpljiv i iskoristi maksimalno svaku minutu koju dobije. Momak je profesionalac u svakom smislu, na pocetku je dobijao sansu pa je najednom nestao, njegovu poziciju je zauzeo Zec, na zimskoj pauzi je skoro bio dogovorena njegova posudba u drugi klub, ali je on bio uvjeren da moze izboriti mjesto u ekipi. Upravo ta njegova vjera u sebe i inat ga je doveo tu gdje jest. Opet cu se dotaci Adzema i reci da on ima veliku ulogu u njegovom razvoju, jer ga je prebacio na poziciju lijevog napadaca koja mu najbolje odgovara. Upravo ta njegova korpulentnost mu daje prednost nad svakim bekom koji je po prirodi manji i slabiji. Veliki broj duela uzima. Puno vise pokazuje na toj poziciji nego sto bi pokazivao na pozciji klasicnog napadaca. Ima istu ulogu kao i Mandukic u Juventusu.
takoder mi je drago i zbog Osmankovica koji polahko dobija minutazu i nadam se da ce maksimano napredovati uz Bogicevica i Graovca. Hajdarevic je igrac koji fenomenalno obavlja svoj zadatak. Momak ima muda i u svaku utakmicu ude maksimalno hrabro i to se vidi. Niti u jednoj utakmici nisam vidio manjak samopuzdanja.Sto se tice Zerica mislim da od njega tesko da ce biti neki igrac na kojeg se Zeljo moze oslanjati. Momak nije za one pozicijie lijevog krilnog, jer maksimalno slabo zatvara u defanzivi, to su veliki propusti koje niti jedan trener ne voli, pogotovo kada igra na rezultat, sto je bio slučaj protiv Sarajeva. Ko je malo bolje pratio mogao je vidjeti o cemu je riječ.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:50 am

azbaha je napisao/la:
čet apr 19, 2018 8:40 am
Fazon je sto su ljudi procitali Adzemovu igru i neutraliziraju je i svako ce na nas izaci ovako 30 metara od naseg gola i vrsiti presing na nas, kako bi poceli nabijati lopte, a nemamo tu neku grtalicu kako je vi nazivate da kupi lopte i spusta je drugim igracima, nama tu ulogu inace igra Ramovic i ponekad Zakaric, zato mene nervira kad Kajkut udje, jer Kajkut ne moze spustati lopte, nije taj tip igraca, nema fizicke predispozicije za to.
Vjerovatno je najbolji lijek protiv toga da se Svi igraci vrate na centar i pokusaju dodavati kako bi izmorili protivnika ili nesto slicno.
Ja ne vidim svrhu uvodjenja Kajkuta. To je odmah igrac manje kod nas na terenu. Taj lik nista nije uradio u ovoj polusezoni, daj nekog juniora umjesto pa vise ce trcati i imati vise zelje da se dokazuje.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:59 am

Pozitivne stvari su sto je Krupa isto igrala sa najboljim igracima ovu drugu utakmicu u kupu, a za nas nije nastupao Ramovic tako da bi trebao da ima vremena da se vrati poslije povrede. Golovi Zakarica su od velikog znacaja i nadam se da ce nastaviti. Ranije i kad nismo imali kalibar napadaca, ovisili smo od golova prije svega Zakarica. Sad imamo Voju, ali ako Vojo ne igra, a nemamo Zakarica u formi, onda je dosta teze. Ja licno ne mogu da razumim kako Mujagic nije mogao da bude prva zamjena za Voju. U onim momentima kad bi ulazio, najvise bi trebao da trci i cuva / kupi visoke lopte. Osmankovic je odigrao dobro, konacno se vidi napredak u njegovoj igri, sto je odlicno jer imamo tu opciju da Graovac bude na desnom beku, gdje se dobro snalazi.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:00 am

:cigara: Ovo je sad malo obećavajuće, kad imaš dva krila opasna teško je oba zatvoriti, sijeva sa svih strana, samo me Vranješ zabrinjava, Sinan bi možda bio korisniji al sad i on nakon povrede, vidjećemo, uglavnom ostaje da se vidi hoće li Krupa odmarati igrače
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:09 am

Sinosnji rezultat je prepao krupu oni će krenuti u ligi protiv nas sa skroz drugim ciljem. Više će se fokusirati na pojedine igrače i taktiku Adzema da bi se pripremili za kup. Rezultat će biti u drugom planu. Nevjerujem da će biti izmjena u ekipi Krupe jer imaju 10 dana odmora poslije lige do kupa. To može biti dobro po nas a i loše jer znamo kako se igra kad nemaš pritisak rezultata.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:15 am

Od sljedece sezone Graovac - Osmankovic stoperski par, a Bogi neka igra u kupu. Dobro je ovo Adzeme, dobro je...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MATORI
Postovi: 1133
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:16 am

11plavih'92 je napisao/la:
čet apr 19, 2018 9:45 am
LARS1921 je napisao/la:
čet apr 19, 2018 12:29 am
storm_raider je napisao/la:
čet apr 19, 2018 12:20 am
Kako je tada Zaimaga primio lopt kada se derao Veca...

Inace, da Adi ima njegov mentalni sklop bio bi jednako dobar. Nista on ofanzivno nije slabiji od Zajmovica, ali je i uzet na zub i utice to na njega. Pokazao je u drugom poluvremenu da ima dosta slifa naprijed. Nazad.. lose, luta bas.

Dajte gif is 84 minute. Evo cekam cijelu noc ko ce objaviti... Zajmovic.
slika
Kad smo kod gifova, daleko najjaca scena juce za mene je bio momenat proslave nakon naseg prvog gola i kad su svi igraci bili u zagrljaju

Larse reaguj i opravdaj petobu
Ma najjača scena je - vidi ćelkana permanentnog kako odlaže rukama poslije driblinga zaimage ko' da kaže:
"Ja levata braćo draga šta im čo'ek uradi"!
:ganja:
PS
Ljudi zastanite makar do kraja pvenstva sa Mehremićem, za dalje ćemo vidjeti.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:20 am

Vortex je napisao/la:
čet apr 19, 2018 9:37 am
Ne znam za vas al meni ovaj Mehremić postaje nekako simpatičan. Mislim ja ne znam jel on profesionalni fudbaler uopće il je neki glumac il tako nešto pa ga neko angažovao da zabavlja raju al mi lik nekako postaje simpatičan. Kolko smo se jučer samo ismijali u Macchiatu svaki put kad kamera njega prikaže, tačno mi je postao nekako drag i simpatičan. Čak je na kraju imao par dobrih dodavanja, ne bi me iznenadilo da do kraja prvenstva postane jedan od kreatora igre.
Ma svi su simpaticni na 1:4. Odmah su trojica-cetvorica u konkurenciji za igraca utakmice, sve je odlicno. Boga mi prvih pola sata i na 1:0 meni nista nije valjalo, a Mehremic pogotovo nije bio simpatican. Toliko nesigurnosti unosi u ekipu da to nije realno. Neki hoce popljuvat Bogija pa pitaju ko je zakasnio izblokirat kod gola. Pa da nas Marcelo nije pustio igraca ne bi Bogi morao ni istrcavati na njega. I tad i jos x puta u ovoj polusezoni. Od pocetka on visi za penal, crveni karton, go.. ma sve. Eh, na 1:4 kad vise ni Sloboda ne igra agresivno, tu je on nesto i odigrao ofanzivno, ali pretanko je to u zbiru. S njim se bas promasilo. Bukvalno je primarni zadatak citavog prelaznog roka bio dovodjenje kvalitetnog lijevog beka, a Adzem i Papac su nam doveli njega, zabrinjavajuci skauting. Gore od toga je sto se ne moze priznati greska vec se ovaj forsira, a manje los lijevi bek sjedi na klupi.

Usput moram pohvaliti Kemu, bas mi je drago zbgo tebe momcino.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:22 am

Kjosevski mora više pričati odbrani, pogledajte golmane šta rade u evropi ne zatvaraju usta, on samo šuti i kritikuje nakon grešaka, proderi se jbg ti reci Graovcu da mu je onaj panj iza leđa, da ne utrčava na prvu, kod prekida najbolje vidiš gdje je ko postavljen, urlaj daj malo povedi ekipu ako si već kapiten...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:24 am

Al kakav mec Bogija i Keme :klanjase:
Veca dobio muda nakon gola Sirokom da valja. Uz dozu srece i znanja , ispade sve dobro po nas...
Saban mangupski odradi minutazu, bas mangupski.
AAAAAAAAAAAAADIIIIIIIII
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:25 am

PS
Ljudi zastanite makar do kraja pvenstva sa Mehremićem, za dalje ćemo vidjeti.
Vala bas, oprasmo covjeka, da je Alves pao bi psihicki kol'ko smo mu se naklatili na kosti. Vidim da ga Adzem uvijek brani, konta covjek dovoljno je sto ga raja pere, daj da ga ja probam malo ohrabriti da ne potone jos vise :)

Nadajmo se da je kriza prosla, da su se malo sabrali, dozvali, medjusobno izmirili ako je bilo nekih problema u svlacionici. I Adi je manja rupa kad TIM funkcionise, kad su svi bili u rasulu nije ni cudo da se i on raspada. Puna podrska do kraja, Željo mi te volimo kako god završilo!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:26 am

Al i kod gola Voje ono sto je Vranjes kroz noge pustio loptu 95%igraca u nasoj ligi bi pucalo i ne bi propustili loptu
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:29 am

Papac je doveo Mehremića i bože moj pogriješio.
Stvar je u tome da Papac ne može 100% ući u glavu Mehremića i procjeniti karakter. Ovdje je najveci problem psiha, njemu ako prva reakcija bude OK on ce odigrati iole dobru utakmicu, ako u prvoj minuti kiksa njega bolje odmah vadi. Samo stojim iza toga da mu treba pojacati stranu da ima pomoc i da bi iole normalnije odigrao.

Cestitke za jučerašnju utakmicu. Izgleda da moramo gubiti da bi nešto uradili. O tome sam i pisao prije utakmice, mi smo Željo i mi moramo napasti.
Cestitke ekipi, pokazali su da imaju karakter, jer se nije lahko vratiti u ovakvoj situaciji kakvoj smo bili.
Sad lakse disu, jedan korak blize jednom cilju. Sad nova utakmice ide, moraju se uzeti tri boda.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:31 am

storm_raider je napisao/la:
čet apr 19, 2018 10:15 am
Od sljedece sezone Graovac - Osmankovic stoperski par, a Bogi neka igra u kupu. Dobro je ovo Adzeme, dobro je...
Bilo bi super ali da li je realno očekivati da će ostati Graovac kod nas duže sa obzirom da je na posudbi i sigurno je da mu je i cijena porasla kao i da se može izboriti da bude prvotimac u Mouscron-u ili čak preći u neki malo bolji klub u Belgijskoj ili nekoj drugoj ligi.

Rano je pričati ali mene brine mogućnost ostajanja bez kostura ekipa dogodine: Graovac, Blagojević, Ubiparip (ističu ugovori) + velike šanse da će Veca i Zakarić otići negdje vani. To su ti realno 5 od ključnih 6 prvotimaca... Mada o tom potom, daj da dignemo par trofeja pa ćemo se lako miriti sa tim :D
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:32 am

Normalno da je greska Mehremica kod gola. Nije da se blati ili nesto, ali meni tako izgleda. Izgledao je skroz van sebe, a to najvise dolazi iz toga sto je nesiguran u sebe. Kad bude vise siguran u sebe, manje ce grijesiti. Evo vec nekoliko utakmica nije napravio one lopte direkt protivniku u noge kao sto je radio u nekoliko utakmica. Ali sad se bezpotrebno spetlja. Cim si nesiguran to protivnik osjeti, osjeti i sudija tako u nekim situacijama ce i suditi protiv tebe. Ali isto tako treba reci da je Mehremic odigrao dvije soldine utakmice, prijateljsku protiv Veleza (gdje je bio medju najboljim) i prvu protiv Krupe na strani, gdje je isto dobro izgledao. Tako da je on pokazao da moze bolje, samo treba da se rijesi te nesigurnosti.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:36 am

I još jedna situacija koja mi je 'zapala' za oko a tice se Adija. Znam da je imao zuti i da je situacija bila u 16-ercu. Ali Husic mu prima loptu na prsa i okrece se i suta (Sreca) preko gola. A Adi stoji konstatno metar iza njega. Ma pridji mu, digni ruke i ne moze ti svirati nista.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 176 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija