Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:13 pm

ceze je napisao/la:
sub apr 14, 2018 8:12 pm
Kako ide ona kickerova stranica gdje se upisuju rezultati?
Nema tu za playoff, ali evo ti ovdje

worldfootball.net/table_calculator/bih-premier-liga-2017-2018


@AsharaK

Imamo najvecu stopu insajdersa, a najmanji broj pogodjenih tiketa :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:14 pm

ja ti kažem, to se znalo odavno :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:15 pm

Blagi poraz od 2:0 sutra.
1987
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:16 pm

Znal se sutrasnji rez, da ne gledam beze
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:20 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub apr 14, 2018 8:05 pm
Jebes kvote, tako je padala i na nas protiv Celika kad smo za europu igrali, pa i evo protiv Slobode :D

Igrači Zrinjskog pred suspenziju:

Barisic, Kadusic, Bilbija, Jakovljevic, Cirjak, Galic, Jamak, Lastro
Mirna, prijateljska utakmica, sa dva faula u Bijeljini.
Biće pune naslovnice pored neupitnog kvaliteta, fairplaya Zrinjskog.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:45 pm

Nadam se da je ova danasnja utakmica , dovoljna motivacija nasim igracima.
Zgazi ih Zeljo !
Niko ne trazi da nas neko pusti, samo zelimo da imamo iste arsine.
Ovo se ponavlja zadnjih sezona,od Pitara koji su remijem na Kosevu osigurali titulu sa bodom prednosti tri kola prije kraja. I sad raja jednostavno ne moze da presuti ovo sve.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:49 pm

nije Sablja dao otkaz zato sto mu se ne radi...
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:55 pm

Sve kontam da li da nešto napišem nakon one tekme u srijedu al' kako god okrenem u glavi mi jedna rečenica samo.

U onoj našoj patnji protiv Slobode raja oko mene yebe mater kome stigne, kritikuju Tuzlake što se valjaju, kritikuju naše što im puštaju da se valjaju. U tom ludilu, 2-3 reda od mene vidim jednog starijeg čovjeka duboko zamišljenog. Nit' šta progovara, nit' se nervira, nit' je skočio nešto pretjerano kada smo imali "prilike" da zabijemo gol. Vjerovatno je tu rečenicu više rekao za sebe, čisto kao ispušni ventil, al' dovoljno glasno da sam ga barem ja čuo ako niko drugi. "Hajmo malo navijat majku mu".

I fakat kad skontaš, tako jednostavna stvar. Navijati, zar ne?. Izgleda da je nama i to postalo teško. Radije ćemo na prvu pogrešnu loptu opsovat, ubit' i ono malo samopouzdanja sa kojim je naš igrač izašao na teren misleći vjerovatno da će imati podršku svih 90 minuta pa i kad mu ne ide baš najbolje. Radije ćemo 85 minuta tražiti dlaku u jajetu nego izdvojiti yebenih 5 minuta za podršku našoj ekipi kada pravi kakav-takav pritisak. Ustani sjever, ustani istok, ustanite Željovci. Meni ne treba to ponavljati više puta. Neki i nakon trećeg ponavljanja nerado ustaju, pa čak i negoduju, jer ima u tom trenutku i prečeg posla (npr. neki naš igrač nije izbacio loptu kako bi to odgovaralo prosječnom navijaču pa treba malo pljucnut).

Ima ova ekipa milion mana i toga smo svi svjesni al' što bi ovaj čiko rekao hajmo malo navijati, vjerovati u 11 momaka koji će izaći sutra i u svakoj narednoj utakmici na teren. Pogriješit će 100 puta, al' 101 put će se namjestiti sve kako treba. Centaršut, skok, gol. Do toga neće doći sigurno ako ga ubijemo u pojam nakon prve greške, a vjerujte da čuju sve na terenu iako bi možda najbolje bilo da se u potpunosti isključe ali teško je to. Vidi se to i na nekim greškama koje prave a one su, 100 posto sam u to uvjeren, plod psihičke poljuljanosti. Ipak su i oni istog mentaliteta kao i mi na tribinama.

Više navijanja. Onog što odzvanja kilometrima od stadiona iako je 85. minuta. Onog navijanja od kojeg će se naježiti i neko što na Socijalnom čeka tramvaj tricu.

Više vjere u ekipu i rezultati će doći, a sa njima i ono najvrijednije na kraju.

Sutra 0:1! Volim te Željo!

:zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:56 pm

Hurmasica je napisao/la:
sub apr 14, 2018 8:55 pm
Sve kontam da li da nešto napišem nakon one tekme u srijedu al' kako god okrenem u glavi mi jedna rečenica samo.

U onoj našoj patnji protiv Slobode raja oko mene yebe mater kome stigne, kritikuju Tuzlake što se valjaju, kritikuju naše što im puštaju da se valjaju. U tom ludilu, 2-3 reda od mene vidim jednog starijeg čovjeka duboko zamišljenog. Nit' šta progovara, nit' se nervira, nit' je skočio nešto pretjerano kada smo imali "prilike" da zabijemo gol. Vjerovatno je tu rečenicu više rekao za sebe, čisto kao ispušni ventil, al' dovoljno glasno da sam ga barem ja čuo ako niko drugi. "Hajmo malo navijat majku mu".

I fakat kad skontaš, tako jednostavna stvar. Navijati, zar ne?. Izgleda da je nama i to postalo teško. Radije ćemo na prvu pogrešnu loptu opsovat, ubit' i ono malo samopouzdanja sa kojim je naš igrač izašao na teren misleći vjerovatno da će imati podršku svih 90 minuta pa i kad mu ne ide baš najbolje. Radije ćemo 85 minuta tražiti dlaku u jajetu nego izdvojiti yebenih 5 minuta za podršku našoj ekipi kada pravi kakav-takav pritisak. Ustani sjever, ustani istok, ustanite Željovci. Meni ne treba to ponavljati više puta. Neki i nakon trećeg ponavljanja nerado ustaju, pa čak i negoduju, jer ima u tom trenutku i prečeg posla (npr. neki naš igrač nije izbacio loptu kako bi to odgovaralo prosječnom navijaču pa treba malo pljucnut).

Ima ova ekipa milion mana i toga smo svi svjesni al' što bi ovaj čiko rekao hajmo malo navijati, vjerovati u 11 momaka koji će izaći sutra i u svakoj narednoj utakmici na teren. Pogriješit će 100 puta, al' 101 put će se namjestiti sve kako treba. Centaršut, skok, gol. Do toga neće doći sigurno ako ga ubijemo u pojam nakon prve greške, a vjerujte da čuju sve na terenu iako bi možda najbolje bilo da se u potpunosti isključe ali teško je to. Vidi se to i na nekim greškama koje prave a one su, 100 posto sam u to uvjeren, plod psihičke poljuljanosti. Ipak su i oni istog mentaliteta kao i mi na tribinama.

Više navijanja. Onog što odzvanja kilometrima od stadiona iako je 85. minuta. Onog navijanja od kojeg će se naježiti i neko što na Socijalnom čeka tramvaj tricu.

Više vjere u ekipu i rezultati će doći, a sa njima i ono najvrijednije na kraju.

Sutra 0:1! Volim te Željo!

:zeljeznicar1:
TO JE TO! ŽELJO JE NAŠ A MI SMO SVI MANIJACI ŽELJINI!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 8:57 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 9:30 pm

Hurmasica je napisao/la:
sub apr 14, 2018 8:55 pm
Sve kontam da li da nešto napišem nakon one tekme u srijedu al' kako god okrenem u glavi mi jedna rečenica samo.

U onoj našoj patnji protiv Slobode raja oko mene yebe mater kome stigne, kritikuju Tuzlake što se valjaju, kritikuju naše što im puštaju da se valjaju. U tom ludilu, 2-3 reda od mene vidim jednog starijeg čovjeka duboko zamišljenog. Nit' šta progovara, nit' se nervira, nit' je skočio nešto pretjerano kada smo imali "prilike" da zabijemo gol. Vjerovatno je tu rečenicu više rekao za sebe, čisto kao ispušni ventil, al' dovoljno glasno da sam ga barem ja čuo ako niko drugi. "Hajmo malo navijat majku mu".

I fakat kad skontaš, tako jednostavna stvar. Navijati, zar ne?. Izgleda da je nama i to postalo teško. Radije ćemo na prvu pogrešnu loptu opsovat, ubit' i ono malo samopouzdanja sa kojim je naš igrač izašao na teren misleći vjerovatno da će imati podršku svih 90 minuta pa i kad mu ne ide baš najbolje. Radije ćemo 85 minuta tražiti dlaku u jajetu nego izdvojiti yebenih 5 minuta za podršku našoj ekipi kada pravi kakav-takav pritisak. Ustani sjever, ustani istok, ustanite Željovci. Meni ne treba to ponavljati više puta. Neki i nakon trećeg ponavljanja nerado ustaju, pa čak i negoduju, jer ima u tom trenutku i prečeg posla (npr. neki naš igrač nije izbacio loptu kako bi to odgovaralo prosječnom navijaču pa treba malo pljucnut).

Ima ova ekipa milion mana i toga smo svi svjesni al' što bi ovaj čiko rekao hajmo malo navijati, vjerovati u 11 momaka koji će izaći sutra i u svakoj narednoj utakmici na teren. Pogriješit će 100 puta, al' 101 put će se namjestiti sve kako treba. Centaršut, skok, gol. Do toga neće doći sigurno ako ga ubijemo u pojam nakon prve greške, a vjerujte da čuju sve na terenu iako bi možda najbolje bilo da se u potpunosti isključe ali teško je to. Vidi se to i na nekim greškama koje prave a one su, 100 posto sam u to uvjeren, plod psihičke poljuljanosti. Ipak su i oni istog mentaliteta kao i mi na tribinama.

Više navijanja. Onog što odzvanja kilometrima od stadiona iako je 85. minuta. Onog navijanja od kojeg će se naježiti i neko što na Socijalnom čeka tramvaj tricu.

Više vjere u ekipu i rezultati će doći, a sa njima i ono najvrijednije na kraju.

Sutra 0:1! Volim te Željo!

:zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :palacgore:

To je to. Bravo prijatelju. Nekako imam osjecaj da koliko nas je strah ponavljanja prosle sezone da smo dijelom to i na igrace prenijeli. Hajde da navijamo i da im pokazemo da im vjerujemo. PROSLA SEZONA JE GLUPOST, OVE GODINE TITULU OSVAJAMO!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 9:45 pm

slika

NAJAVA: Željezničar gostuje na Koševu

http://1921.ba/najava-zeljeznicar-gostu ... evu-2-4575
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 9:45 pm

Bravo za ove zadnje postove. Lijepo je procitati..

Koliko nasih sutra ocekujete na lavoru??

VTZ
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 9:54 pm

sajo10 je napisao/la:
sub apr 14, 2018 9:45 pm
Bravo za ove zadnje postove. Lijepo je procitati..

Koliko nasih sutra ocekujete na lavoru??

VTZ
Ma 4 milje plafon će nas bit
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 10:02 pm

Samo jedan gol može promjenit' sve!
:zeljeznicar1: :titula:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 10:09 pm

Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 10:11 pm

Sve do kraja Željo nema predaje!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 10:14 pm

Uzeti ovo sutra....Red je da Vojo nakon asistencije i zvanično postane Ubipitar
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 10:25 pm

Ocekujem pun jug i naravno dobro popunjen zapad. Sutra ce nasi puleni imati podrsku kao na Grbavici tako da ocekujem tri boda kako god. Tri boda nam donose mirniju zavrsnicu a najbitnija su zbog samopouzdanja
Alea iacta est!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 14, 2018 10:29 pm

Samo da ne bude nekih problema na zapadu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 137 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija