Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:32 pm

Mene samo nervira Adzemova taktika, igramo isto i kada gubimo i kada vodimo.
A ovo za Zeca moze maloj djeci pricati àli samo da ga to ne kosta. Nesto se pod hitno mora ispraviti ovako ne ide...nismo utakmicu odigrali kako treba osim prvo poluvrijeme protiv Radnika.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:32 pm

Šima jesi nam se nasikiro
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:33 pm

i ovo što pišem ćete mnogo bolje shvatiti kad stadion dobije konačni oblik pa vam napišem ponešto što sad ne smijem.

ujedno ovo je i dodatni razlog što zec treba da igra, on je glup pa ne osjeti pritisak. a ovi nešto kao razmišljaju, ali slabo pa ih pritisak pojede. ono kad on za 1921.ba na kraju kaže - imali oni neki rođendan (lešinari) - crk'o dabogda ako on konta šta je bilo. vidiš mu u pogledu da on to prepričava a ne razumije :D zato je i zabio gol, ovi što kao kontaju kontaju joooooooooj njihovim navijačima je rođendan, a nemaju više mentalne snage od toga da to zanemare ili izvuku dodatni motiv...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:34 pm

Veca

Graovac Bogicevic Osmankovic Projic

Blagojevic Hajdarevic

Zakaric Vranjes Zec

Ubiparip
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:35 pm

Ako već Adzem igra neke igrice sa Zecom..šta je onda sa Žerom...kada budući fudbalski penzioner koji kao da je jučer stigao iz Etiopije, uđe u igru prije tebe...vjerovatno moraš da se dobro zamisliš..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:35 pm

ChWilla je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:33 pm
i ovo što pišem ćete mnogo bolje shvatiti kad stadion dobije konačni oblik pa vam napišem ponešto što sad ne smijem.

ujedno ovo je i dodatni razlog što zec treba da igra, on je glup pa ne osjeti pritisak. a ovi nešto kao razmišljaju, ali slabo pa ih pritisak pojede. ono kad on za 1921.ba na kraju kaže - imali oni neki rođendan (lešinari) - crk'o dabogda ako on konta šta je bilo. vidiš mu u pogledu da on to prepričava a ne razumije :D zato je i zabio gol, ovi što kao kontaju kontaju joooooooooj njihovim navijačima je rođendan, a nemaju više mentalne snage od toga da to zanemare ili izvuku dodatni motiv...
:rofl: :rofl: :rofl:

Brutalno istinito.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:36 pm

Bukvalno covjek objasni, taj momak razmislja samo o ukusima shishe, ni o cemu drugo. Njemu je ravno, do cabe
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:37 pm

slika
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:37 pm

Mene pravo sramota što je Prosinečki morao gledati i danas i protiv Širokog.
Mi ako osvojimo ligu sa igračima kao što su Mehremić, Crnov i Kajkut nekome treba dići spomenik..
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:39 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:37 pm
slika
Joj sta im je uradio.Jedini covjek danas igrao
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:40 pm

slika

Ovo bi trebalo znaciti da je i Sinan out. :(
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:40 pm

ChWilla je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:09 pm
navijači koji s prvog mjesta otpisuju sezonu (i to jedno peti put ove sezone) optužuju trenera i ekipu za gubitnički mentalitet. naša sezona jadna, a mi prvi i jedini u kupu od prva 4. kakva je onda sezona od ostalih.
Rezultat ne ovisi o necijem komentaru, nego o njihovoj igri. Ako luzeru kazes da je luzer onda to automatski i tebe cini luzerom?

A sezona je jadna, prejadna. Pogotovo ako je gledamo u kontekstu prosle i kako nista iz nje nismo naucili. To sto su drugi vise kiksali me ne cini nista sretnijim niti mi imalo olaksava gledanje ovog jada na terenu. Ako padnes u skoli iz dva predmeta nece te izvaditi sto ti je jaran pao iz pet - ti si svejedno propalica.

Treba samo malo dodira s realnoscu da bi se vidjelo kako je ova ekipa, pored raskosnog nekvaliteta, u nezadrzivom padu, i fizicki i psihicki.

I sta to onda moze navijacu dati nadu u titulu? Jedan jesenji bljesak koji je trajao od Banja Luke do Radnika - dakle 6 utakmica od ukupno 32 koje smo dosad odigrali? Kad stavim to na jednu stranu vage a na drugu ostalih 26 utakmica, proslu sezonu i anemiju koju igraci cijelo proljece pokazuju dobijem rezultat od tacno 0.000% nade u bilo kakav trofej.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:40 pm
slika

Ovo bi trebalo znaciti da je i Sinan out. :(
Yebem te živote
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:41 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:32 pm
Šima jesi nam se nasikiro
Ma jok sve 5
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:42 pm

i to je bilo sve od babuke
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:43 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:35 pm
ChWilla je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:33 pm
i ovo što pišem ćete mnogo bolje shvatiti kad stadion dobije konačni oblik pa vam napišem ponešto što sad ne smijem.

ujedno ovo je i dodatni razlog što zec treba da igra, on je glup pa ne osjeti pritisak. a ovi nešto kao razmišljaju, ali slabo pa ih pritisak pojede. ono kad on za 1921.ba na kraju kaže - imali oni neki rođendan (lešinari) - crk'o dabogda ako on konta šta je bilo. vidiš mu u pogledu da on to prepričava a ne razumije :D zato je i zabio gol, ovi što kao kontaju kontaju joooooooooj njihovim navijačima je rođendan, a nemaju više mentalne snage od toga da to zanemare ili izvuku dodatni motiv...
:rofl: :rofl: :rofl:

Brutalno istinito.
:rofl:

Pa i Zera je donekle takav, ali ne u smislu glup, nego mu je ravno do mora. Rijetko ko bi u ovoj ekipi hladnokrvno zabio gol Sirokom kao sto je on, pred kraj utakmice. Vecini bi se noge oduzele, pokusali bi predriblat golmana, nesto. Zato mi je strasno krivo sto ga Adzem danas nije uveo kada je mijenjao Ramovica, a ne Crnova. On bi sigurno i probio po svojoj strani driblingom, jednom u tri pokusaja, ali bi probio. Ovako tesko da ce dobiti minutazu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:43 pm

A daj ba, ako je i Sinan out...
Eto razloga da se javi inat kod ekipe i Adzema, ajde dobijte kitice molim vas!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:43 pm

Zakric uz Graovca i Vecu te solidnog Kemu najbolji danas.Kad je usao celavi ko i proigrali smo nesto.Vranjes takodje zakazao.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:44 pm

fcz je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:40 pm
ChWilla je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:09 pm
navijači koji s prvog mjesta otpisuju sezonu (i to jedno peti put ove sezone) optužuju trenera i ekipu za gubitnički mentalitet. naša sezona jadna, a mi prvi i jedini u kupu od prva 4. kakva je onda sezona od ostalih.
Rezultat ne ovisi o necijem komentaru, nego o njihovoj igri. Ako luzeru kazes da je luzer onda to automatski i tebe cini luzerom?

A sezona je jadna, prejadna. Pogotovo ako je gledamo u kontekstu prosle i kako nista iz nje nismo naucili. To sto su drugi vise kiksali me ne cini nista sretnijim niti mi imalo olaksava gledanje ovog jada na terenu. Ako padnes u skoli iz dva predmeta nece te izvaditi sto ti je jaran pao iz pet - ti si svejedno propalica.

Treba samo malo dodira s realnoscu da bi se vidjelo kako je ova ekipa, pored raskosnog nekvaliteta, u nezadrzivom padu, i fizicki i psihicki.

I sta to onda moze navijacu dati nadu u titulu? Jedan jesenji bljesak koji je trajao od Banja Luke do Radnika - dakle 6 utakmica od ukupno 32 koje smo dosad odigrali? Kad stavim to na jednu stranu vage a na drugu ostalih 26 utakmica, proslu sezonu i anemiju koju igraci cijelo proljece pokazuju dobijem rezultat od tacno 0.000% nade u bilo kakav trofej.
ova priča te čini luzerom.

ako tako gledamo na stvari - šampion je osim naših sezona 2001/02 i 2011/12 uvijek bio najmanja propalica, uključujući i naše ostale titule poslije rata. i zubandan je tim rezonom pad iz četiri predmeta minimalno. onda nije ni bitno, hajmo odmah istupiti iz lige.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:45 pm

Naravno da nije gotovo, ali iz kola u kolo su stvari sve gore i gore, pa zaista ne znam sta nam daje za pravo da mislimo da ce krenuti prema gore. Kako? Nicim izazvane? Same od sebe? Nista se od ovoga nije znacajno odrazilo na tabelu, jos uvijek, ali ako nastavimo da padamo hoce. Sta cemo onda? Ja se mogu iracionalno, cisto navijacki nadati da ce se sve popraviti i da cemo krenuti ka gore, vjerovatno i hocu kad me huja prodje, i sve dok postoje teoretske sanse, ali nadao sam se i prosle godine, pa sta bi na kraju...Ja cu da vjerujem i da se nadam, ne mogu protiv sebe, ali nece moja slijepa vjera manifestovati trofej.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 141 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija