Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:08 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:03 am
A Adi lord se vraca :D
Ne, samo to ne.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:21 am

mula je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:02 am
mirzza je napisao/la:
uto apr 10, 2018 9:59 am
Sranje za Sinisu, u formi je uz Graovca najbolji u odbrani, a treba nam svaki igrac.
Adzeme siri roster uvodi Projica opet. Nemoj da eksperimentises sa Graovcem desno.
Ma ide Hadzic na desnu stranu koja mu je i prirodna.
Ma Adzemu vise nista ne vjerujem, al fakat...
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:26 am

Joj mirza seres malo previse
Evo od utakmice ne prestajes o adzemu, jebote pa frajer je poslozio proslu polusezonu fantasticno
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:28 am

E kad je neko ogranicen pa ne moze da shvati da ne moze sve odjednom i odmah na prvu, pa Ferguson nije prve tri godine nista osvojio. Sve imamo, samo sabura nemamo. I onda kaze kriza u klubu pa de mjenjaj opet trenera, pa slusaj njegove prohtjeve igrace i slicno. Bujrum. Ne pravite se pametni, ako pametni niste.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:29 am

azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:26 am
Joj mirza seres malo previse
Evo od utakmice ne prestajes o adzemu, jebote pa frajer je poslozio proslu polusezonu fantasticno
A po cemu?
Da li bi te iznenadilo da igra Graovac desno a Hadzic lijevo?
Iskreno mene nebi. Ako iko sere to je Adzem, cijelo proljece.
Ako si pratio njegove prve utakmice, bio sam jedan od rijetkih koji ga je branio i podrzavao, i njegove rokade jer je tek dosao i jer to nije bila njegova ekipa.
Sada kada sve zna i kada je njegovo, mi izgledamo duplo losije nego jesenas.
 
neroazzuro
Postovi: 1915
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:30 am

Nešto kontam, onaj zrinjski je poput herpesa. Bez veze, al nikako da ga se kutarises.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:33 am

mirzza je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:21 am
mula je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:02 am
mirzza je napisao/la:
uto apr 10, 2018 9:59 am
Sranje za Sinisu, u formi je uz Graovca najbolji u odbrani, a treba nam svaki igrac.
Adzeme siri roster uvodi Projica opet. Nemoj da eksperimentises sa Graovcem desno.
Ma ide Hadzic na desnu stranu koja mu je i prirodna.
Ma Adzemu vise nista ne vjerujem, al fakat...
Steta za Sinišu uz Graovca najbolji i najborbeniji igrač ove polusezone ne samo u odbrani nego u komplet ekipi.
Ima Hadžić da ga pokuša zamjeniti mada me on dosta razočarao vise sam ocekivao od kapitena ekipe koja dolazi iz jače lige nego sto je naša.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:40 am

Hajde dobra je stvar što će bar za europu biti spreman.
Skrpit ćemo se nekako
Samo da se ne izmišljaju pozicije.
Desno Hadžić, ako ne može on, ili ako bude suspenzija i slično, daj Šehića.
Lijevo imaš Projića i Adija, nek igra ko je manje lošiji.
U odbrani imaš Kemu, Bogija i Daniela. Samo da ne dira Graovca sa stopera, jer ga onda pušimo.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:41 am

slika

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :ganja:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:51 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:41 am
slika

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :ganja:
Na ig napisa da ce se vratiti i prije nego sto ocekujemo 😁 bice on tu zadnja dva tri kola
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 10:59 am

Kakva budala :lol:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:05 am

ON je pokazao kako se to radi ;)
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:07 am

Iako mi se nikako ne sviđa možda ipak treba dat Merhemiću još jednu šansu protiv Slobode jer ni Projić nije nešto bolji i još nije odavno igrao. Ako je ne iskorisi definitivno ne računati više na njega i gurati uz Projića malog Beširevića. Ne znam više šta treba da nam se desi da Adžem skonta da Bogi ne može više. Šta je pravi razlog što Zec ne igra. Od Zajmovića je bolji sigurno. Ako baš ne može onda Ramovića na krilo a Vranješa na ofanzivnog veznog i probti protiv Slobode Hadarevića i Šabana pozada, Baš sam pametan mene za trenera :r :) :zeljeznicar1:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:10 am

Mislim da ćemo Slobodu rastaviti na FAKTORE
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:16 am

mirzza je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:29 am
azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:26 am
Joj mirza seres malo previse
Evo od utakmice ne prestajes o adzemu, jebote pa frajer je poslozio proslu polusezonu fantasticno
A po cemu?
Da li bi te iznenadilo da igra Graovac desno a Hadzic lijevo?
Iskreno mene nebi. Ako iko sere to je Adzem, cijelo proljece.
Ako si pratio njegove prve utakmice, bio sam jedan od rijetkih koji ga je branio i podrzavao, i njegove rokade jer je tek dosao i jer to nije bila njegova ekipa.
Sada kada sve zna i kada je njegovo, mi izgledamo duplo losije nego jesenas.
O ovome ja govorim svaki 3. post o Adzemu, bas si navalio. Sta sad opet da Adzem nakon nekoliko losih utakmica (remi sa Zrinjskim, remi sa Sirokim) u ligi za prvaka treba out?
Ne kontam logiku, jel ti znas Zeca, pa znas da su se posvadjali? Meni je rekao da se nisu posvadjali neki dan kad sam ga pitao, sto bi znacilo da je do treninga, do trke, do neceg treceg sto ima razlog.
Ma Adzemu vise nista ne vjerujem, al fakat..
Ja ako vidim Zajmovica i Bogija protiv Slobode, Ciao Željo.
Idite u pm ba, od parmaka Adžeme nećeš preko Želje praviti prvotimca. Ohani sa njim. Zeca u prvu postavu a Zajmagu na zapad nek navija malo.
Evo prespavalo se, i nije mi jasno što je Adžem odustao od onog sampionskog presinga.
Jel što smo fizički loši, jel što nema brzinu, jel šta treće ne znam ali to što prije moramo vratiti.
Ostri se kita na Zecu opasno, a frajer je dokazao da moze pomoci. Glupost od strane Adzema, kaznio si ga i sada ga pusti da igra.
A nevezno za tebe previse al bas previse se sere.
Ne smije utakmica bez Hareta, pa smije, pa Projica vani, pa Projicu vrati se, pa sto Anel ne igra, sto ne uvodi izmjene u 60, sto uvodi izmjene, sto ne mijenja formaciju, sto mijenja formaciju.
**** majku go god istrci na teren, trebao je neko drugi, Adzeme neznalico i ovo se potencira vec toliko toliko dugo, znaci od pocetka njegovog sadasnjeg mandata u Zelji i da budem iskren bas me nervira.
Jeste Sablic ga je pojeo, ali pojeo je i on Baku prosli put. Ona 3 gola, pa da sam ja izasao na teren ne bi nam dali 3 gola u 5 minuta, po meni nemaju veze izmjene sa tim.

Razlog za ove lose partije treba traziti u fizickoj spremi i psihologijom nase ekipe, te izdanjima nasih najboljih pojedinaca.

Helem da ne duzim, ja Adzema ne bih skinuo sa sefa tamam ne izasli u Evropu, pa mora se jednom presjeci u pm, nek bude sa njim.
Sljedece sezone se ocekuje jos juniora koji ce se gurati u prvi tim, zajedno sa mozda jos nekim "kapitalcima", a ko bolje da to uradi nego Adzem.

Treba malo ohanut sa napadanjem od Zajmovica pa nadalje, isto ovako se i Zec napadao kad je poceo igrati, potpuno isto.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:18 am

Ivetic im ne igra, sto nije lose. Tvrda su dosta ekipa, zato treba silovito krenuti od prve minute, ako postignemo gol, morat ce se malo otvoriti i onda je to prilika za nas iz kontri i polukontri. Protiv Slobode je svejedno ko ce igrati na lijevom beku, ali za derbi nisam pametan :r

I ja sam mislio da je Sloboda prakticki osigurala opstanak, ali ovo proljece veoma tvrdo igraju, nemaju poraza, ali nisu puno pobjedjivali, tako da im se Celik priblizio na samo sest bodova, a i GOSK-u gori pod nogama. Jos kako je Mulalic otisao, bit ce igranki sa Mladosti (valjda je sad ocito zasto je otisao), tako da oni nikako nisu sigurno sto se tice opstanka i to bi im trebao biti prioritet. Njima sve zavisi od ove prve utakmce, tu ako damo gol ili dva, mi smo uvelike rijesili pitanje prolaska i sigurno je da ce se vise fokusirati na ligu i sljedeca kola. Nemaju oni kvalitet ni snagu za igru na dva fronta, ne znam cak imamo li i mi :placeodsmijeha:

Dobro je za Sinisu, nije veca pauza, ali sto se sezone tice, to je gotovo, bez njega do kraja. Veliki hendikep. Ne treba eksperimentisati, Hadzic neka se ustali desno, a Sehic neka ceka svoju sansu, sigurno ovaj nece nekad igrati zbog kartona, a moze Seha odigrat i u revansu kupa ako budemo imali dobar rezultat, zasto da ne. Lijevo ja nisam pametan, stavio bih Projica da igra protiv Slobode, da vidimo kakav je. Adi me je skroz razocarao, kriminalno se postavlja i bukvalno ga pretrcavaju ko dijete na terminu. Jos sam se nadao da bi mogao dati ruke u napadu, ali kakvi, jos oni njegovi dijagonalni pasovi protivniku u noge :r

Uglavnom, idemo jako protiv Slobode sa kombinovanim sastavom, pa onda nam dolazi derbi gdje ce Ado morati maksimalno motivisati ekipu. Derbi je nagazna mina za nas, pogotovo zbog njihovog bojkota.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:22 am

Ovdje Slavkinih 0:0
Tamo Slavkinih 1:1
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:31 am

Graovac je korektno igrao ono sto je odigrao na desnom beku.. Vise vjerujem toj opciji sa Kemom i Bogijem na stoperima i Graovcem na beku nego opciji sa dva beka koji su, manje vise, zalutali u nas klub.. Katastrofa je sto je i pored povrede standardnog desnog beka i dalje veci problem lijevi bek a na papiru ih imamo dvojicu, odnosno trojicu ako ubrojimo Besirevica..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:33 am

azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:16 am
mirzza je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:29 am
azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:26 am
Joj mirza seres malo previse
Evo od utakmice ne prestajes o adzemu, jebote pa frajer je poslozio proslu polusezonu fantasticno
A po cemu?
Da li bi te iznenadilo da igra Graovac desno a Hadzic lijevo?
Iskreno mene nebi. Ako iko sere to je Adzem, cijelo proljece.
Ako si pratio njegove prve utakmice, bio sam jedan od rijetkih koji ga je branio i podrzavao, i njegove rokade jer je tek dosao i jer to nije bila njegova ekipa.
Sada kada sve zna i kada je njegovo, mi izgledamo duplo losije nego jesenas.
O ovome ja govorim svaki 3. post o Adzemu, bas si navalio. Sta sad opet da Adzem nakon nekoliko losih utakmica (remi sa Zrinjskim, remi sa Sirokim) u ligi za prvaka treba out?
Ne kontam logiku, jel ti znas Zeca, pa znas da su se posvadjali? Meni je rekao da se nisu posvadjali neki dan kad sam ga pitao, sto bi znacilo da je do treninga, do trke, do neceg treceg sto ima razlog.
Ma Adzemu vise nista ne vjerujem, al fakat..
Ja ako vidim Zajmovica i Bogija protiv Slobode, Ciao Željo.
Idite u pm ba, od parmaka Adžeme nećeš preko Želje praviti prvotimca. Ohani sa njim. Zeca u prvu postavu a Zajmagu na zapad nek navija malo.
Evo prespavalo se, i nije mi jasno što je Adžem odustao od onog sampionskog presinga.
Jel što smo fizički loši, jel što nema brzinu, jel šta treće ne znam ali to što prije moramo vratiti.
Ostri se kita na Zecu opasno, a frajer je dokazao da moze pomoci. Glupost od strane Adzema, kaznio si ga i sada ga pusti da igra.
A nevezno za tebe previse al bas previse se sere.
Ne smije utakmica bez Hareta, pa smije, pa Projica vani, pa Projicu vrati se, pa sto Anel ne igra, sto ne uvodi izmjene u 60, sto uvodi izmjene, sto ne mijenja formaciju, sto mijenja formaciju.
**** majku go god istrci na teren, trebao je neko drugi, Adzeme neznalico i ovo se potencira vec toliko toliko dugo, znaci od pocetka njegovog sadasnjeg mandata u Zelji i da budem iskren bas me nervira.
Jeste Sablic ga je pojeo, ali pojeo je i on Baku prosli put. Ona 3 gola, pa da sam ja izasao na teren ne bi nam dali 3 gola u 5 minuta, po meni nemaju veze izmjene sa tim.

Razlog za ove lose partije treba traziti u fizickoj spremi i psihologijom nase ekipe, te izdanjima nasih najboljih pojedinaca.

Helem da ne duzim, ja Adzema ne bih skinuo sa sefa tamam ne izasli u Evropu, pa mora se jednom presjeci u pm, nek bude sa njim.
Sljedece sezone se ocekuje jos juniora koji ce se gurati u prvi tim, zajedno sa mozda jos nekim "kapitalcima", a ko bolje da to uradi nego Adzem.

Treba malo ohanut sa napadanjem od Zajmovica pa nadalje, isto ovako se i Zec napadao kad je poceo igrati, potpuno isto.
Može Amar sve ukomponovati puno puno bolje od Adzema i ostalih trenera PL. :DD:
Eh da je on trener sutra bi bilo 4:0 a u derbiju laganih 0:2 sa ovom istom ekipom garantiram!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:34 am

Projic Adzeme treba igrati.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Blueee1921, BrUDA, Eldar, Google [Bot], Maestro_1921, Majkel, Meha87, SkenderijaTM87 i 100 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija