Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:14 pm

SAŽS
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:16 pm

Malo tukne na proslu sezonu. Ne znaci to da je taj scenario neizbjezan - nije, ali se s pravom ljudi brinu. Tekmu po tekmu, pa cemo vidjet. Jos uvijek smo blize tituli nego glavni konkurent, bolje igramo LZP od glavnog konkurenta. Problema ima, nije da nema. Nisu nerjesivi. Sad slijedi kljucni period.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:16 pm

Jucer sam pisao nije mi niko odgovorio, volio bih da mi odgovori neko ko je upuceniji..

Da li je moguce da igrači konzumiraju neke napitke prije utakmice i da oni dovedu do tromosti na utakmicama?
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:18 pm

Ne kontam pitanje. Mislis na neku suplementaciju, nesto? Zasto bi konzumirali nesto od cega su tromi?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:29 pm

poslije slatko i slano odu na cevape :D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:31 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 09, 2018 1:12 pm
Uzivajte u slavnoj historiji Zelje: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 94#p309094

Hvala forumasu hrasno sto je revnostan u postavljanju slika. Prosao je Zeljo mnogo vece izazove od ove borbe za titulu, nemojte se nista plasiti. I uvijek je izasao kao pobjednik.
slika
Osim postize pobjednički gol za 2:1 u 78' protiv Holandije
1. Novembar 1967.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:33 pm

prosle sezone smo probili led sto se tice utakmica sa radnikom, ove godine smo to uspjeli sa sirokim, mislim da sve ovo utice dobro na igrace, ali naravno da je strah u kostima igraca... kad probijemo ove sezone led sto se tice trofeja, sve ce biti lakse... ja vjerujem u titulu i ne sumnjam u osvajanje iste!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:35 pm

Bitno je Zrinjski dobiti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:40 pm

ISB87 je napisao/la:
pon apr 09, 2018 3:12 pm
a ja se bojim, iako osvojimo titulu, da nas na tribinama ne bude, maks, kao potiv sirokog.
što? savršeno bi se uklapalo u mentalitet koji prikazujemo.

a već je i to bilo, nije da nije...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:44 pm

nama su potrebne 4 pobjede i 2 remija do kraja, uključujući pobjedu protiv Zrinjskog?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:45 pm

Srijeda, 20 stepeni, sunce po danu, a mi igramo u 18h, ja vodim jos trojicu koja dugo nisu bila na utakmicama. Treba nam pobjeda i treba nam samopouzdanje.
Idemo razbucati kartoteku ko dijete kinder jaje.
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:46 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon apr 09, 2018 3:16 pm
Jucer sam pisao nije mi niko odgovorio, volio bih da mi odgovori neko ko je upuceniji..

Da li je moguce da igrači konzumiraju neke napitke prije utakmice i da oni dovedu do tromosti na utakmicama?
Nije.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:47 pm

Šta je sa povredama Siniše i Hadžića i zna li se jel se Jovan oporavio?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:48 pm

Za razliku od svog kolege, Admir Adžem na raspolaganju ima mogućnost kombinovanja sastava. Problem je povreda Siniše Stevanovića, dok će se u tim vjerovatno vratiti Jovan Blagojević. Ova utakmica nam jeste važna, ali ne treba zaboraviti da nas narednog vikenda očekuje i gradski derbi na Koševu. Stoga je sasvim izvjesno da bi početnih jedanaest moglo biti drugačije u odnosu na posljednje prvenstvene utakmice.
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 3:58 pm

Je li pitari bojkotuju da bi rijesili problem unutar grupe ili da bi otjerali upravu? Meni se cini da ni njima nije jasno.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 4:02 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon apr 09, 2018 3:16 pm
Jucer sam pisao nije mi niko odgovorio, volio bih da mi odgovori neko ko je upuceniji..

Da li je moguce da igrači konzumiraju neke napitke prije utakmice i da oni dovedu do tromosti na utakmicama?
Vjerovatno mislis na suplemente, piju sigurno nesto prije utakmice, dal izotonicne napitke, dal neke pree workoute, ali to samo pomjera granice a nikako ih ne moze usporit.
Oni su usporeni zbog lose ishrane, generalno nebrige o tom sportskom odrzavanju tijela.

Mozemo mi i Covica kritikovat, ali covjek je tvoje sredstvo koje trebas iskorostiti da bi bio spreman, kako su Vojo, Graovac, Sinisa i Hajdarevic prespremni, to je moje pitanje za kriticare svakog kondicionog koji je prosao kroz klub ?
U svakoj generaciji je bilo nekoliko prespremnih i nekoliko guzatih, ne moze te Seferovic/Hidic/Covic pratit 24/7 i pazit sta ti kuci ili u setnji jedes, pijes, pusis. Ko vodi racuna o sebi on dodje spreman i prije priprema, Graovcu se ibretili na testiranju prvog dana priprema, jer momak vodi sportski zivot i nikad ne prestaje s treningom, dok npr reprezentativac donese guzcetinu i ego iz Gradiske, Zec donese cetvrtinu pluca nakon pauze u svom nargila baru itd..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon apr 09, 2018 4:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 4:04 pm

Rashid je napisao/la:
pon apr 09, 2018 3:58 pm
Je li pitari bojkotuju da bi rijesili problem unutar grupe ili da bi otjerali upravu? Meni se cini da ni njima nije jasno.
Bojkot radi problema u grupi
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 4:06 pm

Ali problema koje je prouzrokovala uprava. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 4:06 pm

ko je od nas relevantan da kritikuje kondicionog. i ko je stručan - morao bi sve vrijeme gledati kako se i šta radi da donese educiran sud.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 4:10 pm

Vala kondicioni ne moze biti kriv ako ti silovito krenes protiv Radnika i odigras maestralno prvo poluvrijeme, i onda sljedecu tekmu udjes bojazljivo, sa previse respekta, pojedu te jos na sredini i izgubis se nakon primljenog pogotka. To nema neke pretjerane veze s kondicijom.
Naravno, neko je rekao dobro, i Siroki se nesto pita, i tu se apsolutno slazem, ali sto se tice zalaganja i trke igraca pojedinacno, moralo je bolje.

Imamo sada Slobodu da se to popravi. Svaku utakmicu shvatiti maksimalno ozbiljno, to mora biti u glavi igraca, da ne kalkulisu. To moze Adzem sam sa sobom raditi i kontati sta nam sve treba u kojoj utakmici da bi prosli prvi kroz cilj. Nema laganih utakmica do kraja, ni za kog, pa ni za nas.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 155 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija