Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:54 pm

Simply Blue je napisao/la:
ned apr 08, 2018 1:45 pm
Ne znam jesam li ja to dobro shvatio...ali ispada da je u ovoj situaciji jedino sa Zecom jedini krivac Adzem...ima li neke šanse da bi se možda Zec trebao izviniti treneru jer sigurno i tu ima njegove krivice...to bi vjerovatno bilo bolje nego dijelenje nekih statusa, objava i sličnih gluposti
Pa kako niko ne zna sta ja sa njim vec citav proljetni dio haman...ako vec glume klub..onda raskinite ugovor sa covjekom jbt...ovo je neozbiljno..isto kao kakav klub iz kantonalne lige..kao recimo neko se na terminu naljuti i nece da igra vise..i ne dolazi :D..smijesno..
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:02 pm

Veca ako se sad ne prodaš nećeš nikad :D
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:04 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned apr 08, 2018 2:02 pm
Veca ako se sad ne prodaš nećeš nikad :D
On ili onaj iz Hajduka golman sto ga zabi glavom nedavno...bit ce mrtva trka izmedju njih dvojice :D
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:04 pm

Evo i Miloš Stanojević nece igrati protiv nas zbog kartona..Po meni on im je mozda i najbolji igrac..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:07 pm

Daris_ je napisao/la:
ned apr 08, 2018 2:04 pm
LARS1921 je napisao/la:
ned apr 08, 2018 2:02 pm
Veca ako se sad ne prodaš nećeš nikad :D
On ili onaj iz Hajduka golman sto ga zabi glavom nedavno...bit ce mrtva trka izmedju njih dvojice :D
Al gledaj ti sličnosti, Hajduk najposjećeniji a nema titule godinama, mi najposjećeniji a nema titule godinama, golman da za hajduk gol u 93oj, za nas u 93oj ( doduse oni pobjeda mi remi, al tu je to )

@kukulele

To ti je najbolji CM lige hehe
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:09 pm

Ma bjezi Larse ti si nam juce ispehirao pobjedu.. :D

Šok i nevjerica..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:11 pm

Okolele je napisao/la:
ned apr 08, 2018 2:09 pm
Ma bjezi Larse ti si nam juce ispehirao pobjedu.. :D

Šok i nevjerica..
Ja sve pilam naopako, od Ordagića, sve kontam ako idem protiv njega da će doći, al jok, tako i ovo

zato ga sječem ako dobijemo sarajevo
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:20 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned apr 08, 2018 2:11 pm
Okolele je napisao/la:
ned apr 08, 2018 2:09 pm
Ma bjezi Larse ti si nam juce ispehirao pobjedu.. :D

Šok i nevjerica..
Ja sve pilam naopako, od Ordagića, sve kontam ako idem protiv njega da će doći, al jok, tako i ovo

zato ga sječem ako dobijemo sarajevo
Bas vala :D...samo sto ce ovaj u ligu petice..a Veca u Tursku..i to mozda drugu ligu hahaha...a dobro imamo cini mi se jos 3 godine fore da se izjednacimo sa pitarima po pitanju titule :D...da je bar omrsit se kupom :P
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:30 pm

Jucer sam bio ljut i raspucan kao malo kad, sto je inace netipicno za mene i moju prirodu :D. Cak ni nakon onih 3-3 protiv Zrinjskog nisam bio nesto ljut(jebi ga ono je bila prava sportska nesreca), ali jucer... Da se razumijemo nije to zbog remija, nismo igrali protiv drugoligasa vec protiv Sirokog, pa u kakvom god sastavu da su izasli svejedno su Siroki.
Ne znam kako da opisem jucerasnju igru. Niti je to neka, sto bi se reklo kurcobolja, manjak zalaganja ili nesta slicno. Jednostavno je Sablic takticki unistio Adzema, toga smo svi svjesni, pa i sam Admir. Prvih 20tak minuta i nije to bilo tako lose, imali smo i mi dvije fine prilike koje smo morali realizovati, i samim tim bi okrenuli utakmicu u svoju korist, u to sam uvjeren. Ali ne ide sve po planu u fudbalu i mora se imati i neki drugi plan kao odgovor ako utakmica krene u nezeljenom smjeru. Mi nismo imali nikakav odgovor na to. Mi smo se nakon njihovog gola raspali i samo su nas Graovac, Sinisa i Vedran(mada prvenstveno Graovac obzirom na onu sjajnu odbranu) odrzali u zivotu. Formacija nije postojala, nekih linija kretanja, nekog reda, ma apsolutno nista. Zadnjih pola sata igra sa jednim stoperom, Graovac po boku zaduzen za kreiranje napada i ubacaje, Vojo na lijevoj strani ubacuje, stavise cak je Vojo oko 90tih minuta bio na poziciji stopera i izbijao loptu :roll:. Ta anarhija na terenu me je tako pogodila, da ja to ne mogu opisati. Sjedis, gledas, i ne vjerujes sta vidis, ne vjerujes svojim ocima da je nesto tako moguce.

I na kraju kao grom iz vedra neba Vedranov gol. Mislim da je ovo i jedini nacin da se Vedran izglasa za igraca utakmice. Dvije-tri odlicne intervencije, a onda nestvaran gol. Njihov golman se malo zajebo, pretpostavljam da je mislio da ce se Vranjes aktivirati iz ofsajda, ali...

Kazu da nam se vratio Zrinjski. Vjerovatno jeste, mada bih ja radije da smo mi dobili Zrinjski tada, a jucer remizirali sa Sirokim :D . Helem, vec danas nakon sto je prenocilo potpuno drugacija atmosfera i evo vec odbrojavam dane i novu posjetu Grbavici :zeljeznicar1:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:34 pm

Da nam tan ne otme Vecu, on trazi golmane koji daju golove
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:47 pm

Mene samo interesuje,otkud vama prica za Adzema i Zeca?
Eto molim tog da mi kaze otkud mu info da su se posvađali!?

Sef moze biti ljut na svog radnika,ako ne radi svoj posao a i pohvaliti nekog ko dobro radi svoj posao.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:55 pm

Krupa - Zrinjski – 2
Sarajevo - Željezničar - X
- Isto bodova

Krupa - Željezničar - 2
Radnik - Zrinjski - 2
- Isto bodova

Željezničar - Zrinjski - 1
+3

Radnik - Željezničar - 2
Zrinjski - Široki - 1
+3

Sarajevo - Zrinjski - 2
Široki - Željezničar - x
+1

Zrinjski - Krupa - 1
Željezničar - Sarajevo - 1
+1
Malo sam se igrao :D
I tako će nam onaj Vecin gol donijeti titulu :D

Kako god, biće ovo ponovo završnica za srčanog. Ima da fasujemo šećer jebote :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 2:58 pm

Ma ne mogu oni samo kiksat protiv nas,nema šanse
Željezničar ante portas !
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 3:00 pm

Ovom Graovcu dati sve sto pozeli da ostane...mada cisto sumnjam...lik nam je donio 5-6 cistih bodova ovog proljeca samo..a jos plus i neke odlicne tekme..bez da je vadio loptu sa gol linije :D...volio bih i Urdinova opet nekad vidjeti u Zelji...ono je otkacen lik i borac :D,a zavolio je Zelju bio...i sad uvijek pred derbi kaci statuse "zgazite ih..J*** im majku" itd hahaha
Zadnja izmjena: Daris_, dana/u ned apr 08, 2018 3:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 3:01 pm

Zna li neko u kakvom sastavu ce Sloboda istrcati na Grbavicu?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 3:02 pm

Pa vjerovatno ne mogu, al' će doći vrijeme i kad će sudije na scenu nastupiti, kad ih počnu gurati... A jebat ga, vidjet ćemo. Sve je moguće. :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 3:07 pm

Daris_ je napisao/la:
ned apr 08, 2018 3:00 pm
Ovom Graovcu dati sve sto pozeli da ostane...mada cisto sumnjam...lik nam je donio 5-6 cistih bodova ovog proljeca samo..a jos plus i neke odlicne tekme..bez da je vadio loptu sa gol linije :D...volio bih i Urdinova opet nekad vidjeti u Zelji...ono je otkacen lik i borac :D,a zavolio je Zelju bio...i sad uvijek pred derbi kaci statuse "zgazite ih..J*** im majku" itd hahaha
Yani je pored Kvese jedini normalan lijevi bek koji je igrao na Grbavici u zadnjih nekoliko godina.
Napravio je on finu karijeru poslije Zelje.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 3:12 pm

cikazubo je napisao/la:
ned apr 08, 2018 3:07 pm
Daris_ je napisao/la:
ned apr 08, 2018 3:00 pm
Ovom Graovcu dati sve sto pozeli da ostane...mada cisto sumnjam...lik nam je donio 5-6 cistih bodova ovog proljeca samo..a jos plus i neke odlicne tekme..bez da je vadio loptu sa gol linije :D...volio bih i Urdinova opet nekad vidjeti u Zelji...ono je otkacen lik i borac :D,a zavolio je Zelju bio...i sad uvijek pred derbi kaci statuse "zgazite ih..J*** im majku" itd hahaha
Yani je pored Kvese jedini normalan lijevi bek koji je igrao na Grbavici u zadnjih nekoliko godina.
Napravio je on finu karijeru poslije Zelje.
Ma on je borac i srcem je igrao..i kad ga nece lopta..grize na terenu ako nista...volio sam ga drama..dodje medju navijace..uzme megafon i navija :D..a ne kao ovi pojedini manekeni...sve imaju..a kidaju zivce ljudima...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 3:20 pm

Omar500 je napisao/la:
ned apr 08, 2018 3:01 pm
Zna li neko u kakvom sastavu ce Sloboda istrcati na Grbavicu?
Ja kontam da su sigurni Osmanagić i Terzić, jer su fasovali treći žuti, pa naredno kolo svakako ne mogu igrati. Ivetić nema pravo nastupa u kupu. Lazevski i Mijić nisu igrali jučer, tako da vjerovatno u srijedu počinju. Bekić je sa klupe ušao.

Kontam da bi nešto ovako moglo, za jučerašnju postavku sam fulio lijevog beka, igrao Stipo a ja stavio Josipa, a klupu promašio Wagnera :D jer sam računao da Stipo neće biti u konkurenciji, pa da neko popuni mjesto

slika
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 3:20 pm

mi smo juče upravo igrali kao da su se i igrači prepustili ovim kalkulacijama + x, - y bodova, ko će koga, kome ko neće igrati i kako će drugi odraditi za nas. i to za vrijeme utakmice.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot] i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija