Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:31 pm

Bolje da nisam gledao ovaj izvjestaj, ovo jos gore izgleda nego na tvu.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:32 pm

Raznijeli nas bez nekoliko prvotimaca..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:36 pm

Prvo poluvrijeme smo bili bare bare do primanja gola, onda je sve krenulo nizbrdo. Drugo katastrofa!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:37 pm

Sta bi na istoku juce, jel onaj balavac od redara pitar ili ?
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:37 pm

Ljudi moji, šta znači LOŠ DAN. Normalno da je los kad ne pobijedis... al po mojoj nekoj definiciji Loš dan je kad nemas sreće, kad si bolji od protivnika, a ipak zijaniš.
Mi jučer nismo imali koncepta igre, tj. imali smo ono nase standardno, sto je bilo razbijeno postavkom ekipe Širokog.
Ipak nemamo taj individualni kvalitet da i kad nas neko taktički razbije, mi odigramo solidno.
Dakle, nije loš dan, nego loša taktika Adzema, odnosno nesposobnost istog da se u toku same utakmice igra ekipe prilagodi (što je indirektno i on sam priznao svojom izjavom).
Željo, to je moj tim!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:42 pm

za mene je loš dan kad loše igraš. kad igraš ispod realnih mogućnosti. a kad dobro igraš a ne pobijediš to je peh, nesreća, baksuz...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:47 pm

cikazubo je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:26 am
Ne kontam kako vam nije jasno da je Siroki po imenima duplo slabiji od nas, bar kad su sastavi od juce u pitanju.
Nije do individulnih partija, nije moguce da su svi osim Vedrana ustali na lijevu, takticki i formacijski smo jednostavno pojedeni.
Neutralisali su sve prednosti koje imamo u odnosu na njih i koristili su prostore koje smo im cesto ostavljali.
Ljudi su nas dobro analizirali i pročitali sve na čemu se naša igra zasniva i dobrom organizacijom i zalaganjem nam nisu dozvolili nijedan polu napad na način na koji mi igramo. Zašto nemamo rezervnu mogućnost da necim protivnika iznenadimo kad vidimo da nas ne pročitao i da meda ne možemo na to moze odgovoriti komplet stručni štab. Kod Brke se sjećam ako smo pročitani ako ništa ne ide zna se sta ide samo šalji loptu u 16. Jučer nismo imali 3 centarsuta da se tako mogu nazvati, a ako ništa u drugom poluvremenu ih je moralo biti 15, a ne mi i kad imamo priliku da centriramo onda se okreće i vraća lopta nazad
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:49 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:50 am
Ma juce duela nismo uzeli kako treba. Izgledali sporo i lijeno vecim dijelom utakmice.. Svaka se lopta odbijala igracima Sirokog.. Lakse mi je povjerovati u losu fiziku nego u to da nece i ne zele da igraju i da daju 100% svojih mogucnosti..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Izgledali smo bukvalno traljavo
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:57 pm

cikazubo je napisao/la:
ned apr 08, 2018 12:37 pm
Sta bi na istoku juce, jel onaj balavac od redara pitar ili ?
Momak je odvezen na KUM, vjerovatno sa slomljenim nosom...bio sam tu i mislim da nije pitar nego vise da je neki hir i kurcenje pojedinaca.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:03 pm

Jučer je Adžem prije svega loše pripremio ekipu za igru kakvu je Sablić spremio, a poslije je još više griješio sa izmjenama, pogotovo prvom kad je promijenio formaciju. Nakon te promjene formacije naši igrači su se apsolutno izgubili i nismo imali mogućnost da napadnemo, jedini opasan bio Graovac. Podržavam Adu, kraj prošle polusezone je najljepši fudbal Želje u posljednjih par godina, paa čak i prvo pouivrijeme protiv Radnika je bilo ekstra, ali mora neke stvari mijenjati i mora dati priliku Zecu. Zec je tip igrača kojeg nemamo i koji nam je potreban.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:13 pm

Zaka je napisao/la:
ned apr 08, 2018 1:03 pm
Jučer je Adžem prije svega loše pripremio ekipu za igru kakvu je Sablić spremio, a poslije je još više griješio sa izmjenama, pogotovo prvom kad je promijenio formaciju. Nakon te promjene formacije naši igrači su se apsolutno izgubili i nismo imali mogućnost da napadnemo, jedini opasan bio Graovac. Podržavam Adu, kraj prošle polusezone je najljepši fudbal Želje u posljednjih par godina, paa čak i prvo pouivrijeme protiv Radnika je bilo ekstra, ali mora neke stvari mijenjati i mora dati priliku Zecu. Zec je tip igrača kojeg nemamo i koji nam je potreban.
Mnogo mi ide na onu stvar sa Zecom...toliko se ceka titula,a on glumi Fergusona i neki autoritet..progutaj ponos za dobrobit sviju..Bogicevic do jucer tuzio Zelju...igra svaku,a grijesi svaku tekmu..ubijedjen sam da bi bas Zec mozda donio prevagu jucer..bas ofanzivno nemamo neke sirine kao vezni red..i on se zajebaje nesto...i jel derbi u subotu ili nedjelju evo sad slusam ovaj na izvjestaju neku nedjelju spominje..zar nije subota jbt :D
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:18 pm

Elegant je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:41 am
Racunica je jasna, mi nemamo pravo na kiks do kraja pocevisi od pitara a onda i ova zajebana gostovanja Radniku, Sirokom. Nakon Krupe sa Zrinjskim u direktnom dvoboju koji mozda odluci sampiona. Za nadati se da Zrinjski moze da kiksa kod Krupe, Radnika, pitara.

Procitana smo knjiga li moramo nekako do kraja izdrazati !

Protiv Slobode za prolaz u finale kipa ce se dobro morati potruditi sad u srijedu, samo da ne primimo gol a jedan im moramo dati pred revans.
Ma kakva Krupa daj Boze...eno cuda li golemog Vukotic bas nece igrati protiv njih jer je dobio zuti :D...uvalili mu petobu ovi iz Mostara hahahaha
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:21 pm

iz sljedeće tri tekme, moramo osvojiti 9 bodova.
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:21 pm

i šta boga vam što neće igrati. nije igrao ni protiv nas prošle godine kad smo izgubili titulu.
gradi željo boli te *****
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:28 pm

ChWilla je napisao/la:
ned apr 08, 2018 1:21 pm
i šta boga vam što neće igrati. nije igrao ni protiv nas prošle godine kad smo izgubili titulu.
Igraju kup u medjuvremenu..ne igra im najbolji igrac..mnogo zajebana stvar..da nema ove dvije stavke..ubijedjen sam da bi kiksale Svinje protiv njih,a ovako daj Boze..nadati se jbg :P
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:31 pm

Ja bih samo da ponovim dvije stvari.
I jedna i druga su isključivo vezane za Adžema.
Prva je da on ne zna odgovoriti na visoki presing. Od svih igrača u odbrani(računam i bekove), jedini koji može iznijeti loptu je Graovac. I tu naravno ostaje rupa. Nemaš rješenja i moraš je izbit. Opća stvar je da godinama imamo jako loše skakače, i da općenito uzmu 10% duela po utakmici protiv visokih štopera( izuzetak, isključivo, je zadnji derbi po snijegu na Grbavici). Zato je Amar imao vazda grtalicu koja bi mogla odgovoriti i na ovakvu igru, pa se lopta na taj način može prenijeti na suparničku polovinu.
Druga stvar.. Mi apsolutno nemamo nijednog igrača po lijevoj strani u obje linije koji je kvalitetan. Od beka do krilnog. Mehremić i Projić samo da te glava zaboli. Ubacuješ Zajmovića koji je juče trčao kao da ima trideset kila tereta na leđima. Koliko mu je lopti pobjeglo samo u aut to je za ginisa. Apsolutno nepotreban igrač.
Adžeme lijepo se izvini Zecu. Ima ih i pet puta gorih a on ti je žrtveno janje. Neće ga ići dvije tri utakmice dok ne uđe u formu, ali od njega bar znaš da ga kad uđe u neku formu da će po utakmici bar dva puta probiti i naći se u dobrim šansama. Ili brate dragi pokušavaj sa Žerom ili Ramovićem kao lažnim krilom koji će bar protok lopte ka sredini pojačati.

I da.. Kenan Hadžić na štopera :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:33 pm

AsharaK je napisao/la:
ned apr 08, 2018 1:21 pm
iz sljedeće tri tekme, moramo osvojiti 9 bodova.
ma ove sa lavora treba dobiti..nema veze sto je derbi...kriticni su..ni bodom necu biti nesto zadovoljan,a o onom jos gorem necu ni da razmisljam..i jel sluzbeno da im nece biti one sake jada na sjeveru? Jel bojkotuju fakat :D...ma da je do meca sa Zrinjskim sacuvati ovih dva boda..i onda ih mlatnuti na +5 otici..i valjda bi ovaj put to bilo to jbt hahaha
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:39 pm

Sve su prilike da cemo morat dobit pite dva puta, sumnjam da cemo do zadnjeg kola imat 4 boda prednosti na Zrinjski.
Ako uzmemo duplu uz te 4 pobjede u derbijima, pa meni bi to bila triplet kruna :D
Btw jedino sto mi je juce bilo drago, jeste sto je pola stadiona izaslo 5 minuta pred kraj, sta li je njima u glavama bilo dok su bili ispred stadiona a ovamo grmi "Kjosevskiiii" :)
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:45 pm

Mi mozemo i izgubiti jednu ali moramo zrinjski dobiti da bi bili prvi. Krupa nece biti problem ni nama ni zrinjskom jer se zna njihova racunica a to je kup. To je i logicno i mi bi u njihovoj situaciji isto uradili isli na trofej u kupu. Na kosevu pobijedili ili izgubili mi ne smijemo u medusobnom izgubiti od zrinjskog cak ni nerijeseno.
Zadnja izmjena: damirfile, dana/u ned apr 08, 2018 1:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:45 pm

Ne znam jesam li ja to dobro shvatio...ali ispada da je u ovoj situaciji jedino sa Zecom jedini krivac Adzem...ima li neke šanse da bi se možda Zec trebao izviniti treneru jer sigurno i tu ima njegove krivice...to bi vjerovatno bilo bolje nego dijelenje nekih statusa, objava i sličnih gluposti
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija