Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:22 am

mislim da mi možemo priuštiti sebi da zec ne bude u 18 - valjda bismo imali nekoga za klasu boljeg u prvih 11. a nemamo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:26 am

Ne kontam kako vam nije jasno da je Siroki po imenima duplo slabiji od nas, bar kad su sastavi od juce u pitanju.
Nije do individulnih partija, nije moguce da su svi osim Vedrana ustali na lijevu, takticki i formacijski smo jednostavno pojedeni.
Neutralisali su sve prednosti koje imamo u odnosu na njih i koristili su prostore koje smo im cesto ostavljali.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:28 am

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:31 am

Ma juce su svi podbacili i kraj price, ovaj Siroki nam je bolna tacka uvijek bio i ostat ce bez obzira sto smo ih dobili 3 za redom ove sezone.
Po meni juce Blagojevic puno nedostajao i nadam se sad kad se vrati da ce biti prevaga.
Ovaj x juce i nije los kad skontam da smo trebali izgubiti.
I bit ce svega do kraja jer je cijela liga u 5-10 deka racunajci i Vitez
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:31 am

Sretan Vaskrs!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:32 am

ChWilla je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:22 am
mislim da mi možemo priuštiti sebi da zec ne bude u 18 - valjda bismo imali nekoga za klasu boljeg u prvih 11. a nemamo...
O tome se radi. Nisam navijac nijednog igraca, ni Adzema. Ukupni interes Zelje je logicno na prvom mjestu.
Zec je bio standardan u ekipi koja je tukla taj Siroki 3 puta u 7 dana, Projic je koliko se sjecam bio lijevi bek u dosta nekih utakmica. Nije nam mirisao, htjeli smo bolje, al defanzivno nije ispadao od svakog krilnog igraca. Ovog sad lijevog beka igraci Celika budalom prave. Ostala selekcija igraca manje-vise.

Fulilo se s Mehremicem, greska Papca i Adzema, Boze moj.. Ali ljudiski je priznati gresku i vratiti igraca koji je bolje igrao tu poziciju.

Na stranu sto ni ove eventualne izmjene u sastavu ne bi promijenile ukupan dojam, da nas je Siroki pojao na Grbavici.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:35 am

ChWilla je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:09 am
nije u izboru igrača bio problem, nego smo formacijski i taktički razbijeni.
Slažem se.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:35 am

Ne kontam ovo za fizičku spremu. Pa isti taj Čović je doveden nakon odlaska Slavka, pa se njegov rad osjetio nakon one blamaže u Vitezu i reprezentativne pauze. Tada smo se fizički digli, počeli igrati presing sa mnogo trke. Šta se sada promijenilo, ja kao laik nemam pojma? Nama ta Antalija haman ne paše, evo drugi put kada se vratimo iz iste, igrači dišu na škrge. Ima li to veze sa psihom, pritiskom...klincima, palcima ili se negdje griješi u struci, to treba neko stručniji da objasni.

Protiv Slobode, definitivno treba odmoriti par igrača. A pitari su sve ali ne u raspadu kada smo mi u pitanju. Ja se još sjećam prošlog maja i njihovog ''raspada'' nakon poraza u kupu i poraza u Mostaru u 7 dana, a mi k'o biva odmorni i gladni titule.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:40 am

Pa niko i ne kritikuje jednog, dva igraca. Svi komentari su bili zaslovani na tome da nismo pokazali volju i htjenje u cjelini.

Al ima i toga kad si nadigran da s klupe povuces neke poteze i probas okrenut u svoju stranu, a mi na klupi nismo imali takvo rjesenje.
Zna se desit isto ekipa igra tromo pa trener uradi dvije izmjene, i ti igraci trznu situaciju i ostale u ekipi.
Sta smo mi mogli. S Kajkutom trznut ekipu? MA hajte molim vas. Sa Zerom koji protiv Radnika ne pokaze ni volju za zivotom a kamoli trcanjem. Jednostavno, kad nas ljudi nadmudre takticki mi nemamo mogucnost preokreta s klupe, jer je su neki igraci olako "otpisani".
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:41 am

E ni meni to nije jasno.. Od ekipe koja je mljela ritmom i visokim presingom do ekipe koju fataju grcevi i koja dise na skrge posle 60e minute..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:41 am

Racunica je jasna, mi nemamo pravo na kiks do kraja pocevisi od pitara a onda i ova zajebana gostovanja Radniku, Sirokom. Nakon Krupe sa Zrinjskim u direktnom dvoboju koji mozda odluci sampiona. Za nadati se da Zrinjski moze da kiksa kod Krupe, Radnika, pitara.

Procitana smo knjiga li moramo nekako do kraja izdrazati !

Protiv Slobode za prolaz u finale kipa ce se dobro morati potruditi sad u srijedu, samo da ne primimo gol a jedan im moramo dati pred revans.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:46 am

A ne znam, sve vise se ta fizicka sprema uzima kao neki faktor, a sami sebi kontriramo.
Do jucer kao najspremniji smo a kao danas smo najlosije spremljeni. Realno laici smo za to, al eto to uzimamo kao neki faktor.
Mada svi dobro znamo da je liga takva da mogu igrati likovi koji puse, piju. Hladno u nekim ekipama glavni igraci imaju 35+ godina.

Mislim da se fizicka sprema mjesa sa zeljom i da pravu fizicku spremu i razliku obicni laici ne vide.
Takodjer, mislim da su svi tu nedje po toj spremi, jer ovdje su sve isti treneri i osoblje kao unazad 10 godina( samo se rotiraju), sumnjam da se neko posebno edukuje i radi neke nove metode, vjezbe...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:50 am

Ma juce duela nismo uzeli kako treba. Izgledali sporo i lijeno vecim dijelom utakmice.. Svaka se lopta odbijala igracima Sirokog.. Lakse mi je povjerovati u losu fiziku nego u to da nece i ne zele da igraju i da daju 100% svojih mogucnosti..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:55 am

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – NK Široki Brijeg 1:1

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... -11-3-4521
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:57 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:40 am
Pa niko i ne kritikuje jednog, dva igraca. Svi komentari su bili zaslovani na tome da nismo pokazali volju i htjenje u cjelini.

Al ima i toga kad si nadigran da s klupe povuces neke poteze i probas okrenut u svoju stranu, a mi na klupi nismo imali takvo rjesenje.
Zna se desit isto ekipa igra tromo pa trener uradi dvije izmjene, i ti igraci trznu situaciju i ostale u ekipi.
Sta smo mi mogli. S Kajkutom trznut ekipu? MA hajte molim vas. Sa Zerom koji protiv Radnika ne pokaze ni volju za zivotom a kamoli trcanjem. Jednostavno, kad nas ljudi nadmudre takticki mi nemamo mogucnost preokreta s klupe, jer je su neki igraci olako "otpisani".
Nije u imenima. Nismo imali rjesenje na njihovu postavku i svi su pali i poceli gubiti konce u igri. Vranjes je po lopte morao dolazit u liniju sa Bogijem i Graovcem, u veznom redu ti ostane Haris onda totalno minoran sa gustom vezom Sirokog zbog njihove formacije, pored toga Voju su skroz udaljili od gola tako da kontrolisu i njega a samim tim Ramovic se pomjerio blize centru, a krila i bekovi nikako da dobiju prostor a i kad su ga dobijali u 16 nemaju nikoga pa ljudi psuju Goranu i Zajmovicu sto odugovlace a ljudi dizu glave u trku i nemaju nikog u 16 osim Voje koji je sam sa cetvoricom.
Nema to nikakve veze sa pristupom i kavlitetom individualaca, jer pristup i kvalitet uglavnom imamo, okrenuli smo Radnika na blatu, mlatnuli pitare, maznuli puno javi Siroki 3 puta za redom.
Juce covjek na poluvremenu iznad govori znali smo da ce Sablic ovako izac a nemamo igre, izaci ce u drugom opet isto jer im je upalilo u prvom. Sta Adzem onda uradi da bi kao dobili prostor i jednak broj ugraca u linijama, ostavi Bogija na stoperu, Daniela na densog beka a Sinisu na lijevog, koji klinac Ado, i koji je bio smisao uvodjenja Kajkuta, s izmjenama smo samo jos vise izgubili, sta je problem priznat da nas je takticki uzeo covjek, i Ado je Baku u Mostaru i Sablica na Pecari. Kakav trud kakva trka, pa Haris je izdahnuo juce od trke ali je izgledao skroz lose, i danas ce se po gradu okretat od traume 2 3 igraca Sirokog na ledjima.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 11:59 am

pa mora se miješati za željom i samopouzdanjem, odnosno nedostatkom istog. ako možeš a mrsko ti, isto k'o da ne možeš...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:00 pm

Sad tek vidim kako smo glup gol primili, jaoooooooooooo :zid: :zid: :zid:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:02 pm

Izgleda isto, al nije isto. :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:05 pm

trebalo bi da te mašine i sistemi mogu to reći bar donekle. mada opet, i ako neko zabušava, bojkotuje, digao nos ako mu je mrsko, ako ga je strah - biće loš rezultat kao da ne može. da bi to pouzdano znao moraš biti i psiholog i sve.
gradi željo boli te *****
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:12 pm

Nije fino sto se na neki nacin nije prozvao Kvesic, sto mu nije urucen neki dres ili na bilo koji drugi nacin nije pokazana zahvalnost. Moje neko misljenje.
Utakmica je bila bara bara dok oni nisu zabili. Da smo mi prije toga iz one dvije poluprilike zabili, vjerovatno bi se utakmica okrenula u nasu korist i vjerovatno bi mi puno bolji bili. Problem je sto ne znamo odigrati na visoki presing, a pogotovo je to problem kad nema Blagojevica. Hajdarevicu se jucer skoro svaka lopta odbila od noge, Anel se pogubio kad je usao. Mozda je i los dan bio, al meni je sve licilo na to da nisu imali neki pretjeran motiv i volju

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 226 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija