Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:39 am

Izlija je napisao/la:
sub apr 07, 2018 11:34 pm
Ne kontam Vas što neke rotacije tražite, po mom mišljenju mi jedva da imamo 7-8 kvalitetnih igrača za prvi tim a ostalo je krpljenje.
Upravo tako. Kakva ba sirina? Mi imamo igrace na spisku to je to. Nista nije roster bolji nego kod SB i Zr. Mislili smo da imamo ali istina je drugacija.
SB je dokazao da su fizika i zalaganje u ovoj ligi dovoljni za dobar rezultat.
Mi imamo mentalni problem defintivno. Sto prije tome posvetiti paznju. Tu Adzem sam nije dovoljan.
Ko god sta pisao o posjetama, dokazano je da su navijaci bolji segment nego igraci. Sa svim akcijama i posjetama.
Ovo o Zecu, svi ga prizivamo ali sjetite se koliko smo i njega kudili. Hocu rec, nije on nista bolji nego cijela lijeva strana.
Mi ako povecamo daMu i zalaganje uzimamo ovo. Ne na kvalitet.
I manite se kritika pojedinaca koji nisu najgori. Sta ima Bogi sa faktom da je cijela ekipa igrala pichkasto.
Zakljucak: Igrajte punom snagom, kvalitet nije bitan i uzimamo titulu. O kvalitetu cemo kad ga budemo imali.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:40 am

storm_raider je napisao/la:
ned apr 08, 2018 12:37 am
Pretjeruje se kada je Zajmovic u pitanju. Decko korektno igra.
I meni se na momente svidja, da moze i treba napredovati jos mnogo, treba. Ali da je manje igrač na terenu i nije. Otvore se neke opcije kad primi ledjima okrenut loptu i razigra. Nekad i uprska, ali mislim da ima šlifa i da ga treba postepeno usmjeravati. Može posluziti. Da treba puno ozbiljniiji igrač trenutno, treba.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:43 am

Ovo danas je bilo ocajno. Desava nam se svako par utakmica da udju u tekmu kao pickurine i onda se malo po malo uvuce nervoza koja rezultuje sve gorom igrom kako vrijeme odmice. Jedna stvar koja mi bode oci odavno, a tice se Adzema. Mi svaku utakmicu, da li to bio Radnik ili Siroki, izadjemo na teren s istom postavkom. Nacin igre vazda isti. Pa da je bilo koji forumas danas bio na klupi Sirokog, koji je pregledao nasih 5 zadnjih tekmi, ne bi izgubio ovu danasnju. Ako cemo biti malo realni, Adzem vs Sablic, 0:3. Nisam neki ogromni optimista pred finis sezone, iz kola u kolo igramo losije, a ide tezak raspored, plus kup. Nek nam je Bog na pomoci
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:47 am

Mislio sam da nista ne pisem. Pa rekoh jedan kraci post, pa ispade ogromno. Halalite.

Nas raspored: Sarajevo (gosti), Krupa (gosti), Zrinjski (kuci), Radnik (gosti), Siroki (gosti), Sarajevo (kuci)

Raspored Zrinjskog: Krupa (gosti), Radnik (gosti), Mi (gosti), Siroki (kuci), Sarajevo (gosti), Krupa (kuci)

Nadam se da nisam nesto fulio. Na ovo treba dodati da mi igramo i kup, a da ce se Zrinjski sluziti svim i svacim da dodje do titule. Prihvatiti da postoji mogucnost da ce se njima neke od navedenih ekipa naguziti, a nama ne. Isto tako, nama ne ide na ruku sto imamo 2 derbija, a svi znamo kakve su to utakmice i koliko ce ona govna da zapnu protiv nas. Protiv Zrinjskog nece. Trenutno im bjezimo 2 boda.

Jos smo daleko od titule, ne treba se zanositi i treba (koliko god ja mrzio te novinarske i trenerske floskuletine) ici "utakmicu po utakmicu." Stvarno se ne isplati razmisljati previse unaprijed. Bice svega do kraja. Vrlo je moguce da i mi i Zrinjski "kiksamo" nekoliko puta i da se nekoliko puta zamijenimo na poziciji 1 do kraja prvenstva. Vrlo je moguce da se prvak nece znati do zadnjeg kola. Dakle, ne treba padati u ocaj sta god da se desi. Ovdje sad zaista nema losih ekipa, i niko ne moze garantovati ni nama ni Zrinjskom da cemo ubiti igrom neku Krupu ili Radnika, da ne govorim Sirokog ili FKS.

Jednostavno je: ovdje da osvojis titulu ili moras prepisati cijelu ligu (primjer: neke Amarove ekipe) ili kupiti, podmazati, oteti kad ti je ekipi forma u padu, pa da lakse prebrodis krize, i kad ti jednostavno treba (primjer: Zrinjski prosle godine). Mi se ovim drugim ne bavimo, a trenutno nismo ovo prvo jer ne izgledamo kao dominantna ekipa koja moze prepisati cijelu ligu. To jest, tako ne izgledamo jos od pauze. Onaj Zeljo na kraju prosle polusezone je ekipa koja bi prepisala ovu ligu i samljela svakog protivnika. Uraditi sve sto je u nasoj moci - od psihologa i psihijatara, preko motivatora, premija, kazni, hodza, popova, gatara - da se vratimo u formu koju smo tada imali.

Danas nam je bod s neba pao. Celik, Sloboda, Radnik nam prave probleme u zadnjih 10-20 minuta. Zrinjski ne moram ni spominjati. Prije nego mi se neko nakaci da kaze kako ovo pisem sad nakon poraza - ne pisem, pisao sam poslije prve takve utakmice. Imamo problema koje pod hitno moramo rijesiti. Nisu nerjesivi, ali kad se ponavljaju iz utakmice u utakmicu ti problemi su onda hronicni, a ne incident. Evidentno je da ima i takticko-tehnickih gresaka, neuigranosti i jednostavno manjka vjestine kod nekih igraca. Osim ovog zadnjeg sve se moze rijesiti. Sa svime ovim sam samo zagrebao povrsinu. Pratimo svi Zelju i znamo gdje smo dobri, a gdje losi. Znamo gdje mozemo bolje, gdje smo dohvatili maksimum. Mi gledamo samo nas, i to je normalno, ima i Zrinjski svoje probleme, oni tek izlaze iz krize, a i nisu Real, niti su neki vanzemaljci kako cesto ostatak lige misli. Jednostavno, dosta dobra ekipa koju se pogura kad joj ne ide i zbog toga izgleda bolja nego sto to objektivno jeste. Zbog toga, i sto je jos vaznije, zbog toga sto se oni ne ustrucavaju od uzimanja trofeja i sto na to gledaju kao nesto sto im pripada. Cim nasi pocnu tako gledati na trofej mi cemo ga i uzeti. Njih, kao direktnog konkurenta, moramo dobiti na svom stadionu.

Valjda smo naucili nesto iz prosle sezone. Uraditi sve, ama bas sve sto je u nasoj moci da svi zajedno nekako izguramo do te titule. Zasluzili su svi navijaci to, zasluzila je i ova uprava jednu takvu vrstu nagrade za sve sto su do sad napravili. Svi svmo mi zajedno u ovome, neko vise neko manje, svi pusemo u isto jedro vec godinama i jedino sto nam fali je da to sve krunisemo trofejima. Ne treba uopste trositi rijeci na to koliko je ova sezona bitna. Ne samo sto je to historijski bitan momenat za nas klub, nego sto bi ova titula donijela puno vise novca nego ijedna prethodna. Imamo stadion, imamo generalnog, imamo djecake kakve niko u PLBiH nema, uskoro cemo imati i teren. Sve to nakon toliko godina. Dajte da sve krunisemo titulom. Da konacno prelomimo i to. Ja znam i 100% sam siguran da mozemo. Kad igracima udje u glavu da mozemo, da zaista mozemo, tada cemo i uzeti. Ako ne dodje, necemo. Nadam se da su i igraci svjesni ovog momenta i sta ovo sve znaci. Valjda su i navijaci.

Imamo nekih problema, ali jos smo prvi i niti jedan od njih nije nerjesiv. Samo ih treba uociti na vrijeme i napasti na vrijeme. I neka svako od nas da svoj doprinos tome, kako god moze. Od Senada Misimovica, preko Adzema, do obicnog simpatizera. Slijedi jedan jako tezak, kljucni period, ne samo ove sezone, nego je to i puno, puno sire od toga. Moramo biti jako pametni i raditi do izmaka snaga da uzmemo sto je nase na kraju sezone, a mozemo sve. Vjerujte da mozemo.

:zeljeznicar1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:51 am

Amidza je napisao/la:
ned apr 08, 2018 12:47 am
Mislio sam da nista ne pisem. Pa rekoh jedan kraci post, pa ispade ogromno. Halalite.

Nas raspored: Sarajevo (gosti), Krupa (gosti), Zrinjski (kuci), Radnik (gosti), Siroki (gosti), Sarajevo (kuci)

Raspored Zrinjskog: Krupa (gosti), Radnik (gosti), Mi (gosti), Siroki (kuci), Sarajevo (gosti), Krupa (kuci)

Nadam se da nisam nesto fulio. Na ovo treba dodati da mi igramo i kup, a da ce se Zrinjski sluziti svim i svacim da dodje do titule. Prihvatiti da postoji mogucnost da ce se njima neke od navedenih ekipa naguziti, a nama ne. Isto tako, nama ne ide na ruku sto imamo 2 derbija, a svi znamo kakve su to utakmice i koliko ce ona govna da zapnu protiv nas. Protiv Zrinjskog nece. Trenutno im bjezimo 2 boda.

Jos smo daleko od titule, ne treba se zanositi i treba (koliko god ja mrzio te novinarske i trenerske floskuletine) ici "utakmicu po utakmicu." Stvarno se ne isplati razmisljati previse unaprijed. Bice svega do kraja. Vrlo je moguce da i mi i Zrinjski "kiksamo" nekoliko puta i da se nekoliko puta zamijenimo na poziciji 1 do kraja prvenstva. Vrlo je moguce da se prvak nece znati do zadnjeg kola. Dakle, ne treba padati u ocaj sta god da se desi. Ovdje sad zaista nema losih ekipa, i niko ne moze garantovati ni nama ni Zrinjskom da cemo ubiti igrom neku Krupu ili Radnika, da ne govorim Sirokog ili FKS.

Jednostavno je: ovdje da osvojis titulu ili moras prepisati cijelu ligu (primjer: neke Amarove ekipe) ili kupiti, podmazati, oteti kad ti je ekipi forma u padu, pa da lakse prebrodis krize, i kad ti jednostavno treba (primjer: Zrinjski prosle godine). Mi se ovim drugim ne bavimo, a trenutno nismo ovo prvo jer ne izgledamo kao dominantna ekipa koja moze prepisati cijelu ligu. To jest, tako ne izgledamo jos od pauze. Onaj Zeljo na kraju prosle polusezone je ekipa koja bi prepisala ovu ligu i samljela svakog protivnika. Uraditi sve sto je u nasoj moci - od psihologa i psihijatara, preko motivatora, premija, kazni, hodza, popova, gatara - da se vratimo u formu koju smo tada imali.

Danas nam je bod s neba pao. Celik, Sloboda, Radnik nam prave probleme u zadnjih 10-20 minuta. Zrinjski ne moram ni spominjati. Prije nego mi se neko nakaci da kaze kako ovo pisem sad nakon poraza - ne pisem, pisao sam poslije prve takve utakmice. Imamo problema koje pod hitno moramo rijesiti. Nisu nerjesivi, ali kad se ponavljaju iz utakmice u utakmicu ti problemi su onda hronicni, a ne incident. Evidentno je da ima i takticko-tehnickih gresaka, neuigranosti i jednostavno manjka vjestine kod nekih igraca. Osim ovog zadnjeg sve se moze rijesiti. Sa svime ovim sam samo zagrebao povrsinu. Pratimo svi Zelju i znamo gdje smo dobri, a gdje losi. Znamo gdje mozemo bolje, gdje smo dohvatili maksimum. Mi gledamo samo nas, i to je normalno, ima i Zrinjski svoje probleme, oni tek izlaze iz krize, a i nisu Real, niti su neki vanzemaljci kako cesto ostatak lige misli. Jednostavno, dosta dobra ekipa koju se pogura kad joj ne ide i zbog toga izgleda bolja nego sto to objektivno jeste. Zbog toga, i sto je jos vaznije, zbog toga sto se oni ne ustrucavaju od uzimanja trofeja i sto na to gledaju kao nesto sto im pripada. Cim nasi pocnu tako gledati na trofej mi cemo ga i uzeti. Njih, kao direktnog konkurenta, moramo dobiti na svom stadionu.

Valjda smo naucili nesto iz prosle sezone. Uraditi sve, ama bas sve sto je u nasoj moci da svi zajedno nekako izguramo do te titule. Zasluzili su svi navijaci to, zasluzila je i ova uprava jednu takvu vrstu nagrade za sve sto su do sad napravili. Svi svmo mi zajedno u ovome, neko vise neko manje, svi pusemo u isto jedro vec godinama i jedino sto nam fali je da to sve krunisemo trofejima. Ne treba uopste trositi rijeci na to koliko je ova sezona bitna. Ne samo sto je to historijski bitan momenat za nas klub, nego sto bi ova titula donijela puno vise novca nego ijedna prethodna. Imamo stadion, imamo generalnog, imamo djecake kakve niko u PLBiH nema, uskoro cemo imati i teren. Sve to nakon toliko godina. Dajte da sve krunisemo titulom. Da konacno prelomimo i to. Ja znam i 100% sam siguran da mozemo. Kad igracima udje u glavu da mozemo, da zaista mozemo, tada cemo i uzeti. Ako ne dodje, necemo. Nadam se da su i igraci svjesni ovog momenta i sta ovo sve znaci. Valjda su i navijaci.

Imamo nekih problema, ali jos smo prvi i niti jedan od njih nije nerjesiv. Samo ih treba uociti na vrijeme i napasti na vrijeme. I neka svako od nas da svoj doprinos tome, kako god moze. Od Senada Misimovica, preko Adzema, do obicnog simpatizera. Slijedi jedan jako tezak, kljucni period, ne samo ove sezone, nego je to i puno, puno sire od toga. Moramo biti jako pametni i raditi do izmaka snaga da uzmemo sto je nase na kraju sezone, a mozemo sve. Vjerujte da mozemo.

:zeljeznicar1:
Odlican post :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:52 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
sub apr 07, 2018 11:23 pm
Moje viđenje od starta utakmice je da smo usli sa razmisljanjem "lahko cemo" Krenuli tromo, cekali ih. Nismo znali sta trebamo raditi. Nema nista gore nego kad se umrtvis prije utakmice, onda te nema nigdje. Bolje je preorati sve 60 minuta pa "pasti" nego nikako ne pokusati.
Opet po ko zna koji put ću reci da je sve do kretnje. Mora se igrati bez lopte, ovakav disciplinovan Široki ne bi dobio ni Mancester bez kretnje.
Igraci moraju znati sta trebaju raditi. Danas Sinisa sa loptom uz liniju na 40 metara, Zakaric pored njega stoji bukvalno, ne zna kud bi. Jedan od primjera a bilo ih je jos.
Ovo je danas pokazatelj kako ne treba. Sutra mi ne bi bila neradna nedelja, nego bi dobra 3-4 sata odvojio i prvo im pustio utakmicu da pregledaju, pa ako imaju obraza da se zacrvene.
Desi se loš dan, ali ne želim da gledam trome igrače. Loš dan je kada osutas 10 puta i nece lopta u gol. Ovo je cisto psihicki problem gdje su igraci u glavama imali "Srijeda Sloboda, vikend derby" i svjesno pokusali krenuti laganije u utakmicu da bi se sacuvali, a to vodi katastrofi jer uvijek moras biti maksimalan. (to je moje misljenje).

Na kraju je dobar bod. Bodove pisi igru brisi.
Vrlo dobro zapazanje. Dosljedno tog avatara i nick-a ! Aferim
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:56 am

Od Kvesića se mučimo da nađemo lijevog beka, pa Mladenović, Husić, Bevab, Kramarić, Sadiković, Memija (po potrebi).. pa sad Hadžić i kloc Mehremić, pa samo da pogledaš u omladinski pogon ništa nisu lošiji od ovih ni Beširević ni Šehić. Mehremić nije ni polovnjak što je najgore, danas vodi loptu i pobježe mu lopta. Adžeme progledaj i vodi ga što dalje to bolje.
Štoper Bogičević - Osmanković na klupi a čovjek od 34 godine, ljulja zadnju liniju i vezni red koliko je siguran, a treba da unese neku sigurnost. Omladinski pogon Zilić i Velić..
A Zajmović je puno boljoj formi od Zeca, Zec je imao tri utakmice da igra i ništa nije pokazao, a Dženo je zabio 2 gola.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:59 am

Amidza je napisao/la:
ned apr 08, 2018 12:47 am
Mislio sam da nista ne pisem. Pa rekoh jedan kraci post, pa ispade ogromno. Halalite.

Nas raspored: Sarajevo (gosti), Krupa (gosti), Zrinjski (kuci), Radnik (gosti), Siroki (gosti), Sarajevo (kuci)

Raspored Zrinjskog: Krupa (gosti), Radnik (gosti), Mi (gosti), Siroki (kuci), Sarajevo (gosti), Krupa (kuci)

Nadam se da nisam nesto fulio. Na ovo treba dodati da mi igramo i kup, a da ce se Zrinjski sluziti svim i svacim da dodje do titule. Prihvatiti da postoji mogucnost da ce se njima neke od navedenih ekipa naguziti, a nama ne. Isto tako, nama ne ide na ruku sto imamo 2 derbija, a svi znamo kakve su to utakmice i koliko ce ona govna da zapnu protiv nas. Protiv Zrinjskog nece. Trenutno im bjezimo 2 boda.

Jos smo daleko od titule, ne treba se zanositi i treba (koliko god ja mrzio te novinarske i trenerske floskuletine) ici "utakmicu po utakmicu." Stvarno se ne isplati razmisljati previse unaprijed. Bice svega do kraja. Vrlo je moguce da i mi i Zrinjski "kiksamo" nekoliko puta i da se nekoliko puta zamijenimo na poziciji 1 do kraja prvenstva. Vrlo je moguce da se prvak nece znati do zadnjeg kola. Dakle, ne treba padati u ocaj sta god da se desi. Ovdje sad zaista nema losih ekipa, i niko ne moze garantovati ni nama ni Zrinjskom da cemo ubiti igrom neku Krupu ili Radnika, da ne govorim Sirokog ili FKS.

Jednostavno je: ovdje da osvojis titulu ili moras prepisati cijelu ligu (primjer: neke Amarove ekipe) ili kupiti, podmazati, oteti kad ti je ekipi forma u padu, pa da lakse prebrodis krize, i kad ti jednostavno treba (primjer: Zrinjski prosle godine). Mi se ovim drugim ne bavimo, a trenutno nismo ovo prvo jer ne izgledamo kao dominantna ekipa koja moze prepisati cijelu ligu. To jest, tako ne izgledamo jos od pauze. Onaj Zeljo na kraju prosle polusezone je ekipa koja bi prepisala ovu ligu i samljela svakog protivnika. Uraditi sve sto je u nasoj moci - od psihologa i psihijatara, preko motivatora, premija, kazni, hodza, popova, gatara - da se vratimo u formu koju smo tada imali.

Danas nam je bod s neba pao. Celik, Sloboda, Radnik nam prave probleme u zadnjih 10-20 minuta. Zrinjski ne moram ni spominjati. Prije nego mi se neko nakaci da kaze kako ovo pisem sad nakon poraza - ne pisem, pisao sam poslije prve takve utakmice. Imamo problema koje pod hitno moramo rijesiti. Nisu nerjesivi, ali kad se ponavljaju iz utakmice u utakmicu ti problemi su onda hronicni, a ne incident. Evidentno je da ima i takticko-tehnickih gresaka, neuigranosti i jednostavno manjka vjestine kod nekih igraca. Osim ovog zadnjeg sve se moze rijesiti. Sa svime ovim sam samo zagrebao povrsinu. Pratimo svi Zelju i znamo gdje smo dobri, a gdje losi. Znamo gdje mozemo bolje, gdje smo dohvatili maksimum. Mi gledamo samo nas, i to je normalno, ima i Zrinjski svoje probleme, oni tek izlaze iz krize, a i nisu Real, niti su neki vanzemaljci kako cesto ostatak lige misli. Jednostavno, dosta dobra ekipa koju se pogura kad joj ne ide i zbog toga izgleda bolja nego sto to objektivno jeste. Zbog toga, i sto je jos vaznije, zbog toga sto se oni ne ustrucavaju od uzimanja trofeja i sto na to gledaju kao nesto sto im pripada. Cim nasi pocnu tako gledati na trofej mi cemo ga i uzeti. Njih, kao direktnog konkurenta, moramo dobiti na svom stadionu.

Valjda smo naucili nesto iz prosle sezone. Uraditi sve, ama bas sve sto je u nasoj moci da svi zajedno nekako izguramo do te titule. Zasluzili su svi navijaci to, zasluzila je i ova uprava jednu takvu vrstu nagrade za sve sto su do sad napravili. Svi svmo mi zajedno u ovome, neko vise neko manje, svi pusemo u isto jedro vec godinama i jedino sto nam fali je da to sve krunisemo trofejima. Ne treba uopste trositi rijeci na to koliko je ova sezona bitna. Ne samo sto je to historijski bitan momenat za nas klub, nego sto bi ova titula donijela puno vise novca nego ijedna prethodna. Imamo stadion, imamo generalnog, imamo djecake kakve niko u PLBiH nema, uskoro cemo imati i teren. Sve to nakon toliko godina. Dajte da sve krunisemo titulom. Da konacno prelomimo i to. Ja znam i 100% sam siguran da mozemo. Kad igracima udje u glavu da mozemo, da zaista mozemo, tada cemo i uzeti. Ako ne dodje, necemo. Nadam se da su i igraci svjesni ovog momenta i sta ovo sve znaci. Valjda su i navijaci.

Imamo nekih problema, ali jos smo prvi i niti jedan od njih nije nerjesiv. Samo ih treba uociti na vrijeme i napasti na vrijeme. I neka svako od nas da svoj doprinos tome, kako god moze. Od Senada Misimovica, preko Adzema, do obicnog simpatizera. Slijedi jedan jako tezak, kljucni period, ne samo ove sezone, nego je to i puno, puno sire od toga. Moramo biti jako pametni i raditi do izmaka snaga da uzmemo sto je nase na kraju sezone, a mozemo sve. Vjerujte da mozemo.

:zeljeznicar1:
Slijedi jedan jako mučan period i s obzirom i na prošlu sezonu i sve ovo mnogi nemaju snage i živaca da ovo isprate i razumijem ih iskreno iako nisam jedan od tih. Tako nam se posloze neke stvari a mi sami sebi sve zakomplikujemo bez potrebe, ekipa koja hoće titulu da kuci ovako bezidejno odigra mi je neshvatljivo. Kažem pratim i Zrinjski svo vrijeme i tanki su nista bolji od nas nisu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:02 am

@Amidzin post u Plavu Seharu! Bravo! Bravo i @Fergusone :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:13 am

Ma ovo je klasični Adžemov kiks i samo sam čekao kad če sve njegove greške doći na naplatu i još je opet imo sreće pa ga Veca zabi. Suludo je i van svakog rezona da Bogičević više igra, Zaimović definitivno kao i Merhemić su totalne fule, Zašto Projić ne igra kad nemamo lijevog beka, Zašto Zec ni Crnov ne igraju kad nemamo krila. Zašto Šaban ne igra nikako. Za šta služi rezervni golman ako je pvi skroz van forme. Do sada smo se nekako provčačili pored svih ovh grešaka al ako se nastavi i ne bude se znala postaviti prava postava u pravo vrijeme po čemu se prepoznaju dobri treneri ostačemo bez titule.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:15 am

Adžem očito ima problem a to je igra na rezultat još od prvog mandata i metalurga na Koševu. Ne zna odgovoriti na visok presing i čvrstu odbranu ali to je problem sa našim ekipama a i reprezentacijom. Mislim da je razlog dugo zadržavanje lopte kod igrača, na tom se mora raditi. Kondicija nam je u kurcu i ako nam kartoteka postavi presing svašta će biti. Pitanje je da li i koliko minuta će to moći. Sablić je imao igrače sa klupe koji su svježi slijedeću utakmicu će biti taraba. Vidi Željo radnik i Željo Široki.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:27 am

Ma jedini ispravan način je pristup kao u prvom poluvremenu protiv Radnika, na onaj način protivnik nema šanse. Jasno je da onako ne možeš odigrati 90 minuta, ali isto tako onakav pristup donosi 9 pobjeda u 10 utakmica.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:34 am

Dženane Zajmoviću uzmi ispisnicu iz kluba završit ću na psihijatriji
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:34 am

Pa dobro, i protivnik se nešto pita. Jel iko primijetio koliko su tačniji bili pasovi na sredini Širokog kad imaju loptu o naših? Ok, teren nam nije ležao, ali i Širokom je isti teren bio, ali nisi ljudi fulali pasove. Ali su ljudi uzeli svaki mogući duel na sredini. I, što neko reče, Vojo, Zakarić, Zaim i Ramović su premalo pomagali Vranješu i Haretu u defanzivi. Zato su nas iskažnjavali u kontrama.
Nekako mi je najviše ovo izgledalo kao eezultat loše Adžemove taktičke pripreme utakmice. Sablić ga nadmudrio i to je to.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:38 am

S druge strane, puno je lakše stati na svoju polovinu poput Širokog i čekati grešku domaćina koji je pod imperativom pobjede i ganjati neku kontru. Mislim, psihološki.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:39 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:43 am

Do kraja
Veca-sinisa-graovac-hadzic-projic(kuku lele)-celo-saban-zaka-rama-zec-vojo
Rotirati celo vranjes, saban hare, zec žera ili mehremić i kajkut vojo
Ovo ostalo prekrižiti
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:46 am

Sviđa mi se ova ideja sa Hadžićem umjesto Bogilovića :)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:52 am

Ma najbolja opcija samo šta onda lijevo
Mehremić ili Projić
Dva zla da veća biti ne mogu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 1:57 am

Al za sta Sinisi dade zuti majku li mu jebeem onu grbavu iz prijedora..

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija