Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:03 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:54 pm
jedno je sigurno, sa Hadzicem, Mehremicem i Zajmovicem u prvih jedanaest mi titulu necemo vidjeti. ako na njih trojicu dodamo i Bogicevica koji je postao toliko spor i trom to postaje 100% sigurno.

jednog ili dvojicu od njih u prvih jedanaest ekipa je mogla trpiti, trojicu ili cetvoricu ne moze. posebno ne sada u zavrsnici kada nema hala ekipa.
E hajde molim te Murinjo reci skim cemo je osvojiti? Ako se vec po sablonu buba po jeednim te istim igracima bili krivi ili nebili daj da vidimo sta su to oni tolika katatastrofa a ostali sjaj za titule. Bogi odlicno igra i danas je bio odlican osim mozda dva pasa, sredina se nije sastavila sa loptop.Ubiparip kojeg niko nije spomenuo se nine sastavio sa loptom, hajdarevic stopanje lopte pas nazad ili izgubljena, defanzivno nije uspio presjec dva napada itd itd.. Pa mi sad reci sto su ovvi za titulu a ovi dezurna katastrofa? Dosta vas je vise djeca i sablonci
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:05 pm

Strucni stab, nemojte samo da zbog tvrdoglavosti trecu godinu zaredom ispusimo. Imate sirinu, koristite to.
Jadranko ne moze igrati treci mjesec non stop, on je u godinama, ne moze igrati na visokom nivou konstanto, dozirajte ga. Hadzic je desni bek, imate dva lijeva, daj toj Projica nek zaradi platu. Saban nema nikakvu minutazu, odmori i Hareta malo, ne daj niti jednom igracu da je siguran u 11.
Neka se bore.
Gdje je nestao presing iz prve polusezone koji je mljeo protivnike? Gdje je taj pritisak sa priprema? Prvo poluvrijeme protiv Slovaka, ono mi daj u ovoj ligi, tada niko ne moze sa nama. Jednostavno je, rotiraj odrzavaj svjezinu iznenadi protivnika.
Vojo igra non stop, pa nije robot, daj Sasu sada protiv Slobode, bit cu dosdan sa Zecom, decko mora igrati jer sa njim ide nas presing jos jace, njegova brzina nam treba, do kada ce kihati polar? Daj Kemu da odmori Bogija, puca od snage. Budite pameetni, Adzeme trazi savjet od iskusnijih, blizu smo, nemoj biti tvrdoglav majka mu stara. Zajmovic je alternativa nikako prvotimac tima koji ganja titulu, nije taj kapacitet i nemoj ga siliti.
Hajmo majka mu stara razbiti kartoteku i izaci ko bijesni komanci gore na lavor, hocu prvo poluvrijeme protiv radnika da vidim, hocu prvu utakmicu u Krupi, hocu da vezete po terenu kao sto Vranjes, Sinan mogu, da Hare ore sredinu, pripremite ekipu psiholoski i fizicki. Vrijeme bolje ide i posjeta raste ,atmosfera je bolja na tribinama, dajte ispostujte to i na terenu. Adzeme, opet je ovo na tvoju dusu, ne svidja mi se sto ne ucis na svojim greskama. Ne smije se desiti da je neko na Grbavici pred 6.000 nasih navijaca motivisaniji od moje ekipe, ne smije, a ti si taj koji biras ekipu.
Jos nesto molim vas, covjek se preziva Graovac, nema 'H' u sebi, nije nikakav Graha ili bilo sta slicno.
+2 nije malo, odrzimo ga do kraja.
Vidim neko predi Zaku i Zaima, danas idemo u polukontru, Hare vuce po strani, otvara prostor Zaimu koji se ne otkriva i krije iza igraca, jednostavno neskolovan igrac, neinteligentan i igrac za klupe ili nosioca u prvoj ligi federacije.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:06 pm

Protiv Sarajeva Ramovic desno, Zakaric lijevo.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
lav77
Postovi: 57
Pridružen/a: pon jan 15, 2018 4:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:07 pm

Sta je tu je prosuli smo 2 boda sada moramo pobjediti u derbiju oni su u rasulu al kako cujem i vidim halali bi ispadanje iz lige samo da nas zaj... mozda to treba biti motiv nasim igracima.Jos se sjecam prosle godine i njihovog slavlja.Citava liga je u 10 deka i dokle god nepocnemo kupovati kvalitetne igrace iz nase lige tipa Vukotic,Besirevic...nece biti neke dominacije...
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:07 pm

Brkoo je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:57 pm
Kralju, poredis Zajmovica sa Zakaricem. :doktor:
Pogledaj ovu sezonu i golove i asistencije Zakarica, bez njega bi bili sredina tabele. Zakaric kad je i najgori moze nesto napraviti, ako nista, uvijek odvlaci paznju protivnika i moze neko iz drugog plana iskociti, lik nam je jedan od kljucnih igraca ove sezone. Zajmovic prije nego sto mu je produzen ugovor je bio katastrofalan, sad je isto takav, samo sto je sad zabio 2 gola pa neki misle da zna, a ne zna i nikad nije znao.
Zajmovic ove godine puni 24 godine a pojedinci o njemu pisu kao da mu je 17, 18 pa eto moze ispraviti nedostatke.
Da je Zaim igrao ko Zakaric pa bi mogli uporedit i zasto ga nebi poredio sta je to zakaric izvikani koji je igrac manje protiv sirokog vazda?
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:08 pm

ChWilla je napisao/la:ima i forumaša koji pisanje tempiraju po lošoj igri. a nemaju šta napisati ni kad je osrednja. šta ćeš.

oni koji su bili prvi da pljuju slavku biće prvi da pljuju i adžema, da kažu uči se na želji. bili su već, pa polizali, pa će sad opet. a trener je kod nas 10-12% jednačine...
Ako se ovo odnosi na mene, a mislim da da jer nisam pisao do danas skoro pa nikako ove sezone, moram ti reći da nisi upravu.

Nikakav pljuvač nisam, samo sam napisao neku svoju opservaciju nakon malo vise od 3/4 sezone, da ekipi nedostaje to nešto sto bi je izdvojilo od ostatka, nazovi to pobjednički mentalitet, muda, ili kako već.

Još sam na ss.ba forumu pisao, sad bih potpisao da 5 godina ne osvoje ništa a da se radi po nekom unaprijed razradjenom planu sa naglaskom na infrastrukturi i promociji mladih igrača, u tom smjeru se sad i ide i ja zadovoljan. Da nam se ove sezone desi sto i prošle i da izgubimo tituli, vise bi mi bilo zao uprave nego li igrača ili mene samog jer su oni svojim radom zadnjih godina zaslužili titulu i zaslužili da pojedinci motivirani sujetom poližu kako ti kažeš.

Što se Adzema tiče, nekad su mu zamisli maestralne, nekad malo manje, nekad uspije, nekad ne. I neka se uči, zaslužio je radom priliku da se uči. Ali jednu stvar moram napomenuti. Amar je u stručnom štabu pored sebe imao Memića, Dinu, pa i hajmo reci i Cviku, i svaki od njih na nekom levelu napravio svoju trenersku karijeru, kakvu takvu. Ozibiljni(ji) klubovi imaju cijele timove oko ekipa, neki idu toliko daleko da veznjaci imaju svog trenera, napadači svog, i slično.

Adzem ima Dzafica i Karica, s tim sto je ovaj drugi trener golmana. Ne kažem da treba vraćati Dinu ili Memica, ali zašto ne priključiti Joldica, Mulaosmanovica, Odovica (čiji je vezni red bio najblize ozbiljnoj ekipi od kad se igra ova liga) ili nekog petog. Dvije glave su pametnije od jedne.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:08 pm

Široki je lošiji od nas igrački , po meni danas je ado pogriješio. Nekako mi nelogično da su skoro svi igrači bili ispod nivoa. Jednostavno nadmudrio ga sablic u postavci igre pa nam ništa nije štimalo. Sredine nigdje a imamo zaista dobre igrače u sredini. Bilo je ovakvih utakmica ove godine i protiv lošijih ekipa.
Ne može se svaka ni pobijediti samo da se ne ponovi prošla sezona.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:09 pm

Zakarić je igrač poteza njemu malo treba u ovoj ligi da napravi razliku. Igrač poteza uradi u 3 min , ne cijelu utakmicu . Tipa derbi na koševu stativa,penal. Mostar autogol ,MDK potopi na Grbavici u 5 min . On da može neke stvari konstatno da radi , ne bi bio ovdje , igrao bi u Dinamu. I kao takav igrač naš najbolji strijelac i igrač. Zato igra, nema trenera na svijetu da ostavi takvog igrača u ekipi na klupi.
Dabogda još jedan takav na lijevoj strani , da ne moramo "vaditi" pozitivne stvari za Zeca i Zajmovića i raspravljat koji je lošiji .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:09 pm

mirzza je napisao/la:
sub apr 07, 2018 10:05 pm
blizu smo, nemoj biti tvrdoglav
evo ja malo skratio. može i samo ovo :D
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:11 pm

ceze je napisao/la:
sub apr 07, 2018 10:08 pm
ChWilla je napisao/la:ima i forumaša koji pisanje tempiraju po lošoj igri. a nemaju šta napisati ni kad je osrednja. šta ćeš.

oni koji su bili prvi da pljuju slavku biće prvi da pljuju i adžema, da kažu uči se na želji. bili su već, pa polizali, pa će sad opet. a trener je kod nas 10-12% jednačine...
Ako se ovo odnosi na mene, a mislim da da jer nisam pisao do danas skoro pa nikako ove sezone, moram ti reći da nisi upravu.

Nikakav pljuvač nisam, samo sam napisao neku svoju opservaciju nakon malo vise od 3/4 sezone, da ekipi nedostaje to nešto sto bi je izdvojilo od ostatka, nazovi to pobjednički mentalitet, muda, ili kako već.

Još sam na ss.ba forumu pisao, sad bih potpisao da 5 godina ne osvoje ništa a da se radi po nekom unaprijed razradjenom planu sa naglaskom na infrastrukturi i promociji mladih igrača, u tom smjeru se sad i ide i ja zadovoljan. Da nam se ove sezone desi sto i prošle i da izgubimo tituli, vise bi mi bilo zao uprave nego li igrača ili mene samog jer su oni svojim radom zadnjih godina zaslužili titulu i zaslužili da pojedinci motivirani sujetom poližu kako ti kažeš.

Što se Adzema tiče, nekad su mu zamisli maestralne, nekad malo manje, nekad uspije, nekad ne. I neka se uči, zaslužio je radom priliku da se uči. Ali jednu stvar moram napomenuti. Amar je u stručnom štabu pored sebe imao Memića, Dinu, pa i hajmo reci i Cviku, i svaki od njih na nekom levelu napravio svoju trenersku karijeru, kakvu takvu. Ozibiljni(ji) klubovi imaju cijele timove oko ekipa, neki idu toliko daleko da veznjaci imaju svog trenera, napadači svog, i slično.

Adzem ima Dzafica i Karica, s tim sto je ovaj drugi trener golmana. Ne kažem da treba vraćati Dinu ili Memica, ali zašto ne priključiti Joldica, Mulaosmanovica, Odovica (čiji je vezni red bio najblize ozbiljnoj ekipi od kad se igra ova liga) ili nekog petog. Dvije glave su pametnije od jedne.
ne, nisam mislio na tebe. znaju oni koji su...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:12 pm

ChWilla je napisao/la:
sub apr 07, 2018 10:09 pm
mirzza je napisao/la:
sub apr 07, 2018 10:05 pm
blizu smo, nemoj biti tvrdoglav
evo ja malo skratio. može i samo ovo :D
Moze, to je sva poenta. Samo me nervira Murinjovska tvrdoglavost sa pojedincima, koja nas je kostala protekle dvije sezone.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:12 pm

ChWilla misli na jednog, a svi se tresu
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:13 pm

Slavit ce se titula!
Željezničar ante portas !
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:14 pm

ChWilla je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:03 pm
ima i forumaša koji pisanje tempiraju po lošoj igri. a nemaju šta napisati ni kad je osrednja. šta ćeš.

oni koji su bili prvi da pljuju slavku biće prvi da pljuju i adžema, da kažu uči se na želji. bili su već, pa polizali, pa će sad opet. a trener je kod nas 10-12% jednačine...
Pošto je ovo na moj račun sad ću pisati svaki dan po 100 postova da bi forumskom puku dokazao da sam dovoljno veliki željovac,sto se ostalog tiče,nađi mi ijedan post protiv adžema ikad igdje da sam napisao,čak ga uvijek branim pa i sad ću jer nije do njega,nego do ovih poluigrača koje trpimo i dižemo u zvijezde poslije jedne asistencije ili 2 gola u 15 utakmica,odma ide daj ga u reprezentaciju,najbolji igrač lige i tako to nama svojstveno,nije adžem na terenu,ne može on odigrati dupli pas i otvoriti se,asistirati,niti on može učiti igrača od 30 godina kako da uštopa loptu...dobar si forumaš i pametan si,ali nisi najpametniji i nisi nepogrješiv,kao i svi mi uostalom i zašto zatvarati namjerno oči i praviti se slijep kad se iz aviona vidi da je ova ekipa od početka proljetnog dijela rinaka i da se pati sa svima,ne može nikoga razvaliti i rahat dobiti....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:15 pm

adžem da je bio tvrdoglav dosad, mi bi već razmišljali o novom "remontu" za iduću sezonu, a on bi bio bivši možda nakon prvog derbija na koševu. neka još jednom pokaže da uviđa greške i da može ispraviti.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:16 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:47 pm
sastrane je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:41 pm
Za fizicku spremu je odgovaran Nedim Covic. Ne znam sta da kazem mozda momak nije dorastao.
Ispade Slavko bolje odradio pripreme na ljetnoj pauzi :D
Zimus se covjek velicao, slike njegove se kacile ovdje, intervju njegov analizirao :roll:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:19 pm

pa i slavko je :D

a kod nas je 10% do toga...
gradi željo boli te *****
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:20 pm

Sad je podrska najpotrebnija.Okrenuti se Slobodi.Cvrsto vjerujem da nas ova ekipa moze itekako obradovati na kraju sezone.
I u zivotu svome ja ne zelim nista drugo...
Svi na Slobobu, pa noge umocit u lavor.
Ale alea Zeljo ja tebe volim ludo i u zivotu svome ja ne zelim nista drugo.I danas tu sam ja...
Modus vivendi !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:21 pm

TheTacTica je napisao/la:
sub apr 07, 2018 10:07 pm
Brkoo je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:57 pm
Kralju, poredis Zajmovica sa Zakaricem. :doktor:
Pogledaj ovu sezonu i golove i asistencije Zakarica, bez njega bi bili sredina tabele. Zakaric kad je i najgori moze nesto napraviti, ako nista, uvijek odvlaci paznju protivnika i moze neko iz drugog plana iskociti, lik nam je jedan od kljucnih igraca ove sezone. Zajmovic prije nego sto mu je produzen ugovor je bio katastrofalan, sad je isto takav, samo sto je sad zabio 2 gola pa neki misle da zna, a ne zna i nikad nije znao.
Zajmovic ove godine puni 24 godine a pojedinci o njemu pisu kao da mu je 17, 18 pa eto moze ispraviti nedostatke.
Da je Zaim igrao ko Zakaric pa bi mogli uporedit i zasto ga nebi poredio sta je to zakaric izvikani koji je igrac manje protiv sirokog vazda?
Kako je igrac manje protiv Sirokog? Zbog cega se ta floskula forsira? Igrao je u sve tri pobjede protiv Sirokog u prvoj polusezoni i asistirao Zecu za gol na Grbavici. Ako je tebi Zakaric izvikan igrac onda nisi pratio Zelju ove sezone..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:23 pm

Veca-Projic, Osmankovic, Graovac, Hadzic ili Sinisa(koji se bolje oporavi)- Blagojevic(ako moze), Saban, Ramovic-Zakaric, Zec(Zeric) i Kajkut u vrhu.

Mora se rotirati al bas mora jer nam gori i za Kup da ostvarimo povoljan rezultat a i odmah vikned derbi gdje ti isto bodovi neophodni. Nekako ovo je ekipa koju ako ne krene od noge odmah u startu onako kako je zamisljeno odmah padaju i sve se teze dolazi do rezultata sa jos jednim ogrobnim problemom zatvaranja utakmice ako se ostvari koji gol prednosti.

Na pocetku dansnje utakmice smo kao i nesto napadali preko Zajmovica par dobrih prodora gdje nismo poentirali i onda kolektivni krah i pad i desava se sta se desava ostatak tekme. Podrska im treba ogromna, moramo biti uz igrace i trenere jer nisu spremni sami psihicki neke stvari da iznesu. Protiv posoljenih samo ne primiti gol, cvrsto pa ako koja udje dobro i jeste .

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot], Jacksparrow i 243 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija