Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:41 pm

Za fizicku spremu je odgovaran Nedim Covic. Ne znam sta da kazem mozda momak nije dorastao.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:42 pm

Pored Stanojevica, ko jos nece igrati za Sarajevo? Ahmetovic se nece oporaviti do derbija?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:42 pm

Teska utakmica. Niko osim Graovca nije bio na nivou. Bod ko kuca. Idemo dobiti Slobodu bez primljenog gola i onda derbi. Bice ovo sve dobro. Sve dok mi o svemu odlučujemo,dobro je. Danas lijepa atmosfera i dosta raje,šteta sto ne dobismo.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
Valter
Postovi: 1312
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:43 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub apr 07, 2018 8:15 pm
Vala i mi da smo birali medju najgorim bekovima u evropi gore nebi doveli.. Mehremic i Hadzic su smijurija..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ne znam koliki je uticaj (procjena) Papca u dovodjenju ove dvojice igraca ali ovakav promasaj narocito u izboru Mehremica je ...

Ova utakmica tj. nasa igra me jako posjetila na onu proslogodisnju u Krupi, i tada smo licili na sve ali ne na ekipu koja ima sampionski stav. I tada a i sada slijede komsije. Kako Adzem rece: "moramo dobro razmisliti sta i kako dalje". Prvo ti Adzeme, prvo ti ...

A sto se tice fizicke spreme iz utakmice u utakmicu sta reci, meni izgleda mnogo tanja nego u prvom dijelu sezone ili je pak do kuršluza u glavama igraca.

Ipak naravno podrska do kraja.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:43 pm

AsharaK je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:27 pm
Osvojit cemo titulu **** mater kunem ti se
Amin.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:43 pm

Jovan blagojevic je prevazan igrac za zelju
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:46 pm

TheTacTica je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:29 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:Zajmović nedorečen i nerijetko "glup" igrač . Treba još samopouzdanja , i savjeti da ne luta nekad po terenu.
Danas par puta puta prošao 1 na 1 sa Zakarićem zajedno odron bio ,dobar u igri glavom . Ništa Zec nije bolji igrač , i statistika tako kaže . Zec mora biti u sastavu jer može donijeti svojom brzinom i svježinom sa klupe to što nam fali .
Ja nekontam sta nije jasno, ljudi su se dobro postavili igrali na igraca jako rastrcano. Sad sto Adzem nije znao odgovoriti na takvu taktiku jbg.. Zaimovic je odlican igrac, danas je za koplje odigrao bolje od Zakarica koji nije pokazao bukvalno nista. Siroki je dobra ekipa i dobro vodjena tako da danas niko nije spec dosao do izrazaja kao npr protiv radnika kad su vecina licili na igrace. To znaci da su nijanse u kvaliteti izmedju ovih par ekipa u vrhu. Adzemov poraz po meni mogao je bolje posloziti stvari i bapraviti bolji odgovor, ali ga je ovaj pojeo.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
Koliko je puta prošao puta Zajmović u prvom , toliko je i Zakarić u drugom , i plus što je Zajmoviću jedan šut golman odbranio . Ali momak je ok , igrao je za drugoligaša prošle godine , sljedeće sezone se nešto više može očekivati od njega . Uglavnom za mene je bolji od Zeca koji je odigrao više utakmica , a zabili isto golova.
Što se tiče Širokog bili su bez Bilobrka,Lončara,Čabraje,Menala,Zlomislića , tako da je ovo sve u par deka, a nama je trebala pobjeda . Oni su možda malo bolja ekipa od nas . Jer zamislim nas bez Vece,Hajdarevića,Voje,Vranješa,Zakarića.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:46 pm

Kad se igra protiv širokog zakaric mora na klupu igrač manje svaku utakmicu protiv njih.
Nema se sta napisati bili smo loši . Idemo dalje nema vremena za kukanje kukat ćemo krajem Maja ili ćemo slaviti heheh. Next sloboda.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:47 pm

slika

I Graovac danas spasi gol, dva igraca koja vrijedi spomenuti danas.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:47 pm

sastrane je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:41 pm
Za fizicku spremu je odgovaran Nedim Covic. Ne znam sta da kazem mozda momak nije dorastao.
Ispade Slavko bolje odradio pripreme na ljetnoj pauzi :D
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:48 pm

Neki dan nisam mogao da povjerujem da smo primili tri gola od Zrinjskog, a sad ne mogu da vjerujem da ga je Veca zabio... Šta sve nećemo doživjeti i preživjeti. :r :)

Ljudi, idemo dalje. Podrška im je potrebna. Vidimo da su svi protiv nas. Nemojte da budemo neprijatelji i sami sebi. U srijedu ko god može, pravac na Grbavicu! Sloboda mora pasti.

A vi u stručnom štabu i igrači... Trznite se malo **** vas. Ne smijete dopustiti sebi ovakvu igru kao danas. Ne smije ni jedan protivnik željeti pobjedu više od vas. Imate sve, vaše je samo da nas obradujete i da ispratite ovo što radi uprava.
A pravi i iskren navijač će znati cijeniti borbu i trud. A ovi što dođu jednom, dvaput u godini, što psuju od a do ž, zvižde, pljuju i napuste stadion ranije, oni nisu bitni. To su za mene samo prolaznici koji su tu onako, slučajno uletjeli.
Stisnite se, pokažite muda i odigrajte ovo do kraja, bar za nas koji smo tu uvijek, za ovih 3-4 hiljade bolesnika.
Ujedinimo se, jer zajedno smo jači. Svi ko jedan da izguramo ovo do kraja i da je ako Bog da proslavimo. Ne zaboravite da samo skupa možemo do titule i kupa. A biće teško, to nam je bar svima jasno... VTŽ!

Srijeda, 18:00h :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:49 pm

Vi koji pratite treninge sta je sa Crnovom je li frajer u trenaznom procesu ima li ista od njega. Danas je nasa veza podbacila i danas nam je Blagojevic trebao kao suho zlato. To je igrac koji je dobar i defanzivno i ofanzivno. Slijedeca utakmica ce sve reci da li smo u igrackoj i rezultatskoj krizi ili je u pitanju samo los dan pa se nismo mogli sastaviti sa loptom.
Alea iacta est!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:54 pm

jedno je sigurno, sa Hadzicem, Mehremicem i Zajmovicem u prvih jedanaest mi titulu necemo vidjeti. ako na njih trojicu dodamo i Bogicevica koji je postao toliko spor i trom to postaje 100% sigurno.

jednog ili dvojicu od njih u prvih jedanaest ekipa je mogla trpiti, trojicu ili cetvoricu ne moze. posebno ne sada u zavrsnici kada nema hala ekipa.
Zadnja izmjena: za_zivot_cijeli, dana/u sub apr 07, 2018 9:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:56 pm

Omar500 je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:42 pm
Pored Stanojevica, ko jos nece igrati za Sarajevo? Ahmetovic se nece oporaviti do derbija?
Rece husref da su ahmetovic i hebibovic neizvjesni
A ne igra im pored stanojevica jos hodzic i bekic mozda
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:56 pm

Veca nabija loptu, pola stadiona mu psuje jer je nabio bezveze loptu prema nasima koji su vec stajali duboko u ofsajdu, 10 sekundi poslije ti isti pjevaju oni ti ga puse Vedrane :D

Na ljeto prioritet svih prioriteta je zadnja linija i taj fmozni lijevi bek. Platite ga koliko god treba, ovo vise nema smisla na lijevoj strani.

Sent from my MI 5s using Tapatalk


Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u sub apr 07, 2018 9:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:57 pm

Kralju, poredis Zajmovica sa Zakaricem. :doktor:
Pogledaj ovu sezonu i golove i asistencije Zakarica, bez njega bi bili sredina tabele. Zakaric kad je i najgori moze nesto napraviti, ako nista, uvijek odvlaci paznju protivnika i moze neko iz drugog plana iskociti, lik nam je jedan od kljucnih igraca ove sezone. Zajmovic prije nego sto mu je produzen ugovor je bio katastrofalan, sad je isto takav, samo sto je sad zabio 2 gola pa neki misle da zna, a ne zna i nikad nije znao.
Zajmovic ove godine puni 24 godine a pojedinci o njemu pisu kao da mu je 17, 18 pa eto moze ispraviti nedostatke.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 9:59 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:56 pm
Veca nabija loptu, pola stadiona mu psuje jer je nabio bezveze loptu prema nasima koji su vec stajali duboko u ofsajdu, 10 sekundi poslije ti isti pjevaju oni ti ga puse Vedrane :D

Na ljeto prioritet svih prioriteta je zadnja linija i taj fmozni lijevi bek. Platite ga koliko god treba, ovo vise nema smisla na lijevoj strani.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Ja sam se ipak nervirao sto su nasi ostali u ofsajdu i okrenuo glavu od terena... kad odjednom slavlje
Forza 1921!

Oda majstore!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:01 pm

Jedini prolaznu ocjenu danas Graha i Veca. Ma nas je Sablic sa pojacanom sredinom takticki ubio.Razocaran sam odnosom igraca definitivno. Svaka cast Kvesi sto ustade i pozdravi navijace. Minus za one kabadahije na istoku.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:01 pm

nešto slično uđe jednom od pet hiljada puta, a 4999 puta je greška. ogledalo bezidejnosti u toku cijele utakmice.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 10:02 pm

Realno niko nam lijevo nije neka sreća...ranije sam napisao, Zec je bolji igrač na LW i od Zaima, Crnova, Zerica...i opet na terenu skoro da i nema neke razlike između njega i konkurencije...pa nek se malo zamisli....
Ja bih probao sa Ramovicem opet na krilu, pogotovo sad kad se vrati Blagoje
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 220 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija