Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:27 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:27 pm
phpBB [video]


Kako je moguce da ovako udari loptu a htio je izbiti izvan kaznenog. Ko da mu je kockasta glava.
Sto je najgore u nebranjeni dio mreze da Veca ne moze skinut.
Da je Pezer pucao ne bi bolje opucao.

:cry: :cry: :cry:
Strasno brate..., vidi se koliko mu je krivo. Nije mogao covjek ustati minutama nakon utakmice. Jebi ga, peh bas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:28 pm

storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:20 pm
A znao sam ja da smo prelako dali golove...
Bas prelako kao da smo igrali protiv Posušja a ne Zrinjskog. Sve u svemu ja nezz sta ovdje i analizirati ovo je ono nemoguće u fudbalu koje se nekad desi. Treba se sto prije radniku okrenuti vidjeli smo protiv Zrinjskog koliko su opasni
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:27 pm
phpBB [video]


Kako je moguce da ovako udari loptu a htio je izbiti izvan kaznenog. Ko da mu je kockasta glava.
Sto je najgore u nebranjeni dio mreze da Veca ne moze skinut.
Da je Pezer pucao ne bi bolje opucao.

:cry: :cry: :cry:
Slusaj reakcije Suke kada smo zabili treci gol, i reakcije na njihove golove. I kaze neko - placaj preplatu. Preplatu televiziji koja je nacionalna, a komercijalna je, ne moze se placati. Ne mozes privatizovati drzavu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:32 pm

storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:27 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:27 pm
phpBB [video]


Kako je moguce da ovako udari loptu a htio je izbiti izvan kaznenog. Ko da mu je kockasta glava.
Sto je najgore u nebranjeni dio mreze da Veca ne moze skinut.
Da je Pezer pucao ne bi bolje opucao.

:cry: :cry: :cry:
Strasno brate..., vidi se koliko mu je krivo. Nije mogao covjek ustati minutama nakon utakmice. Jebi ga, peh bas.
Ma meni je zao Adzema, haman proplako kad daje izjavu.
Nije ovo njegova krivica. Donekle jest, al nije vecinska. Ne znam ko da je na terenu moze se odbranit 5 minuta.

Oj ne mogu da prestanem gledat. Al tacno sam osjetio da cemo primit gol iz onog Adijevog faula, napisao vidi glupana prije nego je izveden faul...
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:33 pm

Ljudi nakon ovakve utakmice nemojte prizivati nikakvu titulu. Mislim da je ovo bila presudna utakmica za nas. Da smo pobjedili stekli bi psihološku i bodovnu prednost. Ovaj 1 bod je samo vjetar u leda ekipi Zrinskog , a daj Boze da cemo se lahko oporaviti od ovoga. Realno mozda ne zasluzujemo da osvojimo, jer da od 88min prokockamo ovako utakmicu to je nedopustivo. Bolje bi bilo i da smo izgubili 1:0 nego ovo. Ovo je ravno porazu.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:36 pm

Iskljuciva i jedina greska Adzema, nek se suta nogom u guzicu od Mostara do Sarajeva, pjesice. Kako indolentne izmjene, kakva nonsalantnost, davno sam rekao da je Kajkut za penzionerskog doma, Zeba kojeg nema zadnjih 1000 utakmica, umjesto da mladim poletnim izmjenama sacuva rezultat, on nehljebe uvodi. Ali eto i to je fudbal, kljucna utakmica nakon koje bi se odvojili momacki od pratilaca, ovako ocekuje nas strepnja zadnjih 8 utakmica i zbog psiholoskog stanja mozda vec i kiks u narednom kolu, sto bi nas tek pokopalo zaista.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:37 pm

mula je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:33 pm
Ljudi nakon ovakve utakmice nemojte prizivati nikakvu titulu. Mislim da je ovo bila presudna utakmica za nas. Da smo pobjedili stekli bi psihološku i bodovnu prednost. Ovaj 1 bod je samo vjetar u leda ekipi Zrinskog , a daj Boze da cemo se lahko oporaviti od ovoga. Realno mozda ne zasluzujemo da osvojimo, jer da od 88min prokockamo ovako utakmicu to je nedopustivo. Bolje bi bilo i da smo izgubili 1:0 nego ovo. Ovo je ravno porazu.
Ne budali
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:32 pm
storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:27 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:27 pm
phpBB [video]


Kako je moguce da ovako udari loptu a htio je izbiti izvan kaznenog. Ko da mu je kockasta glava.
Sto je najgore u nebranjeni dio mreze da Veca ne moze skinut.
Da je Pezer pucao ne bi bolje opucao.

:cry: :cry: :cry:
Strasno brate..., vidi se koliko mu je krivo. Nije mogao covjek ustati minutama nakon utakmice. Jebi ga, peh bas.
Ma meni je zao Adzema, haman proplako kad daje izjavu.
Nije ovo njegova krivica. Donekle jest, al nije vecinska. Ne znam ko da je na terenu moze se odbranit 5 minuta.

Oj ne mogu da prestanem gledat. Al tacno sam osjetio da cemo primit gol iz onog Adijevog faula, napisao vidi glupana prije nego je izveden faul...
Ne znam sta da ti kazem.. ovo je peh bio bas. Neka se 1000 puta ova utakmica odigra za redom, ovo se ponoviti vise nece. To su jednostavno one utakmice u fudbalu, ima ih u svakom sportu. Na nama je da pokazemo da smo dostojni titule i da se izdignemo iznad svega. Nema nam druge.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:40 pm

I zamolicu Hurmasicu, ako je prezivio ovo danas, da postavi anketu... :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:41 pm

Mi smo i sa Zebom i sa Kajkutom dosli do 3. gola. Ne znam kolko to ima veze. Oni nas nisu toliko stisli u tom periodu, sto vise bilo je opusteno.
I onaj prvi njihov gol je onako nonsalancija nase zadnje linije. Jer Bekric drzi loptu jedno 5 sekundi niko mu ne prilazi, niko ga ne stisce i dodaje Jovicu koji na 13-14 metara sam prima loptu, znaci nema pritiska ni na njeg kad prima loptu. Lagano se okrece i daje gol.
Drugi gol glupost Adija i onda iz prekida nam zabijaju gol.

Sigurno da Zeba i Kajkut nisu odlicna rjesenja, al nije da smo radi tog zijanili danas.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:43 pm

JA se tjesim da smo imali srece protiv Slobode i protiv Krupe..a da smo danas izvisili jbg :D...tako da hajde jbg..krivo mi je pravo ali sta je tu je..bit ce bolje valjda za par dana
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:43 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:41 pm
Mi smo i sa Zebom i sa Kajkutom dosli do 3. gola. Ne znam kolko to ima veze. Oni nas nisu toliko stisli u tom periodu, sto vise bilo je opusteno.
I onaj prvi njihov gol je onako nonsalancija nase zadnje linije. Jer Bekric drzi loptu jedno 5 sekundi niko mu ne prilazi, niko ga ne stisce i dodaje Jovicu koji na 13-14 metara sam prima loptu, znaci nema pritiska ni na njeg kad prima loptu. Lagano se okrece i daje gol.
Drugi gol glupost Adija i onda iz prekida nam zabijaju gol.

Sigurno da Zeba i Kajkut nisu odlicna rjesenja, al nije da smo radi tog zijanili danas.
Nismo zijanili. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:43 pm

storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:39 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:32 pm
storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 8:27 pm


Strasno brate..., vidi se koliko mu je krivo. Nije mogao covjek ustati minutama nakon utakmice. Jebi ga, peh bas.
Ma meni je zao Adzema, haman proplako kad daje izjavu.
Nije ovo njegova krivica. Donekle jest, al nije vecinska. Ne znam ko da je na terenu moze se odbranit 5 minuta.

Oj ne mogu da prestanem gledat. Al tacno sam osjetio da cemo primit gol iz onog Adijevog faula, napisao vidi glupana prije nego je izveden faul...
Ne znam sta da ti kazem.. ovo je peh bio bas. Neka se 1000 puta ova utakmica odigra za redom, ovo se ponoviti vise nece. To su jednostavno one utakmice u fudbalu, ima ih u svakom sportu. Na nama je da pokazemo da smo dostojni titule i da se izdignemo iznad svega. Nema nam druge.
Ovoga se svi i pribojavaju.

Nije se lahko izdici poslije ovoga. A s druge strane Zrinjski se vratio u zivot.
Protiv Radnika ce se sve pokazati.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:44 pm

evo imamo i tabor koji kaže da bi još bolje bilo da smo izgubili... :D
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:45 pm

ChWilla je napisao/la:nikakva duboka analiza ne treba za početak da se vidi da kajkut nije za te uloge, a zeba ni za kakve.
I da Adi Mehremic vise ne zasluzuje da provede ni minutu na terenu.. Lik je ubjedljivo najgora karika i danas najzasluzniji za povratak Zrinjskog. Do duse slabo mu i krila pomazu jer je u 90% slucajeva sam a kad je on sam onda nam je gore nego da igramo sa igracem manje..

Nisam mogao upratiti jel neko odgovorio za Projica. Sta je sa njim trenutno? Kakav god da je za Mehremica je doktor fudbala..

Krivo mi je samo tako sto Kvesu ne dovedosmo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:46 pm

Pa bi Boga mi eto.. Bar bi znao da su nas nadigrali, da su jači, i da ima još 8 tekmi gdje svašta može biti, plus njihovo gostovanje ovamo.
A ovako će nam svaku utakmicu biti kao da igramo protiv Reala, u glavama, u yebenim glavama!
Vidjećete
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:48 pm

Tezak dan. Sreca pa nisam bio pri tastaturi u vrijeme utakmice. Ovako hladne glave, dobru smo utakmicu odigrali, i realno je trebalo 1:3 biti. Ovako nam preostaje da se konsolidujemo, zaboravimo ovo što prije i okrenemo se Radniku. Ukoliko pobijedimo Radnika a Široki pobijedi ili odigra neriješeno sa lažnim mostarcima ovo će se veoma brzo zaboraviti. Adi puna podrška, nadigrao je kockara danas u potpunosti. Idemo dalje, glavu gore! Nemamo vremena za kukanje.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:48 pm

ja bih samo da odam priznanje @MrRiccoli

covjece napisao si 50 postova :) a ja ne mogu jos recenice da satavim
slazem se ja sa tim sto pises ali ovo danas je bilo ...ufff
Zadnja izmjena: BlueSide, dana/u sub mar 17, 2018 8:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:48 pm

storm_raider je napisao/la:I zamolicu Hurmasicu, ako je prezivio ovo danas, da postavi anketu... :D
Ne mora je ni postavljati. Do 88. minute su odigrali svi dobro, gledajuci voljni momenat, takticki i tehnicki korektno i da je tada sudija svirao kraj na forumu bi bila euforija. Bili bi prvaci svemira, a i izbjegli bi najezdu forumasa koji pisu samo ili samo kada se treba stvoriti negativna atmosfera. Nakon te 88. minute, nastupila je "rukometna crna rupa od 5 minuta", koja se desava skoro svakoj rukometnoj ekipi.

Igrači utakmice Vranješ i Graovac.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 8:50 pm

Ma u onoj situaciji kad je faul napravio bio je 1 na 1, ne treba mu niko ondje pomagati.

Il par puta krilo cuva beka i bek dodaje iza ledja Adiju i igrac mu hladno utrcava. Hajd da je jednom, al konstantno danas. Nesto je stigao blokirati nesto su ostali blokirali al visio je.

@Storm, @ChWilla, ma zijanili pobjedu, na to sam mislio i nisam rekao da je bolje da smo izgubili.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 139 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija