Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:38 pm

Vidjet ćete sad panike svaku do kraja u slučaju vodstva.
Neće ovo na dobro sigurno.
Jednostavno ne može.
Ovog trenutka ne znaš ko je više ubijen.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:38 pm

Stormeeeee zatvori forum na dva dana. MOLIM TEEEEEEE
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:38 pm

Šok i nevjerica
イビチャ・オシム
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:39 pm

exbabilon je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:35 pm
Ma ja, sad cekaj Krupu da te vadi. Da li su ovi mentalni patuljci kadri uzet Radnika? Ja im vise nista ne vjerujem. Nas Celik stisce zadnjih 10 minuta, Krupa nam pravi probleme na Grbavici, 3 gola od 88. sad primamo.

Ovo sto mi igramo nije sampionski.

Jel vam Mehremic jos uvijek dobar?
Hajmo vratiti mec protiv Krupe da vidimo kolko je ljudi upozoravalo na ovog Adija debila.

Pravili se gifovi. Igracina odmah prozvana a i u tom mecu ispadao kao debil.
***** ja njemu mater i ko ga dovede. Kako glupan ispade kod onog faula za 2. gol, pa ono nema nidje. A cijeli mec ispada i ispada i na kraju bgm i ispade.
Filipovic jednom predje na njegovu stranu i napravi dar mar.

Debilu glupi, da Bogda vise nikad ne stao na te noge i igrao u Zelji. Ja svoje zdravlje zbog tebe glubim.

De nek me neko banuje molim vas. Kome trebam sta opsovat ?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:39 pm

MrRiccoli je napisao/la:Uostalom nas Zrinjski dobi na Grbavici i ode nam 8 bodova svi se halalili sa titulom nema šanse da ih stignemo vidiš da deru sve, a sad mi dva boda ispred i treba da budem pesimista i da se halalim ne pada mi napamet.
Ja nisam pesimista zbog Zrinjskog nego zbog nas. Majstori smo nevidjeni za prokockati gotovu stvar..



Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:39 pm

Prvi dali auto go,drugi ofs,treci penal,koji se i nije morao svirati,tako da je remi posten rezultat.
Ovi koji psuju igracima nek se stide,ja vi vas sve banovao.
Prvi smo i idemo po titulu!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:40 pm

Fudbal je čudna igra...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:40 pm

Stetim zdravlju bezveze ionako je lose. Od gubutka prosle mi se na samo podsjecanje toga zeuldac prevrne. Ovo me jos dodatno. Nije Ciao sto bi rekli volim Zelju. Al vise volim sebe. Do slj sezone. Ovu cu prespavati kako.god.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:40 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:34 pm
Ima jos 8 utakmica. Bolje da smo sad kiksali nego kolo prije kraja ko prosle godine. Ima 2 sedmice pauze, igraci ce i zaboraviti ovo. Kroz ovo igraci mogu proci samo uz nasu podrsku. Jebote vracas se neporazen iz mostara a ko da su te 5:0 ubili


Sent from my iPhone using Tapatalk
Brate mi nismo kiksali, kiks je ako ne uzmemo radnik i krupu u slijedeće tri utakmice sa njima ostalo je samo poraz kiks. Naravno nakon 0-3 ovo je nevjerovatno ali ako iz ovoga izadjem jaci neće nam moći niko ništa do kraja jer smo igrački najjači i možemo dobiti sve i svakog tako da neću da padamo u psihičku dubiozu, moramo biti optimisti i da smo pobjedili titula bi bila daleko naravno manje nego sada ali skidati glave 8 kola prije kraja gdje imamo 2 boda prednosti je van pameti
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:40 pm

Iako smo i dalje prvi na tabeli nalazimo se u teskoj situaciji...

Sada uprava mora preuzeti stvari u svoje ruke i uraditi sljedece korake pred naredne dvije domace utakmice:

1. ekipu od narednog vikenda poslati van Sarajeva kako bi se 5-6 dana pripremali za utakmicu sa Radnikom daleko od javnosti
2. angazovati psiholga koji ce voditi razgovore sa igracima i koji ce ih pripremiti na to sta ih ocekuje u te naredne dvije utakmice (Radnik i Siroki), jer sam siguran da igrace ocekuje sljedece:

- slaba posjeta
- slaba podrska i navijanje
- jebanje od A do Z za svaki pogresan potez

Sami su sebe doveli u ovu situaciju i mislim da Adzem nije SPOSOBAN da bez psiholga pripremi igrace za naredne dvije utakmice i ukoliko zelimo izvuci tih max. 6 bodova uprava mora reagovati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:41 pm

Sloboda, Vitez, Zrinjski, Zrinjski? Jesul to sve tekme prije pauza, koje smo katastrofalno odigrali i bili popišani narednih 15 dana?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:42 pm

Ma ovo nije istina sta se desilo, da nisi u stanju 5 min braniti rezultat 0:3
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:42 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:39 pm
MrRiccoli je napisao/la:Uostalom nas Zrinjski dobi na Grbavici i ode nam 8 bodova svi se halalili sa titulom nema šanse da ih stignemo vidiš da deru sve, a sad mi dva boda ispred i treba da budem pesimista i da se halalim ne pada mi napamet.
Ja nisam pesimista zbog Zrinjskog nego zbog nas. Majstori smo nevidjeni za prokockati gotovu stvar..



Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Brate jesmo slažem se ali i Zrinjski je prokockao prošle godine pa na kraju se ipak vratio. Stvar psihe jeste ali prave ekipe nakon ovoga izlaze samo jače, hocu reci ako ki izadjem jaci onda smo jaka ekipa. Igrače poslati u Međugorje da nisu ovdje.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:42 pm

de jos i vi dodatno sjebite atmosferu i nek ide sve u qrac ccc
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:43 pm

:(

slika
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:43 pm

moraju i oni kiksati pa ćemo ih stići.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:43 pm

Sta reci nakon ovakve utakmice, mozemo sad krivit i Adzema i igrace, al po meni da je izvadio trojicu a da nije uveo nikog s 8 igraca bi bilo bruka tricu primit za 5 minuta.

Jebaji ga, sad je lako srat i izivljavat se seljacki preko drustbenih mreza, desava se svima u razlicitim sferama zivota ovakav black out..

Fkt malo ohladite forum bar par sati.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:44 pm

Najjači su ovi što kažu,bolje sad nego kasnije da nam se ovo desilo,ista je priča bila i prošlu kad su nas dobili,a ako kiksamo i protiv radnika,biće opet isto,bolje sad nego na kraju prvenstva,pa će biti ko i prosle sezone,kad svi vozovi prodju mi izašli na eutusportu ko jedina ekipa u evropi koja je prokockala 3 nula u sudijskom vremenu....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:45 pm

A da pogledamo na tabelu i pokazemo inat, pa napunimo Grbavicu protiv Radnika, ako nista zbog tog inata? Zelji trebamo, pa umjesto da seremo i psujemo, dodjimo protiv Radnika u sto vecem broju, tako cemo najbolje pokazati da smo uz ekipu. Ne znam, od igraca se ocekuje cesto neki veliki intelektualno napor i mislim da ih time dobrano precjenjujemo. Oni cesto nemaju ni 4 srednje zavrsena na vrijeme, tako da ne ocekujte od njih neka dublja preispitivanja i mozganja. Oni su noseni atmosferom, impulsom. Skupimo se i napunimo Grbavicu, i dalje je sve u nasim rukama.

Uprava neka u medjuvremenu se pod hitno konsultuje sa psiholozima i neka ih angazuje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:46 pm

Sta je ba ovo pobuna dezurnih advokata i ismijavaca. Sta su se ovo uloge zamijenile. Kako je moguce da dezurni pametnjakovici i vrhunski poznavaoci ironije pricaju sad ovako po forumu. Sto sad ne nastavite po starom. Sto sad ne ismijavate pojedince i prosipate seljacke zajebancije.
Kako je moguce da sad odjednom ne valjaju i da su luzeri. Do maloprije bili ponos.
Pa nek vas je sramota sve . Nemoj te se usuditi bilo kojem forumasu bilo sta reci ubuduce kad bude kritikovao i da prosipate pamet po forumu.
Idemo dobit naredne tekme. Ja vjerujem u nas. Mi to mozemo. Imamo debila u ekipi,a nisu to Zeba i Kajkut. Ali dokazali smo danas da smo bolja ekipa . Ljudi nam prave problemw na osnovu nase katasteofalne lijeve strane i losih reakcija u odbrani. Na sredini smo Tito za njih.
Nemojte sahranjivati nas klub. Nisu ga sahranili najveci dusmani ,nisu nas sahranili kad su nas palili ,i rusili.Nemojte ga ni vi sahranjivati njegovi navijaci. Bice Zeljo sampion ove godine.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija