Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:18 pm

0-3 88. minut

.....................................................................................................................
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:19 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:13 pm
storm_raider je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:06 pm
I dalje je sve u nasim rukama. Boli ovo, gdje nece boliti, ali idemo dalje. Na kraju ce ova reprezentativna pauza dobro doci po nas da se psihicki odmorimo i napunimo baterije nakon ovog kiksa. Ne mogu vjerovati jos uvijek.

Sami smo ih vratili psihicki, ali do nas je jos uvijek sve.

Senade, molim te da u ovoj pauzi psiholozi obave sa njima razgovore, sto individualno, sto kolektivno.
Do nas je bilo i prosle godine druze,pa kako zavrsi? Ova ekipa je jedna velika prevara.Imas tekmu da fakticki rijesis titulu,a mi sad opet moramo sve rjesavati u zadnjem kolu koje je derbi,usput receno!?' Hocemo li se to mozda vaditi u historijski najtezoj tekmi? Hocemo ku.rac moj!
Ova ekipa je i imala tih 3:0 do skoro kraja, znaci da mogu. Sta se desilo, vjeruj mi da ne znam, to je za psihologa.

Nista, bezuslovna podrska kao i uvijek do sada, nema nazad! Nije ni ovaj Zrinjski neki bauk, sami smo sebi zabili 3 gola.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:19 pm

Defitivno mislim da smo ispušili titulu, ne vidim način kako ćemo se vratit poslije ovoga, a oni pucaju od samopouzdanja pred dva derbija.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:20 pm

Stici ovaj rezultat u ovako bitnoj utakmici mogu samo ekipe sa pobjednickim mentalitetom. Ocito su oni to izgradili u ovih zadnjih par godina. A tebi Adzeme ostaje samo da se sjetis Metalurga. Bez obzira na sve opet imas 2 boda prednosti ali i veliki pritisak. E da vidimo kako ces ovo do kraja prvenstva takticki odigrati. Nadam se ako si danas sta naucio da ce to biti puno bolje nego sto je takticki odigrano drugo poluvrijeme. Cak nicim zasluzeno u jednom trenutku imas i 0:3.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:20 pm

Jos jedna stvar,ku.rac je moj Veca dobar golman.Prosjek mrtvi.Nevezano za ovo danas,ali lik svaki je.beni centarsut pliva i ne zna izbiti loptu.I tako vec godinama.Opet je primio go iz peterca.

@storm Nije Zrinjski bauk,ali za nas su svemirski brod.Ako nista,onda mentalno,evo vec nekoliko godina.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:20 pm

Vece ste vi picke nego igraci. Radi ovakve negativnosti i gubimo titule. Sta treba igracima sad jebavat majku pa da i protiv radnika zijane. Sa ovakvim navijacima i ne zasluzujemo titulu. 3000 protiv krupe. Sace bit 2000 protiv radnika koji ce i onako psovat igracima... a mi i dalje na +2, pitari trenutno na -14, zrinjski iz dvije utakmice kuci za redom izvukao samo 2 boda. Fuj, gadi mi se mentalitet nasih navijaca


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:20 pm

Ajd ne serite ovo je nešto što se bukvalno desi jednom u 10 godina. Nije mi valjala postava Adžemova još na početku ali i sa takvom postavom smo došli do 3 0 al ovo na kraju stvarno nije normalno. I usput najebem se i komentatoru i Sliškoviću.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:21 pm

Ovo se velikim klubovima ne desava, tacka. Imamo tradiciju i dobru upravu ali smo u sportskom smislu jedan obicni mali kurcic.

Pripremite se na dugogodisnju vladavinu zrinjskog.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:21 pm

Da vas malo podsjetim na historiju, pa ovo nam je u krvi. Zašto ???
Prije 13-14 godina gubimo zadnje kolo u listići Leotar dobija ugljevik i pusimo titulu.
Prije par godina zadnje prezadnje gubimo titulu Sarajevo osvaja.
Prošle gubimo titulu predzadnje.....
Šta reći na sudbinu.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:21 pm

Ne znam sta napisat vodis 3-0 odes u toalet da se olaksas vrats se pogled na rezultat 3-3. Jbg ne kuzim jos uvijek kako im je uspjelo da ispuste yebenih 3-0 u par minuta. Kakvi psiholozi qurci palci udarit po dzepu, ovo je nedopustivo da se boris za opstanak a ne titulu.
Ja i dalje ne kontam kako 3-3 isto kao da me neko zayebava kad pogledam na rezultate.


Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:21 pm

Jebali te i Zeba i Kajkut Adžeme. Koji ***** vadiš špica prije 90+, nevjerovatno.

Opet, na 0-3 u 88. minuti najveća krivica je na igračima, lezi minut na 1-3 ***** ti sve. Ovo nema ni na football manageru.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:22 pm

sad ne ulazit na forum 2 dana najbolje, mogu mislit pljuvanja
stvarno steta za ovo, mogli smo fino na +5 bodova i cinjenica da oni sledecu idu u siroki sve nam se poklopilo ali onda samarcine
stvarno steta, ali jbg valjda se desava, valjda je red da nam se sve vrati jebemu majku
pa moze li bit sladje nego da na derbiju uzmemo titulu
Senade, Adzeme, Papac reagujte moramo ovo uzet do kraja
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:22 pm

Ovaj Adžem ili je glup ili nenormalno tvrdoglav. Pa Vitez mu bio škola da Zeba i Kajkut ne mogu istovremeno igrati, čak ni kada se zatvara utakmica protiv slabijeg protivnika, a kamoli Zrinjskog. Ljudi imaju pobjednički mentalitet, nešto, što smo mi izgubili još od odlaska Amara. Ne predaju se nikad i još im ti ideš na ruku uvedeš ljude kojima je radijus kretanja 10 metara. Bjež' ba, ne može se ništa normalno napisati osim psovki. Sreća ide pauza!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:22 pm

AsharaK je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:19 pm
Defitivno mislim da smo ispušili titulu, ne vidim način kako ćemo se vratit poslije ovoga, a oni pucaju od samopouzdanja pred dva derbija.
Ma nema, pokopali smo se..
Znaci iz groba si ih izvadio, a sebe zagrnuo zivog.

Ovo je pocetak kraja ovoj pickastoj ekipi. Haj vodimo 0-3 idemo se odmorit **** ostalih 5 minuta.

Ako se vrate poslije ovog ja glavu dajem.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:22 pm

Spreminije izgleda Raif od Zajke.. ubacivanje njega i Kajkuta je uzrokovalo ovo sve, jeb*** Adzeme, moraš ti još dosta toga proci
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:23 pm

boja mora je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:20 pm
Ajd ne serite ovo je nešto što se bukvalno desi jednom u 10 godina. Nije mi valjala postava Adžemova još na početku ali i sa takvom postavom smo došli do 3 0 al ovo na kraju stvarno nije normalno. I usput najebem se i komentatoru i Sliškoviću.
Nešto vako je Zrinjski i protiv širokog uradio i osvojili su ze god.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:23 pm

Adžeme molim te daj otkaz, pa odi negdje u mani klub kakv praksu odradi pa se vrati živ bio za 10-tak godina. Kemu samo da je ubacio umjesto Vranješa i da im je reko da izbijaju ne bi mogli primiti za 5 minuta tri gola.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:23 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:17 pm
Radil dežurna apoteka majke vam *****
Već organzivo cugu vrhunsku poslije posla da se proslavi a otjerat ćete me u hitnu života mi puknut ću

Isti yebeni osjećaj ko vraćanje i zenice pretprošle godine te sa koševa prošle godine isti yebeni osjećaj
Majke vam luzerske treća jebena godina zaredom, treća i sve isto
Hajde ba koji ti je vise koda bi nam titula bila sigurna da smo pobjedili, da smo se mi vratili nakon 3-0 bili bi majstori znam da boli jer boli i mene ali nije Smak svijeta ako im sad ne dodje iz guzice u glavu onda neće nikad. Svima bi lijepo bilo da smo uzeli alu dajte se saberite još 8 kola do kraja do nas je da damo podršku, a ne da ih sjebemo. Prvi smo imamo dva boda prednosti, igramo dvije kuci eto prilike da se odlijepimo još do derbija. Sutra ćemo biti mirnije glave. Sta da smo uzeli pa da kiksamo sa radnikom to bi mi jos gore bilo.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:23 pm

Adžeme molim te daj otkaz, pa odi negdje u mani klub kakv praksu odradi pa se vrati živ bio za 10-tak godina. Kemu samo da je ubacio umjesto Vranješa i da im je reko da izbijaju ne bi mogli primiti za 5 minuta tri gola.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:23 pm

Sta je sa Projicem? Jel zdrav? Za Mehremica je i Dino Bevab Marcelo.. Kako je dosao, izuzmemo li Krupu, ispada ko iz tramvaja. Nije ga prosao ko nije probao.. Otjerati invalida po hitnom postupku, kao i drugog invalida Zebu koji vise ni hodati ne moze a ne trcati.. Ado izbaci levate ako zelis dobro i sebi i klubu. Mani se ziheraskih poteza.

Valja se sad igracima oporaviti od ovog soka..

Ovima sto kritikuju sudjenje bih porucio da ne seru..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 259 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija