Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:18 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:10 pm
Ja ne mogu da vjerujem da neki i dalje vjeruju u Crnova.
Kako, zašto nije mi jasno.
Od prvog dana stav je isti, a iz dana u dan sve to potvrđuje.
Davno ga se trebalo riješiti, još ljetos, nakon prve neuspješne polusezone.
Crnov je u par utakmica prosle sezone stvarno pokazo finesu, i da u njemu jos cuci igrac. Onakve kretnje, pasovi, razmisljanje se rijetko vidjaju. Pravi Crnov bi se savrseno uklopio u nas sistem, s krilima na "pogresnim" stranama i s ovakvim veznim redom, Vojom i Sinanom gore... E sad, govorim o Crnovu nekad i o par bljeskova prosle godine. Covjek je nevjerovatan peh s nogama od stakla. Meni je ona slika od 1921 sto je postavljena bila neki dan jeziva, blago receno. Covjek ne da ne izgleda kao profesionalni fudbaler, uopste ne izgleda zdravo. Najozbiljnije. Meni je zao sto ce se sa njim ocigledno stvari tako zavrsit, ali reanimiramo mu karijeru vec haman 2 godine. Ne ide, pa ne ide. Sta ces. Vjerujem da mu je 99% noga.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:18 pm

Pičići ubrzo ide prelazni, brzo to prođe :D

viewtopic.php?f=51&t=540
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:19 pm

Ma leon je najgori :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:23 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:18 pm
Pičići ubrzo ide prelazni, brzo to prođe :D

viewtopic.php?f=51&t=540
Dok ne zavrsis ti licno Dinu Besirovica i Aleksandra Vukotica tema nece imati smisla. Ne znam za sta te placamo, iskreno...Da sad Jasarevica dovedes iz Svedske, od mene ti nema halala.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:23 pm

Grbavica je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:19 pm
Ma leon je najgori :D
oo selam brate. Zaboravih ti cestitat na ovim prinovama. :D

ABd se nadjemo na nekom Bundesligaskom mecu za koju godinu dok i ja naletim :ganja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:23 pm

azbaha je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:13 pm
Ma ja bih Eldara volio vidjeti na beku ili krilu, vjerujte da mi nije bitno gdje, moze cak i umjesto Zakarica, zato se nadam Zvijezdi u kupu, pa da stisnemo.
Aldin je isto tako fantastican pik. Dok su oni tu, ja se ne sikiram za sljedecu sezonu, barem na bocnim pozicijama.
Ma ako Bog da fenomenalan bek za budućnost.
A isto tako, po meni, najbolja opcija kao zamjena za Zakarića. Jer tu imaš Crnova, da te Bog mili sačuva, te eventualno Zeca. A onda sa druge strane nemaš igrača.
Zajmović i Crnov trEbine do raskida, Zaka, Zec, Žera, Šehić mogu pregurati ovu polusezonu.
Amidza je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:10 pm
Ja ne mogu da vjerujem da neki i dalje vjeruju u Crnova.
Kako, zašto nije mi jasno.
Od prvog dana stav je isti, a iz dana u dan sve to potvrđuje.
Davno ga se trebalo riješiti, još ljetos, nakon prve neuspješne polusezone.
Crnov je u par utakmica prosle sezone stvarno pokazo finesu, i da u njemu jos cuci igrac. Onakve kretnje, pasovi, razmisljanje se rijetko vidjaju. Pravi Crnov bi se savrseno uklopio u nas sistem, s krilima na "pogresnim" stranama i s ovakvim veznim redom, Vojom i Sinanom gore... E sad, govorim o Crnovu nekad i o par bljeskova prosle godine. Covjek je nevjerovatan peh s nogama od stakla. Meni je ona slika od 1921 sto je postavljena bila neki dan jeziva, blago receno. Covjek ne da ne izgleda kao profesionalni fudbaler, uopste ne izgleda zdravo. Najozbiljnije. Meni je zao sto ce se sa njim ocigledno stvari tako zavrsit, ali reanimiramo mu karijeru vec haman 2 godine. Ne ide, pa ne ide. Sta ces. Vjerujem da mu je 99% noga.
Uz dužno poštovanje prema svima vama, ja nikakvu finesu nisam vidio. Pogotovo taj dio modernog krila. Moderno krilo ulazi u sredinu, oštro jako, brzim radom nogu ili snagom, te driblingom. Crnov ljudi moji nema nijedan dribling, nema nema i nema. Ama nikakav. A nije ni brz pa da pretrči igrača. Jedino pozitivno je što ima njuh za gol, pa se dobro postavlja.
Ja kad se sjetim poluvremena na lavoru za titulu, mogu sigurno reći da je to najlošije poluvrijeme jednog igrača u Želji otkad ga pratim..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:26 pm

Amidza je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:23 pm
LARS1921 je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:18 pm
Pičići ubrzo ide prelazni, brzo to prođe :D

viewtopic.php?f=51&t=540
Dok ne zavrsis ti licno Dinu Besirovica i Aleksandra Vukotica tema nece imati smisla. Ne znam za sta te placamo, iskreno...Da sad Jasarevica dovedes iz Svedske, od mene ti nema halala.
Besirovicu na ljeto ostaje 6 mjeseci ugovora :kafa:
Spoiler:
Taman da ga pokupe neki azerbejdzanci :D
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:27 pm

@PP

Ma neki su nesto vidjeli, neki nisu. Sanse da ista tako vidimo od njega nekad u buducnosti su 1%. Tako da nije ni bitno.

@Lars

Ostavit Zuku da mu srozava cijenu na TM-u i nas je. :karanje:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:29 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:19 pm
Ma leon je najgori :D
oo selam brate. Zaboravih ti cestitat na ovim prinovama. :D

ABd se nadjemo na nekom Bundesligaskom mecu za koju godinu dok i ja naletim :ganja:
Zahvaljujem zahvaljujem :D Pa da i tamo gledamo treninge i tekme protiv nekih "Rudara iz Kaknja" :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:30 pm

Jel' ono neko spomenu da je Redžić produžio ugovor sa Krupom?
Šteta :cry:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:34 pm

Ja ne bih poimence ali trebaju nam oni koji ce vrsiti presing na njihovu zadnju liniju, Znaci brzi i spremni, kao Vojo. Ne mora cijelu utakmicu(nismo Atletico) ali u talasima po 5-10 minuta. Tu smo uvijek poentirali. Pa u drugom dvije izmjene da se osvjezi napad. To je u ovoj ligi recept a mi imamo dovoljnu sirinu da to mozemo. Specijalno kod kuce kad napadamo na sjever pa zagrmi odozgo, svim klubovima klecnu koljena iste sekunde.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:43 pm

Sehica na desni bek, drugog na lijevo krilo, Ibrahima vratiti na gol i placati podsticaj svim clanovima porodice Sehic da se redovnije i kvalitetnije prce u cilju poboljsanja naseg prvog tima.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:51 pm

Da li odmah poceti s Ramovicem, a Stojana ostaviti na klupi, ili Sinana ubaciti kasnije, kako to sve iskombinovati...mislim da ce vezni red Adzemu biti najveca dilema. U svakom slucaju, Hajdarevic mora poceti ovaj put. Ja ne znam kako cu docekat subotu. :lol:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:51 pm

Poznat termin odigravanja susreta između Zrinjskog i Željezničara

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/pozn ... ara/112324
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:52 pm

Ovaj desni bek je ja mislim iz Sarajeva presao nama.
Pitar :kafa:
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:54 pm

Amidza je napisao/la:
uto mar 13, 2018 2:51 pm
Da li odmah poceti s Ramovicem, a Stojana ostaviti na klupi, ili Sinana ubaciti kasnije, kako to sve iskombinovati...mislim da ce vezni red Adzemu biti najveca dilema. U svakom slucaju, Hajdarevic mora poceti ovaj put. Ja ne znam kako cu docekat subotu. :lol:
Ja sam pomalo izgubljen po tom pitanju. Nekako mi je logicnije da Ramovic udje u drugom poluvremenu, Hare ako ce od prve minute, morat ce se mijenjati u 70. onda ubaciti Anela.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 2:57 pm

I ja sam vjeruj. Sve zavisi sta Adzem bude htio. Mislim da Hajdarevic mora igrat, pa neka ga mijenja Saban kasnije.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 3:00 pm

Svašta nešto sam pročitao s čim se ne slažem.
Prvo, napali ste Zajmoivća ne znam na osnovu čega. Pobjegla mu lopta kod kontre. Razlog je taj što je odskočila od busen. Trene je bio pravo loš. Svaka lopta po zemlji je usporavala od neravnine. Za način igre koji moraš preferirati protiv Krupe teren je užasan bio. Zajmović je probio par puta isto kao i Zakarić. Ona najbolja šansa Zajm je probio i centrirao na zakarića, pa u nastavku Vojo fulio gol. Uvijek su bila na Zajmu dva tri igrača. Imao je par izgubljenih lopti ali to je normalno. I Zakarić ih je izgubio još je plus usporio jedno pet naših napada sa peljanjem. Nemojte na Dženan stavlajti etiketu bezveze. Uz sve to non stop je pomagao nazad. Pretrčao je ko malo kada. hadžić je imao par loših centaršuteva ali ostale sekvence sasvim dobre i odbrambeno i napdački. Ubacio se i otvarao prostor. Centaršut ima dobar ali je sada zakazao. Možda i to zbog terena. Mehremić je u prvom poluvremenu stajao previše blizu jadranka i ostavljao prostora. Tu su nam pravili probleme. Tako je proizašla i ona najveća šansa. U drugom je to popravio, ali je imao malo više problem a u napadačkom dijelu, slabo se ubacivao i griješio je u pasovima. Zbog toga je Zajm manje lopti imao. Sad mi ne znamo jel mu ADžem rekao da prilazi Jadranku ili nije. U jednom momentu sam vidio da se na njega ljuti Graovac, pa mislim da je ipak do ADija bilo. Mnogo loših pasova su naši napravili i to prije svega zbog terena. DObroje to ADžem skontao da vadi Harisa jer je puno griješio a zbog terena nije bila brza tekma, pa je mogao nazad Vranješ. U tom moementu je Ramović brzinom pravio dar mar i to je prelomilo tekmu. Crnov ništa nije napravio. JA vjerujem da će se vratiti bolji. Treba mu još vremena. Fali mu snage.

Ja bi u Mostaru počeo sa Hadžićem lijevo i Zajmovićem naprijed, pa uveo Zeca kasnije na umornu odbranu. Zajm može napraviti visinom problem i dugim korakom. Hadžić kao niži i brži će lakše zaustaviti Filipovića nego ADi. Treba vremena da nadođe sve to. Bit će vremena za rotacije i da svi igraju. Pogotovo kad krene i kup. Može se računati na sve. Pretjerujete.

Što se tiče problema sa kartama za djecu i posjetom to se radi preko članstva. Najjeftinija opcija. GOvorio sam sto puta. Napraviš dječiju člansku i može ući na sve tekme dijete sa članskom koja je cener. Za djecu preko lupam deset godina ide dječija karta ili i tu članska malo skuplja. Važi za sve sem Evrope. Animacija na tekmu isto preko članstva. Poruke, viber i sl. KOmunikacija i ankete za pojedine stvari. Ma svašta se može. Pa malo probati sa nižom cijenom ili napraviš anketu ako nećeš doći šta je razlog što ne dolaziš i sl
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 3:04 pm

Leon_Professional je napisao/la:Ovaj desni bek je ja mislim iz Sarajeva presao nama.
Pitar :kafa:
I Eldar i Aldin su presli meni se cini. Samo sto je jedan preko Olimpika a drugi direktno :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 13, 2018 3:06 pm

Lijevo Projic i Zec, desno Sinisa i Zakaric. Stoperski par standardno, Vojo gore, a jedina dilema je meni u sredini terena. Tu ne bih poceo bez Blagojevica, a po vidjenom protiv Krupe treba nam Ramovic zbog zivosti, presinga, saradnje s Vojom. Hajdarevic ili Vranjes, ne znam, nisam pametan.

Adzem ce garant poceti s Mehremicem, ali ovo je cisto moje misljenje. Taman Projic ne presao centar za 90 minuta, defanzivno je sigurniji od Adija, a valja cuvati Filipovica...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Miso Ensar i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija