Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:41 pm

Neću da ulazim u to kakva je ekipa Krupa , ali ovo danas što su naši igrači pokazali ( osim na momente) nije igra kojom se uzima titula ... Neki igrači ( novi ) su izgledali često pogubljeno na terenu , ... a teren ... meni je scena utakmice bila kad jedan od naših odbrambenih igrača vraća loptu Kjosevskom a ona "udara" u ono utabano blato na ivici šesnaesterca i odskače ... rekoh , neće valjda prevariti golmana pa u go ... opet dvije stvari koje se ponavljaju našim igračima - prvo , ulaze u meč dekoncentrisani a, drugo - opet 10-ak minuta pred kraj staju ( k'o da vode 3-4:0 ) i brane se pred našim golom i onda uvuku veliku nervozu i sebi i navijačima ... Adžem mora htino nešto preduzeti u vezi ovih problema , inače biće kad-tad rezultatskih šokova , negativnih po nas ...
U Mostaru dovoljan bod ...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:43 pm

dell21 je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:38 pm
Jel' subota ili nedjelja utakmica u Mostaru.
Subota
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:50 pm

AsharaK je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:04 pm
Ne tako davno braćo moja, ismijavan je Misimović i komplet naša uprava, koju smo mi, svojim radom, nazvali štreberima. Misimović je bio ismijavan, bio je predmet sprdnje navijača manjeg Sarajevskog kluba, DivEva. Od tada, Željo je izgubio titulu u predzadnjem kolu, Željo je dobio istok, Željo je dobio od UEFE dozvolu za igranje trećeg pretkola Evropa lige. Naš Željo će ako Bog da uskoro dobiti novi teren, po Evropskim standardima. Dobit ćemo krov na novom istoku. Dobit ćemo generalnog sponzora, ako Bog da, koji nam neće plaćati samo avionske karte, već će debelo učestvovati u samim finansijama kluba sa Grbavice. Šta su DivEvi dobili? Dobili su jednu "damu" na kormilu kluba, jednog Makedonca, koji je direktor firme koja je nama sponzor i koji ne želi potpisati novo sponzorstvo sa DivEvima. Karma je kurva braćo, polako, iz utakmice po utakmicu, Dupla kruna će biti naša.

Željezničar je klub koji je radničke klase, klub koji je uvijek povezivo naše navijače, klub koji odiše nekom pozitivnom energijom i ljubavlju, kakvi god naši rezultati bili. Ja nisam iz Sarajeva, i ne tako davno sam bio predmet sprdnje na jednom forumu kako sam moderator, a ne idem na sve utakmice. Sjećam se svog prvog boravka na Grbavici. Rezultati su bili užasni, i moj djed(hvala mu), moj otac(hvala mu) su me odlučili odvesti na Grbavicu. Držali su me zajedno, za obje ruke, i uveli na sjever. Bilo je to davno. Nisam znao ni jednog igrača, da budem iskren, ni njih dvojica nisu znali većinu njih. Pratili su rezultate Želje preko teleteksta i novina. I radovali smo se svakoj pobjedi kod kuće, a za svaki bod u gostima palio se roštilj. Sjećam se da me djed iz Rusije uvijek zvao za vikend i pitao me za rezultat Želje. Mnogo sam ja mlađi od njih, ali sam već sada bio više puta od njih na Grbavici. Koliko god ti Željo bio daleko, to je tvoj način života. Željo je kultura, a uz Želju se naučiš ponašanju. Ja sam student, studiram u drugom gradu od onog u kojem živim. Moj dolazak na Grbavicu košta kao jedna sezonska ulaznica za jug, i to je minimalno. Imam mlađeg brata, naravno krenuo je putem svoga djeda, i imam porodicu u kojoj radi samo otac. Šta želim da vam kažem braćo moja? Željo se ne gleda samo zbog rezultata, Željo se gleda iz ljubavi. Budite sretni braćo što vam je Bog dao da živite u gradu našeg Želje. Nemojte propuštati utakmice, podržite ga sada kad je najteže. Želje je uvijek bilo i bit će, Željo će opet biti šampion.
Bravo brate, skroz slična priča i kod mene. Ja sam prvi put otišao sa jaranom i vidim ga prije par dana nakon 2-3 godine i prvih par rečenica je bilo oko Zelje.
Željo je puno vise od rezultata al puno vise.
Bit ce Zeljo opet šampion.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:58 pm

Mi sad imamo Zrinjski na strani i onda dvije kuci sa Radnikom i Sirokim ?
Ako je tako onda se nadam najiskrenije da ce nasi ponijeti muda i istrcat maksimalno bijesni i motivisani u Mostaru i da ce pruziti svi redom svoj maksimum, hej dobijes kamenjare tamo i onda imas dvije domace, tu se moze prelomit sezona i titula.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:01 pm

slika

Snijeg? No problem :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:01 pm

treba Cocalića zaganjat na ljeto. Evo Mechelen ispao iz lige ...
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:05 pm

AsharaK je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:04 pm
Ne tako davno braćo moja, ismijavan je Misimović i komplet naša uprava, koju smo mi, svojim radom, nazvali štreberima. Misimović je bio ismijavan, bio je predmet sprdnje navijača manjeg Sarajevskog kluba, DivEva. Od tada, Željo je izgubio titulu u predzadnjem kolu, Željo je dobio istok, Željo je dobio od UEFE dozvolu za igranje trećeg pretkola Evropa lige. Naš Željo će ako Bog da uskoro dobiti novi teren, po Evropskim standardima. Dobit ćemo krov na novom istoku. Dobit ćemo generalnog sponzora, ako Bog da, koji nam neće plaćati samo avionske karte, već će debelo učestvovati u samim finansijama kluba sa Grbavice. Šta su DivEvi dobili? Dobili su jednu "damu" na kormilu kluba, jednog Makedonca, koji je direktor firme koja je nama sponzor i koji ne želi potpisati novo sponzorstvo sa DivEvima. Karma je kurva braćo, polako, iz utakmice po utakmicu, Dupla kruna će biti naša.

Željezničar je klub koji je radničke klase, klub koji je uvijek povezivo naše navijače, klub koji odiše nekom pozitivnom energijom i ljubavlju, kakvi god naši rezultati bili. Ja nisam iz Sarajeva, i ne tako davno sam bio predmet sprdnje na jednom forumu kako sam moderator, a ne idem na sve utakmice. Sjećam se svog prvog boravka na Grbavici. Rezultati su bili užasni, i moj djed(hvala mu), moj otac(hvala mu) su me odlučili odvesti na Grbavicu. Držali su me zajedno, za obje ruke, i uveli na sjever. Bilo je to davno. Nisam znao ni jednog igrača, da budem iskren, ni njih dvojica nisu znali većinu njih. Pratili su rezultate Želje preko teleteksta i novina. I radovali smo se svakoj pobjedi kod kuće, a za svaki bod u gostima palio se roštilj. Sjećam se da me djed iz Rusije uvijek zvao za vikend i pitao me za rezultat Želje. Mnogo sam ja mlađi od njih, ali sam već sada bio više puta od njih na Grbavici. Koliko god ti Željo bio daleko, to je tvoj način života. Željo je kultura, a uz Želju se naučiš ponašanju. Ja sam student, studiram u drugom gradu od onog u kojem živim. Moj dolazak na Grbavicu košta kao jedna sezonska ulaznica za jug, i to je minimalno. Imam mlađeg brata, naravno krenuo je putem svoga djeda, i imam porodicu u kojoj radi samo otac. Šta želim da vam kažem braćo moja? Željo se ne gleda samo zbog rezultata, Željo se gleda iz ljubavi. Budite sretni braćo što vam je Bog dao da živite u gradu našeg Želje. Nemojte propuštati utakmice, podržite ga sada kad je najteže. Želje je uvijek bilo i bit će, Željo će opet biti šampion.
Svaka ti čast, brate!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:05 pm

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:09 pm

bianco blu je napisao/la:
ned mar 11, 2018 9:01 pm
treba Cocalića zaganjat na ljeto. Evo Mechelen ispao iz lige ...
Sumnjam da ce se vracat Coca, udomacio se u Belgiji, djeca tu odrastaju, imao je i ovaj prelazni rok dobrih ponuda od ekipa iz vrha.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned mar 11, 2018 9:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:10 pm

e jeste vidjeli kako naša ekipa igra s podrškom u pola glasa i zvižducima u cijeli glas, a kako s podrškom u cijeli glas?

i čudi vas što neko kaže da je "dole" lakše igrati?

to je to.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:14 pm

Kad smo već kod Cocalića, mogo bi i Amir u cvajtu, ne ide nam baš u prilog ...
Željezničar ante portas !
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:24 pm

Ne znam zasto ste misljenja da Vranjes treba na klupu. OK danas nije bio kao u srijedu al covjek zna znanje. Sa brzim krilima i on bi imao kome dodati, al danas smo bili dosta staticni pa se moralo peljati ukrug. Juce na treningu covjek pokaza da ima najprecizniji sut, a i danas je onaj slobodnjak isao u 90ku al yebiga njihovi jablanovi ga skenuse u korner.Pa stativa proslu. Po mom misljenju on treba biti standardan sa Jovanom plus Hajdar ili Saban.
O Hadzicu Mehremovicu Zajmovicu bi se dalo pricat al dobili smo, pa da malo ohanem od kritika.
Zadnja izmjena: kontranogama, dana/u ned mar 11, 2018 9:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:25 pm

od 6 poraza krupe, mi smo im nanijeli 3... dovoljno govori koliko je tesko igrati s njima i koliko su vrijedne pobjeda nad njima... inace nam je ovo 7 pobjeda u 8 utakmica protiv njih... stvaramo finu tradiciju protiv njih... mozda postanu novi olimpik za nas :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:28 pm

I jos nesto , cini mi se da danas sjever ne zaori ne bi smo mi zabili do kraja.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:28 pm

jesam ja vama pričao kad smo ja i jaran kupili karte za (dj) umeka, bili na partiju, otišli prezadovoljni, mislili da je umek "svirao", a nije? :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:29 pm

kontranogama je napisao/la:
ned mar 11, 2018 9:28 pm
I jos nesto , cini mi se da danas sjever ne zaori ne bi smo mi zabili do kraja.
Al nekog brata, pet minuta se dere nabiiiiiij, i adzeeme mijenjaaaj :lol:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:30 pm

ChWilla je napisao/la:
ned mar 11, 2018 9:28 pm
jesam ja vama pričao kad smo ja i jaran kupili karte za (dj) umeka, bili na partiju, otišli prezadovoljni, mislili da je umek "svirao", a nije? :D
:rofl1:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:31 pm

Željezničar ante portas !
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:34 pm

Ma vala i ja sam im par puta nako od milja skreso, malo mi je mog secera pa mi i oni nadju dizati. Bem ti budalu kad ja volim da me sekiraju. Nismo mi bas normalni ja da vam kazem.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 9:35 pm

Imali neko tabelu od kad se igra premijer liga?
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 169 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija