Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:54 pm

Joj meraka. :kafa:
1987
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:54 pm

slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:56 pm

BlwD je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:51 pm
AsharaK je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:47 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:45 pm
Kad bolje razmislim najbolja opcija za Mostar je Blagojević Šabanadžović.
Treba nam brzog razmišljanja, a to defnitivno dobijamo sa Anelom. Jovan će morati biti vrhunski svih 90. minuta. Gore Zaka Rama Zec Vojo.. Igrati na periode, snagu postepeno trošiti.
Kemo, kakav god da je, mora biti ispred Bogičevića. Kriminalan danas. Strašno.
Brate čestitam na 10000 postova, neki bi rekli da si babuka :D
A neki bi rekli da je bar 7500 od toga psovanje sefu sto radi drugu...
:rofl1: :rofl1:
Eh sad vidite muke stream navijača na svaki pas post bacim :kafa:


Drago mi je da se slažete sa mnom, ja sam taktičar vrhunski :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:59 pm

bili smo bolji za jedan gol, idemo dalje... volim te zeljo
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 7:59 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:56 pm
BlwD je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:51 pm
AsharaK je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:47 pm


Brate čestitam na 10000 postova, neki bi rekli da si babuka :D
A neki bi rekli da je bar 7500 od toga psovanje sefu sto radi drugu...
:rofl1: :rofl1:
Eh sad vidite muke stream navijača na svaki pas post bacim :kafa:


Drago mi je da se slažete sa mnom, ja sam taktičar vrhunski :kafa:
Problem može biti da Anel bude pozvan jer ima okupljanje mlade reprezentacije u Bijeljini u periodu kada se igra ta utakmica prije polaska za Dansku, jedino ako Adžem bude insistirao da ne ide Anel na tih par dana priprema (što sumnjam da će se desiti sa obzirom da je očigledno 4ta opcija u zadnje vrijeme).
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:04 pm

Ne tako davno braćo moja, ismijavan je Misimović i komplet naša uprava, koju smo mi, svojim radom, nazvali štreberima. Misimović je bio ismijavan, bio je predmet sprdnje navijača manjeg Sarajevskog kluba, DivEva. Od tada, Željo je izgubio titulu u predzadnjem kolu, Željo je dobio istok, Željo je dobio od UEFE dozvolu za igranje trećeg pretkola Evropa lige. Naš Željo će ako Bog da uskoro dobiti novi teren, po Evropskim standardima. Dobit ćemo krov na novom istoku. Dobit ćemo generalnog sponzora, ako Bog da, koji nam neće plaćati samo avionske karte, već će debelo učestvovati u samim finansijama kluba sa Grbavice. Šta su DivEvi dobili? Dobili su jednu "damu" na kormilu kluba, jednog Makedonca, koji je direktor firme koja je nama sponzor i koji ne želi potpisati novo sponzorstvo sa DivEvima. Karma je kurva braćo, polako, iz utakmice po utakmicu, Dupla kruna će biti naša.

Željezničar je klub koji je radničke klase, klub koji je uvijek povezivo naše navijače, klub koji odiše nekom pozitivnom energijom i ljubavlju, kakvi god naši rezultati bili. Ja nisam iz Sarajeva, i ne tako davno sam bio predmet sprdnje na jednom forumu kako sam moderator, a ne idem na sve utakmice. Sjećam se svog prvog boravka na Grbavici. Rezultati su bili užasni, i moj djed(hvala mu), moj otac(hvala mu) su me odlučili odvesti na Grbavicu. Držali su me zajedno, za obje ruke, i uveli na sjever. Bilo je to davno. Nisam znao ni jednog igrača, da budem iskren, ni njih dvojica nisu znali većinu njih. Pratili su rezultate Želje preko teleteksta i novina. I radovali smo se svakoj pobjedi kod kuće, a za svaki bod u gostima palio se roštilj. Sjećam se da me djed iz Rusije uvijek zvao za vikend i pitao me za rezultat Želje. Mnogo sam ja mlađi od njih, ali sam već sada bio više puta od njih na Grbavici. Koliko god ti Željo bio daleko, to je tvoj način života. Željo je kultura, a uz Želju se naučiš ponašanju. Ja sam student, studiram u drugom gradu od onog u kojem živim. Moj dolazak na Grbavicu košta kao jedna sezonska ulaznica za jug, i to je minimalno. Imam mlađeg brata, naravno krenuo je putem svoga djeda, i imam porodicu u kojoj radi samo otac. Šta želim da vam kažem braćo moja? Željo se ne gleda samo zbog rezultata, Željo se gleda iz ljubavi. Budite sretni braćo što vam je Bog dao da živite u gradu našeg Želje. Nemojte propuštati utakmice, podržite ga sada kad je najteže. Želje je uvijek bilo i bit će, Željo će opet biti šampion.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:05 pm

Paranoja je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:59 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:56 pm
BlwD je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:51 pm


A neki bi rekli da je bar 7500 od toga psovanje sefu sto radi drugu...
:rofl1: :rofl1:
Eh sad vidite muke stream navijača na svaki pas post bacim :kafa:


Drago mi je da se slažete sa mnom, ja sam taktičar vrhunski :kafa:
Problem može biti da Anel bude pozvan jer ima okupljanje mlade reprezentacije u Bijeljini u periodu kada se igra ta utakmica prije polaska za Dansku, jedino ako Adžem bude insistirao da ne ide Anel na tih par dana priprema (što sumnjam da će se desiti sa obzirom da je očigledno 4ta opcija u zadnje vrijeme).
U slucaju kada bi nasi trazili da ostane Anel sa ekipom, da li to podilijeze nekim sankcijama od saveza? Kako to ide uopste, da li je to okupljanje obaveszno?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:05 pm

Zaimovic bi bio igracina samo da mozga ima.Posjeta ocajna,bekovi dosta losi, Mehremic daleko od svojoh igraca dosta propuha na njegovoj strani.
Atmosfera prije gola dosta dobra i mislim da je kumovala golu,malo smo ih probudili.
Ramovic poslije utakmice lezao na terenu,nadam se da nije povreda.
Mora ovo puno bolje za titulu.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:05 pm

Jel ono Hebib brat broj 13 kod kona da i njemu dodamo onaj minus ispred broja :ganja:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:06 pm

AsharaK je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:04 pm
Ne tako davno braćo moja, ismijavan je Misimović i komplet naša uprava, koju smo mi, svojim radom, nazvali štreberima. Misimović je bio ismijavan, bio je predmet sprdnje navijača manjeg Sarajevskog kluba, DivEva. Od tada, Željo je izgubio titulu u predzadnjem kolu, Željo je dobio istok, Željo je dobio od UEFE dozvolu za igranje trećeg pretkola Evropa lige. Naš Željo će ako Bog da uskoro dobiti novi teren, po Evropskim standardima. Dobit ćemo krov na novom istoku. Dobit ćemo generalnog sponzora, ako Bog da, koji nam neće plaćati samo avionske karte, već će debelo učestvovati u samim finansijama kluba sa Grbavice. Šta su DivEvi dobili? Dobili su jednu "damu" na kormilu kluba, jednog Makedonca, koji je direktor firme koja je nama sponzor i koji ne želi potpisati novo sponzorstvo sa DivEvima. Karma je kurva braćo, polako, iz utakmice po utakmicu, Dupla kruna će biti naša.

Željezničar je klub koji je radničke klase, klub koji je uvijek povezivo naše navijače, klub koji odiše nekom pozitivnom energijom i ljubavlju, kakvi god naši rezultati bili. Ja nisam iz Sarajeva, i ne tako davno sam bio predmet sprdnje na jednom forumu kako sam moderator, a ne idem na sve utakmice. Sjećam se svog prvog boravka na Grbavici. Rezultati su bili užasni, i moj djed(hvala mu), moj otac(hvala mu) su me odlučili odvesti na Grbavicu. Držali su me zajedno, za obje ruke, i uveli na sjever. Bilo je to davno. Nisam znao ni jednog igrača, da budem iskren, ni njih dvojica nisu znali većinu njih. Pratili su rezultate Želje preko teleteksta i novina. I radovali smo se svakoj pobjedi kod kuće, a za svaki bod u gostima palio se roštilj. Sjećam se da me djed iz Rusije uvijek zvao za vikend i pitao me za rezultat Želje. Mnogo sam ja mlađi od njih, ali sam već sada bio više puta od njih na Grbavici. Koliko god ti Željo bio daleko, to je tvoj način života. Željo je kultura, a uz Želju se naučiš ponašanju. Ja sam student, studiram u drugom gradu od onog u kojem živim. Moj dolazak na Grbavicu košta kao jedna sezonska ulaznica za jug, i to je minimalno. Imam mlađeg brata, naravno krenuo je putem svoga djeda, i imam porodicu u kojoj radi samo otac. Šta želim da vam kažem braćo moja? Željo se ne gleda samo zbog rezultata, Željo se gleda iz ljubavi. Budite sretni braćo što vam je Bog dao da živite u gradu našeg Želje. Nemojte propuštati utakmice, podržite ga sada kad je najteže. Želje je uvijek bilo i bit će, Željo će opet biti šampion.
Storme reci mu šta da radi :kafa:
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:09 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:05 pm
Paranoja je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:59 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:56 pm


:rofl1: :rofl1:
Eh sad vidite muke stream navijača na svaki pas post bacim :kafa:


Drago mi je da se slažete sa mnom, ja sam taktičar vrhunski :kafa:
Problem može biti da Anel bude pozvan jer ima okupljanje mlade reprezentacije u Bijeljini u periodu kada se igra ta utakmica prije polaska za Dansku, jedino ako Adžem bude insistirao da ne ide Anel na tih par dana priprema (što sumnjam da će se desiti sa obzirom da je očigledno 4ta opcija u zadnje vrijeme).
U slucaju kada bi nasi trazili da ostane Anel sa ekipom, da li to podilijeze nekim sankcijama od saveza? Kako to ide uopste, da li je to okupljanje obaveszno?
Pa poprilično je ozbiljno sa obzirom da poslije tih nekoliko dana priprema idu za Dansku gdje igraju ta tri meča kvalifakciona za Euro, vjerujem da bi bilo izvodivo kada bi Adžem insistirao ali i da obeća da će Anel igrati ili nešto slično jer mu fali utakmica i van forme će otići a ozbiljno se računa na njega što se te repke tiče.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:09 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:05 pm
Jel ono Hebib brat broj 13 kod kona da i njemu dodamo onaj minus ispred broja :ganja:
slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:10 pm

AsharaK je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:04 pm
Ne tako davno braćo moja, ismijavan je Misimović i komplet naša uprava, koju smo mi, svojim radom, nazvali štreberima. Misimović je bio ismijavan, bio je predmet sprdnje navijača manjeg Sarajevskog kluba, DivEva. Od tada, Željo je izgubio titulu u predzadnjem kolu, Željo je dobio istok, Željo je dobio od UEFE dozvolu za igranje trećeg pretkola Evropa lige. Naš Željo će ako Bog da uskoro dobiti novi teren, po Evropskim standardima. Dobit ćemo krov na novom istoku. Dobit ćemo generalnog sponzora, ako Bog da, koji nam neće plaćati samo avionske karte, već će debelo učestvovati u samim finansijama kluba sa Grbavice. Šta su DivEvi dobili? Dobili su jednu "damu" na kormilu kluba, jednog Makedonca, koji je direktor firme koja je nama sponzor i koji ne želi potpisati novo sponzorstvo sa DivEvima. Karma je kurva braćo, polako, iz utakmice po utakmicu, Dupla kruna će biti naša.

Željezničar je klub koji je radničke klase, klub koji je uvijek povezivo naše navijače, klub koji odiše nekom pozitivnom energijom i ljubavlju, kakvi god naši rezultati bili. Ja nisam iz Sarajeva, i ne tako davno sam bio predmet sprdnje na jednom forumu kako sam moderator, a ne idem na sve utakmice. Sjećam se svog prvog boravka na Grbavici. Rezultati su bili užasni, i moj djed(hvala mu), moj otac(hvala mu) su me odlučili odvesti na Grbavicu. Držali su me zajedno, za obje ruke, i uveli na sjever. Bilo je to davno. Nisam znao ni jednog igrača, da budem iskren, ni njih dvojica nisu znali većinu njih. Pratili su rezultate Želje preko teleteksta i novina. I radovali smo se svakoj pobjedi kod kuće, a za svaki bod u gostima palio se roštilj. Sjećam se da me djed iz Rusije uvijek zvao za vikend i pitao me za rezultat Želje. Mnogo sam ja mlađi od njih, ali sam već sada bio više puta od njih na Grbavici. Koliko god ti Željo bio daleko, to je tvoj način života. Željo je kultura, a uz Želju se naučiš ponašanju. Ja sam student, studiram u drugom gradu od onog u kojem živim. Moj dolazak na Grbavicu košta kao jedna sezonska ulaznica za jug, i to je minimalno. Imam mlađeg brata, naravno krenuo je putem svoga djeda, i imam porodicu u kojoj radi samo otac. Šta želim da vam kažem braćo moja? Željo se ne gleda samo zbog rezultata, Željo se gleda iz ljubavi. Budite sretni braćo što vam je Bog dao da živite u gradu našeg Želje. Nemojte propuštati utakmice, podržite ga sada kad je najteže. Želje je uvijek bilo i bit će, Željo će opet biti šampion.
:palacgore:

Samo bih jos dodao da su Misimovic i ekipa ismijavani i od dijela nasih navijaca. Doduse onih kratkovidnih. Treba vremena za sve.

Za drugi dio posta - bravo. Mi, iz Sarajeva, imamo veliku cast da nam je Zeljo na samo par koraka/ulica. Mnogi o tome mastaju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:17 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 11, 2018 7:45 pm
Kad bolje razmislim najbolja opcija za Mostar je Blagojević Šabanadžović.
Treba nam brzog razmišljanja, a to defnitivno dobijamo sa Anelom. Jovan će morati biti vrhunski svih 90. minuta. Gore Zaka Rama Zec Vojo.. Igrati na periode, snagu postepeno trošiti.
Kemo, kakav god da je, mora biti ispred Bogičevića. Kriminalan danas. Strašno.
KAd si prvi post napisao htio sam replicirat da treba s Blagojevicem i Sabanom krenut, al smetnu s uma bio u zurbi.
Al evo ispravio si se :D

Blagi, Saban, Sinan, Zakaric, Zec, Vojo.

P.S Sta ako je ofsajd, svakako bi lopta usla u gol, al et ovako je drugi stijelac samo :D
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:25 pm

Utakmica teska ko tuc.
Da Bog da svaku ovako dobili do kraja.
:kafa:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:28 pm

Svaka će biti ovakva do kraja, znoj i samo znoj donose bodove i titule. Zrinjski sigurno neće biti kao protiv radnika . Ali i mi moramo biti bolji nego zadnje dvije utakmice. Samo utakmicu po utakmicu. Biće kikseva biće sikirancije je do kraja ali uzimamo titulu.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:28 pm

kremenko je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:25 pm
Utakmica teska ko tuc.
Da Bog da svaku ovako dobili do kraja.
:kafa:
+1
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:32 pm

Veoma vazna pobijeda, za koju nam nisu trebali nepostojeci penali.

Najvise me razocarao Adzem.
Poslije fantasticne utakmice Osmankovica, ti stavljas Bogicevica, koji opet unosi nerovozu u ekipu. U 55 min i 57 min dvije katastrofalne greske, opet ga Vedran cupa. Zaista nevjerovatno. Pored toga par puta ispao kao iz aviona. Pa sta trener gleda, to sam Bog zna.

Crnov. Pa momak nije za fudbala. Odbija se od igraca. Duela nije dobio. Meni je ono smjesno. Zec nam toliko valjao u prvoj polusezoni, jedna losa utakmica i to protiv Zrinjskog i nema ga ni na klupi. Smjesno.

Sabanadzovic. Hmm pa danas je teren bio normalan. Opet ni minute. Boze sacuvaj.

Vedran i Ubipitar imaju moj glas za igraca utakmice, Vojo ganja u 86 min kao da je tek pocela tekma, Vedran opet najbolji, mada vidim problem je opet ako Vedranu jedna lopta ode u korner il kad izbije u aut, a spasio nas par puta gola, ono kad je Mehremic izbio sa gol linije odlicna reakcija Vedrana pri izlasku i to je kljucni trenutak da se spasi nas gol. Naravno i tad je Bogicevic ispao.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:36 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned mar 11, 2018 8:32 pm
Veoma vazna pobijeda, za koju nam nisu trebali nepostojeci penali.

Najvise me razocarao Adzem.
Poslije fantasticne utakmice Osmankovica, ti stavljas Bogicevica, koji opet unosi nerovozu u ekipu. U 55 min i 57 min dvije katastrofalne greske, opet ga Vedran cupa. Zaista nevjerovatno. Pored toga par puta ispao kao iz aviona. Pa sta trener gleda, to sam Bog zna.

Crnov. Pa momak nije za fudbala. Odbija se od igraca. Duela nije dobio. Meni je ono smjesno. Zec nam toliko valjao u prvoj polusezoni, jedna losa utakmica i to protiv Zrinjskog i nema ga ni na klupi. Smjesno.

Sabanadzovic. Hmm pa danas je teren bio normalan. Opet ni minute. Boze sacuvaj.

Vedran i Ubipitar imaju moj glas za igraca utakmice, Vojo ganja u 86 min kao da je tek pocela tekma, Vedran opet najbolji, mada vidim problem je opet ako Vedranu jedna lopta ode u korner il kad izbije u aut, a spasio nas par puta gola, ono kad je Mehremic izbio sa gol linije odlicna reakcija Vedrana pri izlasku i to je kljucni trenutak da se spasi nas gol. Naravno i tad je Bogicevic ispao.
Slažem se sa svim.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 11, 2018 8:38 pm

Jel' subota ili nedjelja utakmica u Mostaru.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija