Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 10:54 am

Nevezano za nas...Gledam i nevjerujem. Pa dokle više?!
phpBB [video]
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 10:59 am

Ne znam samo sta nije jasno kod ovog ponistenog gola.Vraca se Gosku dug iz Mostara.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 10:59 am

I kažu oteto GOŠKu, jes al znaš kako. Prije bih rekao da je naštimano i prije same utakmice.
Željezničar ante portas !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 10:59 am

ChWilla je napisao/la:
pet mar 09, 2018 8:42 am
al' fakat zajmovićev sprint od oduzimanja lopte duboko na našoj polovini do gola...evropski, tačno tako. svaka čast.
Dosta je dobro odigrao kad se utakmica fino sagleda. Ne samo gol, vec je isto namjestio dvije dobre prilike za Voju. Jednom glavom iz kornera, drugi put ubacaj sa strane. Samo neka ovako nastavi.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 11:02 am

meni se dzeno ne svidja... jest dao gol, imao finih akcija, ali mi nekako djeluju kao mahalas koji ce odigrati dobro jedino da se dokaze nekoj trebi, a ne radi svoje karijere... nema tu konstantnost... doduse, mozda i grijesim pa eksplodira sada poslije datog gola... :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 11:04 am

Trebao je definitivno Dženanu ovaj gol da ga ohrabri malo. Ja ,možda jedan od rijetkih, očekujem od njega dosta
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 11:04 am

a većina ostalih fudbalera zato ima puno dublje motivacije... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 11:13 am

A sto mi jutro mirise na proljece :D
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 11:16 am

reks1 je napisao/la:
pet mar 09, 2018 10:59 am
Ne znam samo sta nije jasno kod ovog ponistenog gola.Vraca se Gosku dug iz Mostara.
Samo sam onako pitao dokle više...sve je meni jasno i gdje živimo i kakvu ligu igramo...mrzim nepravdu jbg
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 11:29 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet mar 09, 2018 11:13 am
A sto mi jutro mirise na proljece :D
Sve se nesto plavii :zeljeznicar1:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 11:32 am

ocekuje se do +20 do sredine maja na grbavici...
100/94/37/34 - i to je to!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 1:54 pm

Mogao bi se uskoro ponovo aktivirati onaj trans +16 heheh
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 1:54 pm

Oćemo lajv pressice :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 1:55 pm

Hoćel biti stream pressa
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 1:58 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:
pet mar 09, 2018 10:11 am
phpBB [video]


Iz izvještaja može se jasno vidjeti zašto Adi Mehremić nije dobar u defanzivi. Kada se to vidi protiv Čelika, koji se bori za opstanak u ligi i da su nam tu pravili najviše problema, onda to nešto govori o tom segmentu njegove igre.

Izdvojio sam sljedeće minute, nešto što mi je zapalo za oko, pa ko je voljan i ko ima vremena da pogleda ono što sam vidio, bit će mu jasno odmah.

Na izvještaju imaju tri očigledne i vrlo slične situacije: 3:22, onda 6:07, i na kraju 12:07.

Pošto je ovo liga takva da ne postoji pet dobrih krilnih igrača - linijaša zbog loših i neupotrebljivih centaršuta, takvi igrači su nekako po automatizmu fokusirani da probijaju prostor između lijevog stopera i lijevog beka, da eksploatišu taj prostor i da odvlače beka sa njegove pozicije prema unutrašnjosti, čime ovaj ostavlja ogromni prostor za nadolazećeg desnog beka protivničke ekipe. U prvoj situaciji Livančić je sa desne strane pobjegao unutra i prije nego je Mehremić uspio da reaguje, priograo svog saigrača i to je polušansa-šansa za gol. Samo zamislite u pozadini nekog beka koji utrčava u prazan prostor. Nedopustivo je da se to dešava, jer, ako već krene na loptu bez zaustavljanja, onda nek tako i bude; da izbije loptu, napravi faul - prekine napad, po cijenu kartona. Ovako, on ne raguje na vrijeme, ostavlja prostor iza sebe, nema vremena a ni kuveta da sustigne igrača. Jako loše postavljanje.

Ista stvar se dešava i na drugoj situaciji, na 6:07. Lopta preskače naše vezne igrače (igra glavom u sredini nam je jako loša, tri niska igrača; ovdje bi trebalo da vezni red isto bolje reaguje da bi smanjili Mehremiću probleme), opet na centru Livančić dolazi do lopte prije Mehremića koji se lijepi za njega i slijepo ga prati (pogledajte prostor na lijevom beku, desni bek Čelika je utrčavao, ali je Livančić opet okrenuo na lijevu stranu), i opet polušansa, Veca hvata loptu.

Treća situacija na 12:07, plod opuštanja i plod rezultata, što se ne smije dešavati, pogotovo sada u LZP. Pogledajte koliko je rastojanje i prostor između Osmankovića i Mehremića; čovjek sam stajao između njih dvojice a to je prethodovalo Mehremićevom izlasku na Livančića koji je bio uz aut liniju (napada ga, ne uzima mu loptu i ne vraća se na svoju poziciju, situacija na 12:09). Hajdarević ispratio Duvnjaka koji se ubacio u taj prostor, i Hajdarević se vratio na svoju poziciju da ganja dalje loptu (lopta vraćena na sredinu, odakle je odigran pas prema slobodnom Duvnjaku, i hop - šansa za gol). Imao je pomoć Zajmovića, nije bio sam. Za ovu situaciju nisam baš najsigurniji, ali je krivica Hajdarević-Mehremić u omjeru 40:60.

Mehremić se u defanzivi loše postavlja i ima nekako užasno sporu reakciju, do te mjere da očekuješ da će ga izigrati i da će ispasti naivno. Za ofanzivni dio imam riječi hvale. Potpuno je drugi čovjek kada je to u pitanju. Ne želim da se ovaj post protumači kao 'pljuvanje' igrača, već želim da ukažem na njegove mane, objektivno i realno.
Nije pljuvanje ovo se zovu argumenti. Iskreno volio bih na ovo čuti mišljenje nekog stručnog baš. Nekog trenera. Što ovo kažem? Prvi slučaj jeste kiks ali ovakvih ćeš stvari naći svakom igraču na tekmi u svakoj državi na svijetu. Zakasnio jbg. Mislim da bi po boljem terenu on prvi došao do lopte. Teži je i više upada. Isto je protiv slobode par puta zapeo za travu i sl. SItuacija broj 2 po meni igra slučaja jer je ovakvu reakciju glavom prije toga jako teško predvidjeti. POd tri je nonšalanija klasična, a za naše igrače tipična. KO veli ima ko će tamo da stigne već hajd ne moram ja. OVo ja stalno osuđujem kod svih naših sportista u svim sportovima. Jednostavno mrsko mi. Procijenio da on ne mora, a s obzirom da nema nikog na krilu morao je još prići. Ovako volim kad se diskutuje, a ne ADi pojma nema u defanzivi i tač. Što, kako ne zna.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 2:00 pm

Tomislav Čuić kada sudi nama

slika


Usput, onaj što sudi Zrinjskom, to mu je peti meč da im sudi, u četiri dosadašnja im je dosudio tri penala.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 2:03 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet mar 09, 2018 1:58 pm
omladina1921zeljina je napisao/la:
pet mar 09, 2018 10:11 am
phpBB [video]


Iz izvještaja može se jasno vidjeti zašto Adi Mehremić nije dobar u defanzivi. Kada se to vidi protiv Čelika, koji se bori za opstanak u ligi i da su nam tu pravili najviše problema, onda to nešto govori o tom segmentu njegove igre.

Izdvojio sam sljedeće minute, nešto što mi je zapalo za oko, pa ko je voljan i ko ima vremena da pogleda ono što sam vidio, bit će mu jasno odmah.

Na izvještaju imaju tri očigledne i vrlo slične situacije: 3:22, onda 6:07, i na kraju 12:07.

Pošto je ovo liga takva da ne postoji pet dobrih krilnih igrača - linijaša zbog loših i neupotrebljivih centaršuta, takvi igrači su nekako po automatizmu fokusirani da probijaju prostor između lijevog stopera i lijevog beka, da eksploatišu taj prostor i da odvlače beka sa njegove pozicije prema unutrašnjosti, čime ovaj ostavlja ogromni prostor za nadolazećeg desnog beka protivničke ekipe. U prvoj situaciji Livančić je sa desne strane pobjegao unutra i prije nego je Mehremić uspio da reaguje, priograo svog saigrača i to je polušansa-šansa za gol. Samo zamislite u pozadini nekog beka koji utrčava u prazan prostor. Nedopustivo je da se to dešava, jer, ako već krene na loptu bez zaustavljanja, onda nek tako i bude; da izbije loptu, napravi faul - prekine napad, po cijenu kartona. Ovako, on ne raguje na vrijeme, ostavlja prostor iza sebe, nema vremena a ni kuveta da sustigne igrača. Jako loše postavljanje.

Ista stvar se dešava i na drugoj situaciji, na 6:07. Lopta preskače naše vezne igrače (igra glavom u sredini nam je jako loša, tri niska igrača; ovdje bi trebalo da vezni red isto bolje reaguje da bi smanjili Mehremiću probleme), opet na centru Livančić dolazi do lopte prije Mehremića koji se lijepi za njega i slijepo ga prati (pogledajte prostor na lijevom beku, desni bek Čelika je utrčavao, ali je Livančić opet okrenuo na lijevu stranu), i opet polušansa, Veca hvata loptu.

Treća situacija na 12:07, plod opuštanja i plod rezultata, što se ne smije dešavati, pogotovo sada u LZP. Pogledajte koliko je rastojanje i prostor između Osmankovića i Mehremića; čovjek sam stajao između njih dvojice a to je prethodovalo Mehremićevom izlasku na Livančića koji je bio uz aut liniju (napada ga, ne uzima mu loptu i ne vraća se na svoju poziciju, situacija na 12:09). Hajdarević ispratio Duvnjaka koji se ubacio u taj prostor, i Hajdarević se vratio na svoju poziciju da ganja dalje loptu (lopta vraćena na sredinu, odakle je odigran pas prema slobodnom Duvnjaku, i hop - šansa za gol). Imao je pomoć Zajmovića, nije bio sam. Za ovu situaciju nisam baš najsigurniji, ali je krivica Hajdarević-Mehremić u omjeru 40:60.

Mehremić se u defanzivi loše postavlja i ima nekako užasno sporu reakciju, do te mjere da očekuješ da će ga izigrati i da će ispasti naivno. Za ofanzivni dio imam riječi hvale. Potpuno je drugi čovjek kada je to u pitanju. Ne želim da se ovaj post protumači kao 'pljuvanje' igrača, već želim da ukažem na njegove mane, objektivno i realno.
Nije pljuvanje ovo se zovu argumenti. Iskreno volio bih na ovo čuti mišljenje nekog stručnog baš. Nekog trenera. Što ovo kažem? Prvi slučaj jeste kiks ali ovakvih ćeš stvari naći svakom igraču na tekmi u svakoj državi na svijetu. Zakasnio jbg. Mislim da bi po boljem terenu on prvi došao do lopte. Teži je i više upada. Isto je protiv slobode par puta zapeo za travu i sl. SItuacija broj 2 po meni igra slučaja jer je ovakvu reakciju glavom prije toga jako teško predvidjeti. POd tri je nonšalanija klasična, a za naše igrače tipična. KO veli ima ko će tamo da stigne već hajd ne moram ja. OVo ja stalno osuđujem kod svih naših sportista u svim sportovima. Jednostavno mrsko mi. Procijenio da on ne mora, a s obzirom da nema nikog na krilu morao je još prići. Ovako volim kad se diskutuje, a ne ADi pojma nema u defanzivi i tač. Što, kako ne zna.
Ma realno, ovako se napiše da je neko loše igrao. naravno, ne moramo se svi složiti, ali niko neće osuditi ovakvo pisanje.

Pljuvanje je: taj i taj KLOC, pojma nema, polovnjak, karina...bez ikakvih argumenata. Realno X puta se desilo da sa rajom gledam tekmu, i svi je tumačimo na različite načine. Nekom je jedan fudbaler bio najgori, a drugom najbolji...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 2:05 pm

Ma jašta nastavljaju se beusove komande, ako slučajno šta zapne protiv Radnika. A moglo bi, razbiše nam komšije nedavno :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 2:09 pm

Trebao bi Adžem ozbiljno razmisliti da Mehremića pocne gurati na krilo s obzirom da je u defanzivi prilicno tanak..Pa brat bolje prodore ima nego sva cetri krila zajedno dosad,,

U nedelju 3:0..Zadovoljni mi a zadovoljan i Starčević..:D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 09, 2018 2:26 pm

Okolele je napisao/la:
pet mar 09, 2018 2:09 pm
Trebao bi Adžem ozbiljno razmisliti da Mehremića pocne gurati na krilo s obzirom da je u defanzivi prilicno tanak..Pa brat bolje prodore ima nego sva cetri krila zajedno dosad,,

U nedelju 3:0..Zadovoljni mi a zadovoljan i Starčević..:D
Projic Mehremic protiv jacih protivnika, Adi je jak naprijed ali nazad dosta puse preko njegove strane jer nema ni podrsku sa krila a i dijelom jer je ofanzivni bek a defanziva mu nije na nekom nivou. Opet Adzem i Papac su oba bili lijevi bekovi valjda znaju kakav im igrac treba na tom mjestu i kako da isprave ove njegove nedostatke.
Da decko radi na sebi se da primjetiti, koliko je samo cupao rukama u prve dvije tekme, toliko je protiv Zrinjskog i Celika to izbacio i to je za pohvalu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Loris1971 i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija