Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 1:01 am

Jos deset utakmica do kraja i kup. To je puno kalkulacija i bice svega. Po meni dvije stvari su jako vazne, a to je glavna da mi diktiramo to cetvrto mjesto i odlazak u evropu i naravno druga je ta sto Musijine seljacine ostale igrati ligu za bedake gdje i pripadaju. Sabljini neandertalci bi skinuli gace Zrinji, a protiv nas grizli, pa bi vjerovatno u startu odmah bili u zaostatku. Pitanje je koliko ce igrati Radnik i Krupa. Tu se ne smijemo okliznuti, ni mi, a ni Zrinjski. Znaci dvanaest bodova uzeti, a onda ostaje sest derbija gdje objektivno ni u jednom nismo favoriti i sve su ekipe tu negdje. Presudice veca zelja, kvalitet pojedinca ili trenera. Kao sto neke rece zadnja dva kola ce dosta zavisiti i od kupa i cinjenice hocemo li mi uzeti to takmicenje. Svaka cast Krupi i Slobodi, ali tesko da nas mogu izbaciti u dvije utakmice pogotovo ovdje mislim na permanentnu druzinu jer ce se proljepsat u aprilu i nece biti oranica valjda :D
Bili smo solidni danas, sredina treba ostati ista, jedino zamjeniti Hajdara i Sabana po potrebi. Ramovic je solidan igrac i moze puno pomoci, ali cini mi se da i Vranjesu ona pozicija vise odgovara. Zajmovic budaletina dobar, nema sta :D Blagojevic odlican valjda tako bude i protiv Krupe i u Mostaru. Hadzic i Osmankovic ustvari citava odbrana dosta dobra mada Nikolic i ovi juniori nisu neki protivnici. Nervira me kad bezivotni Kajkut udje ovako kad vodimo i to...haj ono gurava tekma, treba neko da ga ugura, pa on uleti, ali ovako radije bih Livaju gledao.
Svi na Krupu.
Modus vivendi !
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 1:39 am

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet mar 08, 2018 1:01 am
Jos deset utakmica do kraja i kup. To je puno kalkulacija i bice svega. Po meni dvije stvari su jako vazne, a to je glavna da mi diktiramo to cetvrto mjesto i odlazak u evropu i naravno druga je ta sto Musijine seljacine ostale igrati ligu za bedake gdje i pripadaju. Sabljini neandertalci bi skinuli gace Zrinji, a protiv nas grizli, pa bi vjerovatno u startu odmah bili u zaostatku. Pitanje je koliko ce igrati Radnik i Krupa. Tu se ne smijemo okliznuti, ni mi, a ni Zrinjski. Znaci dvanaest bodova uzeti, a onda ostaje sest derbija gdje objektivno ni u jednom nismo favoriti i sve su ekipe tu negdje. Presudice veca zelja, kvalitet pojedinca ili trenera. Kao sto neke rece zadnja dva kola ce dosta zavisiti i od kupa i cinjenice hocemo li mi uzeti to takmicenje. Svaka cast Krupi i Slobodi, ali tesko da nas mogu izbaciti u dvije utakmice pogotovo ovdje mislim na permanentnu druzinu jer ce se proljepsat u aprilu i nece biti oranica valjda :D
Bili smo solidni danas, sredina treba ostati ista, jedino zamjeniti Hajdara i Sabana po potrebi. Ramovic je solidan igrac i moze puno pomoci, ali cini mi se da i Vranjesu ona pozicija vise odgovara. Zajmovic budaletina dobar, nema sta :D Blagojevic odlican valjda tako bude i protiv Krupe i u Mostaru. Hadzic i Osmankovic ustvari citava odbrana dosta dobra mada Nikolic i ovi juniori nisu neki protivnici. Nervira me kad bezivotni Kajkut udje ovako kad vodimo i to...haj ono gurava tekma, treba neko da ga ugura, pa on uleti, ali ovako radije bih Livaju gledao.
Svi na Krupu.
Sto se tice 6 derbija ja se ne bih složio da nismo favoriti i da su ekipe tu negdje, mislim da mi imamo najveću širinu u ekipi i da ko god igra daje puno doprinos evo danas smo vidjeli Sinana nema, Vranjes ofanzivniji i sve se uklapa. Mislim da smo dovoljno jaki da sve derbije kuci uzmemo, a u gostima ne izgubimo jer onaj poraz u Mostaru je bio samo loš dan sto se itekako vidjelo
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 1:50 am

I bez obzira što je radni dan al posjeta je danas katastrofa ovo se ne bi smjelo dešavati Želji taman da je sedmi, a ne u jurišu na oba trofeja
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 1:56 am

Al Vecin refleks je nesto nevjerovatno
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 2:11 am

Da se hoce prodat na ljeto
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 2:14 am

Kospicar je napisao/la:
čet mar 08, 2018 2:11 am
Da se hoce prodat na ljeto
ma vakat mu je.. Ali kome i kako pitanje je..
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 2:33 am

Braci, turcima za 450 ljami eura
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 6:45 am

Ja ne mogu docekati teren i prenese na SK. Ovima razlicita boja trave sa bocnih i centralne kamere. A danas kad sam prebacio na Zrinjski bilo crno bijelo neko vrijeme. WTF
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 7:01 am

amelaga je napisao/la:
čet mar 08, 2018 6:45 am
Ja ne mogu docekati teren i prenese na SK. Ovima razlicita boja trave sa bocnih i centralne kamere. A danas kad sam prebacio na Zrinjski bilo crno bijelo neko vrijeme. WTF
Oj kad brat napisa crno bijelo :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
G.Weah
Postovi: 29
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 3:03 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 7:55 am

Samo me zanima hoće li savez kazniti Sliškovića zbog onakvih izjava? Ako prođe nekažnjeno onda to nešto nije uredu.
Vi nas mrzite, mi vas lopatom...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 8:23 am

ma zrinjski uopšte ne oduševljava. mimo partije s nama, a koja je sto posto do nas. ovo s goškom i borcem tanko k'o rizla, pobjeda ukradena i jednim i drugim.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 8:24 am

Rutinska pobjeda jucer, taman sam stigao na golijadu i jedino za cim ostaje zal je sto smo primili glup gol i sto Kajkut ne pogodi glavom sa 4 metra.
Ostalo OK, posebno stoperski tandem koji je djelovao odlicno, Zajmovic koji jeste mahalac ali moze odmoriti Zeca i Crnov koji je pokazao da je spreman.
Hare neizostavan, samo zbog kartona se moze desiti da decko ne starta jer njegovu energiju nema niko u onoj ekipi, bas niko.
Obradovasmo se na sjeveru kada Borac povede i taman sto izadjosmo kazu 1-1, ali vratit ce se ovo njima sa kamatama, mi samo jako idemo rusiti Krupu za pocetak.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 8:32 am

Evo znaci u nedelju u 15 00. Hajde da vidimo koliko ce nas biti.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 8:41 am

kontranogama je napisao/la:
čet mar 08, 2018 8:32 am
Evo znaci u nedelju u 15 00. Hajde da vidimo koliko ce nas biti.
Ma bice vise nego sto bi bilo u subotu u pola 3, bar ja tako mislim, odnosno nadam se :D .

Gledam sad na ovom pregledu, Zeba ko da je u strucnom stabu, jedini on od igraca nema marker, i stoji tamo pored klupe skoro citavu tekmu, a i na poluvremenu jedino njega nije bilo na zagrijavanju. Eh sad, ili nemamo dovoljno markera ili se i on sam sve vise povlaci da se tako izrazim :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 8:55 am

Kad je izvlačenje parova za KUP?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 9:07 am

mula je napisao/la:
čet mar 08, 2018 8:55 am
Kad je izvlačenje parova za KUP?
4 april
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 9:13 am

Jel zvanicno u nedjelju?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 9:14 am

a stojan...

to je igrač koji je zabio gol napoliju. i koji ne može da ne zna, za naše uslove. i ne može igrati džaba.

on je bio jedino "visokobudžetno" pojačanje za koje je saša lično bio spreman "garantovati" (oba para navodnika su namjerna) da će se isplatiti i napraviti razliku, jer ga je pratio za reprezentaciju. daj "pojačanja za titulu", "kapitalca", "igrača prevage" - eto. da nije bilo bi "nemamo ambicija", "prepuštamo titulu".

kad je već tako urađeno, mora mu se dati šansa da bude ta prevaga. što ne znači samo dati da igra, nego i naći poziciju i ulogu gdje može dati najviše. ako se to uspije mi ćemo imati prednost u odnosu na svakoga. a ako ne - pa ni prvi ni zadnji... :D
gradi željo boli te *****
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 9:15 am

Mi ako budemo igrali Play off bez Zakarića k'o ove četiri utakmice do sada, bit će nam teže od očekivanog.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 08, 2018 9:17 am

Zato je tu crnov
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kvalitet, Ujko i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija