Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 4:19 pm

https://www.klix.ba/sport/nogomet/sudij ... /180227079

Sudija meča između Zrinjskog i GOŠK-a suspendovan šest utakmica
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 4:20 pm

J.ebeno nam se onda pise do kraje sezone. Za onakvu lakrdiju se hladno dozivotno suspenduje. Ocigledno je da ce u ligi za prvaka u zadnjim kolima Zrinjski opet imati sudiju koji ce raditi po naređenju.
Alea iacta est!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 4:22 pm

Klub bi trebao da se može osloniti na nas par hiljada "bolesnika" da iznesemo na svojim plećima ono u čemu je manjkav trenutno. Marketing za prestojeću borbu u velikoj mjeri možemo i mi odraditi spontanim akcijama privlačenja simpatizera kluba, male stvari koje pokazuju jedinstvo mogu dovesti veliki broj novih navijača. Na primjer da organizijemo povorku kroz različite djelove grada dan uoči svake utakmice, naprijed neka ide zvanični jug sa bubnjevima a pozadi roditelji sa djecom, svi u bojama kluba sa šalovima i zastavama pozivajući sve na utakmicu. Uz stotinjak flajera koje bi podjelili prolaznicima ova akcija bi napunila stadion za par kola i čak bi dovela do toga da se djeca raduju obavještenju kako će povorka proći kroz njihovu mahalu i da nas opremljena šalovima i majcama čekaju kako bi se pridružila.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 4:24 pm

Sto ste mi to izbrisali komentar, pa ja se salio :rofl:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 4:27 pm

zubanovic89 je napisao/la:
uto feb 27, 2018 4:16 pm
Zna li se hoce li krov biti sta stubovima kao sjever ili ce se praviti full moderna varijanta
Sjecam se da su prilikom pravljenja tribine ostavljena mjesta za stubove. Jasno se vide cak i na slikama nacinjenim tokom i nako samog zavrsetak tribine.

Sad da li ce se raditi drugaciji tip krova kada do toga dođe - nije iskljuceno da nece.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 4:30 pm

Ovo što ova naša uprava radi je u domenu sf-a uzmemo li u obzir vremenski period i finansijsku situaciju u našoj državi općenito,i primjer su da se pošten i transparentan rad na kraju isplati,nevjerovatne stvari su urađene zaista,a to nevjerovatno se posebno odnosi na maksimalno korumpirano i kriminalno okruženje u kojem živimo,a ko je ikad išta pokušao pošteno i po zakonu završiti kod nas,zna koliko je to teži,finansijski izdašniji i trnovitji put od stranačkih,jaranskih i podmazanih završavanja....još da ovi na terenu isprate s titulom uhhh.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 5:10 pm

Hahahhahahahhahah 6 utakmica suspenzije. Ne mogu da vjerujem za onakvo sudjenje samo 6 utakmica suspenzije, ovo je smjesno. Dvije tendeciozne odluke i 6 utakmica suspenzije, izjednacava se kad sudija ne vidi pola metra opsajda (ne opravdavam, ali normalno da se moze desiti takva greska) i dva tendeciozno smjesno namjerno dosudjena penala.

Ne mogu da vjerujem cuj 6 utakmica.

Nadam se da nam nikad nece suditi, a ako bude delegiran na nasu utakmicu i za dvije godine, obavezno treba traziti promjenu sudije, jer njemu nije mjesto ni u kantonalnoj.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 5:15 pm

Nadam se da ce portal malo "istraziti" koje sudije su dobijale iste ili slicne kazne i za kakve greske.
Mislim, ne nadam se, ja bih odmah presao na 1921.ba...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 5:17 pm

**** majku, pa ljudi nas prave budalama
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 5:33 pm

Izlija je napisao/la:
uto feb 27, 2018 4:22 pm
Klub bi trebao da se može osloniti na nas par hiljada "bolesnika" da iznesemo na svojim plećima ono u čemu je manjkav trenutno. Marketing za prestojeću borbu u velikoj mjeri možemo i mi odraditi spontanim akcijama privlačenja simpatizera kluba, male stvari koje pokazuju jedinstvo mogu dovesti veliki broj novih navijača. Na primjer da organizijemo povorku kroz različite djelove grada dan uoči svake utakmice, naprijed neka ide zvanični jug sa bubnjevima a pozadi roditelji sa djecom, svi u bojama kluba sa šalovima i zastavama pozivajući sve na utakmicu. Uz stotinjak flajera koje bi podjelili prolaznicima ova akcija bi napunila stadion za par kola i čak bi dovela do toga da se djeca raduju obavještenju kako će povorka proći kroz njihovu mahalu i da nas opremljena šalovima i majcama čekaju kako bi se pridružila.
Ja sam to pisao prije dvije noc, al niko nije obracao paznju. Pisao uglavnom kako bi se mozda trebale napraviti neke djecije karte da se razlikuju od ostalih i tih npr 1000 karata podijeliti po osnovnim skolama i staviti ih ili na sjever ili istok. Od tih 1000 bi bar doslo jos 300-400 roditelja koji bi mozda poveli druga itd i i onda bi to pravo povecalo gledanost. Sto ti napisa djeca bi jedva cekala sljedece utakmice i tako se trebaki privlaciti mladje i nove generacije.

Praviti akcije za druge blize gradove Sarajevu. Stavimo im prijevoz i 2 karte po nekoj odredjenoj cijeni koja bi bila prihvatljiva za sve. S tim mozda treba pokusati pa vidjeti kako ide.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 5:46 pm

Ovih 6 utakmica je bruka. Eto ga opet u LZP da silji madjarima.
Moramo biti dovoljno kvalitetni da budemo iznad sudaca i protivnika a na dobrom smo putu.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 5:52 pm

Nije ni počeo rasplet a već se vidi šta će mađari raditi. Kakva sramota da se za dva nepostojeća penala dobija samo 6 utakmica. Užas, trebalo ga najmanje do kraja sezone . Treba stalno iz dana u dan o tome pisati i pričati kad tad će dati rezultat.
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 5:58 pm

storm_raider je napisao/la:
uto feb 27, 2018 4:19 pm
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sudij ... /180227079

Sudija meča između Zrinjskog i GOŠK-a suspendovan šest utakmica
ma bito je da se utakmice igraju u istom terminu...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 6:02 pm

Eto protiv koga se mi moramo boriti. Nije da nam nije bilo jasno i prije ove smijesne suspenzije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 6:05 pm

U međusobnim duelima uzeti Zrinjski a onda mogu da nas povuku za onu stvar i oni i savez zajedno sa sudijama.

Nema tu puno price ljudi ako zele da nas ukanale uradit ce to na ovaj ili onaj nacin, mi smo tu nemocni.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 6:20 pm

Samo naivac je mogao ocekivati vecu kaznu. Ja sam ocekivao 4 utakmice maximalno.

Budite spremni da sudije i nas poguraju, pogotovo ako budemo u kakvom (nedostiznom) rezultatskom deficitu ili ako vec sve bude rijeseno, cisto da bude da se ne silji samo Medjugorju.
Hint: Sloboda - Stanic, Siroki - 2 penala.
1987
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 6:41 pm

zubanovic89 je napisao/la:
uto feb 27, 2018 4:16 pm
Zna li se hoce li krov biti sta stubovima kao sjever ili ce se praviti full moderna varijanta
Stubovi
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 6:54 pm

sta ovo gradonacelnik zenice bi da bilino bude nacionalni stadion
na taj fazon misle uzet pare od UEFE za rekonstrukciju, da nece nas zajebat koliko je sigurno to sto je pricano za nas teren ??
pametan gradonacelnik, dobit ce fin stadion, a zna koliko para ostane u zenici od samo jedne utakmice
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 7:07 pm

Izlija je napisao/la:
uto feb 27, 2018 4:22 pm
Klub bi trebao da se može osloniti na nas par hiljada "bolesnika" da iznesemo na svojim plećima ono u čemu je manjkav trenutno. Marketing za prestojeću borbu u velikoj mjeri možemo i mi odraditi spontanim akcijama privlačenja simpatizera kluba, male stvari koje pokazuju jedinstvo mogu dovesti veliki broj novih navijača. Na primjer da organizijemo povorku kroz različite djelove grada dan uoči svake utakmice, naprijed neka ide zvanični jug sa bubnjevima a pozadi roditelji sa djecom, svi u bojama kluba sa šalovima i zastavama pozivajući sve na utakmicu. Uz stotinjak flajera koje bi podjelili prolaznicima ova akcija bi napunila stadion za par kola i čak bi dovela do toga da se djeca raduju obavještenju kako će povorka proći kroz njihovu mahalu i da nas opremljena šalovima i majcama čekaju kako bi se pridružila.
meni licno spontane akcije navijaca nikad nisu se svidjale...
Ima tu pravo lijepih i pozitivnih stvari i dobro organizovanih...iza kojih uglavnom stoji neka grupa.
Ali problem nastaje kada se na akciju odazovu manje ozbiljni navijaci u pravilu dosta mladji, pa šaraju zgrade "U subotu igara Zeljo!!!" Printaju isto to, i lijepe po stanicama i preko reda voznje preko osmrtnica i gdje sve ne... ima svacega tu.
Mislim podrzavam njihov entuzijazam ali ne i nacin na koji rade, a kamo li kakvu sliku salju onome ko to procita.

Zbog toga ja nisam za spontane akcije, mnogo vise ljudi bi se provuklo i lakse bi se ciljala odredjena grupa ljudi(penzioneri, porodice, zene, mladi) ako bi klub prvo prihvatio neciju "spontanu" ideju i stao iza nje...
Ako bi klub stao iza toga da šaramo po gradu i ja bih kupio sprej i na svoju zgradu napisao :r
A tek kad bi bila normalna akcija kako bi se to ispoštovalo.
Stavrno mislim da je za bilo sta ozbiljno, potrebno da klub stane iza toga.

Druga stvar su navijaci, odnosno Jug, naravno da ce Grupa uvijek imati agresivniji pristup pri pozivanju navijaca na stadion, ali to je i dobro za Jug, jer navijaci imaju drugaciju ciljanu grupu ljudi tj.uglavno muskarce od 16-40god koji treba da dodju i fakat pruze podrsku.
Takvu "spontanu" akciju bi moglo izvesti samo ako Manijaci stanu iza nje, ali nikad ne treba pomisljati na bukvalne spontane akcije kakvih smo imali par do sada.

Najveca spontana akcija je ako svi obecamo da cemo dovesti na utakmucu Zeljovca koji minimalno godinu-dvije nije bio na utakmici. Sa takvom akcijom osim sto povecavamo direktno broj ljudi na utakmici, takodje i ostaje mogucnost da da opet mu predje u naviku dolaziti i onda ce se to samo širiti.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2018 7:10 pm

godrina je napisao/la:
uto feb 27, 2018 6:54 pm
sta ovo gradonacelnik zenice bi da bilino bude nacionalni stadion
na taj fazon misle uzet pare od UEFE za rekonstrukciju, da nece nas zajebat koliko je sigurno to sto je pricano za nas teren ??
pametan gradonacelnik, dobit ce fin stadion, a zna koliko para ostane u zenici od samo jedne utakmice
Ne bi rekao da to tek tako ide, dolazi ta ekipa strucnjaka iz UEFA nekad u aprilu obici ce Bilino, Kosevo i Grbavicu, oni ce reci svoj sud koji stadion ima najivse potencijala i najmanje kosta.

Oni traze jasne projekte i ideje uz obavezno ukljucenje lokalne zajednice u sve projekte nece oni tek tako dati milione. Ovi iz Zenice su rekli da ce prezentaovati neke ide za tribine, nasi imaju za jug ideju nadam se i plan, eto da uzmemo i uređenje platoa iza istoka tj. parkinga koji je jedan od uslova UEFA. Uzmimo u obzir da imamo najjace reflektore u drzavi a od ljeta i najbolji teren. Uz angazavnost nase uprave sve je mogice, ali treba nam dobra podrska saveza.

Uglanom je do saveza, ako je njima cilj da repka igra u glavnom gradu onda nema drugog rjesenja nego Grbavica + blizina aerodroma, smjestajni kapaciteti u svemu prednajcimo nad Zenicom. Ali lokalna zajednica tj. vlast je kljucna, uzimajuci u obzir da je ovo izborna godina i oni bi se trebali angazovati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija