Moderator/ica: storm_raider

Kada se pije piva?

Prije termina
Nema glasova.
Nakon termina
4 (19%)
Za vrijeme termina
1 (5%)
Sve troje
7 (33%)
Nikada, ja pijem samo sokic
9 (43%)
 
Ukupno glasova: 21
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 4:57 pm

Allahu ti si kadar.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 5:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 21, 2018 8:30 pm
Ona Zvezda je strasna ekipa. Sigurna najjaca ekipa poslije rata Zvezde.
Da li je do trenera il do ovih crnaca s kojim su bas uboli. Imali su oni i prije stranaca al su bili preplaceni i losi, sad kao da pametnije rade.
Ono realno gledano, trebali su proci. S jednim CKSA onako igrati, svaka cast.
Jucer zaboravih prokomentarisati, definitivno nisu bili u podredjenom polozaju u odnosu na Ruse. U Beogradu su cak imali i bolje sanse, a i sinoc je moglo biti bolje da je npr. Boaci tu bio a ne Pesic. Zaista dobra i kvalitetna ekipa sa dosta domacih igraca uz nekoliko stranca koji su prevage na terenu, i kao sto komentator rece, mogu oni zaliti sto su ispali od CSKA.

Vidjecemo veceras drugi, sto bi @arctg rekao "prekodrinski klub", protiv Viktorije. Nakon obavljenog zrijeba bio sam uvjeren da ce Zvezda ko od sale ispasti a da ce Partizan proci. Zvezda je ispala, ali nezasluzeno, medjutim Partizan je bio bolji u prvoj utakmici, ali primise gol po naski, onako balkanski.
Vidjecemo ih veceras, mnogo ce taj gol u gostima otezatiali posao, no ako odigraju ko u Beogradu uz eventualni rani pogodak, mislim da idu dalje
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 6:17 pm

Pompey je napisao/la:
čet feb 22, 2018 5:08 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 21, 2018 8:30 pm
Ona Zvezda je strasna ekipa. Sigurna najjaca ekipa poslije rata Zvezde.
Da li je do trenera il do ovih crnaca s kojim su bas uboli. Imali su oni i prije stranaca al su bili preplaceni i losi, sad kao da pametnije rade.
Ono realno gledano, trebali su proci. S jednim CKSA onako igrati, svaka cast.
Jucer zaboravih prokomentarisati, definitivno nisu bili u podredjenom polozaju u odnosu na Ruse. U Beogradu su cak imali i bolje sanse, a i sinoc je moglo biti bolje da je npr. Boaci tu bio a ne Pesic. Zaista dobra i kvalitetna ekipa sa dosta domacih igraca uz nekoliko stranca koji su prevage na terenu, i kao sto komentator rece, mogu oni zaliti sto su ispali od CSKA.

Vidjecemo veceras drugi, sto bi @arctg rekao "prekodrinski klub", protiv Viktorije. Nakon obavljenog zrijeba bio sam uvjeren da ce Zvezda ko od sale ispasti a da ce Partizan proci. Zvezda je ispala, ali nezasluzeno, medjutim Partizan je bio bolji u prvoj utakmici, ali primise gol po naski, onako balkanski.
Vidjecemo ih veceras, mnogo ce taj gol u gostima otezatiali posao, no ako odigraju ko u Beogradu uz eventualni rani pogodak, mislim da idu dalje
Isto sam i ja mislio da ce Zvezda ispast vrlo lako, a ne bi tako. Vicemo Partizana, slabiju i grupu i protivnika sad imaju.
Ako mi je neko drazi od njih onda je Partizan, al Zvezda je jaca.
Dosta ovih grobara koristi argument da je Zvezda dalje prosla s dva gola i da igraju predefanzivan fudbal. Realno imali su teske protivnike, niko nije budala da izadje se raspucavat s Arsenalom, Kelnom ... Takticki su vrlo vrlo jaki i izgledaju ozbiljno u duelu sa jednom CSKA.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 7:10 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet feb 22, 2018 6:17 pm
Pompey je napisao/la:
čet feb 22, 2018 5:08 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 21, 2018 8:30 pm
Ona Zvezda je strasna ekipa. Sigurna najjaca ekipa poslije rata Zvezde.
Da li je do trenera il do ovih crnaca s kojim su bas uboli. Imali su oni i prije stranaca al su bili preplaceni i losi, sad kao da pametnije rade.
Ono realno gledano, trebali su proci. S jednim CKSA onako igrati, svaka cast.
Jucer zaboravih prokomentarisati, definitivno nisu bili u podredjenom polozaju u odnosu na Ruse. U Beogradu su cak imali i bolje sanse, a i sinoc je moglo biti bolje da je npr. Boaci tu bio a ne Pesic. Zaista dobra i kvalitetna ekipa sa dosta domacih igraca uz nekoliko stranca koji su prevage na terenu, i kao sto komentator rece, mogu oni zaliti sto su ispali od CSKA.

Vidjecemo veceras drugi, sto bi @arctg rekao "prekodrinski klub", protiv Viktorije. Nakon obavljenog zrijeba bio sam uvjeren da ce Zvezda ko od sale ispasti a da ce Partizan proci. Zvezda je ispala, ali nezasluzeno, medjutim Partizan je bio bolji u prvoj utakmici, ali primise gol po naski, onako balkanski.
Vidjecemo ih veceras, mnogo ce taj gol u gostima otezatiali posao, no ako odigraju ko u Beogradu uz eventualni rani pogodak, mislim da idu dalje
Isto sam i ja mislio da ce Zvezda ispast vrlo lako, a ne bi tako. Vicemo Partizana, slabiju i grupu i protivnika sad imaju.
Ako mi je neko drazi od njih onda je Partizan, al Zvezda je jaca.
Dosta ovih grobara koristi argument da je Zvezda dalje prosla s dva gola i da igraju predefanzivan fudbal. Realno imali su teske protivnike, niko nije budala da izadje se raspucavat s Arsenalom, Kelnom ... Takticki su vrlo vrlo jaki i izgledaju ozbiljno u duelu sa jednom CSKA.
Oni su u svim tim utakmicama bili autsajderi i igrali su na jedini moguci nacin, da se tako izrazim. Defanzivno i kontrama pokusavali prijetiti Arsenalu, Kolnu i Bateu. Realno sve tri ekipe su bolje od njih za klasu, ali se potrefila ta iznenadjujuce ocajna forma Kolna koju su oni maksimalno iskoristili, a protiv Batea je ocekivano bilo povuci-potegni. Iz dvomeca sa topnicima su uzeli bod, a zasluzili su minimum 2, Giromudonja im presudio kako samo on zna :D.
Mene je prijatno iznenadila Zvezda i njihov plasman u ovu zavrsnicu EL.

S druge strane od Partizana sam ocekivao da prodju jer su bolji od Skenderbeua, te su tu negdje sa Young Boysom. Jesu ovi trenutno prvi u svom prvenstvu, no nije sad Svicarska liga neka aman top liga pa da se protiv njihovih timova ne moze igrati, Basela je ipak prica za sebe. Protiv Kijeva je bilo sta se uradi :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 9:28 pm

Los Partizan, nisu ni zasluzili.
Nevjerovatno da od svih arena ni na jednoj nema Zenit-Celtic gdje je aktivan rezultat, ali zato prenose Milan-Ludog. (3-0), Arsenal-Osters. (3-0), Braga-Mars. (0-3)

Ps. Povlacim za Ostersunds
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 9:34 pm

Pompey je napisao/la:
čet feb 22, 2018 9:28 pm
Los Partizan, nisu ni zasluzili.
Nevjerovatno da od svih arena ni na jednoj nema Zenit-Celtic gdje je aktivan rezultat, ali zato prenose Milan-Ludog. (3-0), Arsenal-Osters. (3-0), Braga-Mars. (0-3)

Ps. Povlacim za Ostersunds
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
ahahahahhahahahahahahahhahaahahhahahah

suti :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 9:48 pm

Eno ljudi pjevaju ko ne skace mrzi bosnu hej hej
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 10:07 pm

Onaj trener Zvezde je napravio fakat top ekipu i fino posložio.. Po meni najzaslužniji za ove uspjehe.
A realno da su im Kanga(ošo mešćini)i Boaći(povrijeđen) bili tu svašta je moglo biti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 10:13 pm

Dosao im je onaj iz Olimpijakosa umjesto Kange, haman pa isto :D
Boaci je bas falio. A povrijedio se na prijateljskoj ja mislim.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 10:14 pm

Yebala vas zvezda.. gledaj kakva slika pade u drugi plan
Pompey je napisao/la:
čet feb 22, 2018 4:50 pm
:D
slika
Maji Mundi i njoj bih se ja izvinjavao kada bi me prevarile. Trojka s njima pa nek me nose na tabutu. :prst:
1987
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 10:15 pm

Jes trojka šta ima, jedva sa jednom
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 10:26 pm

shzna je napisao/la:
čet feb 22, 2018 10:14 pm
Yebala vas zvezda.. gledaj kakva slika pade u drugi plan
Pompey je napisao/la:
čet feb 22, 2018 4:50 pm
:D
slika
Maji Mundi i njoj bih se ja izvinjavao kada bi me prevarile. Trojka s njima pa nek me nose na tabutu. :prst:
Pregledano vise puta :kafa:

slika
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 10:50 pm

shzna je napisao/la:
čet feb 22, 2018 10:14 pm
Yebala vas zvezda.. gledaj kakva slika pade u drugi plan
Pompey je napisao/la:
čet feb 22, 2018 4:50 pm
:D
slika
Maji Mundi i njoj bih se ja izvinjavao kada bi me prevarile.Trojka s njima pa nek me nose na tabutu. :prst:
:placeodsmijeha: :klanjase2:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 11:12 pm

Maja uživo još bolja nego na TV. Eh @shzna mogu ti reći da ovi kamermani i tonci što snimaju emisiju imaju baš dobru poziciju i radno okruženje, šteta što sam s njima to kratko dijelio :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Mahala

čet feb 22, 2018 11:16 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Maja uživo još bolja nego na TV. Eh @shzna mogu ti reći da ovi kamermani i tonci što snimaju emisiju imaju baš dobru poziciju i radno okruženje, šteta što sam s njima to kratko dijelio :D
Imaju, ali treba uzeti u obzir da njima kamera radi ono sto bi oni htjeli njoj. Nije bas sve tako jednostavno :rofl1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet feb 22, 2018 11:24 pm

Oni za to dobijaju platu bar. Neki s foruma bi plaćali da rade njihov posao, koliko vidim... i garant kameru ne bi koristili hehehe
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

pet feb 23, 2018 5:19 am

shzna je napisao/la:
čet feb 22, 2018 10:14 pm
Yebala vas zvezda.. gledaj kakva slika pade u drugi plan
Pompey je napisao/la:
čet feb 22, 2018 4:50 pm
:D
slika
Maji Mundi i njoj bih se ja izvinjavao kada bi me prevarile. Trojka s njima pa nek me nose na tabutu. :prst:
Na hastalu za 4
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

pet feb 23, 2018 12:33 pm

Ovdje izgleda nema pola metra odmorne desnice. :kafa:
1987
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

pet feb 23, 2018 3:49 pm

Milan - Arsenal
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

pet feb 23, 2018 10:22 pm

phpBB [video]
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija