Moderator/ica: storm_raider

Kada se pije piva?

Prije termina
Nema glasova.
Nakon termina
4 (19%)
Za vrijeme termina
1 (5%)
Sve troje
7 (33%)
Nikada, ja pijem samo sokic
9 (43%)
 
Ukupno glasova: 21
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 5:01 pm

Koliko su ove pripremne utakmice relevantne pokazuje ovaj rezultat Sarajeva protiv Bosne. Nasi kad su igrali toliko je jednostavnije izgledalo ako bi se moglo reci s obzirom da su u pitanju tekstualni prenosi. Sad nije u redu da kazem da je nas rezervni sastav jaci od Sarajeva ali upravo ovo sam ocekivao. I dalje vjerujem da ce se svi namuciti. Sarajevo igra dobar presing ali sta ces kad budu igrali protiv bunkera i kad protivnik i zeli da sto vise izađu.
Bit ce zanimljiv nastavak sezone.

Ali naslov "Sarajevo u finisu do pobjede nad Bosnom". Da je kojim slucajem to bio Zeljo, bilo bi "Teskom mukom". Kakva novinarska neutralnost. Nadam se da ce im kontejner, zbun i drvo vjecno biti glavna pozicija.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 5:26 pm

BlwD je napisao/la:
sri feb 14, 2018 5:01 pm
Koliko su ove pripremne utakmice relevantne pokazuje ovaj rezultat Sarajeva protiv Bosne. Nasi kad su igrali toliko je jednostavnije izgledalo ako bi se moglo reci s obzirom da su u pitanju tekstualni prenosi. Sad nije u redu da kazem da je nas rezervni sastav jaci od Sarajeva ali upravo ovo sam ocekivao. I dalje vjerujem da ce se svi namuciti. Sarajevo igra dobar presing ali sta ces kad budu igrali protiv bunkera i kad protivnik i zeli da sto vise izađu.
Bit ce zanimljiv nastavak sezone.

Ali naslov "Sarajevo u finisu do pobjede nad Bosnom". Da je kojim slucajem to bio Zeljo, bilo bi "Teskom mukom". Kakva novinarska neutralnost. Nadam se da ce im kontejner, zbun i drvo vjecno biti glavna pozicija.
Nemoj tako, ipak je sarajvo nadigralo Bosnu

https://www.klix.ba/sport/nogomet/nogom ... /180214123
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 5:32 pm

arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:40 pm
Pompey je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:08 pm
arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 1:49 pm
Griffiths odradi skoro perfektno dvije sezone, skoro 100 golova postigne. Dođe Dembele, Griffithsa ni na mapi. :mrgreen: I odlično je Dembele gurao više od godinu dana i uhvate ga tri-četiri povrede za redom, ala Crnov. Sreća imaju Sinclair i Griffiths dok ovaj opet se ne vrati u kolosijek. Ali da se osjeti njegov izostanak i izostanak njegove forme, osjeti se. Isto tako, stvarno je penicilin za odvratne Rangerse. U jednoj sezoni im je pet golova strpao and still counting. Inače, ovaj hat-trick mi je izuzetno drag ali tri puta draži od njega mi je njegov gol u polufinalu kupa prošle sezone. Petom, kroz noge u 87. minuti. :kafa:

phpBB [video]
Al Griffiths(il sto bi Skotski komentator rekao Grefets :D ) ima ljevicu :klanjase2: . Svaki slobodnjak sa desne strane(a Boga mi i Hartu je davao sa lijeve :D ) je 90% gol.
Nadam se da ce se ove sezone otici malo dalje u Ligi Evrope pa da se malo popravi koeficijent, jer Celtic najvise yebe taj 4. POT u zrijebu za LP pa 3 godine zaredom dobijaju grupe smrti.
Leigh je babuka, po meni je ubojitiji od Dembelea. A i mnogo "simpatičniji" igrač. Dembele je malkice stavio sebe ispred kluba pa ga je dosta navijača i uzelo na zub u zadnje vrijeme, pogotovo zbog tih povreda. I slažem se sa njima. Jednom, pa i dva puta da se povrijediš uzastopno, ok, dešava se. Ali četiri povrede uzastopno. Kažem, ala Crnov. A plata mu nije ni sekunde niska, a Celtic nije pretjerano finansijski jak. Možda je i ljut zato što mu je stopiran transfer u Chelsea, a priča se da je bila riječ o cifri i do 30 miliona funti. Leigh je vazda Celtic stavljao na prvo mjesto. Kad je preselio na klupu zbog Dembela koji je tek došao, nije se bunio, već je u 90% slučajeva kada bi ušao, i postigao gol. Fale mu još tri da uđe u Klub "100". A igra u Celticu malo više od četiri godine. Došao bukvalno niotkuda i bljesnuo. Što se tiče Celtica i Europe, to je skoro identičan slučaj kao sa Željom za vrijeme uspjeha u periodu 2009-2013. U domaćem prvenstvu skoro da nemaš konkurencije (u zadnje vrijeme se to i u nas i u Škotskoj polahko mijenja), doslovce se igraš sa protivnicima i zbog nedostatka konkurencije sa kojom bi se ganjao deset mjeseci, odeš u Europu i odjednom igraš protiv bar četiri puta jačeg protivnika. A svi ti protivnici igraju u jačim prvenstvima i sa jačim klubovima tokom čitave sezone i očigledna je razlika u formi, spremi, kvaliteti... Takvi te onda pojedu. I mi smo to doživili, a i Celtic je. Njih je nekako najviše "ubio" Deila dok je bio šef stručnog štaba. Tada su u Europi baš bili kanta i ono malo dobrog koeficijenta su zglajzali. Kada je došao Rodgers, on je, naravno, odmah vratio Celtic u Ligu prvaka ali tu je tek razlika između njih i drugih. Barcelona, Bayern, City, PSG... dvije sezone su igrali sa tim timovima u grupi. Rezultate je većina vidjela... Uvijek sam mišljenja da je igranje u CL, pa makar te svi i šutali, od velikog značaja. Iskustvo je neprocjenjivo. Ali maksimalan Celticov domet, za sada, u CL je treće mjesto. Preko toga ideš dalje u EL, i to u knock-out fazu, gdje su ipak jači timovi nego u grupnoj. Dakle, igrati CL, držati se tog trećeg mjesta i stjecati iskustvo postepeno pa u EL uletiti u "vatru" gdje su ekipe podjednake kvalitete i tu svim silama popravljati koeficijent. Dok ne prođe određeni vremenski period i dok Celtic se ne izvuče iz tog četvrtog šešira i pokuša napasti drugo mjesto u grupama CL. Pa dalje... To bi bio neki logičan slijed događaja a ja, opet, vjerujem Brendanu, bez obzira na njegovu prošlost u južnijim krajevima Ostrva. Sutra igraju kući sa Zenitom i bit će dramatično dobra tekma, ubijeđen sam u to.
Brendu mnogo simpatisem(sto je i logicno obzirom na to gdje je prije radio), covjek je Celticov navijac i sto bi se reklo izginuce za Celtic. Dijelim misljenje sa tobom u vezi svega sto si napisao. Ronny ih je syebao ko niko. Mozda je osvojio dvije titule u Premijersipu, ali Celtic bukvalno nikakve konkurencije nije imao, a genijalac je uspijevao da ispada od Maribora i Malmea u play-offu Lige Prvaka a kasnije i u grupama Lige Evrope uspio zavrsiti zadnji, prvi put ga je mrtvi Inter izbacio. 2 titule, ali vise nazad nego naprijed, a Brendan ih vraca na kolosijek i nadam se da ce nastaviti ovim tempom. Povukao je par dobrih igraca iz Engleske, a Dembele je bio pun pogodak obzirom da je bio strasan u Championshipu. Imaju solidnu ekipu i nadam se da Zenit sutra pada u grotlu Celtic Parka. Nazalost sutra bez Leigha, povrijedjen je ima brat bratu mjesec a ne vjerujem da ce se vratiti prije marta.

@Larss, sta kazes, nije nesto film aa? :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 5:34 pm

Neam pojma, nisam gledao :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 5:49 pm

Real ili Pariz?
Ja opet gotovo sam siguran da će im real bukvalno ogadit fudbal, daleko je pariz od iole ozbiljnog kluba za sami kraj LP
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 6:00 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri feb 14, 2018 5:49 pm
Real ili Pariz?
Ja opet gotovo sam siguran da će im real bukvalno ogadit fudbal, daleko je pariz od iole ozbiljnog kluba za sami kraj LP
Isto i ja mislim. Realno iskustvo je na njihovoj strani, ali kad pogledam da veceras nece biti Carvajala i da bi barzilski Projovic mogao tutnjati gore po napadu a nazad prostora...
Fakat neizvjesna utakmica, zato cu ja gledati Porto-Liverpool :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 6:41 pm

3:1 Real.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 6:56 pm

svi vide da je paris u boljoj formi strasni su naprijed, madrid u katastrofalnoj formi ali danas u kladionici svi trpaju keca :D
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:09 pm

Hoce li kaznit Real zbog megafona?
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:17 pm

Pljusak na Dragau ko na Grbavici prosle sedmice.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:42 pm

Sutra update TM za našu ligu
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:44 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri feb 14, 2018 9:42 pm
Sutra update TM za našu ligu
u koliko sati? hoćel biti uz kaficu?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:44 pm

Znaci jos samo veceras cemo biti skuplji od Manchestera :cry:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:45 pm

Grbavica je napisao/la:
sri feb 14, 2018 9:44 pm
LARS1921 je napisao/la:
sri feb 14, 2018 9:42 pm
Sutra update TM za našu ligu
u koliko sati? hoćel biti uz kaficu?
Pojma neam, nego onaj hajvan na tmu napisao :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:48 pm

ma zezam se :D yebo levata i njegove cijene
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:51 pm

"Saric i Rahmanovic su nasi najskuplji igraci na TM. mislim da je to realno. Ahmetovic i Krste imaju ipak pre vise godina."
"Stanojevic je 3 i Adukor 5"

Eto stae napisao za cijene, ako su saric i rahmanovic kod njih ne znam sta se treba desiti da njanajjvo bude najskuplje ukupno
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 10:16 pm

Ja konto Juve loš dok ne viđoh ovaj real
Pa šta je ovo ovako tanko
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 10:35 pm

I iz toga 3-1.
E jes mi krivo. Da bar kako mogu oba ispast, al ljudi nisu pogledali na gol i bum pobjedise.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 10:37 pm

I meni baš vokri
Ovu plastiku ne volim, a real nit mi smrdi nit miriše
A ovako dobiti i to dva razlike je baš odron.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 10:41 pm

Najbolje bi bilo obje ekipe izbaciti. Ne zna se ko je smijesniji. Haj sto su englezi one svoje nafurali i napuhali, ocekivano, ovi slupali pola milijarde u tim i opet karina.
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: kemo, kvalitet i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija