Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 4:37 pm

srijeda, četvrtak, petak, subota
Željezničar ante portas !
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 4:46 pm

ISB87 je napisao/la:
sri feb 14, 2018 3:46 pm
veca
sinisa graovac bogi mehremic
sabanadzovic vranjes
zakaric ramovic zec
vojo

zeric, blagojevic i hajdar zamjene.

ko plitak potok, 0:4 ;)
Ma Hajdar mora igrat od prve
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 5:00 pm

onda saban nek udje sa klupe :D
MIRZA RASCIC
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 5:20 pm

Da su mi skripte i gradivo na faxu zanimljivi ko svaki post od boccaccia ja bi sve desetke imao.. Nesto najljepse procitati na forumu, ma ne samo na forumu nego opcenito procitati je svaki post od jednog velikog gospodina. Samo pisi boccaccio legendo ! Kapa do poda

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 5:31 pm

Citam da ce Radnik Bijeljina iz fondova evropske unije (najvecim dijelom), finansirati rekonstrukciju njihovog stadiona, ako sam ja dobro ovo shvatio.
Da li i mi mozemo isto aplicirati na te fondove? Puno bi nam znacilo npr. par stotina hiljada KM za infrastrukturne radove. Klub bi novac koji ima namjeru da izdvoji za npr. uredjenje poslovnih prostora i trga na istoku, vanjsko uredjenje sjevera, farbanje ona tri reflektora itd, mogao uloziti u druge stvari. Onda bi na ljeto, pored rekonstrukcije terena uz malo srece mogli krenuti i u gradnju trening kampa(uloziti u prvoj fazi za 3-4 terena i onda svake godine ga pomalo nadogradjivati dok ne bude na vrhunskom nivou) i krova na istoku..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 5:43 pm

Ma kakav kamp ljudi dragi..
Polahko. Sve u svoj vakat.
Prvo teren napraviti vrhunski, a onda nek završe oko istoka sve. Ljudi platili milju markica da neki dan pokisnu. Krov !
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 5:57 pm

boccaccio je napisao/la:
sri feb 14, 2018 3:33 pm
IvanOsim je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:25 pm
@ponosannavas fino si ti to srocio, samo si malo ostao nedorecen na temu Kemo vs Bogi, ajmo reci da si se ogradio, tako da ko god bude igrao, ti mozes reci da nisi pogrijesio.
Ali ja to gledam da si dao prednost Bogiju, pa ako pogrijesis valjda ce uslijediti takav i odgovor.
Sto se tice lobotomije, nisam ni mislio na razlicito misljenje, jer kad ti, omar, bocca... tako fino argumentirate nema nikakve potrebe za takvim nazivanjem, al kad se komentarise tipa odgovorne tvrdnje da imam vlastiti interes i slicno, zatim spinovi tipa legenda, petoba, samo da bi se neko diskreditovao, to je da se covjek zapita..

@boccacio cinjenica je da imamo najbolju odbranu u ligi. Po meni je pored cjelokupnog tima koji se organizovano brani, najzasluzniji Vedran Kjosevski.
Naravno da ce vrijeme pokazati ko je bolji Kemo vs Bogi, vrijeme u smislu narednih pola godine.
A da ne govorimo sto pored toga pravimo igraca za buducnost (samo se sjeti kako je grijesio Mihojevic, sve direktne greske za golove, al se istrpio i stoper koji ce godinama biti broj 1 u repki, Serbecic je takodjer imao strasnih gresaka, al se ne gledaju samo greske vec sveukupan dojam, koji je kud i kamo pozitivan, isto kao i u slucaju Keme)
Meni smeta najvise, npr utakmica protiv Radnika, Bogicevic igra amaterski prvo poluvrijeme gdje je protivnik mogao igrati, mi pobjedjujemo, to nekako ostaje zanemareno, dobija novi ugovor. Forumski puk ni rjeci o losoj igri Bogija. Kemo odigra lose, vecina na sva zvona protiv momka, Kemo odigra kao i svi ostali (protiv Zorye) vecina govore da Kemo nije za Zelje.
Bogicevic ce imati problema sa svakim brzim igracem i tu cemo vidjeti njegov domet.
Moje je misljenje da nakon najduze 5 kola (a nadam se i prije) ce grijati klupu i ulaziti samo kad Kemo i Graovac ne budu mogli. Znaci konkretno tako. I ti si se na neki nacin ogradio, al si ipak rekao da u ovom trenutku Bogi ima prednost. Ovaj trenutak ne znaci 5 ili 10 dana, nego cijela polusezona, pa cemo vidjeti cija predvidjanja ce biti uspjesnija. Ja nemam problem s tim da kazem da sam pogrijesio, ako pogrijesim.

Za forumase koji kazu da ni Kemo ni Bogi nisu za Zelje, vidjet ce kako su pogrijesili u vezi Keme. To ce biti nas najbolji stoper. I kintu cemo neku na njemu uzeti. Treba li spominjati da nikad ni za jednog stopera kinte uzeli nismo, pogotovo ne za Bogija, koji je imao sve prilike ovog svijeta.
Meni se cini nemogucim da se u necemu ovde takmicimo,npr. ko ce biti u pravu ? Ja to ne gledam tako i meni je to smijesno. Nekako djecije. Ako mi do sada nismo vidjeli domete jednog Bogicevica u deset zadnjih godina, ne vjerujem da cemo ih vidjeti ni u sljedecih pola godine.
U svojim procjenama kod igraca sam cesto bio u krivu. Prvo kod Sehica, ja sam davno pisao da od njega nikad nece postati golman. Kod Visce sam davno pisao da on u zivotu u svojoj igri ima samo jednu jedinu fintu, i on po toj finti danas igra vrlo uspjesno i izgradio je odlicnu karijeru,vrlo cijenjen igrac, reprezentativac. Kada je Cocalic bio mlad, pravio je silne greske u nasem dresu. Ja prvi nikad ne bih pomislio da on moze dogurati do jedne Belgije i takve lige, mislio sam da iz Zelje moze otici samo u losiju ekipu.
Ali su i Visca i Sehic i Cocalic i jos mnogi drugi imali moju podrsku kad su igrali u nasem klubu. Radovao sam se njihovim igrama kao i svih ostalih koji su obukli nas dres. Bio sam kriticki u losem smislu nastrojen ,a pohvalio sam kada god je to bilo moguce.
O kakvom se onda takmicenju ovde radi, kakvim ogradama? Priznanjima ? Ma bitno je da osvoje titulu. Nije valjda da ti mislis da cu ja traziti tvoje postove ako bude Bogi igrao i osvojimo titulu i traziti od tebe javno da napises kako je Bogi bolji igrac od petog ,desetog.
Ti kazes da ce Kemo biti najbolji nas stoper. Ja se tome nadam. Ali trenutno nemam argument za to. Ako se to desi zasto ja ne bih bio sretan. Sretan i presretan sam sto je Sehic kao igrac i kao covjek to postigao. Maksimalno je to zasluzio i svojim radom i svojim ljudskim kvalitetima. Tako isto i svi ostali koji su uspjeli.
To je ono cemu trebamo mi navijaci da tezimo. Da igrace koji igraju u nasem klubu, bilo da su oni igraci koji su dosli sa strane ili su nasi,ispostujemo sve dok igraju za nas. Kroz jasne kritike naravno. Ne mogu ja ici na silu i pricati kako je Projic nesto dobro sto se desilo klubu. Do ovog trenutka on to nije pokazao. Nema argumenta za to. Ako pokaze, niko nece biti sretniji od mene pa da znamo da imamo dobrog igraca. Jer on predstavlja klub kao igrac u jednoj cjelini. I tako je to sa svim igracima. Neko se malo vise hvali, legne raji, neko malo manje, neko se bas kudi do krajnjih granica, pa i neukusno ,ali to je navijacki svijet koji se ne pita previse ni oko cega.
Osnovna poenta je dobar rezultat. Da li ce igrati Kemo ili Bogi, Vojo ili Kajkut, Zakaric ili Jusufi...ko god bude igrao, on treba donijeti titulu. A ono sto mi trebamo da osjecamo u svemu tome je ljubav prema klubu u kojem cemo se zajedno radovati jednako golovima i Kajkuta i Voje, Odbranama Kjosevskog ili Cemana, Dobrim skokom Bogija ili Keme,dobrim zadnjim pasom Vranjesa ili Sabana. Meni je sasvim svejedno. Bicu uvijek malo vise radosniji ako Kemo,Saban,Hajdar, Sehic bek, Sehic krilo, Zeric urade nesto bitno za nas klub,jer oni to osjecaju malo drugacije od samog pukog profesionalca koji u klub dosao da igra za platu koja je redovna i fina,ali nije bas da necu da se radujem npr Vranjesu ako je uzeo mjesto Hajdaru i onda zabio gol iz slobodnjaka,samo zato sto ja inace Vranjesa cesto kritikujem i krivo mi je sto on igra umjesto Hajdara. Cisto kao primjer.
Daj da se rijesimo ovih gluposti i da navijamo za igrace koji danas igraju za Zelju. To je to.
SJEDI 5
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 6:36 pm

preletio sam 15-ak stranica za 15-ak sekundi...planira li se organizovano u Krupu i malo više informacija
može i pm
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 6:50 pm

boccaccio je napisao/la:
sri feb 14, 2018 3:33 pm
IvanOsim je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:25 pm
@ponosannavas fino si ti to srocio, samo si malo ostao nedorecen na temu Kemo vs Bogi, ajmo reci da si se ogradio, tako da ko god bude igrao, ti mozes reci da nisi pogrijesio.
Ali ja to gledam da si dao prednost Bogiju, pa ako pogrijesis valjda ce uslijediti takav i odgovor.
Sto se tice lobotomije, nisam ni mislio na razlicito misljenje, jer kad ti, omar, bocca... tako fino argumentirate nema nikakve potrebe za takvim nazivanjem, al kad se komentarise tipa odgovorne tvrdnje da imam vlastiti interes i slicno, zatim spinovi tipa legenda, petoba, samo da bi se neko diskreditovao, to je da se covjek zapita..

@boccacio cinjenica je da imamo najbolju odbranu u ligi. Po meni je pored cjelokupnog tima koji se organizovano brani, najzasluzniji Vedran Kjosevski.
Naravno da ce vrijeme pokazati ko je bolji Kemo vs Bogi, vrijeme u smislu narednih pola godine.
A da ne govorimo sto pored toga pravimo igraca za buducnost (samo se sjeti kako je grijesio Mihojevic, sve direktne greske za golove, al se istrpio i stoper koji ce godinama biti broj 1 u repki, Serbecic je takodjer imao strasnih gresaka, al se ne gledaju samo greske vec sveukupan dojam, koji je kud i kamo pozitivan, isto kao i u slucaju Keme)
Meni smeta najvise, npr utakmica protiv Radnika, Bogicevic igra amaterski prvo poluvrijeme gdje je protivnik mogao igrati, mi pobjedjujemo, to nekako ostaje zanemareno, dobija novi ugovor. Forumski puk ni rjeci o losoj igri Bogija. Kemo odigra lose, vecina na sva zvona protiv momka, Kemo odigra kao i svi ostali (protiv Zorye) vecina govore da Kemo nije za Zelje.
Bogicevic ce imati problema sa svakim brzim igracem i tu cemo vidjeti njegov domet.
Moje je misljenje da nakon najduze 5 kola (a nadam se i prije) ce grijati klupu i ulaziti samo kad Kemo i Graovac ne budu mogli. Znaci konkretno tako. I ti si se na neki nacin ogradio, al si ipak rekao da u ovom trenutku Bogi ima prednost. Ovaj trenutak ne znaci 5 ili 10 dana, nego cijela polusezona, pa cemo vidjeti cija predvidjanja ce biti uspjesnija. Ja nemam problem s tim da kazem da sam pogrijesio, ako pogrijesim.

Za forumase koji kazu da ni Kemo ni Bogi nisu za Zelje, vidjet ce kako su pogrijesili u vezi Keme. To ce biti nas najbolji stoper. I kintu cemo neku na njemu uzeti. Treba li spominjati da nikad ni za jednog stopera kinte uzeli nismo, pogotovo ne za Bogija, koji je imao sve prilike ovog svijeta.
Meni se cini nemogucim da se u necemu ovde takmicimo,npr. ko ce biti u pravu ? Ja to ne gledam tako i meni je to smijesno. Nekako djecije. Ako mi do sada nismo vidjeli domete jednog Bogicevica u deset zadnjih godina, ne vjerujem da cemo ih vidjeti ni u sljedecih pola godine.
U svojim procjenama kod igraca sam cesto bio u krivu. Prvo kod Sehica, ja sam davno pisao da od njega nikad nece postati golman. Kod Visce sam davno pisao da on u zivotu u svojoj igri ima samo jednu jedinu fintu, i on po toj finti danas igra vrlo uspjesno i izgradio je odlicnu karijeru,vrlo cijenjen igrac, reprezentativac. Kada je Cocalic bio mlad, pravio je silne greske u nasem dresu. Ja prvi nikad ne bih pomislio da on moze dogurati do jedne Belgije i takve lige, mislio sam da iz Zelje moze otici samo u losiju ekipu.
Ali su i Visca i Sehic i Cocalic i jos mnogi drugi imali moju podrsku kad su igrali u nasem klubu. Radovao sam se njihovim igrama kao i svih ostalih koji su obukli nas dres. Bio sam kriticki u losem smislu nastrojen ,a pohvalio sam kada god je to bilo moguce.
O kakvom se onda takmicenju ovde radi, kakvim ogradama? Priznanjima ? Ma bitno je da osvoje titulu. Nije valjda da ti mislis da cu ja traziti tvoje postove ako bude Bogi igrao i osvojimo titulu i traziti od tebe javno da napises kako je Bogi bolji igrac od petog ,desetog.
Ti kazes da ce Kemo biti najbolji nas stoper. Ja se tome nadam. Ali trenutno nemam argument za to. Ako se to desi zasto ja ne bih bio sretan. Sretan i presretan sam sto je Sehic kao igrac i kao covjek to postigao. Maksimalno je to zasluzio i svojim radom i svojim ljudskim kvalitetima. Tako isto i svi ostali koji su uspjeli.
To je ono cemu trebamo mi navijaci da tezimo. Da igrace koji igraju u nasem klubu, bilo da su oni igraci koji su dosli sa strane ili su nasi,ispostujemo sve dok igraju za nas. Kroz jasne kritike naravno. Ne mogu ja ici na silu i pricati kako je Projic nesto dobro sto se desilo klubu. Do ovog trenutka on to nije pokazao. Nema argumenta za to. Ako pokaze, niko nece biti sretniji od mene pa da znamo da imamo dobrog igraca. Jer on predstavlja klub kao igrac u jednoj cjelini. I tako je to sa svim igracima. Neko se malo vise hvali, legne raji, neko malo manje, neko se bas kudi do krajnjih granica, pa i neukusno ,ali to je navijacki svijet koji se ne pita previse ni oko cega.
Osnovna poenta je dobar rezultat. Da li ce igrati Kemo ili Bogi, Vojo ili Kajkut, Zakaric ili Jusufi...ko god bude igrao, on treba donijeti titulu. A ono sto mi trebamo da osjecamo u svemu tome je ljubav prema klubu u kojem cemo se zajedno radovati jednako golovima i Kajkuta i Voje, Odbranama Kjosevskog ili Cemana, Dobrim skokom Bogija ili Keme,dobrim zadnjim pasom Vranjesa ili Sabana. Meni je sasvim svejedno. Bicu uvijek malo vise radosniji ako Kemo,Saban,Hajdar, Sehic bek, Sehic krilo, Zeric urade nesto bitno za nas klub,jer oni to osjecaju malo drugacije od samog pukog profesionalca koji u klub dosao da igra za platu koja je redovna i fina,ali nije bas da necu da se radujem npr Vranjesu ako je uzeo mjesto Hajdaru i onda zabio gol iz slobodnjaka,samo zato sto ja inace Vranjesa cesto kritikujem i krivo mi je sto on igra umjesto Hajdara. Cisto kao primjer.
Daj da se rijesimo ovih gluposti i da navijamo za igrace koji danas igraju za Zelju. To je to.
Sve je ovo bajno sto si ti napisao. Savrseno. Sto mase vole da cuju. A stvarnost je malo drugacija. U stvarnosti se Kemo kritikuje i svaki drugi post pise se da nije za Zelju uopste. Ti koji to pisu ocigledno nisu vidjeli domete Bogicevica, il su mali bili kad smo igrali sa Mariborom. Mozda ne citas sve pa nisi vidio. U stvarnosti se ne tako davno govorilo za Vedrana da je klosar. U stvarnosti vecina forumasa ocekuje vecu sansu za Crnova nego za Zerica, a trenutno mu ovaj prvi moze samo pertle vezati.
Cinjenica je da se u stvarnosti nazalost mnogo vise pruza podrska Kajkutu, Crnovu, Bogiju, Sinisi, nego Zericu, Mujagicu, Kemi...

A da se radujemo golu svakog igraca, mislim da se to podrazumjeva.

Zadnji dio tvog posta mi se posebno svidja. Tako treba 'kritikovati'. Ustvari to se moze nazvati i 'ocekivanje'. Na pogresku Vranjesa 'kritikujes', jer ocekujes manje gresaka, a na istu takvu gresku Hajdara ne 'kritikujes', jer znas da je to oscilacija, te da ce on biti samo bolji i bolji. Eh tako bi trebao biti odnos i Kemo vs Bogi, Kajkut vs Mujagic, Crnov vs Zeric.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 6:53 pm

storm_raider je napisao/la:
sri feb 14, 2018 4:05 pm
LARS1921 je napisao/la:
sri feb 14, 2018 3:40 pm
Ista greška kao i sa legendom stanićem
Pocinjem da razmisljam da na 'stanic' stavim filter pa da bude ******. :D :D Pa se vi pitajte je li stanic, dado, enis, lazar, adilovic ili je joco stokic.

Salu na stranu, jako 'cista' rasprava se vodi, bravo. Bez nekih udaraca ispod pojasa.
Amidza je napisao/la:
sri feb 14, 2018 4:08 pm
Stavi "hehe" umjesto Stanic.

samo "legenda" ili "univerzalac" dolazi u obzir. kakve zvjezdice, kakvo hehe.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 6:56 pm

ne mogu da vjerujem da današnja vijest nije ni prokomentarisana
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 6:58 pm

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 6:59 pm

Mogu ja otvorit temu Kemo vs Bibliotekar, nije problem
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 7:02 pm

Hocete li vise prestati sa tim spinovima da je neko govorio Veci da je klosar? To sto jedan lik napise ne znaci da je to misljenje veceg broja ljudi. Nisam zapamtio ko je to pisao ali se sjecam da je to bio samo jedan forumas. Koga briga za domete Bogicevica, kad je Bogicevic trenutno bolji stoper od Keme. I prica da se vise podrska pruza igracima sa strane nego nasoj djeci je glupost. Dijete samo mora biti kvalitetno i talentovano i sansu ce dobiti. I Kemo je dobio sansu, odigrao samo 4 utakmice manje od Bogicevica u polusezoni. Adzem ga i pored gresaka forsirao pogotovo na pocetku sezone..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 7:03 pm

veci da je klošar je pisao taj koji je sad promjenio dres i na drugom mjestu kenja po upravi
kad smo već kod toga
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 7:12 pm

Samo da petak svane, odma navece u kafanu i udri
Sale ima organizovani, 20 km bus 10 karta.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 7:14 pm

Ipe je napisao/la:
sri feb 14, 2018 6:56 pm
ne mogu da vjerujem da današnja vijest nije ni prokomentarisana
Koja vijest
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 7:14 pm

Minjore je napisao/la:
sri feb 14, 2018 7:12 pm
Samo da petak svane, odma navece u kafanu i udri
Sale ima organizovani, 20 km bus 10 karta.
Nije valjda da si i ti poceo piti.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 7:19 pm

Ajzea je napisao/la:
sri feb 14, 2018 7:14 pm
Minjore je napisao/la:
sri feb 14, 2018 7:12 pm
Samo da petak svane, odma navece u kafanu i udri
Sale ima organizovani, 20 km bus 10 karta.
Nije valjda da si i ti poceo piti.
Kad je prestao pa da ponovo pocne
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 7:20 pm

Minjore je napisao/la:
sri feb 14, 2018 7:12 pm
Samo da petak svane, odma navece u kafanu i udri
Sale ima organizovani, 20 km bus 10 karta.
Izgubice mi auto abdest do Visokog
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], pintol_TM87 i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija