Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 2:01 pm

Mnogo su oni ulozili u stadion zadnje vrijeme.
Ovakve kapije kod Borusije na stadionu imaju :D

A evo i teren prekrili

slika
slika
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 2:17 pm

Nas ce biti ljepsi kroz godine i radove koji slijede. :DD:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 2:25 pm

@ponosannavas fino si ti to srocio, samo si malo ostao nedorecen na temu Kemo vs Bogi, ajmo reci da si se ogradio, tako da ko god bude igrao, ti mozes reci da nisi pogrijesio.
Ali ja to gledam da si dao prednost Bogiju, pa ako pogrijesis valjda ce uslijediti takav i odgovor.
Sto se tice lobotomije, nisam ni mislio na razlicito misljenje, jer kad ti, omar, bocca... tako fino argumentirate nema nikakve potrebe za takvim nazivanjem, al kad se komentarise tipa odgovorne tvrdnje da imam vlastiti interes i slicno, zatim spinovi tipa legenda, petoba, samo da bi se neko diskreditovao, to je da se covjek zapita..

@boccacio cinjenica je da imamo najbolju odbranu u ligi. Po meni je pored cjelokupnog tima koji se organizovano brani, najzasluzniji Vedran Kjosevski.
Naravno da ce vrijeme pokazati ko je bolji Kemo vs Bogi, vrijeme u smislu narednih pola godine.
A da ne govorimo sto pored toga pravimo igraca za buducnost (samo se sjeti kako je grijesio Mihojevic, sve direktne greske za golove, al se istrpio i stoper koji ce godinama biti broj 1 u repki, Serbecic je takodjer imao strasnih gresaka, al se ne gledaju samo greske vec sveukupan dojam, koji je kud i kamo pozitivan, isto kao i u slucaju Keme)
Meni smeta najvise, npr utakmica protiv Radnika, Bogicevic igra amaterski prvo poluvrijeme gdje je protivnik mogao igrati, mi pobjedjujemo, to nekako ostaje zanemareno, dobija novi ugovor. Forumski puk ni rjeci o losoj igri Bogija. Kemo odigra lose, vecina na sva zvona protiv momka, Kemo odigra kao i svi ostali (protiv Zorye) vecina govore da Kemo nije za Zelje.
Bogicevic ce imati problema sa svakim brzim igracem i tu cemo vidjeti njegov domet.
Moje je misljenje da nakon najduze 5 kola (a nadam se i prije) ce grijati klupu i ulaziti samo kad Kemo i Graovac ne budu mogli. Znaci konkretno tako. I ti si se na neki nacin ogradio, al si ipak rekao da u ovom trenutku Bogi ima prednost. Ovaj trenutak ne znaci 5 ili 10 dana, nego cijela polusezona, pa cemo vidjeti cija predvidjanja ce biti uspjesnija. Ja nemam problem s tim da kazem da sam pogrijesio, ako pogrijesim.

Za forumase koji kazu da ni Kemo ni Bogi nisu za Zelje, vidjet ce kako su pogrijesili u vezi Keme. To ce biti nas najbolji stoper. I kintu cemo neku na njemu uzeti. Treba li spominjati da nikad ni za jednog stopera kinte uzeli nismo, pogotovo ne za Bogija, koji je imao sve prilike ovog svijeta.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 2:33 pm

Pa majka mu stara, igramo za par dana utakmicu, jako vaznu utakmicu, a smarate danima sa Bogi vs Osmankovic, Stanicem, jos samo fali da pocnemo diskutovati i o Dadi Sadikovicu, Memiji, Beganovicu itd.. :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 2:44 pm

Kakve veze ima prekodrinaško govno od "kluba" sa temom našeg Želje?
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 2:52 pm

@artcg
Ovo itekako ima veze sa nama, cim se nase okruzenje razvija, morat cemo i mi i sto ce kod nas ovako izgledat kroz neku blisku buducnost. Nemas potrebu sirit mrznju “prekodrinasku”, bez ljutnje
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 2:55 pm

arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:44 pm
Kakve veze ima prekodrinaško govno od "kluba" sa temom našeg Želje?
Nema potrebe tako nazivati klub u kojem je i nas Ivica ostavio dubok trag.
To sto im je dio navijaca orijentisan kako jeste ne znaci da su svi u tom gradu takvi, a sama tema infrastrukture se itekako tice i nas i zasto ne bi povlacili paralele sa svim klubovima u regionu..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 2:58 pm

Opet su bolji od Zvezde.

A eto bas je ovo jedan jedini put da se na ovoj temi pise o necemu drugom.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:03 pm

Kospicar je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:52 pm
@artcg
Ovo itekako ima veze sa nama, cim se nase okruzenje razvija, morat cemo i mi i sto ce kod nas ovako izgledat kroz neku blisku buducnost. Nemas potrebu sirit mrznju “prekodrinasku”, bez ljutnje
Mislim da nema nikakve veze sa nama jer to nije stvar samo našeg okruženja već čitavog fudbalskog svijeta i mislim da trebamo gledati malo dalje od našeg okruženja. A ja nikakvu mržnju ne širim, Bože sačuvaj. To, što je meni taj naziv postao ustaljen u govoru, to nije širenje mržnje.
cikazubo je napisao/la:
arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:44 pm
Kakve veze ima prekodrinaško govno od "kluba" sa temom našeg Želje?
Nema potrebe tako nazivati klub u kojem je i nas Ivica ostavio dubok trag.
To sto im je dio navijaca orijentisan kako jeste ne znaci da su svi u tom gradu takvi, a sama tema infrastrukture se itekako tice i nas i zasto ne bi povlacili paralele sa svim klubovima u regionu..
O Ivici nema smisla trošiti riječi, kao ni o Beogradu kao matičnom gradu tog kluba ali meni je taj klub u rangu onog što izbacim iz analnog otvora, manje zbog njihovih kvazi-navijača a više zbog nekih drugih stvari koje su direktno vezane za njihov klub. Što se tiče infrastrukture, objasnio sam iznad šta mislim o tome.
Leon_Professional je napisao/la: Opet su bolji od Zvezde.

A eto bas je ovo jedan jedini put da se na ovoj temi pise o necemu drugom.
Ne ulazim u to ko je od koga bolji u njihovom odnosu. A jedan jedini put nije i jednom sam isto rekao za komentarisanje (doduše, meni je to više ličilo na svršavanje) Dinama iz Zagreba, pa su me pojedinici dočekali na baš oštar nož.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:06 pm

A sta cemo sa terenom Rijeke, sppmenuo se 117 puta do sada :D
Razumijem te ali fkt nije lose povlaciti paralele sa klubovima regiona jer funkcionisemo u slicnim uslovima, pa taman vidis kako prolaze drzavni kako privatni a kako drustveni projekti..
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:10 pm

IvanOsim je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:25 pm
@ponosannavas fino si ti to srocio, samo si malo ostao nedorecen na temu Kemo vs Bogi, ajmo reci da si se ogradio, tako da ko god bude igrao, ti mozes reci da nisi pogrijesio.
Ali ja to gledam da si dao prednost Bogiju, pa ako pogrijesis valjda ce uslijediti takav i odgovor.
Sto se tice lobotomije, nisam ni mislio na razlicito misljenje, jer kad ti, omar, bocca... tako fino argumentirate nema nikakve potrebe za takvim nazivanjem, al kad se komentarise tipa odgovorne tvrdnje da imam vlastiti interes i slicno, zatim spinovi tipa legenda, petoba, samo da bi se neko diskreditovao, to je da se covjek zapita..

@boccacio cinjenica je da imamo najbolju odbranu u ligi. Po meni je pored cjelokupnog tima koji se organizovano brani, najzasluzniji Vedran Kjosevski.
Naravno da ce vrijeme pokazati ko je bolji Kemo vs Bogi, vrijeme u smislu narednih pola godine.
A da ne govorimo sto pored toga pravimo igraca za buducnost (samo se sjeti kako je grijesio Mihojevic, sve direktne greske za golove, al se istrpio i stoper koji ce godinama biti broj 1 u repki, Serbecic je takodjer imao strasnih gresaka, al se ne gledaju samo greske vec sveukupan dojam, koji je kud i kamo pozitivan, isto kao i u slucaju Keme)
Meni smeta najvise, npr utakmica protiv Radnika, Bogicevic igra amaterski prvo poluvrijeme gdje je protivnik mogao igrati, mi pobjedjujemo, to nekako ostaje zanemareno, dobija novi ugovor. Forumski puk ni rjeci o losoj igri Bogija. Kemo odigra lose, vecina na sva zvona protiv momka, Kemo odigra kao i svi ostali (protiv Zorye) vecina govore da Kemo nije za Zelje.
Bogicevic ce imati problema sa svakim brzim igracem i tu cemo vidjeti njegov domet.
Moje je misljenje da nakon najduze 5 kola (a nadam se i prije) ce grijati klupu i ulaziti samo kad Kemo i Graovac ne budu mogli. Znaci konkretno tako. I ti si se na neki nacin ogradio, al si ipak rekao da u ovom trenutku Bogi ima prednost. Ovaj trenutak ne znaci 5 ili 10 dana, nego cijela polusezona, pa cemo vidjeti cija predvidjanja ce biti uspjesnija. Ja nemam problem s tim da kazem da sam pogrijesio, ako pogrijesim.

Za forumase koji kazu da ni Kemo ni Bogi nisu za Zelje, vidjet ce kako su pogrijesili u vezi Keme. To ce biti nas najbolji stoper. I kintu cemo neku na njemu uzeti. Treba li spominjati da nikad ni za jednog stopera kinte uzeli nismo, pogotovo ne za Bogija, koji je imao sve prilike ovog svijeta.
Ma šta se imam ograđeivati majke ti. Nisam ja tip da patim za tim jesam li bio u pravu ili nisam. Ne znam šta hoćeš da ti kažem? Ko je bolji? Mislim da sam ti odgovorio čim sam rekao da ima tekmi gdje jedan treba imati prednosti i gdje drugi ima prednost. Kemo će imati karijeru mnogo bolju nego Jadranko. MOje mišljenje. TO ne nzači da nam sad u ovakvoj situaciji može više pomoći. Za pola godine očekujem da KEmo bude standardan a ovaj možda čak i četvrti stoper, a ne treći. Možda se to desi i nakon pet kola sada ali nisam vidovit. Trenutno mislim da je najbolje da igraju zavisno od portebe i situacije. Za pola godine će Kemo sigurno biti ispred. I dostići će mnogo veći nivo nego Jadranko ikad sem ako ne bude nedo Bog nekih povreda i sl. A da bi to postigao mora ići stepenicu po stepenicu. Šaban mali prije godinu nije nikako mogao biti ispred Uglješe i Markovića u borbi za titulu. Sada može, a bit će bolji igrač od svih i to mnogo bolji.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:12 pm

cikazubo je napisao/la:
sri feb 14, 2018 3:06 pm
A sta cemo sa terenom Rijeke, sppmenuo se 117 puta do sada :D
Razumijem te ali fkt nije lose povlaciti paralele sa klubovima regiona jer funkcionisemo u slicnim uslovima, pa taman vidis kako prolaze drzavni kako privatni a kako drustveni projekti..
Oni su Talijani :mrgreen: Mislim da zbog ovog boldiranog nije potrebno povlačiti paralele sa klubovima iz regiona. Ali o tome ću(ćemo) nekom drugom prilikom. :palacgore:
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:24 pm

@arctg tezak si ko crna zemlja
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:33 pm

IvanOsim je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:25 pm
@ponosannavas fino si ti to srocio, samo si malo ostao nedorecen na temu Kemo vs Bogi, ajmo reci da si se ogradio, tako da ko god bude igrao, ti mozes reci da nisi pogrijesio.
Ali ja to gledam da si dao prednost Bogiju, pa ako pogrijesis valjda ce uslijediti takav i odgovor.
Sto se tice lobotomije, nisam ni mislio na razlicito misljenje, jer kad ti, omar, bocca... tako fino argumentirate nema nikakve potrebe za takvim nazivanjem, al kad se komentarise tipa odgovorne tvrdnje da imam vlastiti interes i slicno, zatim spinovi tipa legenda, petoba, samo da bi se neko diskreditovao, to je da se covjek zapita..

@boccacio cinjenica je da imamo najbolju odbranu u ligi. Po meni je pored cjelokupnog tima koji se organizovano brani, najzasluzniji Vedran Kjosevski.
Naravno da ce vrijeme pokazati ko je bolji Kemo vs Bogi, vrijeme u smislu narednih pola godine.
A da ne govorimo sto pored toga pravimo igraca za buducnost (samo se sjeti kako je grijesio Mihojevic, sve direktne greske za golove, al se istrpio i stoper koji ce godinama biti broj 1 u repki, Serbecic je takodjer imao strasnih gresaka, al se ne gledaju samo greske vec sveukupan dojam, koji je kud i kamo pozitivan, isto kao i u slucaju Keme)
Meni smeta najvise, npr utakmica protiv Radnika, Bogicevic igra amaterski prvo poluvrijeme gdje je protivnik mogao igrati, mi pobjedjujemo, to nekako ostaje zanemareno, dobija novi ugovor. Forumski puk ni rjeci o losoj igri Bogija. Kemo odigra lose, vecina na sva zvona protiv momka, Kemo odigra kao i svi ostali (protiv Zorye) vecina govore da Kemo nije za Zelje.
Bogicevic ce imati problema sa svakim brzim igracem i tu cemo vidjeti njegov domet.
Moje je misljenje da nakon najduze 5 kola (a nadam se i prije) ce grijati klupu i ulaziti samo kad Kemo i Graovac ne budu mogli. Znaci konkretno tako. I ti si se na neki nacin ogradio, al si ipak rekao da u ovom trenutku Bogi ima prednost. Ovaj trenutak ne znaci 5 ili 10 dana, nego cijela polusezona, pa cemo vidjeti cija predvidjanja ce biti uspjesnija. Ja nemam problem s tim da kazem da sam pogrijesio, ako pogrijesim.

Za forumase koji kazu da ni Kemo ni Bogi nisu za Zelje, vidjet ce kako su pogrijesili u vezi Keme. To ce biti nas najbolji stoper. I kintu cemo neku na njemu uzeti. Treba li spominjati da nikad ni za jednog stopera kinte uzeli nismo, pogotovo ne za Bogija, koji je imao sve prilike ovog svijeta.
Meni se cini nemogucim da se u necemu ovde takmicimo,npr. ko ce biti u pravu ? Ja to ne gledam tako i meni je to smijesno. Nekako djecije. Ako mi do sada nismo vidjeli domete jednog Bogicevica u deset zadnjih godina, ne vjerujem da cemo ih vidjeti ni u sljedecih pola godine.
U svojim procjenama kod igraca sam cesto bio u krivu. Prvo kod Sehica, ja sam davno pisao da od njega nikad nece postati golman. Kod Visce sam davno pisao da on u zivotu u svojoj igri ima samo jednu jedinu fintu, i on po toj finti danas igra vrlo uspjesno i izgradio je odlicnu karijeru,vrlo cijenjen igrac, reprezentativac. Kada je Cocalic bio mlad, pravio je silne greske u nasem dresu. Ja prvi nikad ne bih pomislio da on moze dogurati do jedne Belgije i takve lige, mislio sam da iz Zelje moze otici samo u losiju ekipu.
Ali su i Visca i Sehic i Cocalic i jos mnogi drugi imali moju podrsku kad su igrali u nasem klubu. Radovao sam se njihovim igrama kao i svih ostalih koji su obukli nas dres. Bio sam kriticki u losem smislu nastrojen ,a pohvalio sam kada god je to bilo moguce.
O kakvom se onda takmicenju ovde radi, kakvim ogradama? Priznanjima ? Ma bitno je da osvoje titulu. Nije valjda da ti mislis da cu ja traziti tvoje postove ako bude Bogi igrao i osvojimo titulu i traziti od tebe javno da napises kako je Bogi bolji igrac od petog ,desetog.
Ti kazes da ce Kemo biti najbolji nas stoper. Ja se tome nadam. Ali trenutno nemam argument za to. Ako se to desi zasto ja ne bih bio sretan. Sretan i presretan sam sto je Sehic kao igrac i kao covjek to postigao. Maksimalno je to zasluzio i svojim radom i svojim ljudskim kvalitetima. Tako isto i svi ostali koji su uspjeli.
To je ono cemu trebamo mi navijaci da tezimo. Da igrace koji igraju u nasem klubu, bilo da su oni igraci koji su dosli sa strane ili su nasi,ispostujemo sve dok igraju za nas. Kroz jasne kritike naravno. Ne mogu ja ici na silu i pricati kako je Projic nesto dobro sto se desilo klubu. Do ovog trenutka on to nije pokazao. Nema argumenta za to. Ako pokaze, niko nece biti sretniji od mene pa da znamo da imamo dobrog igraca. Jer on predstavlja klub kao igrac u jednoj cjelini. I tako je to sa svim igracima. Neko se malo vise hvali, legne raji, neko malo manje, neko se bas kudi do krajnjih granica, pa i neukusno ,ali to je navijacki svijet koji se ne pita previse ni oko cega.
Osnovna poenta je dobar rezultat. Da li ce igrati Kemo ili Bogi, Vojo ili Kajkut, Zakaric ili Jusufi...ko god bude igrao, on treba donijeti titulu. A ono sto mi trebamo da osjecamo u svemu tome je ljubav prema klubu u kojem cemo se zajedno radovati jednako golovima i Kajkuta i Voje, Odbranama Kjosevskog ili Cemana, Dobrim skokom Bogija ili Keme,dobrim zadnjim pasom Vranjesa ili Sabana. Meni je sasvim svejedno. Bicu uvijek malo vise radosniji ako Kemo,Saban,Hajdar, Sehic bek, Sehic krilo, Zeric urade nesto bitno za nas klub,jer oni to osjecaju malo drugacije od samog pukog profesionalca koji u klub dosao da igra za platu koja je redovna i fina,ali nije bas da necu da se radujem npr Vranjesu ako je uzeo mjesto Hajdaru i onda zabio gol iz slobodnjaka,samo zato sto ja inace Vranjesa cesto kritikujem i krivo mi je sto on igra umjesto Hajdara. Cisto kao primjer.
Daj da se rijesimo ovih gluposti i da navijamo za igrace koji danas igraju za Zelju. To je to.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:34 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri feb 14, 2018 3:10 pm

Ma šta se imam ograđeivati majke ti. Nisam ja tip da patim za tim jesam li bio u pravu ili nisam. Ne znam šta hoćeš da ti kažem? Ko je bolji? Mislim da sam ti odgovorio čim sam rekao da ima tekmi gdje jedan treba imati prednosti i gdje drugi ima prednost. Kemo će imati karijeru mnogo bolju nego Jadranko. MOje mišljenje. TO ne nzači da nam sad u ovakvoj situaciji može više pomoći. Za pola godine očekujem da KEmo bude standardan a ovaj možda čak i četvrti stoper, a ne treći. Možda se to desi i nakon pet kola sada ali nisam vidovit. Trenutno mislim da je najbolje da igraju zavisno od portebe i situacije. Za pola godine će Kemo sigurno biti ispred. I dostići će mnogo veći nivo nego Jadranko ikad sem ako ne bude nedo Bog nekih povreda i sl. A da bi to postigao mora ići stepenicu po stepenicu. Šaban mali prije godinu nije nikako mogao biti ispred Uglješe i Markovića u borbi za titulu. Sada može, a bit će bolji igrač od svih i to mnogo bolji.
Evo..bilo bi lijepo ovim postom, naročito sa njegovim početkom. da zaključimo ovu raspravu ..sve ostalo je samo hodanje u krug.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:37 pm

Brkoo je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:33 pm
Pa majka mu stara, igramo za par dana utakmicu, jako vaznu utakmicu, a smarate danima sa Bogi vs Osmankovic, Stanicem, jos samo fali da pocnemo diskutovati i o Dadi Sadikovicu, Memiji, Beganovicu itd.. :doktor:
mislim da se napravila greska sa dadom a vi kako hocete... achtung: sarkasmus out! :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:40 pm

Ista greška kao i sa legendom stanićem
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 3:46 pm

veca
sinisa graovac bogi mehremic
sabanadzovic vranjes
zakaric ramovic zec
vojo

zeric, blagojevic i hajdar zamjene.

ko plitak potok, 0:4 ;)
MIRZA RASCIC
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 4:05 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri feb 14, 2018 3:40 pm
Ista greška kao i sa legendom stanićem
Pocinjem da razmisljam da na 'stanic' stavim filter pa da bude ******. :D :D Pa se vi pitajte je li stanic, dado, enis, lazar, adilovic ili je joco stokic.

Salu na stranu, jako 'cista' rasprava se vodi, bravo. Bez nekih udaraca ispod pojasa.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 14, 2018 4:08 pm

Stavi "hehe" umjesto Stanic.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija