Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:18 pm

DANAN je napisao/la:
uto feb 13, 2018 5:04 pm
IvanOsim je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:09 pm
DANAN je napisao/la:
uto feb 13, 2018 3:30 pm
Sta ima u Hadzicima Ivane?
Kako idu pripreme u Radniku?
Ima li kakvih pojacanja kod vas Ivane Osime?
U Hadzicima sam ponekad poslovno.
Sa Radnikom nemam nista, tako da ne znam ni kako idu pripreme. Za pojacanja takodjer.

Danane, sta kazes ko je bolji igrac trenutno Kemo ili Bogicevic, ko zasuzuje prvu postavu ?
Danane, smatras li da smo oslabljeni odlaskom Stanica ?
Danane, smatras li i ti Sinisu medju najboljim bekovima lige ?
Statistika je neuporedivo na strani Bogicevica tako da trenutno po meni on treba da ima prednost.nad Kemom.Na kraju rezultat sa Bogicevicem na stoperu se vidi.
Odlaskom Stane nismo.oslabljeni jer opet kazem po mom misljenju sem borbenosti je sasvim prosjecan igrac kojih je puna ova liga.Mislim da je on jedini igrac trenutno u ligi koji za 10 godina igranja iste nema niti jednu ponudu iz vana.Nisu valjda ljudi vani toliki levati da ne prepoznaju njegove kvalitete.
Ne smatram,bek po mom ukusu je bio Jassrevic.Sinisa je solidan bek iz kojeg stoji rezultat i statistika.
Znaci potreban ja kao takav ekipi a i sef je tako procijenio.
Rekao si da po tebi Bogi treba da ima prednost u odnosu na Kemu. Vidjet cemo u sezoni ko je upravu.
Svi znamo da je Stanu povreda zeznula. I pored povrede mi ga pustismo dzabe, pa placaj da ga vratis.
Sinisa i statistika. U njegovoj statistici se moze vidjeti samo broj odigranih utakmica i broj zutih kartona. Kako Sinisa nikad ne dobi neku ponudu za vani. Nikad nista. Bez povrede cijelu karijeru.

To sto smo prvi ne znaci da smo nesto osvojili, na dobrom smo putu i daj Boze da prvi prodjemo kroz cilj. Ali naravno da uvijek moze bolje. A vrijeme pred nama ce pokazati sve vezano za Kemu, Bogija i Sinisu.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:22 pm

Specijalno priznanje Sportskpg Saveza kantona Sarajevo primice u cetvrtak Omer Joldic za sve sto su juniori uradili u protekloj godini/
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:25 pm

LeBlue je napisao/la:
uto feb 13, 2018 5:16 pm
Kad smo vec kod Redzepagica, to je meni jedan smijesan menadzer. Kakav je njegov track record sa igracima osim Dzeke? Skroz tanak. I sa Dzekom ako se gleda iz perspektive nisam siguran da mu je najbolje pripomogao u karijeri. Dzeko (Wolfsburg, Man City, Roma) a Mandzukic (Wolfsburg, Bayern M, Atl Madrid, Juventus). Dzeko bolji igrac definitivno. Umjesto fino da ga savjetuje da predje u Bayern iz Wolfsburga, gdje ce igraci raditi za njega, gdje ce opet postici dosta golova, i tako su mu vrata siroko otvorena za najvece, oni poletili za City, i biti klupa Tevezu. Kasnije zavrsiti u prosjecnoj Romi. Skroz amaterski.
Ovdje bi se s tobom potpuno slozio. Sam sam cesto uzimao primjer Dzeko-Mandzukic, gdje ce historija pamtiti bolju karijeru Mandzukica od Dzeke, a slabiji igrac definitivno.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:32 pm

Kao navijač mogu imati svoje mišljenje i iznijeti ga jednom. Sve više od dva puta je sumljivo. To mi djeluje kao pristrasnost nečemu. Onda nisam navijač, ili sam familija, trener, menadžer tom nekome. Jer protiviti se čovjeku koji ima licencu trenera i gurati nekoga umjesto nekoga, to nije odlika navijača. Kao navijač mogu biti zadovoljan ili nezadovoljan rezultatom. Za rezultat se zna ko je odgovoran, za novac takodje...itd. Forsiranje nekoga ili nečega nije odlika navijača nego, očito, nekog stručnjaka ili gore navedenog. Nekoga ko ima nekog interesa.

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:48 pm

Da ne znam bolje pomislio bih da je ovo Celikov podforum...
1921-1987-2007
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:53 pm

tm8782 je napisao/la:
uto feb 13, 2018 5:32 pm
Kao navijač mogu imati svoje mišljenje i iznijeti ga jednom. Sve više od dva puta je sumljivo. To mi djeluje kao pristrasnost nečemu. Onda nisam navijač, ili sam familija, trener, menadžer tom nekome. Jer protiviti se čovjeku koji ima licencu trenera i gurati nekoga umjesto nekoga, to nije odlika navijača. Kao navijač mogu biti zadovoljan ili nezadovoljan rezultatom. Za rezultat se zna ko je odgovoran, za novac takodje...itd. Forsiranje nekoga ili nečega nije odlika navijača nego, očito, nekog stručnjaka ili gore navedenog. Nekoga ko ima nekog interesa.

Sent from my thl T6S using Tapatalk
:palacgore:

Ivane, ako osvojimo titulu pokazace se da si pogrijesio. Ovoliko se nije kukalo ni nakon sto je Lendric otisao, ni Miro Stevanovic. Pa ni nakon sto je Amar Osim...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:54 pm

Zavisi, manje raje ne kuka, nego što kuka
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:57 pm

ma kuka njih par. ostali i ne baš...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:58 pm

Kukalo se i kukace se :kafa:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 6:22 pm

Kuka 2-3 forumasa zato izaziva sumnju i teorije heheh.
Sreća pa je prva utakmica u Krupi ovaj snijeg ne staje.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 6:35 pm

Koje su velicine iz Zelje odlazile pa se prezivjelo...Uzeti u subotu Krupu i odškrinuli smo vrata od titule.Titula nam treba sad više nego ikad u našoj skoro stoljetnoj istoriji.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 6:40 pm

Mene kod Siniše ponajviše nervira period početka sezone. Jasno je izrazio stav da bi k'o išao dalje, pa je prvih par utakmica odigrao k'o na terminu bez volje, ikakve želje, mogao nas je i koštati. To je za mene nedopustivo i od tog dana je za mene prekrižen kao profesionalac. Pičeo je igrati opet u periodu kad se sa svojom konom pomirio i kad je skonto da bi mogao i ostati u Želji.. Što da ne, sve isto kao prije, plata sigurno i veća.
O njegovim kvalitetama se može reći da je siguran i da znaš da nazad te neće zajebati. Ofanzivno ponekad..svaku petu odigra kako treba, centaršut mu je kriminalan, jer ne zna podići loptu sa zemlje. Ali i kao takav jedan je od boljih bekova lige, to dovoljno govori o kvalitetama iste.
Nama treba bolji bek i od Siniše i od Stane, a po onom klipu mi se čini da Hadžić baš sve to ima. I nadam se da će se što prije uklopiti u ekipu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 6:51 pm

mene najviše nervira što još nije liga počela
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 6:57 pm

Vazda su negativci bili glasna manjina. Ovdje su debela manjina. Bivši igrači nikog ne zanimaju, tj. ne bi trebali zanimati.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 7:14 pm

Grbavica je napisao/la:
uto feb 13, 2018 6:51 pm
mene najviše nervira što još nije liga počela
Mene sto raja voli da lupa, ovaj ulazi u glavu igracu i procjenjuje kako je u kojem trenutku igrao i na osnovu te svoje procjene daje i sud jel profesionalac ili nije. Pa ne popij cccccccccc
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 7:19 pm

Meni se čini da od svih juniora najmanje šanse da se probiju u seniorskih prvih 11 imaju A Šehić i Dujmović
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 7:21 pm

pile87 je napisao/la:
uto feb 13, 2018 7:14 pm
Grbavica je napisao/la:
uto feb 13, 2018 6:51 pm
mene najviše nervira što još nije liga počela
Mene sto raja voli da lupa, ovaj ulazi u glavu igracu i procjenjuje kako je u kojem trenutku igrao i na osnovu te svoje procjene daje i sud jel profesionalac ili nije. Pa ne popij cccccccccc
Otrova. Probaj.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 7:41 pm

Ma ja ne znam kako u ovom trenutku uopste porediti npr Bogicevica i malog Kemu. Otkud uopste bilo kakvi argumenti za takvo poredjenje. Na osnovu cega sud da je Bogicevic u ovom trenutku bolji izbor od Osmankovica. Po jednostavnom argumentu sto je nasa ekipa do ovog trenutka broj 1 na tabeli,cime je svakako doprinijela odbrana koja je primila najmanji broj golova. Sta tu uopste nije jasno ?
Normalno je da je sustina svega da u nekoj sto blizoj buducnosti trener racuna na veci broj mladih igraca jer ,hvala bogu, ima za to sada i finog izbora. Pa prvi Kemo, naravno. Ne moze Kemo biti igrac koji nije drag navijacu. On svakako ima i treba da ima podrsku u svakom smislu svog odrastanja u ovom klubu ,pa da dobije uvijek aplauz i onda kada se desi greska.
U ovom trenutku nije argument "zivi bili pa vidjeli kako ce na kraju zavrsiti" jer ne igra Osmankovic a igra Bogicevic, i sa druge strane Sehic,a igra Stevanovic. Jer tu sad ne mozes staviti teg na stranu da ukoliko ne uzmemo titulu, to je zato jer je igrao starac Bogicevic i polovnjak Stevanovic, a da je igrao Kemo, titula bi se desila. To ne moze biti argument i ne spada u domen fer price ,ali uopste. To bi bilo isto,kao da ja sad kazem, da je igrao Kemo, mi bi bili peti, a ne prvi. To nije fer..ne mogu se tako postaviti stvari.

Ja bih najvise volio da svoje misli okrenemo ka zajednickom razmisljanju u pravoj podrsci koju ce Zeljo i ekipa trebati ,mozda i najvise do sada. Slijede mnogi teski mecevi i ima dug put da se desi da bi dosli do onog cilja kojeg prizeljkujemo. Pitanje toga ko nam igra u sastavu ,trebalo bi nam u ovom trenutku biti svejedno, jer su svi oni igraci Zelje, kluba kojeg volimo i treba da damo podrsku svakom igracu koji dobije bar i minut vremena na terenu. Zvao se on Osmankovic ili Bogicevic, u ovom trenutku, dobro je da smo za obojicu, jer ce obojica imati priliku da igraju.
Za rad prvog tima u buducnosti, siguran sam da ima ko da razmislja u pravcu da nasa mladost uvijek po zaslugama dobije i zasluzenu priliku, koju ce vjerujem ,nedvosmisleno iskoristiti,ali i pod vjerovatno nesto manjim pritiskom nego sto je to u ovom trenutku. Ne moze se desiti da izostane podrska za jednog Osmankovica, jer igra Bogicevic,a pogotovo ne obrnuto, jer Kemo jeste igrac kojeg jos uvijek cekamo da dokaze svoj kvalitet. DOkazace ga onda kad bude imao potrebne minute. Govoriti da cemo mozda izgubiti titulu jer igra Bogicevic a ne Kemo nije fer prica.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 7:47 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 13, 2018 7:21 pm
pile87 je napisao/la:
uto feb 13, 2018 7:14 pm
Grbavica je napisao/la:
uto feb 13, 2018 6:51 pm
mene najviše nervira što još nije liga počela
Mene sto raja voli da lupa, ovaj ulazi u glavu igracu i procjenjuje kako je u kojem trenutku igrao i na osnovu te svoje procjene daje i sud jel profesionalac ili nije. Pa ne popij cccccccccc
Otrova. Probaj.
Mozes sa onim rahmetli Modelom zajedno analizirati :violina:
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 7:51 pm

pile87 je napisao/la:
uto feb 13, 2018 7:47 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 13, 2018 7:21 pm
pile87 je napisao/la:
uto feb 13, 2018 7:14 pm


Mene sto raja voli da lupa, ovaj ulazi u glavu igracu i procjenjuje kako je u kojem trenutku igrao i na osnovu te svoje procjene daje i sud jel profesionalac ili nije. Pa ne popij cccccccccc
Otrova. Probaj.
Mozes sa onim rahmetli Modelom zajedno analizirati :violina:
a dobar je model bio,sad nas s neba posmatra a Bogami i analizira :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Dzezvar, PlavaDobrinja1921 i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija