Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 3:52 pm

ISB87 je napisao/la:
uto feb 13, 2018 3:33 pm
realno, mozete prozivat, ali potrebam nam je bolji bek od sinise za nesto vise kao i stoper umjesto nacitanog.

nadam se da ce to hadzic bit, a za stopera cemo vidjet..

hadzic graovac ? mehremic
realno, proziva se da je katastrofalan, kritičan, nula, užasan neko ko je, u najgorem slučaju, osrednji. i raja sumnja u objektivnost.

a to za nešto više...pa ti osim najmlađih koji to mogu postati (ali se em nikad ne zna, em su naši uslovi da se to desi kod nas i dalje katastrofalni po evropskim kriterijima, i za one koji jesu dobri) imaš par igrača koji jesu za to. i to se šlepaju čim poraste nivo igre...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:00 pm

i to koincidira sa pričom o staniću kao legendi kluba. koja ide iz istih krugova koji su ga ložili (namjerno ne kažem savjetovali) da digne zahtjeve kako se ne bi dogovorio s klubom. kako su ga dobro posavjetovali vidjeće čim mu koljeno više ne bude moglo, a na papiru minimalac. ovdje bi dobio i na papiru cifru koji mi zaista nudimo, i posao kad mu koljeno više ne bude moglo. to je senad, vrlo malo uvijeno, i rekao u onom intervjuu. naravno, nisu ga ni savjetovali za njegovo dobro pa pogriješili, nego da eto "šuknu" nekome.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:02 pm

ChWilla je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:00 pm
i to koincidira sa pričom o staniću kao legendi kluba. koja ide iz istih krugova koji su ga ložili (namjerno ne kažem savjetovali) da digne zahtjeve kako se ne bi dogovorio s klubom. kako su ga dobro posavjetovali vidjeće čim mu koljeno više ne bude moglo, a na papiru minimalac. ovdje bi dobio i na papiru cifru koji mi zaista nudimo, i posao kad mu koljeno više ne bude moglo. to je senad, vrlo malo uvijeno, i rekao u onom intervjuu. naravno, nisu ga ni savjetovali za njegovo dobro pa pogriješili, nego da eto "šuknu" nekome.
što je najgore, već ga sad koljeno zeza, nema ga nigdje
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:06 pm

Ma u nasoj ligi mogu uspjeti samo ti "ograniceni" bekovi. Kod nas je bitno za beka da je nazad siguran a naprijed kako god. Cim bek kod nas pokusa ici cesce u ofanzivu odmah ga prozovemo neodgovornim jer iza njega ostaje prostor koji bi ostali igraci trebali zatvarati ali nisu naucili da tako nesto rade. Onda se bekovi u vecini slucajeva odlucuju igrati na sigurno i ono sto se primarno od njih ocekuje. Memija je bio od tih sto vole otici u napad pa je bio kritikovan da mu skripi nazad, Stana isto tako, onaj Musa sto nije ni prilike dobio kako treba zbog toga.. Kvesa je jedini uspijevao sve raditi nadprosjecno ali rijetki su kao sto je on.. Merhemic, cini mi se, voli otici naprijed.. Vidjecemo kako ce se snaci..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:09 pm

DANAN je napisao/la:
uto feb 13, 2018 3:30 pm
Sta ima u Hadzicima Ivane?
Kako idu pripreme u Radniku?
Ima li kakvih pojacanja kod vas Ivane Osime?
U Hadzicima sam ponekad poslovno.
Sa Radnikom nemam nista, tako da ne znam ni kako idu pripreme. Za pojacanja takodjer.

Danane, sta kazes ko je bolji igrac trenutno Kemo ili Bogicevic, ko zasuzuje prvu postavu ?
Danane, smatras li da smo oslabljeni odlaskom Stanica ?
Danane, smatras li i ti Sinisu medju najboljim bekovima lige ?
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:21 pm

Minjore je napisao/la:
uto feb 13, 2018 3:48 pm
Vidi druze, niko nije rekao da je Sinisa idealan. Guranje Sehica sada bi bilo nevjerovatno s obzirom na situaciju i trku na oba fronta. Ja ocekujem par njih dogodine, Zilica, Velica, Sehice i Dacica.
@Ivanosim Druze ja nisam balavac koji se uvlaci u supak nikom a kamo li igracima. Recimo sa Stanicem sam bolji jaran nego sa komoletnon ekipom sada, nije mi bilo drago sto je otisao, ali njemu je bolje dole i sretno bilo a ja volim svog Zelju mimo njega i svih ostalih. Ako hoces normalno odgovori a ne da pravis sprdanciju od mog posta. Ja znam o cemu pricam i sve se moze vidjeti iz prilozenog. Tebi ako je krivo sto sam to napisao stavis me na listu gnjavatora i cao. Odgovorno tvrdim da stojis iza Sehica samo iz licnih interesa.
Nema mi sta biti krivo, niti imam potrebe da te stavljam za gnjavatora, vec kad si ti krenuo linijom izmisljanja, reko mogu i ja sta fali.

Za to sto odgovorno tvrdis, vec se osjecam glupo sto cu ovo reci, ali djetetom se svojim kunem da licnih interesa nemam ni preko Sehica, ni preko ijednog drugog igraca. Znaci svojim djetetom se kunem. Ako si veliki covjek mozes se izvinuti za te odgovotne tvrdnje. Samo veliki ljudi se izvinu i priznaju gresku.

Mnogi su rekli da je Sinisa medju boljim bekovima lige. Cak je imao prednost kod nasih strucnjaka prije Memije i Stanica, samim tim bio idealan ili ne, daje mu se ogromna sansa, koju ruku na srce ne zasluzuje.
Takodjer se slazem da je za Sehica rano za prvi tim, ali u konkurenciji Sinise i Kenana (ono sto sam vidio u Visokom), mozemo samo profitirati sa guranjem naseg omladinca, jer smo vidjeli domete Sinise, a oni su bas tanki.

Ovo sto ostali komentarisu ironicno za Stanica legenda ovo ono, ja sam rekao da je on legenda kluba jer je odigrao 250 utakmica i naosvajao se trofeja. Sa tim referwncama je legenda, bez obzira kako se prezivao. To sam jednom rekao, a svi ostali ironicni forumasi su po 10 puta spomenuli legenda ovo ono. Ti isti forumasi su ne tako davno za Vedrana govorili da je klosar.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:24 pm

Kako frajer forsira pogresnu pricu i aminuje da izgubimo.
Trenutno je Bogicevic bolji od Keme i vise zasluzuje da igra, a budale smo ako od iduce sezone ne budem gurali Kemu, ali ne nazor vec ako zasluzi.
Odlaskom Stanica ne mozemo biti nikako oslabljeni. Stana je bio borben igrac i sa tim je nadoknadjivao neke svoje nedostatke kojih je bilo puno. Plus ta borbenost mu je donijela i svu ljubav navijaca pa se zbog toga sad zamjera sto ga je uprava pustila i pravda se Stanic koji je otisao u Zrinjski. Halo u Zrinjski. Cuj poslovna odluka. A sta je odluka uprave ?
Cijela liga muku muci sa bekovima, a Sinisa kao ovako ''los'' je jedan od boljih. U odnosu na proslu sezonu se puno popravio, a i ova prica oko kartona ne pije vise vodu. Ove polusezone je dobio sest zutih, od cega je jedan bio onaj kad ga je Menalo isprovocirao na Pecari, a onda ga on strpao u dzep.
Nisi mene pitao, al osjecam potrebu jer knjas previse
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:29 pm

Kaki se kaze....
Kenjanje je gruba rijec
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:30 pm

Nemogu da razumijem da se ovde diskutuje o marginalnim stvarima. Bogicevic ili Osmankovic. Meni Graovac i Bogicevic izgledaju smireniji par. Ni sa Bogicevicem ni sa Osmankovicem mozemo nesto ozbiljno u Evropi. Imamo kompetentnog sportskog direktora i trenera. Sigurno oni prate i znaju sta nam treba. Tek smo i poceli, ali sad za sad Mehremic mi ne izgleda losiji od Stanica. Na desnom beku imas i Hadzica i Stevanovica. Hadzic, 23 godine, kapiten Istre, znatno bolja liga od nase. Nemoj samo govoriti da je i on polovnjak. Moze biti da se nece pokazati, ali glupo je tvrditi da je i on polovnjak kad nije. Svakome treba vrijeme adaptacije. Dalje, i ja smatram da je A Sehic potencijal, i ako bude prilika treba mu dati sansu za narednu sezonu, normalno ako to trener smatra. Nekad je bolje presutiti, ali evo, kad vec spominjes A Sehica. Dosta bolje je odigrao protiv Lokomotive nego protiv Atl Madrid. Nije znao centrirati loptu, lose pozicioniranje, onda jednom ide lopta iz slobodnog udarca sa strane, on spusta glavu i tako otezava skroz posao za Dujmovica. Ovo nisam ja rekao, vec neutralni njemacki komentator na Sport1. Jeste potencijal, i pokazao je svoj kvalitet protiv Lokomotive iz Zagreba, ali pustimo ljude da rade svoj posao koji znaju vise od nas.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:35 pm

pod krinkom tih marginalnih stvari se ustvari priča o nečemu drugom. a samo po sebi - naravno da jeste marginalno...zato se mora srđan stanić prozvati legendom kluba, a siniša stevanović nulom, panjem i katastrofom, i to u paketu - da izgleda manje marginalno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:40 pm

ChWilla je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:35 pm
pod krinkom tih marginalnih stvari se ustvari priča o nečemu drugom. a samo po sebi - naravno da jeste marginalno...zato se mora srđan stanić prozvati legendom kluba, a siniša stevanović nulom, panjem i katastrofom, i to u paketu - da izgleda manje marginalno.
phpBB [video]
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:40 pm

Interesi i skrivene namjere...mogu garantovati samo za sebe, za ostale tesko jer je takvo vrijeme doslo. Na prvu, a bgm i na drugu, Misimovic, Papac i Adzem nemaju interese i skrivene namjere kao neki prije njih...ostaje da vidimo na trecu i cetvrtu. :kafa:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:49 pm

DANAN je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:29 pm
Kaki se kaze....
Kenjanje je gruba rijec
Pravo da ti kazem nisam ni mislio da ces odgovoriti na pitanja.
To samo dokazuje fenomen zvani copor.

A ovi sto pricaju o vlastitim interesima, pogrijesili ste, to je vlastito misljenje. Al razumijem da vam nije jasno, posto vi svoje nemate.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:54 pm

Znamo kako smo završili polusezonu - NIKAD BOLJE, po nekima sad bi Ado u subotu trebo izbaciti pola tima a ubaciti mlade momke. Sreća naša pa Ado nije toliko lud (a ni jedan trener na svijetu) da mijenja pola tima kad ga ide, da smo ipali iz kupa i 6-i na tabeli onda mjenjaj sve
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 4:56 pm

Znači opeta lobotomija...pa dokle ljudi
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:04 pm

Nevjerovatno je kako neki misle da su popili svu pamet svijeta, a ustvari, generalno, mi stvarno malo znamo. Najbolji dio bio je kada je većina popljuvala Mehremića prije nego što je prvi trening odradio, zanemarujući činjenicu da je on lijevi bek, a da su to svojevremeno igrali i naš šef struke i sportski direktor (znači da mogu 100 puta bolje procijeniti lijevog beka nego što mi možemo). Još luđe je braniti Stanića koji bi, da je ostao, imao siguran posao i nakon karijere. Pritom on ode u direktnog rivala za titulu, a ne vani. Kakva crna legenda... Da bi bio legenda, to moraš zaslužiti i na terenu i van njega, a često je to van terena puno bitnije (npr. tvoje "NE" učinilo te legendom - Domorocki).
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:04 pm

IvanOsim je napisao/la:
uto feb 13, 2018 4:09 pm
DANAN je napisao/la:
uto feb 13, 2018 3:30 pm
Sta ima u Hadzicima Ivane?
Kako idu pripreme u Radniku?
Ima li kakvih pojacanja kod vas Ivane Osime?
U Hadzicima sam ponekad poslovno.
Sa Radnikom nemam nista, tako da ne znam ni kako idu pripreme. Za pojacanja takodjer.

Danane, sta kazes ko je bolji igrac trenutno Kemo ili Bogicevic, ko zasuzuje prvu postavu ?
Danane, smatras li da smo oslabljeni odlaskom Stanica ?
Danane, smatras li i ti Sinisu medju najboljim bekovima lige ?
Statistika je neuporedivo na strani Bogicevica tako da trenutno po meni on treba da ima prednost.nad Kemom.Na kraju rezultat sa Bogicevicem na stoperu se vidi.
Odlaskom Stane nismo.oslabljeni jer opet kazem po mom misljenju sem borbenosti je sasvim prosjecan igrac kojih je puna ova liga.Mislim da je on jedini igrac trenutno u ligi koji za 10 godina igranja iste nema niti jednu ponudu iz vana.Nisu valjda ljudi vani toliki levati da ne prepoznaju njegove kvalitete.
Ne smatram,bek po mom ukusu je bio Jassrevic.Sinisa je solidan bek iz kojeg stoji rezultat i statistika.
Znaci potreban ja kao takav ekipi a i sef je tako procijenio.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:07 pm

Sanel H. je Slobodi rekao NE,
cini li ga to vecom legendom od Stane?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:09 pm

Jeste solidan bek za nase lige ali da iza njega stoji rezultat i statistika jednostavno nije tacno. Rezultat i statistika su protiv njega..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 13, 2018 5:16 pm

Kad smo vec kod Redzepagica, to je meni jedan smijesan menadzer. Kakav je njegov track record sa igracima osim Dzeke? Skroz tanak. I sa Dzekom ako se gleda iz perspektive nisam siguran da mu je najbolje pripomogao u karijeri. Dzeko (Wolfsburg, Man City, Roma) a Mandzukic (Wolfsburg, Bayern M, Atl Madrid, Juventus). Dzeko bolji igrac definitivno. Umjesto fino da ga savjetuje da predje u Bayern iz Wolfsburga, gdje ce igraci raditi za njega, gdje ce opet postici dosta golova, i tako su mu vrata siroko otvorena za najvece, oni poletili za City, i biti klupa Tevezu. Kasnije zavrsiti u prosjecnoj Romi. Skroz amaterski.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], black64, dzulijano_pike, Google [Bot], kvalitet, salle86 i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija