Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 12:25 pm

Nije bilo naše malo jace utakmice gdje nisu vrebali našu djecu po stanici ili iza uglova. A ovo što se desilo je vraćanje duga za nešto od prije i nisu bili neki nevini.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 12:30 pm

Pred zadnji derbi su jednog naseg mladjeg njih 8-9 bukvalno razbili. Ne znam imaju li se pravo zaliti na bilo sta?

P.S a za ove prijetnje da niko od nasih nece smjeti u SG ili centar su smijesne. Jedino sto znate je bjezati ;)
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 12:39 pm

slika

:(
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 12:44 pm

Imali strema danas?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 12:44 pm

Opis dogadjaja od sinoc imate na klipu koji se zove "ostavili ga decki". Ima li prenos protiv Zorije danas?
Modus vivendi !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 12:50 pm

Spavati možete mirno, streama neće biti
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:08 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned feb 04, 2018 12:30 pm
Pred zadnji derbi su jednog naseg mladjeg njih 8-9 bukvalno razbili. Ne znam imaju li se pravo zaliti na bilo sta?

P.S a za ove prijetnje da niko od nasih nece smjeti u SG ili centar su smijesne. Jedino sto znate je bjezati ;)
Sta cemo mi sto zivimo u centru I st gradu,hoce li nam trebati ausvajs za kretanje :placeodsmijeha:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:09 pm

Bice rampe cuo sam, valja vizu vaditi sad :rofl1: ja cu ici na spajanje porodice :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:11 pm

Kad je utakmica
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:26 pm

Za razliku od njih mi se ne kurcimo ovim stvarima. Da je suprotno sad bi price kreule kako vladaju gradom ha hu . Dobiju po picki onda kuknjava bilo ih vise , derbi ovo derbi ono . Imate na onom forumu te price njih dvojca nas dvesta i na kraju oni pobjednici . Znate vecina koliko ima tu fer pleja . Sjetite se momaka iz Brckog , kurcenja sa krvavom 1921 majicom dijete prebijeno, prosle godine ceke po Vilsu zbog majica ultras Zeljeznicar itd itd .
Nisam u tom svijetu (brzo me ta furka prosla) , zao mi je svakog ko nastrada . Volio bi da zivimo u nekom normalnom gdje je derbi zajebancija , ali . Ne opravdavam ovu tucu , ali u neku ruku razumijem.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:30 pm

Ne mogu vjerovati da se ložimo na ove tuče, i poistovjećujemo sa seljačinama, debilima i primitivcima. Sarajevski derbi, kako se ta utakmica nekada zvala, kao i navijači oba kluba su bili nešto o čemu se pričalo. Ponos grada. Nezapamćeno je da dva brata navijaju za dva najveća rivala bio gdje osim ovdje u ovom gradu, i ovoj državi. Svugdje gdje su veliki rivaliteti, gradovi su podjeljeni, porodice su podjeljene na jedne ili druge. Samo kod nas je drukčije. Kad se samo sjetim koliko smo puta u periodu 92-95 u rovovima, mrklim noćama i hladnoćama zajednički evocirali uspomene, utakmice, poteze, šale, naravno i zajebancije je bilo, zdrave, da se bar na tren opustimo i zaboravimo svo sranje u kojem smo. Molili smo se zajedno da preživimo, i da ponovo gledamo utakmice naših klubova, da se družimo, vratimo osmjehe na lica, budemo nekada sretni,nekada tužni, ali uvijek zajedno. Piva prije tekme, ubijanje rakijom poslije, tako je krenulo iza rata. Niti tampon zona, niti broja karata, zajedno po kafanama, sa šalovima, kapama, zastavama. Međutim nekako vremenom, prvo je kvalitet nogometa i izvedbi naših ljubimaca padao drastično, onda je uslijedila naša dominacija, i zavist i ljubomora su proradili, a onda mozak nema pravih rezona. Na sve njihove ublehe i podmetanja, mi smo se primili, i to traje godinama, iz dana u dan je sve gore, iz tekme u tekmu je sve više tenizija. Daj Bože da na hajr i na dobro izađe, strah me da ko neki derbiji u okruženju ne završimo, a blizu je čini mi se.
Može li se to promjeniti? Teško. Ova raja koju sam spominjao ranije, je otprilike digla ruke od derbija. Ili ne idu, ili rijetko idu, ili se uz meze kod kuće gleda. Nove mlade generacije su u skroz nekom drugom filmu i furci, i mnogo ovoga što sam naveo, ništa im ne znači. Poštujem i to, ali malo dobrog nam može donijeti, i veliki sam pesimista oko dešavanja prije u toku i poslije nekada najvećeg dogođaja bosanskog nogometa.
Zato sam pristalica onih čuvenih 5% za gostujuće navijače, sve dok se odnosi ne promjene, situacija ne smiri, razum ne prevlada agresiju. To je na žalost, bar po meni, jedina vrsta prevencije koja je moguća trenutno. Nadam se da će suprotno od navijača bar izvedbe na terenu biti bolje, atraktivnije, gledljivije, i prebaciti **** sa tribina na teren. Zadnji derbi je na tom tragu, a u proljetnom dijelu očekujem još više. Ekipe se pojačavaju, spremaju, kvaliteta je u ekipama više, i trebalo bi na bolje krenuti. Siguran sam da povratak "sarajevskog derbija" mora krenuti sa terena. Bez kuhinja sa savezom, mađarima, lišticom, i ostalim dušmanima, **** na igru i teren, pa ako nas nadigrate, siguran sam da ćemo prvi pružiti ruku i čestitati. Ovako...situacija je sve lošija i lošija, i dok ne padne glava neće se smiriti. Sabura nam treba, nema nas puno...i jednih i drugih...u pamet svi zajedno...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:30 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 04, 2018 11:32 am
BlwD je napisao/la:
ned feb 04, 2018 11:25 am
Plava Porodica je napisao/la:80 sati i 21 minuta :baklja: :baklja: :baklja:
Koliko od toga moras naradit? :rofl:
Kakav si ti gad...

Al' neka si. :rofl: :rofl:
:rofl1:

Neću ništa naraditi.
Poklapa mi se smjena.
U tom slucaju samo je prijetnja odgoda.. Šta će se desiti vidjet ćemo :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:34 pm

Grbavica je napisao/la:
ned feb 04, 2018 1:09 pm
Bice rampe cuo sam, valja vizu vaditi sad :rofl1: ja cu ici na spajanje porodice :rofl1:
Ma ti ces kako god ici na spajanje porodice. Jos malo :ganja:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:34 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned feb 04, 2018 12:30 pm
Pred zadnji derbi su jednog naseg mladjeg njih 8-9 bukvalno razbili. Ne znam imaju li se pravo zaliti na bilo sta?

P.S a za ove prijetnje da niko od nasih nece smjeti u SG ili centar su smijesne. Jedino sto znate je bjezati ;)
Jah jah, jos da nema nasih mahalaca u starom i momaka na skenderiji imalo bi smisla, nek se drze ciglana samo su tu jos sigurni..
Gluoa furka al moralo je negdje puci nakon zadnja 2-3 mjeseca sacekusa po vilsu, kod masinske, scca, tramvajskoj skenderija itd..
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:38 pm

heisenberg je napisao/la:
sub feb 03, 2018 4:09 pm
Imace Adzem velike probleme kako selektirati ekipu, sirok je roster, nadam se da nekima nece biti problem biti i na tribinama..
Recimo da ovako pocne:

---------------------Ubiparip-------------------
Zec---------------Ramovic----------Zakaric
------Blagojevic--Sabanadzovic-----------
Mehremic-Bogicevic-Graovac-Hadzic
-----------------Kjosevski---------------------


Na klupi moramo imati rezervnog golmana, rezervnog beka, stopera, krilo, veznjaka i napadaca.. Sto znaci:

12.Fejzic
13.Stevanovic
14.Osmankovic
15.Crnov
16.Hajdarevic
17.Vranjes
18.Kajkut

Ne vidim previse prostora za Zebu, a nazalost ni za Modica, Zerica.. Za Zajmovica i Jusufija mogu potpisati da nece dobijati nikakvu minutazu, Projic, Mujagic i Cubara eventualno u slucaju nekih povreda.. Sigurno ce tu biti povreda i suspenzija, ali Adzemova selekcija igraca na pocetku nastavka sezone ce biti bas zanimljiva
Nisam bas siguran za Zeru druze, Zera bi mogao da eksplodira vrlo lahko sljedecu polusezonu. Ako pocne golove davati, ne istjera ga niko iz prve, to garantujem.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:39 pm

Joj huligancica i djece sto se loze, administratori brisite ove postove :zid:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:40 pm

ali zanimljivo kad oni fasuju pretezno je tu murija a i uglavnom na internetu zavrsi.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:41 pm

azbaha je napisao/la:
ned feb 04, 2018 1:38 pm
heisenberg je napisao/la:
sub feb 03, 2018 4:09 pm
Imace Adzem velike probleme kako selektirati ekipu, sirok je roster, nadam se da nekima nece biti problem biti i na tribinama..
Recimo da ovako pocne:

---------------------Ubiparip-------------------
Zec---------------Ramovic----------Zakaric
------Blagojevic--Sabanadzovic-----------
Mehremic-Bogicevic-Graovac-Hadzic
-----------------Kjosevski---------------------


Na klupi moramo imati rezervnog golmana, rezervnog beka, stopera, krilo, veznjaka i napadaca.. Sto znaci:

12.Fejzic
13.Stevanovic
14.Osmankovic
15.Crnov
16.Hajdarevic
17.Vranjes
18.Kajkut

Ne vidim previse prostora za Zebu, a nazalost ni za Modica, Zerica.. Za Zajmovica i Jusufija mogu potpisati da nece dobijati nikakvu minutazu, Projic, Mujagic i Cubara eventualno u slucaju nekih povreda.. Sigurno ce tu biti povreda i suspenzija, ali Adzemova selekcija igraca na pocetku nastavka sezone ce biti bas zanimljiva
Nisam bas siguran za Zeru druze, Zera bi mogao da eksplodira vrlo lahko sljedecu polusezonu. Ako pocne golove davati, ne istjera ga niko iz prve, to garantujem.
Sve je do njega, njegov najveci problem je kurcobolja. Ako to rijesi u glavi, svakako bi mu dao vecu prednost u odnosu na Zeca i Crnova, jer je dosta mladji, moze jos dosta napredovati i moze se fino prodati
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:43 pm

Što se toga tiče, prošli derbi na lavoru, kad smo ih mlatnuli, napali su mi rođaka na mostu na skenderiji. Vraćo se sa utakmice , trebali se naći poslije na Malti, ali nađosmo se kod njega kući tri sata poslije.. Uspio je pobjeći nekako i kako je mogao, dobro je prošao.
Inače, daleko se ograđujem od svakog napada i jedne i druge strane, uz Želju sam ma gdje bio, ali idem isključivo da navijam a ne da završim u belaju.
Ali, ovo od sinoć je kap koja je prelila čašu.. Svi znamo šta se dešava u zadnjih godinu dana.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 04, 2018 1:55 pm

evo snijega
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], milanribar i 306 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija