Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 9:09 pm

Carlos Isaac - desni bek - 10 nastupa za B tim, u prosjeku 60ak minuta igra, treća španska liga
Antonio Moya - 19 godina, 1 nastup za prvi tim, u kupu kralja, 31 minut odigrao, za B tim 19 nastupa, postigao 4 gola
Mikel Carro - 1 nastup za B tim u trećoj ligi, 5 minuta odigrao
Nicolás Schiappacasse - 32 nastupa za Atletico River Plate Montevideo, urugvajskog prvoligaša, postigao 4 gola i 2 asistencije, redovno igrao grupnu fazu copa libertadores sa 17 godina, debitovao sa 16
Ferni - 8 nastupa za B tim, 2 gola
Salomon Obama - 9 nastupa za B tim


Imaju trenutno 5 omladinskih reprezentativaca, a najbolji je već pomenuti Nicolas Schiappacasse. Za u21 odigrao 23 meča, postigao 12 golova i ubilježio 4 asistencije. Osvojio u20 juznoamericko prvenstvo, četvrto mjesto na u20 svjetskom prvenstvu.

Doduše Nicolas Schiappacasse nije nikako igrao ove sezone u LP za mladi tim, tako da se nadam da neće ni protiv nas.

Prvi su u grupi 5 omladinskog prvenstva, ali jedino je Real tu od boljih, ostalo su sve neke pokemon ekipe. U zadnjem meču 28. januara dobili Aravaca Cf sa 4-0. Kod njih je pauza vrlo malo trajala. Od 18. decembra do 6. januara
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 9:15 pm

Kako Vojo cijepa mrezicu. :D

Izgleda da su poceli raditi na eksplozivnosti. Nedim ce od njih napraviti gazele :kafa:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 9:15 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub feb 03, 2018 9:09 pm
Carlos Isaac - desni bek - 10 nastupa za B tim, u prosjeku 60ak minuta igra, treća španska liga
Antonio Moya - 19 godina, 1 nastup za prvi tim, u kupu kralja, 31 minut odigrao, za B tim 19 nastupa, postigao 4 gola
Mikel Carro - 1 nastup za B tim u trećoj ligi, 5 minuta odigrao
Nicolás Schiappacasse - 32 nastupa za Atletico River Plate Montevideo, urugvajskog prvoligaša, postigao 4 gola i 2 asistencije, redovno igrao grupnu fazu copa libertadores sa 17 godina, debitovao sa 16
Ferni - 8 nastupa za B tim, 2 gola
Salomon Obama - 9 nastupa za B tim


Imaju trenutno 5 omladinskih reprezentativaca, a najbolji je već pomenuti Nicolas Schiappacasse. Za u21 odigrao 23 meča, postigao 12 golova i ubilježio 4 asistencije. Osvojio u20 juznoamericko prvenstvo, četvrto mjesto na u20 svjetskom prvenstvu.

Doduše Nicolas Schiappacasse nije nikako igrao ove sezone u LP za mladi tim, tako da se nadam da neće ni protiv nas.

Prvi su u grupi 5 omladinskog prvenstva, ali jedino je Real tu od boljih, ostalo su sve neke pokemon ekipe. U zadnjem meču 28. januara dobili Aravaca Cf sa 4-0. Kod njih je pauza vrlo malo trajala. Od 18. decembra do 6. januara
:palacgore:

Hvala Lars!

Nema sta, favoriti su. To nam najvise i odgovara.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 9:20 pm

exbabilon je napisao/la:
sub feb 03, 2018 9:00 pm
Od neceg se mora krenuti kad je u pitanju taj famozni skauting, ali tu imamo previse neiskoristenog potencijala. Zeljo je brend, Zeljo je ime, Zeljo je san velikog broja djecaka sirom drzave, a trenutno mi to ne koristimo. Igrace za koje bi sad mi bacali neke stotine hiljada maraka, mi moramo skautirati prije, dok im je jos 15-16 godina i dovoditi ih u nase omladinske pogone. Serbecic, Besirevic, Mihojevic, Cimirot, Vukotic, Jasarevic, Menalo, Duljevic... bitno je bilo samo prvi otkriti te talente. Kada oni potpisu dugogodisnje ugovore za nekog drugog, tad je kasno, mi nemamo pare da otkupimo to. I naravno da ne mozemo 5 takvih gurnuti u vatru i dati svima priliku, ali zbog toga i postoje posudbe, juniorski pogon, b tim i slicne stvari.
Slazem se potpuno. Npr Sarajevo ima Sejmona Milosevica koji je zaduzen za tu regiju Trebinja, i onog Mesanovica sto je isto igrao za njih, on radi na Tuzlanskoj regiji. Zato isto imaju dosta igraca iz npr Tuzlanske regije u Akademiji. Cini mi se da imaju 5 skauta, ali nisam siguran. Neko je ranije napisao da Alihodzic radi na tome da se privuku talentovani igraci iz manjih sredina koji ce igrati u mladim kategorijama, i valjda bi od sledece sezone trebali imati pojacanja. To je odlicna stvar. Tako sam ovde procitao. Normalno da i mi trebamo vise raditi na tome, ali kao sve i to kosta novaca. Ali smatram da se to dosta isplati na duze staze. Logicno bi bilo da igrac kao Vladan Danilovic koji je rodom iz Foce igra za nas, a ne za Borac.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 9:35 pm

Još malo oko B tima pa da završim. Ako će savez napraviti opciju dvojnih registracija, da igrači B tima po potrebama prve ekipe mogu biti prebačeni u istu, onda cijeli projekat ima smisla, i te kako. Ako to nije opcija, onda se mora tražiti drugo rješenje, posudbe i slično.
Sutra zadnja tekma u Turskoj. Molim Boga da nema prenosa. Takođe bi volio ni u srijedu da nema na TV prenosa, a i proljetni dio da bude što manje tekmi na TV. Da Manijaci dignu guzove, napune dolinu, i podrže Želju. I dlanovima, i grlima, ali i kartama. Dosta TV i net navijača, pametovanja, pitanja, sugestija, šupljaka u principu. Pun stadion je jedina navijačka strategija, i već u srijedu imamo priliku da je implementiramo. Malo sam razočaran, jer klub nije mnogo marketinški poduzeo oko te utakmice, a i navijači vala...lijepili smo grad za tekme sa Travnikom, i sličnim, a sada spavamo kolektivno izgleda. Kako god nadam se da ćemo napuniti stadion, ja sam optimističan. Mojih 10 dolazi, od Pala, Goražda do Banja Luke i Brčkog, Manijaka, a ima i pokoji pitar, bili su i protiv Lokomotive, i bogami navijaju svi. U srijedu nam svaki dlan, svaki glas treba da pomognemo i podržimo momke, da pokušaju napraviti nemoguće, proći Atletiko. Ako bude i drukčije, nagradićemo ih za ovu sezonu koju su odradili maestralno u svakom slučaju...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 9:48 pm

Sutra igramo pritiv Zorye, cetvrtoplasirane ekipe ukrajinskog prvenstva. To ce nam biti najteza provjera. Koliko cujem par igraca se zali na sitne povrede, loze, koljeno.. tako da je vrlo moguce da ce i sutra biti dosta izmjena, jer se treniralo dva puta dnevno, punim intenzitetom. Igraci su premoreni i napravljena je fantasticna baza, rezultat na pripremama nije bitan, tako da bi mogli i sutra ocekivati da vecina igraca dobije priliku.

Koliko mozemo primjetiti u pripremnom periodu, nasa dva najbolja veznjaka su Anel i Haris, tako da opet ulazimo oslabljeni, ali to je dobra prilika da i drugi pokazu sta znaju.

-------------------------Kjosevski------------------------

Hadzic--Osmankovic--Graovac-Mehremic

-------------------Blagojevic---Vranjes----------------

Zakaric-----------------Ramovic-----------------Zec

---------------------------Ubipitar--------------------------

Na sutrasnjoj utakmici najvise ocekujem od trojca Veca-Graovac-Sinan.

Smatram da ce nam najbolji igrac u nastavku sezone biti Sinan Ramovic, a da ce Anel Sabanadzovic biti najvece otkrovljenje i najbolji mladi igrac prvenstva (do 20g).

Nadam se da je Veca max odradio pripreme, jer je i on imao problema sa nekim sitnim, ali ne beznacajnim povredama.

Zbog velikog opterecenja, nadam se da nece puno igraca odigrati 90' min, jer nam je vaznije zavrsiti pripreme bez povreda, rezultati su manje bitni.

Jos bi volio ako neko ima spisak juniora koji su bili u Makarskoj da postavi, kao i ekipa koja je igrala protiv juniora Hajduka sa izmjenama ?!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 10:17 pm

Ma ja vjerujem u ove mladiće taman da im Griezmana priključe !
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 10:21 pm

Ne treba momcima stvarati neki pritisak rezultata. Neka uživaju u utakmici, već su postigli ogroman uspjeh, a dobar rezultat protiv Atletica ja gledam kao dodatni bonus. Bit će pregršt skauta velikih evropskih klubova na utakmici, tako da vjerujem da im je to dodatni motiv, ako je on uopšte i potreban.
 
Mikula Mali
Postovi: 20
Pridružen/a: pon jan 22, 2018 11:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 10:32 pm

ChWilla je napisao/la:
sub feb 03, 2018 8:13 pm
sa markovićem se baš pretjeruje. razumijem da nema perspektive, razumijem stav da bi dugoročno bilo bolje da je igrao neko mlađi, ali govoriti da on nije dobro igrao za želju je jednostavno netačno. čovjek je konstantno dobro igrao, igrao je kasnije i povrijeđen a to se nije znalo. one utakmice kad smo izgubili titulu nije ni niko drugi ništa odigrao.
Njegov najveći problem je nedisciplina u igri. Da je to imao daleko bi bio korisniji.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:07 pm

Sutra ocekujem ovakav sastav

Veca

Sinisa Graovac Bogi Mehremic

Blagojevic Vranjes

Zakaric Ramovic Zec

Vojo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:13 pm

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:14 pm

Opet neke polovnjake dovodimo, a taman bekrica otpustili
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:23 pm

Amar927 je napisao/la:
sub feb 03, 2018 11:07 pm
Sutra ocekujem ovakav sastav

Veca

Sinisa Graovac Bogi Mehremic

Blagojevic Vranjes

Zakaric Ramovic Zec

Vojo

To je to, eventualno Hadzic umjesto Sinise.. Sutra je po meni generalka, pokazat ce se sta je uradjeno u pripremama, a ocekujem i da sam pristup bude maksimalan, za razliku od ove sramote u posljednjoj utakmici.. Protiv Veleza ce biti vazno samo privikavanje na plastiku za Krupu, a sutra je pravi test.


:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:30 pm

taj nam novi okretan kao doner
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1978
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:31 pm

ma generalka je protiv krupe...

veca
hadzic graovac kemo mehremic
modic blagojevic
zakaric ramovic zec
vojo

ja bih takvu odbranu uigravao. mislim da kemo moze vise od bogija, al otom potom. i da modic i vranjes po poluvrijeme.
MIRZA RASCIC
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:34 pm

Po cemu Hadzic ispred Sinise? Prvu pocetnicka greska koja nas je gola kostala, a u drugoj do povrede nikakav. Prijateljska nije mjerilo, ali tako je bilo,nazalost.
Modus vivendi !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1978
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:42 pm

kazem uigravati, a uglavnom moje misljenje da bi hadzic mogao biti bolji.
nek igra ko zasluzuje, nadam se da ce ovaj bit dosta bolji od sinise jer nam je potreban kvalitetniji bek od njega.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:50 pm

jedna utakmica jedna greska i odmah nevaljaš....cccc
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:51 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 03, 2018 11:13 pm
slika
Kurčevit Skaka, Mirso dvoje gaća obukao...
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 11:52 pm

Neka grmi sa Jugaaaaaaaaaaa

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija