Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:58 pm

A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem, ko te jeb'o godinama jebace te opet :)
phpBB [video]
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:00 pm

Pitari smrde.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:07 pm

Ali kad se sjetim koliko se samo prizivao taj B tim na ovom forumu, (vjerujem da je i formiran upravo zbog ideje sa ovog foruma)a sad kad je tu ne valja....amar je inače uvažavo mišljenje navijača oko 0%,a vidimo i zašto,nije se rodio ko bi navijačima ugodio,prije svega što se mišljenja navijača mijenjaju u sekundi,bukvalno.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:09 pm

Imace Adzem velike probleme kako selektirati ekipu, sirok je roster, nadam se da nekima nece biti problem biti i na tribinama..
Recimo da ovako pocne:

---------------------Ubiparip-------------------
Zec---------------Ramovic----------Zakaric
------Blagojevic--Sabanadzovic-----------
Mehremic-Bogicevic-Graovac-Hadzic
-----------------Kjosevski---------------------


Na klupi moramo imati rezervnog golmana, rezervnog beka, stopera, krilo, veznjaka i napadaca.. Sto znaci:

12.Fejzic
13.Stevanovic
14.Osmankovic
15.Crnov
16.Hajdarevic
17.Vranjes
18.Kajkut

Ne vidim previse prostora za Zebu, a nazalost ni za Modica, Zerica.. Za Zajmovica i Jusufija mogu potpisati da nece dobijati nikakvu minutazu, Projic, Mujagic i Cubara eventualno u slucaju nekih povreda.. Sigurno ce tu biti povreda i suspenzija, ali Adzemova selekcija igraca na pocetku nastavka sezone ce biti bas zanimljiva
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:11 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:57 pm
IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 2:58 pm
G.Weah je napisao/la:
pet feb 02, 2018 11:42 am
Može li neko objasniti slijedeću situaciju ko je upućeniji u rad kluba?
Pitanje 1. Da li se igrači za koje se plaćaju sve dažbine prema državi (doprinosi i porezi) smataraju zaposlenicima?
Pitanje 2. Ako se smatraju zaposlenicima, šta se dešava ako je igrač povrijeđen i ne trenira odrađen period? Da li mu se plaća isplaćuje 70 - 80 % zavisno od poslodavca ako ne trenira, tj da li je na bolovanju (ako se povrijedio na treningu ili utakmici 100% bolovanje ili negdje drugo 70 - 80 % plaće)
Pitanje 3. Ako je igrač povrijeđen duže od 42 dana i ne trenira nikako, da li se traži od fonda PIO povrat sredstava (refundacija)?
Pitanje 4. Da li igrači koji su stranci imaju otvorene bankovne račune u KM ili im se isplaćije plaća ne devizni račun (neispravno)?

Imam još sličnih pitanja, koji bi pomogli radu kluba ako ih zanima...

Sretno
Evo @storm_raider ajde potrazi nam odgovore, a ti Weah resetaj sa pitanjima, ako ima jos sta zanimljivo.
Hahaha, zasto mislis da sam ja pozvan da trazim odgovore i od koga? I zasto mislis da bi meni iko dao odgovore na ova pitanja? Ovaj forum je nezavisan i nema veze sa Upravom i neka zaribaju nesto, ja cu ih prvi prozivati. To je prvo sto se ovdje savlada.

Nadam se da ce se neko javiti ko zna. Ja nemam odgovore, a iskren da budem ni ne zanimaju me pretjerano. Zasto i na osnovu cega obican navijac treba uopste znati odgovore na ova pitanja? Jer placa 3-20 KM dva puta mjesecno da odgleda utakmicu? Placas zabavu. Za te pare ces dobiti ono sto si platio.
Ja koliko mogu primjetiti momak je ovo postavio da bi pomogao/olaksao klubu, a ne da bi znao i vladao informacijama. Koliko me sjecanje sluzi, par puta si rekao da se dobre ideje postavljaju, te da ce doci do kluba. Al kad te ne zanimaju odgovori, zaboravi.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:12 pm

Teško nama ako budemo u svemu navijače slušali.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:14 pm

IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 4:11 pm
storm_raider je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:57 pm
IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 2:58 pm


Evo @storm_raider ajde potrazi nam odgovore, a ti Weah resetaj sa pitanjima, ako ima jos sta zanimljivo.
Hahaha, zasto mislis da sam ja pozvan da trazim odgovore i od koga? I zasto mislis da bi meni iko dao odgovore na ova pitanja? Ovaj forum je nezavisan i nema veze sa Upravom i neka zaribaju nesto, ja cu ih prvi prozivati. To je prvo sto se ovdje savlada.

Nadam se da ce se neko javiti ko zna. Ja nemam odgovore, a iskren da budem ni ne zanimaju me pretjerano. Zasto i na osnovu cega obican navijac treba uopste znati odgovore na ova pitanja? Jer placa 3-20 KM dva puta mjesecno da odgleda utakmicu? Placas zabavu. Za te pare ces dobiti ono sto si platio.
Ja koliko mogu primjetiti momak je ovo postavio da bi pomogao/olaksao klubu, a ne da bi znao i vladao informacijama. Koliko me sjecanje sluzi, par puta si rekao da se dobre ideje postavljaju, te da ce doci do kluba. Al kad te ne zanimaju odgovori, zaboravi.
Doci ce do kluba jer citaju forum redovno, a ne jer cu im ja ili neko iz moderacije prenijeti. Siguran sam da ce mu se privatno javiti, ako budu smatrali da moze pomoci. Znam da je bilo slicnih slucajeva.

A sto se tice odgovora, jedino da se neko od njih registruje i napise. Ja ih stvarno nemam i nemam nacina da dodjem do njih.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:17 pm

IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 4:11 pm
storm_raider je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:57 pm
IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 2:58 pm


Evo @storm_raider ajde potrazi nam odgovore, a ti Weah resetaj sa pitanjima, ako ima jos sta zanimljivo.
Hahaha, zasto mislis da sam ja pozvan da trazim odgovore i od koga? I zasto mislis da bi meni iko dao odgovore na ova pitanja? Ovaj forum je nezavisan i nema veze sa Upravom i neka zaribaju nesto, ja cu ih prvi prozivati. To je prvo sto se ovdje savlada.

Nadam se da ce se neko javiti ko zna. Ja nemam odgovore, a iskren da budem ni ne zanimaju me pretjerano. Zasto i na osnovu cega obican navijac treba uopste znati odgovore na ova pitanja? Jer placa 3-20 KM dva puta mjesecno da odgleda utakmicu? Placas zabavu. Za te pare ces dobiti ono sto si platio.
Ja koliko mogu primjetiti momak je ovo postavio da bi pomogao/olaksao klubu, a ne da bi znao i vladao informacijama. Koliko me sjecanje sluzi, par puta si rekao da se dobre ideje postavljaju, te da ce doci do kluba. Al kad te ne zanimaju , zaboravi.
Ako se razumije u finansije neće ovako postavljati pitanja, sve odgovore je dala finansijska inspekcija koja nije našla načina da nas kazni iako su se maksimalno trudili da to urade. Na neka pitanja se ne smije davati odgovor jer podliježu zakonu o tajnosti podataka pa se ne smiju iznositi javno što bi on morao znati ako se bavi finansijama.
イビチャ・オシム
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:19 pm

baš su zanimljiva pitanja, jako slično kad ti dođe inspekcija ili eksterna revizija. vjerovatno ih ne može odgovoriti ni neko iz upravnog odbora ko se ne bavi direktno računovodstvom u klubu. sve to na petom postu, al' eto.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:21 pm

Sto me ovo podsjeca na nesto slikaslikaslikaslika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:22 pm

Izlija je napisao/la:Da se malo uključim u diskusiju, od početka je svima u klubu jasno da je B tim jako skupa akvizicija kluba ali je isto tako jasno svima u klubu da samo tako se može obezbjediti pravilan rad sa igračima koji su u osjetljivom trenažnom procesu. Kada kažem osjetljivom mislim na mlade igrače koji su prekomandovani iz juniorskog tima a još uvijek nisu dovoljno stasali za prvog tima kao i ozljeđeni igrači kojim treba određeni period da se vrate u takmičarsku formu što zbog fizičke ozljede što zbog psihičkih posljedica koje ostanu. Na žalost savez nema sluha za pomoć klubovima koji se trude da naprave iskorak u ovoj našoj državi ali nije da smo navikli na nešto bolje od njih, traži se način da se ukombinuje dio koji nedostaje B timu a to su odigravanje utakmica . B tim jeste trošak ali je ustvari investicija koja osigurava da uz pravilan rad sa fudbalerima ostvare se i maksimalni sportski rezultati, nadam se da ste svjesni da osim nekih direktnih konkurenata ne postoji klub u BiH koji može izgraditi igrača kao mi, ustvari smijem se usuditi reći da ne postoji klub u BiH koji može pravilnije raditi sa fudbalerima od nas i to je najveći razlog za postojanje B tima.
Slično razmišljam. Dodao bih samo da su pitari prije par godina imali tu neku drugu ekipu, koja se takmicila u kantonalnoj ligii. Bila je evidentna razlika u kvaliteti, pa su skoro sve protivnike kantali sa 6-7 golova razlike, pa čak i više. Ti igrači nisu imali pravo nastupa za prvi tim.

Suština postojanja naseg B tima je pravilan rad sa mladjim igračima i rekonovalescentima. Nemam jasno definisan stav po pitanju pro et contra bivstvovanja B ekipe.

P.S. Radovao bih se dolasku splitske haubiceslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:24 pm

da i ja priupitam....
a jel imaju kupone za prevoz? regres?
kad odigraju ko picke mogu li na porodiljsko?
ko im doznake za bolovanje pise? ako imamo sindikalca zasto klub nema sindikat? hoce li se uvesti uzajamna kasa?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:26 pm

Da li u drugim ligama igrači iz b ekipe imaju pravo nastupa za a ekiipu .
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:28 pm

Puno mi seremo. Ali bas puno! Zamalo se ne ugasismo, pa se ne sjecam da se ovako sralo. Godinama se kralo, i sakom i kapom, mnogi se obogatili na racun kluba, ni tad se nije sralo.. Pili, zderali, uhljebljavali, isto godinama. A ono sto smo se haman 10 godina mucili po donjem dijelu tabele, i tad nam je sve bilo bajno i krasno.. I sad konacno kad smo stali na noge u haman svim mogucim parametrima, nadju se pojedini pametnjakovici kojim i to ne valja. Oni bi nesto ovako nesto onako. Pametni oni, a ljudi u klubu duduci, blage nemaju.. Kako pojedine nije sramota zalit se na nesto? Ustat i zahvalit se bogu sto nam je poslo ove ljude da se pomaknemo s mrtve tacke na kojoj smo stajali 10+ godina. Bar mislim da su zasluzili da se svaka njihova odluka ispostuje i podrzi, a ne da se sere o svemu i svacemu, evo mjesecima
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:33 pm

Puno mi seremo za nekog ko ostvaruje prosjecnu posjetu od 2000 do sad u sezoni.
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:34 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub feb 03, 2018 4:24 pm
kad odigraju ko picke mogu li na porodiljsko?
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
shzna je napisao/la:
sub feb 03, 2018 4:33 pm
Puno mi seremo za nekog ko ostvaruje prosjecnu posjetu od 2000 do sad u sezoni.

:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:35 pm

Već dugo vremena razmišljam o tome i nadam se da mi neko od vas može pomoći. Nadam se da nije pitanje teško ili da možda nije neka tajna ali interesuje me kojim faksom peremo dresove i da li koristimo omekšivač? Ako da da li koriste onaj koji ne nadražuje kožu?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:36 pm

sad potpuno ozbiljno. što se tiče finansija, klub je transparentniji nego ikad. transparentniji je i od nekih mnogo jačih i uspješnih u samom fudbalu. ali da će vam neko javno pisati tehničke računovodstvene metode, detalje knjiženja, prijava i obračuna doprinosa...sjedite, ogulite jabuku.

ako neko zaista ima relevantno iskustvo i reference i želju da pomogne u računovodstvenim poslovima, i takvi su dobrodošli i to nije floskula. samo i tad, to opet nije baš k'o pustiti da pomogneš u čišćenju snijega, jer se radi sa masom tajnih podataka. i od nekih tzv. legendi i vojnika kluba su interni mejlovi završavali kod novinara i to svi znamo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:38 pm

Da smo mi 4., 5., shvatio bih nezadovoljstvo i uplitanje u rad upravljackih struktura, trazili odgovore na neka pitanja itd. Sada, kad na terenu sve cvijeta, kada je SS najjaci u drzavi, neki ljudi prebacuju lopticu van terena, ali ne znaju da je tu ova uprava jos jaca nego u SS. Trazi se dlaka u jajetu a nikako da se nadje. Pojedose se ljudi zivi, nikako da iskopaju nesto da ocrne ove koji nam napravise evropski klub. Mi prvi na tabeli, a na tribinama pustosija.
1987
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 4:40 pm

Trebamo se malo ugledati na Koreju ionako nas uspoređuju pa da bude 2-3 mjeseca bez ikakvih informacija iz kluba. Nek' popucaju čirevi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA i 170 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija