Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 12:57 pm

Graovac i Blagoje dvije teske prehlade... :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 1:08 pm

Ima li nas makar na bet365 da pratimo dendžrs atake sjutra?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 2:21 pm

Omar500 je napisao/la:
sub feb 03, 2018 12:25 pm
Kospicar je napisao/la:
sub feb 03, 2018 12:23 pm
B Tim ce igrat Kantonalnu ligu koliko sam ja cuo
To bi bilo fenomenalno.
To je onda ok. Mada je moje misljenje da je B ekipa skupa igracka za nas, pogotovo zbog velikih ulaganja u infrastruktru. Mnogo je bolje ostvariti dobru saradnju sa ekipama iz prve lige fbih i rs, oni bi snosili cijelu ili min pola plate, svi ostali troskovi bi bili njihovi, a mi bi se organizacijski i financijski mogli posvetiti drugim projektima koji su vazniji za klub u ovom trenutku.
Ne treba zanemariti i cinjenicu da bi igraci igrali jaci rang, pogotovo ova zlatna generacija, jer nek svake god napreduje ekipa po jedan rang, opet su to min 2 god do ulaska u prvu ligu fbih.

Rijeka je ugasila B ekipu, a ako pogledamo region vidjet cemo da ni ekipe koje imaju vise para od nas nemaju B ekipu. To je na neki nacin izmisljanje tople vode.

To je samo moje misljenje i ne znaci nuzno da je ispravno.

Sto se tice negativnog pisanja, smatram da nije negativno, nego konstruktivno, a uvijek pohvalim sve radove na infrastrukturi sto me raduje vise nego rezultati.
Samo infrastruktura i omladina.

A opet smatram da je bolje konstruktuvno pisati, evo najbolji je primjer forumas sa nikom G.Weah, napisao dva fantasticna posta sa pitanjima, mene bas interesuje sve navedeno, a dobio odgovor ti se bas zadevero.. nije li smjesno :) il da u svakom drugom postu spominjem petobu, mozda bi to bilo zanimljivije.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 2:25 pm

IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 2:21 pm
Omar500 je napisao/la:
sub feb 03, 2018 12:25 pm
Kospicar je napisao/la:
sub feb 03, 2018 12:23 pm
B Tim ce igrat Kantonalnu ligu koliko sam ja cuo
To bi bilo fenomenalno.
A opet smatram da je bolje konstruktuvno pisati, evo najbolji je primjer forumas sa nikom G.Weah, napisao dva fantasticna posta sa pitanjima, mene bas interesuje sve navedeno, a dobio odgovor ti se bas zadevero.. nije li smjesno :) il da u svakom drugom postu spominjem petobu, mozda bi to bilo zanimljivije.
Mozes li kopirati njegova pitanja, molim te, ne mogu ih naci?

Sjecam se da je bilo dobrog materijala.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 458
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 2:35 pm

ponosannavas je napisao/la:
sub feb 03, 2018 12:35 pm
Znam da se ove godine nije moglo igrati kao Zeljo B iz razloga sto igravi ne bi mogli da igraju za A tim ili juniore ako zatreba. Medjutim ja mislim da se moglo iskombinovati da neki igrqci tipa Karavdic, Subo, Kurtovic, Sehic B i sl, pa ona Selak itd odigraju kantonalnu ligu. Mogli su se zovnuti i jos neki bivsi omladinci koji igraju po drugin ligama FBiH i moglo se uci u 2.ligu FBiH tako da bi bilo mnogo bolje da dada ovi juniri mogu igrati tu ligu zajedni sa onima koji su jos juniori. Mozda ima neka kombijacija sa nekim klubomda bidi Zeljo dva pa da se odmah preskoci kantonalna liga ne znam. Mozda ove godine nije nikako moglo kao Zeljo B ni da se registruje. Samo pokusavam dokuciti o cemu se radi. Eto pitanja za Papca ili nekog na sljedecem intervjuu da nam objasni. Sta je sa Kurtovicem? Nije otisao na pripreme sa ekipom a nije ni na posudbi
Da je Savez normalan, kao sto nije, moze se to vrlo lako organizovati. U ligama petice je sasvim normalno da imas mladi tim koji se "kali" kroz neku od nizih liga, Jedino u Spaniji "B" tim moze igrati drugu ligu, koja je sama po sebi profi liga.

Ako vec to ne moze, evo primjer sa Kineskim U20, koji su igrali u 4. rangu takmičenja u Njemačkoj. Rezultati se nisu "pikali", ali su igrali

https://www.fourfourtwo.com/news/china- ... man-league

Ovako mozemo i mi kantonalnu, ne uzimaju se rezultati u obzir, a igraci imaju pravo nastupa za A tim.

Kad bi imali Savez normalan, kao sto ga nemamo....
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 2:42 pm

IvanOsim je napisao/la:
sub feb 03, 2018 2:21 pm
Omar500 je napisao/la:
sub feb 03, 2018 12:25 pm
Kospicar je napisao/la:
sub feb 03, 2018 12:23 pm
B Tim ce igrat Kantonalnu ligu koliko sam ja cuo
To bi bilo fenomenalno.
To je onda ok. Mada je moje misljenje da je B ekipa skupa igracka za nas, pogotovo zbog velikih ulaganja u infrastruktru. Mnogo je bolje ostvariti dobru saradnju sa ekipama iz prve lige fbih i rs, oni bi snosili cijelu ili min pola plate, svi ostali troskovi bi bili njihovi, a mi bi se organizacijski i financijski mogli posvetiti drugim projektima koji su vazniji za klub u ovom trenutku.
Ne treba zanemariti i cinjenicu da bi igraci igrali jaci rang, pogotovo ova zlatna generacija, jer nek svake god napreduje ekipa po jedan rang, opet su to min 2 god do ulaska u prvu ligu fbih.

Rijeka je ugasila B ekipu, a ako pogledamo region vidjet cemo da ni ekipe koje imaju vise para od nas nemaju B ekipu. To je na neki nacin izmisljanje tople vode.

To je samo moje misljenje i ne znaci nuzno da je ispravno.

Sto se tice negativnog pisanja, smatram da nije negativno, nego konstruktivno, a uvijek pohvalim sve radove na infrastrukturi sto me raduje vise nego rezultati.
Samo infrastruktura i omladina.

A opet smatram da je bolje konstruktuvno pisati, evo najbolji je primjer forumas sa nikom G.Weah, napisao dva fantasticna posta sa pitanjima, mene bas interesuje sve navedeno, a dobio odgovor ti se bas zadevero.. nije li smjesno :) il da u svakom drugom postu spominjem petobu, mozda bi to bilo zanimljivije.
Svaka cast. Bolje je dobronamjerno kritikovat(onda se ukljuce 3,4 maskote i pocnu provaljivat ako se ne slazes s vecinom), nego chat pravit i cirkuzat. Ne vjerujem ja da smo mi spremni za B ligasku ekipu jos i recimo takmicenje u 1 ligi FBiH , tu trebaju ogromna ulaganja da se liga iznese.
Modus vivendi !
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 2:58 pm

G.Weah je napisao/la:
pet feb 02, 2018 11:42 am
Može li neko objasniti slijedeću situaciju ko je upućeniji u rad kluba?
Pitanje 1. Da li se igrači za koje se plaćaju sve dažbine prema državi (doprinosi i porezi) smataraju zaposlenicima?
Pitanje 2. Ako se smatraju zaposlenicima, šta se dešava ako je igrač povrijeđen i ne trenira odrađen period? Da li mu se plaća isplaćuje 70 - 80 % zavisno od poslodavca ako ne trenira, tj da li je na bolovanju (ako se povrijedio na treningu ili utakmici 100% bolovanje ili negdje drugo 70 - 80 % plaće)
Pitanje 3. Ako je igrač povrijeđen duže od 42 dana i ne trenira nikako, da li se traži od fonda PIO povrat sredstava (refundacija)?
Pitanje 4. Da li igrači koji su stranci imaju otvorene bankovne račune u KM ili im se isplaćije plaća ne devizni račun (neispravno)?

Imam još sličnih pitanja, koji bi pomogli radu kluba ako ih zanima...

Sretno
Evo @storm_raider ajde potrazi nam odgovore, a ti Weah resetaj sa pitanjima, ako ima jos sta zanimljivo.
Zadnja izmjena: IvanOsim, dana/u sub feb 03, 2018 3:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:04 pm

tanka je linija od navijača do finansijskog inspektora
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:05 pm

@ Edis Mulalic 1921 upravo tako, ogromni su to izdaci, tamo savez ne placa sluzbene osobe, organizacijski i financijski bi se previse opteretili, a vjerovatno ne bi bilo velike mogucnosti sponzorisanja, jer sponzori hoce prvi tim.

Kazem opet, po meni pogresan potez pravljenje B ekipe, ali eto imaju ljudi da odluce, a mi cemo i dalje komentarisati odluke. Naravno da sve nisu ispravne, al dok je vecina odluka ispravnih, od mene imaju punu podrsku.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:07 pm

A ti znaš bolje od tih ljudi jel odluka ispravna oko B tima? Pa valjda oni znaju sa čime raspolažemo i jel se može ili ne? Svašta
Željezničar ante portas !
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:11 pm

AsharaK je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:07 pm
A ti znaš bolje od tih ljudi jel odluka ispravna oko B tima? Pa valjda oni znaju sa čime raspolažemo i jel se može ili ne? Svašta
Napisao je da je PO NJEMU to pogrešna odluka, u čemu je problem? I ja razmišljam isto.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:13 pm

arctg je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:11 pm
AsharaK je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:07 pm
A ti znaš bolje od tih ljudi jel odluka ispravna oko B tima? Pa valjda oni znaju sa čime raspolažemo i jel se može ili ne? Svašta
Napisao je da je PO NJEMU to pogrešna odluka, u čemu je problem? I ja razmišljam isto.
Znaš šta je problem druže? Što su navijači danas najmanje navijači, a ti sebi to skontaj kako hoćeš.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:14 pm

Ako procitas moj post, ja sam napisao da je to moje misljenje, a ne mora znaciti nuzno da je ispravno.
A vrijeme ce pokazati jel ispravno ili nije.

Al znam sigurno da nemamo viska sredstava i da je svaku mogucu marku bolje uloziti u infrastrukturu.

Kao sto znam sigurno da je fula produzenje ugovora Bogicevicu i Sinisi, te ostanak Kajkuta i Crnova.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:15 pm

Kako znaš sigurno da je fula?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:18 pm

Pa evo recimo, nekoliko razloga, zašto je bolje:

1. Ekipu će trenirati Odović
2. Ekipa će cijelo vrijeme biti na radaru SD i Adžena
3. Navijači će moći pogledati i utakmice B tima
4. Simbolična cijena ulaznice za razvoj tog tima
5. Neće te niko zajebavat sa posudbama, hoćel igrat ili neće igrat
6. Djeca od samog starta počinju shvatati filozofiju zvanu Željezničar, i kako je igrati za sveti dres itd itd
7. Finansije možda jesu problem, ali neće biti toliko, jer kao što reče gospodin Misimović, Željezničar je brend, a za takav brend sigurno se mogu naći i sponzori.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:19 pm

Na osnovu vidjenog u prethodnoj polusezoni, te na cinjenici da uzimaju dragocjene minute nasim momcima.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:20 pm

Minute kojim momcima?
Željezničar ante portas !
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:21 pm

AsharaK je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:13 pm
arctg je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:11 pm
AsharaK je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:07 pm
A ti znaš bolje od tih ljudi jel odluka ispravna oko B tima? Pa valjda oni znaju sa čime raspolažemo i jel se može ili ne? Svašta
Napisao je da je PO NJEMU to pogrešna odluka, u čemu je problem? I ja razmišljam isto.
Znaš šta je problem druže? Što su navijači danas najmanje navijači, a ti sebi to skontaj kako hoćeš.
Izvini, ali ovo tvoje je u rangu onog "niste stručni, šta vi imate komentarisati" što se vrtilo ne tako davno po forumu. Najbolje bi bilo kada bi napravili spisak o čemu smijemo komentarisati na forumu, a o čemu ne. Jer, u pravu je neko iznad kada je napisao da na većinu konstruktivnih kritika se javi par osoba sa lošim pokušajima sarkazma i degradiranja napisanog ili onoga koji piše. Nećemo se praviti budale pa reći da se to ne dešava. A o tome ko je navijač i ko se ponaša tako a ko ne, ni ja, a Boga mi, ni ti ne možemo pričati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:22 pm

arctg je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:21 pm
AsharaK je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:13 pm
arctg je napisao/la:
sub feb 03, 2018 3:11 pm


Napisao je da je PO NJEMU to pogrešna odluka, u čemu je problem? I ja razmišljam isto.
Znaš šta je problem druže? Što su navijači danas najmanje navijači, a ti sebi to skontaj kako hoćeš.
Izvini, ali ovo tvoje je u rangu onog "niste stručni, šta vi imate komentarisati" što se vrtilo ne tako davno po forumu. Najbolje bi bilo kada bi napravili spisak o čemu smijemo komentarisati na forumu, a o čemu ne. Jer, u pravu je neko iznad kada je napisao da na većinu konstruktivnih kritika se javi par osoba sa lošim pokušajima sarkazma i degradiranja napisanog ili onoga koji piše. Nećemo se praviti budale pa reći da se to ne dešava. A o tome ko je navijač i ko se ponaša tako a ko ne, ni ja, a Boga mi, ni ti ne možemo pričati.
Argumentovo sam, zar ne?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 03, 2018 3:23 pm

Hmm kojim momcima uzimaju dragocjene minute? I kako to neko nekome može uzeti minute? Na zagrijavanju ovaj se ušunja u svlačionicu i iz njegovog ormarića pokupi "dragocjene" minute? Ili to ide kao u Bh telecomu kad uplatiš besplatne minute?
Ko je uzimo "dragocjene minute" Hajdareviću i Šabanadžoviću?
Ne znam, slabije pratim Želju, najviše preko streamova, pa ako možeš da mi pojasniš ako ti nije teško.
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija