Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:11 pm

Ja ne shvatam zasto je toliki problem sto ce se eventualnim dolaskom Vranjesa smanjiti minutaza Anelu i Harisu. Svi bi mi voljeli da imamo sve igrace koji su iz nase skole, da vole Zelju i sve ostalo, ali ako imamo priliku dovesti puno kvalitetnijeg i iskusnijeg igraca koji ce donijeti prevagu na terenu, zasto da ne ?
Sta da se desi situacija u kupu igramo protiv Zvijezde ? Nek igraju Anel i Haris, normalno da nece tu gurati Vranjesa, nije isti trener ko i prosle sezone. Mislim da je Vranjes prilika koja se dobije jednom u sto godina i da je trebamo iskoristiti
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:13 pm

Primanje, pa tesnica, a onda spogodak
phpBB [video]
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:14 pm

Informacija iz prve ruke, biće stream protiv Dunajske Strede na njihovom yt kanalu, šteta što neće biti Zakarića da gledma arhitektu :(

https://www.youtube.com/channel/UCgDYC8 ... 46BT4k5Fw/
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:14 pm

Ako dodju obojica cisto sumnjam da ce Anel i Haris osjetiti na svojoj kozi. Ovako imamo zamjenu za Jovana, a Modic treba da hvata formu i da se ukljucuje lagano.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:19 pm

Sabanadzovic i Hajdarevic se nece i ne smiju zapostaviti.

Adzem zna sta mu je potrebno te kako ce rasporediti minutazu. Cak je i po meni dolazak Vranjesa sasvim dovoljan, ipak, mislim da su svjesni talenta kakav ima Modic te zato koriste priliku i pokusavaju ga privuci u Zelju. Ukoliko bude ono sto moze biti te shvati da mu je ovo poslijednji voz da spasi karijeru, koja stvarno moze biti velika, onda smo na bas velikom dobitku.

Mislim da ce se, eventualnim dolaskom Vranjesa, njegova minutaza dijeliti sa Blagojevicem dok ce isti tretman, sa druge strane, imati Sabanadzovic i Hajdarevic. Modic ce se, ukoliko dodje naravno, vjerovatno, u hodu uigravati i postepeno adaptirati na uslove.

Iz sedmice u sedmicu igras sa Zrinjskim, Sirokim, gurbetima, uvijek nezgodnom Krupom. Uz sve to, imamo i utakmice kupa, JEDINI..
Svi ce se oni naigrati.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:23 pm

Kakavo crno smanjenje minuta..Mi igramo na dva fronta..Jedina smo ekipa sa prve cetri pozicije koja igra i kup a nas cilj je dupla kruna,tako da nam je potrebna sirina i mogucnost odmaranja bitnih igraca..Ako Vranješ i Modić potpisu bice odlicno..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:28 pm

Vazniji je uspjeh kluba nego hoce li neko igrati u prvoj postavi ili ne. Mjesto u prvih 11 se mora zasluziti, to moramo shvatiti napokon. Ako dodje Vranjes to je samo dodatni plus za ekipu, jos prikljuciti Dacica iz juniora i veza je odlicna, 3 mlada igraca i dva iskusna a igramo na dva fronta..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:32 pm

Pa govorili ste da je ova sezona najbitnija do sad i da je titula bitnija 5x od prethodnih, da treba uciniti sve da se uzme itd itd
i sad vam ovo previse.

ps. Dobrodošli! :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Kapiten, dana/u pon jan 22, 2018 3:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:32 pm

Naravno da za Sabana i Hajdara mora biti bar jedno mjesto u prvih 11. Klub zivi od prodaje igraca a qrac ces ih prodati ako ne budu igrali. A da su zasluzili to su vec dokazali..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:34 pm

Pa lakse ce napredovati uz boljeg igraca. Ja vjerujem da imaju sta nauciti od Vranjesa.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:37 pm

Da je neko drugi na mjestu sefa strucnog staba, i ja bih se malo zabrinuo za Anelovu i Harisovu minutazu. Uostalom, sto rece @bagrcavi, od Vranjesa jos uvijek imaju stosta nauciti, iako mogu biti deset levela iznad njegovog. Ali otom potom..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:51 pm

Dobrodosao Kenane! Nije boom, ali kad momak od 23 godine konstantno igra u ligi koja je bolja od nase i pri tome je kapiten ekipe, ne moze biti promasaj. Ne moramo ga prodati za milion, ali nece nas boljeti glava zbog pozicije desnog beka. A plus moze uletiti i kao stoper, odlicno.

O ostaloj dvojici kad se ozvanici...

Prodaj se Dzeko, dobio si boj, hocemo procente, Zeljo sampion!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:56 pm

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pon jan 22, 2018 9:56 am
LARS1921 je napisao/la:
pon jan 22, 2018 12:30 am
Tabela i rezultati nakon 18. kola

viewtopic.php?f=79&t=647

Osvajač je KeepTheBlueFlag, ali proglašenje je odgođeno, jer je savez uočuio sumnjive transakcije i kršenje FFP. Priča se da će LARS1921 biti novi pobjednik :D
Ocekujem dodjelu :titula: i špalir za moje igrače od ekipe košpicara na njihovom terenu :klanjase:
Eto ofarban nik i status :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 3:59 pm

da danas dođe ponuda od milion neto, otišli bi danas. a nije nemoguće. i baš zato što jesu igrali i bili značajni, ne može se zamjena tražiti kad odu. nije nemoguće ni da prođu atletico pa da idu na dvomeč sa realom.

a ni vranješ ni modić još nisu potpisali, ja se nadam da hoće obojica, ali nisu.
gradi željo boli te *****
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 4:04 pm

Vranjes moze igrati i na mjestu Ramovica. Nije ni Ramovic siguran, a ako dodje Vranjes onda je definitivno da ce Zajko tesko i na klupi biti. S obzirom da Blagojevicu istice ugovor i nisam siguran da ce produziti, a Hajdarevic i Saban su u izlogu onda trebaju oba ova vezna. Nije Adzem Slavko i siguran sam da ce se Hajdarevic i Saban mijenjati kao i dosad sto je tako bilo. Ima i omladinska LP, ima i repka, povrede, kartoni, mozda i promasaji budu ...:D bilo bi dobro da dobijemo onu Zvijezdu u kupu, da se razumijemo puno vece su nam sanse da kup osvojimo i moralo bi se desiti pravo cudo da nas neko od preostale tri ekipe izbaci u dvije utakmice.
Modus vivendi !
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 4:05 pm

Odlično pojačanje.
Ovakve najviše volim.
Nije neki bum, nije neki koji će oživljavati karijeru, a redovno igrao u bivšem klubu.
Plus je što je Bošnjak hehe
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 4:06 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jan 22, 2018 4:05 pm
Odlično pojačanje.
Ovakve najviše volim.
Nije neki bum, nije neki koji će oživljavati karijeru, a redovno igrao u bivšem klubu.
Plus je što je Bošnjak hehe
Nije Bosnjak hehe
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 4:08 pm

Mozda je strani Bosnjak, ti su najjaci :ganja:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 4:11 pm

Bošnjak porijeklom mislim iz TK ali hrvatsko državljanstvo, garant će naši ganjat da dobije i naše papire jer slijedi redukcija broja stranaca u klubovima..
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 22, 2018 4:12 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jan 22, 2018 3:56 pm
KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pon jan 22, 2018 9:56 am
LARS1921 je napisao/la:
pon jan 22, 2018 12:30 am
Tabela i rezultati nakon 18. kola

viewtopic.php?f=79&t=647

Osvajač je KeepTheBlueFlag, ali proglašenje je odgođeno, jer je savez uočuio sumnjive transakcije i kršenje FFP. Priča se da će LARS1921 biti novi pobjednik :D
Ocekujem dodjelu :titula: i špalir za moje igrače od ekipe košpicara na njihovom terenu :klanjase:
Eto ofarban nik i status :D
Dostojanstveno :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija