Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 11:50 am

exdomorocki je napisao/la:
pon jan 15, 2018 10:48 am
arctg je napisao/la:
pon jan 15, 2018 1:25 am
Meni je zanimljivo kako velika većina spominje tu utakmicu u Vitezu kao neku "prekretnicu", kao da nam je svima ona "otvorila oči" i kako je od tada krenula voda na naš mlin. Ja se ne bih složio sa time, skoro nikako. Naravno da jeste rezultat iz Viteza bio toliko frustirajući i da je nakon njega došla reprezentativna pauza, u kojoj smo učvrstili naše redove, pa Borac u gostima, gdje smo "započeli" tu sjajnu seriju. Ali, ako vratite sjećanje još jednu sedmicu prije Viteza, sjetit ćete se da smo na Grbavici protiv Mladosti (2:0) odigrali strašnu partiju. Usudit ću se i reći da je to bila najbolja i najljepša igra za mene u zadnjih nekoliko godina. Čak i ovdje, na forumu, komentari poslije te utakmice su bili sjajni, da ne govorim za dalje. Dakle, ja ipak mislim da je naša serija započela upravo protiv Mladosti na Grbavici a da je Vitez kiks koji je više uzrokovan povredama, suspenzijama, krpljenjem i umorom, nego li nekom Adžemovom tvrdoglavošću i eksperimentisanjem.

Slozio bih se sa ovim,cak protiv Krupe se prvi put neki obris igre vidio,kao npr. tranzicija.
Tako je, Krupa nam je pokazala put, pa je slijedio poraz u Tuzli koliko se sjecam, pa poraz od Zrinje, pa smo protiv Mladosti odigrali odlicnu tekmu, pa kiks u Vitezu.
Vitez nam je bio prekretnica jer se vidjelo da bez najbolje ekipe nemamo sta traziti ni protiv Viteza.
U Vitezu smo imali dosta dizelasa u ekipi u veznom redu, Zeba, Elsner, Kajkut, Vojo je igrao krilo. Adzem je taj krivac zbog kojeg gubimo 2 boda, jer izbacuje Blagojevica a ubacuje Hajdarevica i opet igramo sporo.
Tu je naucio ono sto smo igrali protiv Krupe i Mladosti, visoki presing, a njega mozes igrati sa brzim igracima Blagoje-Hajdar-Sinan i krila Zec i Zakaric i naravno Vojo na svojoj poziciji koji dosta radi na presingu. Tako smo raznijeli od Borca preko pitara do Sirokog tri puta.
Koliko god volim Adzema i drag mi je i podrzavam ga od prvog dana dva boda u Vitezu idu na njegovu dusu i tvrdoglavost posebno u vezi sa Elsnerom i izjavom poslije da je najcvrsci igrac.
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u pon jan 15, 2018 12:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 11:56 am

Ja bih ponajviše rekao da smo mi uboli sa Vojom, trebao nam je neko jako dobar na lopti, koji je "box to box Napadač :lol: "..
Odlično se kreće, proigrava, i ponajviše naš timski igrač. Ostatak tima ima pluća i znanja da ga isprati, od tri mađioničara na poziciji centralnog veznog, od moderne desetke Ramovića, te od ponajboljeg igrača lige Zakarića i brzonogog Zeca. Jednostavno taj dio "gore" se uklopio dolaskom Voje, on je bio posljednja kockica.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 12:09 pm

Vojo svoj nedostatak u zabijanju golova odlicno nadonadjuje ovim timskim radom, sto pp kaze a to je i cinjenica da su ostali igraci iz napada prodisali kako je on tu. Veoma puno znaci za ekipu i nadati se da kada prodje pripreme da ce to izgledati jos bolje.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 12:11 pm

Mehremić za Sport1.ba: Siguran sam da će mi iskustvo pomoći u Željezničaru

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/mehr ... aru/106654
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 12:18 pm

Jel ovaj Adi sin onog napadaca Turbine Mehremica?
96 kada smo igrali sa Brazilom u Manausu, nas Sanin Pintul treba da cuva Ronalda i crnjaci se, kao najbolji napadac svijeta bla bla.
Legenda kaze da ga je Geca ohrabrio rijecima: Ne brini kad si sacuvao Mehremica mozes i Ronalda.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 12:55 pm

Im ali ba ljudi da je ko došao u omladinski pogon? Bar neki predpionir da imamo o čemu pisati :)
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 477
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 1:03 pm

slika

vidis ponosannavas da se covjek ne sikira nemoj ni ti :D
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 1:47 pm

Zna li se ostaju li nasi u Sarajevu do Turske ili ce ici koji dan u Medjugorje?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 2:41 pm

Kjosevski (Fejzić) - Stevanović (Kurtović), Bogičević (Osmanković), Graovac (Ćubara), Mehremić (Projić) - Blagojević (Hasanović), Šabanadžović (Hajdarević), Zec (Žerić), Ramović (Zeba), Zakarić (Crnov) - Ubiparip (Kajkut)
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 2:42 pm

momci u majicima Ultras Zeljeznicar. podrska Dzumhuru u Melburneu.

phpBB [video]


:palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 477
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 3:30 pm

teteac8684 je napisao/la:
pon jan 15, 2018 2:41 pm
Kjosevski (Fejzić) - Stevanović (Kurtović), Bogičević (Osmanković), Graovac (Ćubara), Mehremić (Projić) - Blagojević (Hasanović), Šabanadžović (Hajdarević), Zec (Žerić), Ramović (Zeba), Zakarić (Crnov) - Ubiparip (Kajkut)
fali ovdje desni bek jer svi znamo Stevanovicevu ljubav s zutim kartonima,,,i jedan igrac sredine da recimo Blagojevic ima malo kvalitetniju zamjenu,,,a Ramovic ima Dacica tu se ne sikiram mali je ogroman potencijal ,,,sve us vemu eto dva igraca jos i to je to ...
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 3:45 pm

DR.HOUSE je napisao/la:
pon jan 15, 2018 3:30 pm
teteac8684 je napisao/la:
pon jan 15, 2018 2:41 pm
Kjosevski (Fejzić) - Stevanović (Kurtović), Bogičević (Osmanković), Graovac (Ćubara), Mehremić (Projić) - Blagojević (Hasanović), Šabanadžović (Hajdarević), Zec (Žerić), Ramović (Zeba), Zakarić (Crnov) - Ubiparip (Kajkut)
fali ovdje desni bek jer svi znamo Stevanovicevu ljubav s zutim kartonima,,,i jedan igrac sredine da recimo Blagojevic ima malo kvalitetniju zamjenu,,,a Ramovic ima Dacica tu se ne sikiram mali je ogroman potencijal ,,,sve us vemu eto dva igraca jos i to je to ...
Upravo tako zdravi Crnov, zamjena Blagiju i Sinisi. I ja bi dodao jednog stopera .
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 477
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 3:48 pm

tesko ce neki hajmo reci ozbiljan stoper doci da sjedi na klupi jer mislim da se zna koja dva pocinju trenutno s postovanjem prema svim trenutno tu ali Bogi-Graovac barem po prvoj polusezoni imaju primat ,ali eto vidicemo
edit:plus Merhemic isto moze na stoperu moze biti neka rezervna opcija ,a kada bi dosao onaj iz istre i on bi bio opcija i za desni bek i za stopera ,ali posto on sam kaze da nisu u zadnjih par dana razgovarali vjerovatno nece doci ,ali bio bi zanimljiva opcija
Zadnja izmjena: DR.HOUSE, dana/u pon jan 15, 2018 3:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 3:55 pm

idealan bi bio upravo neko ozbiljan, a da bogi bude treći ili četvrti stoper.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 477
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 3:58 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jan 15, 2018 3:55 pm
idealan bi bio upravo neko ozbiljan, a da bogi bude treći ili četvrti stoper.
ma da nisam se ja mozda dobro izrazio tj napisao ,,ali razmuijem sta mislis tako bi bilo idealno ...
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 4:08 pm

Evo jedna od manijaka USA/Canada sa kratkog druzenja ovoga vikenda...


https://i.imgur.com/GmauJTp.jpg
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 4:22 pm

jeste se to u aspenu našli? :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 4:25 pm

He he negdje u sred sume gdje ni medvjedi ne zive...
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 4:26 pm

Ima li sta od Stojana Vranjesa :)
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 4:30 pm

slika

ma samo aspen ništa drugo ne priznajem :D
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija