Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:19 pm

Jeste sigurno da je Dujmović penal odbranio a ne Kršić?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:21 pm

Krsic je odbranio penal.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:40 pm

Dujmovic nikada nece biti golman za seniorski fudbal. Nema visinu, jako spor rad nogu, ocajan raspon ruku. Nije ni Kjosevski nesto puno visok ali ima dobar odraz, ovaj to nema.

Napravio je mnogo greski u ova dva dvomeca u ligi sampiona, prosli smo pa to sad nije vazno, ko ce ga sad kritikovati. Imao je on i dobrih poteza, pogotovo onaj odbranjeni penal, ali nema on potencijal za nesto vise jer je jako limitiran..

Krsic je bolji od Dujmovica, ali mora jos dosta, dosta raditi na sebi. I njemu je problem visina..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:43 pm

To da nikada nece biti golman za seniorski fudbal je rano reci. Prerano.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:47 pm

Moguce da je Krsic, meni se na snimku ucini Dujmovic onako zutkast :)

Daj Boze da bude sta od ovog Crnova, al meni bi bilo zao da uzima minute Zericu i Zajmovicu..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:50 pm

Neko ko je ovako limitiran ako napravi nesto u fudbalu onda mu svaka cast, kapa do poda. On 19 godina puni u martu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:50 pm

Tek mu je 18, a Krsicu 17. Moze se nesto predviđati ali bas za zakljucka je rano. Pa i za ovog Karavdica se pisalo da nece biti golman jer nema visinu, a neki dan slika sa prozivke - isti kao Kjosevski, ako ne i veci. A i njemu je 19...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:52 pm

fino je što "djeca" imaju i tu utakmicu sa brodarcem
baš dobra i kvalitetna provjera, za nijansu slabiji meč od onog u LP
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 11:54 pm

A sa kim igramo u Makarskoj ove dvoje utakmice? Nisam cuo Joldica da je naveo to.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:03 am

pošto samo ovde pišem (istina ima još tema ali sveukupno to je 1%) moram da se nasmijem i novinarima ovog portala
sve više naginju na onu drugu stranu gdje je klik najbitniji a pitarluk se može rezati nožem
Spoiler:
Nedim Hadžić i Demirel Veladžić svoju karijeru nastavit će u Portugalu i to u klubu Leixoesu, saznaje Sport1.ba. Njih dvojica su već duže vremena u pregovorima sa ovim portugalskim klubom, te je sasvim izvjesno da će svoju karijeru nastaviti u ovoj državi. Hadžić i Veladžić važe za jedne od najtalentovanijih u svojoj generaciji, te ovo nije prvi put da se klubovi raspituju za njih i njihov eventualni angažman. Sarajevo će kako saznajemo samo za Hadžića na ime obeštećenja inkasirati 300.000 eura uz dodatne povlastice prilikom njegovih transfera u treće klubove.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/ino-fudbal/sve-je-goto ... alu/106479
slučajno se zaboravi napisati da je to portugalski drugoligaš već napiše samo portugalski klub ?
i 300k eura, de ba jel fakat iko vjeruje da portugalski drugoligaš dadne te pare
ali ono baš

ne treba vam ovo gospodo...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:05 am

@BlwD, Ma nema niko od te trojce nabrojanih ono nesto, ne mogu to da opisem. Kad sam pratio Kjosevskog u omladinskim kategorijama znalo se da ce 99% biti golman za nas seniorski tim. Cak i kad je Antolovic branio mnogi su govorili da Veci treba dati sansu jer je strasan potencijal.
Od te trojce sad kad bi me pitao ko je zamjena za Vecu, u blizoj buducnosti, ja bih ti odgovorio Fejzic, jer mi oni ne ulijevaju povjerenje da mogu nesto napraviti u seniorskom fudbalu..

Moram spomenuti jos jednog igraca iz op, a to je Semir Dacic, nevjerovatan igrac, potencijal u rangu Sabanadzovica i Hajdarevica, ako je istina da ce od ove polusezone dobiti sansu u seniorima to je odlicna stvar..

Dobra stvar je i ova tekma sa Brodarcem, taj klub bez obzira sto igra u nizoj ligi, ima jedan od najjacih omladinskih pogona u Srbiji..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:19 am

Brkoo je napisao/la:@BlwD, Ma nema niko od te trojce nabrojanih ono nesto, ne mogu to da opisem. Kad sam pratio Kjosevskog u omladinskim kategorijama znalo se da ce 99% biti golman za nas seniorski tim. Cak i kad je Antolovic branio mnogi su govorili da Veci treba dati sansu jer je strasan potencijal.
Od te trojce sad kad bi me pitao ko je zamjena za Vecu, u blizoj buducnosti, ja bih ti odgovorio Fejzic, jer mi oni ne ulijevaju povjerenje da mogu nesto napraviti u seniorskom fudbalu..

Moram spomenuti jos jednog igraca iz op, a to je Semir Dacic, nevjerovatan igrac, potencijal u rangu Sabanadzovica i Hajdarevica, ako je istina da ce od ove polusezone dobiti sansu u seniorima to je odlicna stvar..

Dobra stvar je i ova tekma sa Brodarcem, taj klub bez obzira sto igra u nizoj ligi, ima jedan od najjacih omladinskih pogona u Srbiji..
Ali opet, Cutahija i Ceman su obecavali pa eto nista od njih, jos... Puno je faktora a eto ti si nabrojao neke od njih. Meni se npr Krsic svidio za ono malo sto sam ga gledao. Nadam se da ce bar jedan od njih uspjeti ali je ocigledno da nam nakon Kjosevskog treba prelazno rjesenje. A poslije njih ima Muftic, zvjer bio na onom turniru.

@salle cudno u najmanju ruku. Benfica "nudila" 150.000€ i odbili jer je bilo malo. Taj Lex.... (kako vec) je izgleda portugalski Simin Han
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:19 am

Nakon odlaska Kjosevskog mi ne moramo odmah ubaciti nekog od omladinaca u vatru. Rano je za toga, jer nemamo nekog ekstremnog talenta. Kada je Kjosevski imao 14 godina, pricalo se za njega. Najbolje je pronaci neko prelazno rjesenje, starijeg golmana. To se uradilo i poslije odlaska Sehica. Mi imamo dobra iskustva sa nasim golmanima i poslije rata, ali ne mozemo ih stancati kao na traci. Imaju oni jos puno vremena ispred sebe i mogu puno napredovati, a mozda neko od njih i poraste, posto je ipak visina najbitniji faktor kod golmana, iako se drugim atributima to moze nadoknaditi.

Kjosevski je strasno vazna karika u nasem timu. Cesto ima intervencije u kojima spasi ekipu, a to mnogo znaci, a poceli smo zanemarivati taj faktor. To se najbolje i vidjelo protiv Radnika, gdje bi mozda u onoj jednoj situaciji on i odbranio da je bio tu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:25 am

Kad je Antolovic trebao ici slicno se govorilo za Vecu, potencijal ali..
Dujmovicu je 19, od ljeta mislim da bi mu bilo vrijeme da bude makar drugi golman
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:27 am

Ne mogu se golmani poslije te generacije 94/95 porediti sa Vedranom, on je bio vanserijski talenat i znalo se vec mnogo ranije da je on golman za prvi tim, sjecam se i kod pitara je slican status uzivao golman kom sam zaboravio ime al znam da su se u kadetskim i juniorskim derbijima obojica strasno isticali ali eto ovaj kod pitara nije na vrijeme dobio sansu i sad ne znam da li je uopste u premijer ligi.
Ugoavnom, Krsic, Karavdic, Dujmovic sigurno nisu potencijali kao tada Vedran a bgmi i Ceman koji je takodje odlican golman, ima cak i bolje fizicke predispozicije ali talenat Vedrana ga je ostavio na klupi kroz sve selekcije.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:28 am

Nisam ekspert uopste, ali meni se nekako cini da te greske sa Dujmovicem su vise vezane sa komunikacijom sa odbranom, prije svega sa Velicem kao kapitenom. To se nekako moze primjetiti ove dvije utakmice za LP. Ta koordinacija izmedju Dujmovica i zadnje linije se treba popraviti. Moze biti isto zato sto je relativno nov u ekipi.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:33 am

Ljudi spustite loptu, momak ima 18. godina i mora i može još toga da nauči. Ja vjerujem da će za koju godinu biti prvi golman. Opisuju ga raspon ruku, pa trenira fudbal ne boks jeboo ga ti, dečko je dokazao kako se penali brane..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:34 am

Ma ako cemo realno ni Cutahija a pogotovo Ceman nisu obecavali nego smo ih mi dizali pogotovo Cutahiju, nakon one tekme kad je sve zivo odbranio protiv Austrijanaca.

Upravo to @Omar, Kjosevski je trenutno jako vazna karika za nasu ekipu. Pa samo prosle sezone mi je jos u glavi ona njegova odbrana protiv Radnika u Bijeljini kad je sa par metara odbranio zicer Obradovicu a loptu gotovo svi vec vidjeli u golu ili kad je odbranio onaj penal protiv Zrinjskog u Mostaru i tom odbranom okrenuo stvari na nasu stranu. Sto je najbolje kod Vece nije kikser, jako je siguran i stabilan, ne mogu se sjetiti 5 golova da smo primili njegovom greskom od trenutka kad je stao na go pa sve do danas.

Sehica smo npr. trpili i cekali da izraste u odlicnog golmana, dok smo ga cekali on je primao neke nevjerovatne golove. Dok Vecu nismo uopste morali cekati, od prvog trenutka do danas, 95% utakmica uvijek odradi dobro..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:36 am

koliko me sjećanje služi, filip je tek pola godine u klubu
ne može preko noći postati dio kolektiva
ali neko je prepoznao da ipak valja nečemu...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 14, 2018 12:49 am

sahmat je napisao/la:
ned jan 14, 2018 12:33 am
Ljudi spustite loptu, momak ima 18. godina i mora i može još toga da nauči. Ja vjerujem da će za koju godinu biti prvi golman. Opisuju ga raspon ruku, pa trenira fudbal ne boks jeboo ga ti, dečko je dokazao kako se penali brane..
Raspon ruku, visina, odraz itd su sve stvari koje su vazne za jednog golmana. Fudbal toliko napreduje da se danas od golmana trazi i da ucestvuje u igri. Pogledaj kako Poljak na golu Juventusa, kad je pod pritiskom, hladnokrvno nogom poput Pjanica dijeli lopte svojim saigracima..

Da se vratim na Dujmovica. On jeste odbranio penal u Zagrebu, jako vazan penal, u jako vaznom trenutku ali treba pogledati na miru i tekme protiv Bugara gdje je krivac za oba gola, kod prvog lose postavio zivi zid i jedan mlak sut je zavrsio u nasoj mrezi. Drugi gol Bugara centarsut na 5 metara on stoji na liniji i primamo gol. Skoro svaki centarsut protivnika u tekmama sa Bugarima i Lokomotivom je bila neka opasnost za nas, hladne glave pregledaj ove tekme pa ces da vidis da sam u pravu za sve sto sam napisao.

Ja bih svim srcem volio da Filip Dujmovic napravi uspjeh u fudbalu, da i Zeljo ima korist od toga ali je on trenutno strasno limitiran golman, to je cinjenica..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SIMA_SIMAU i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija