Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 8:25 pm

e svašta...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 8:33 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet jan 12, 2018 7:49 pm
salle86 je napisao/la:
pet jan 12, 2018 7:21 pm
Daj Bože nivo Džeke ikad više
Previse mi mistificiramo Dzeku. On je samo nama vrh vrhova zbog marketinga i sto je napadac. Iz BiH imamo jednog ogdisnje na tom nivou. Sto to ne bi bio svaki treci takav iz Zelje.
e jbg sad
cijenim tvoje mišljenje ali u vezi Edina se ne bih složio
nije on samo bio talenat već sve ono što treba da ima i da se uspije
i mišljenja sam da će proteći još mnogo vode miljackom dok mi budemo imali jednog takvog igrača
a pogotovo da je rođen i počeo u pl BiH
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 8:36 pm

Ne citate sta pisem ali nema veze. Ne mogu dalje. Cudo su ti mediji. Hasan, Pjanic i Kodro su bili na vecem nivou od Dzeke, ali eto. Nevu dalje kazem.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 8:43 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet jan 12, 2018 8:36 pm
Ne citate sta pisem ali nema veze. Ne mogu dalje. Cudo su ti mediji. Hasan, Pjanic i Kodro su bili na vecem nivou od Dzeke, ali eto. Nevu dalje kazem.
ne možeš porediti ovu barsu sad i onu za vrijeme kodre
tad su oni bili kao što je recimo sad atletiko, sevilja
pjanić realno ništa više nije napravio od džeke
hasan je priča za sebe, ali zbog rezultata kluba. samo je braco u bajernu bio jedan do igrača a edin bar evo sad u romi glavni
tako da me čudi ovo tvoje pisanje
ne samo roma, eto i taj volfsburg, a siti...tu je bar sve jasno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 8:56 pm

Sta mislite da li se kod nas prilikom rekonstrukcije terena moze pokrenuti slicna akcija odnosno prodaja dijelova starog travnjaka, meni je bas onako unikatno i lijepa stvar, ono u kuci u saksiji ili u dvoristu imas travnjak tj dio legendarne Grbavice, sad nisam siguran koliko bi to bilo ispraceno, Hajduk je finu cifru zaradio tom akcijom, ovi komadi trave kao ispod na slikama su se mogli kupiti za 50kuna zaokruzite za 10KM, a prodalo se oko 1100 komada..
Spoiler:
slika
slika
slika
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pet jan 12, 2018 8:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 8:57 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jan 12, 2018 7:33 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet jan 12, 2018 6:25 pm
Saša hoćemo pojačanja sa šaaa
Sto je "najgore" nema ni mahalskih, cak ni sinanov portal nista nije saznao. Potpuna tisina. Niko ne zna sa kojim igracima pregovaramo. Neobicno, moram priznati :D
Sasa je rekao u onom intervjuu da dovodimo jos jednog ili dva igraca..
Moj brko tužni i prazni dani za nas što živimo od prelaznog do prelaznog :cry:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:06 pm

Sitra idemo oducit od fudbala Adu i njegove nafurane zvijezde i matore drtine iz prvog tima. Naprijed golobrada djecice uz vas smo, da im pokazemo sta je Zeljo i kako se igra za Zelju :)

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:06 pm

gavran je napisao/la:
pet jan 12, 2018 8:11 pm
nookey je napisao/la:
pet jan 12, 2018 7:44 pm
Sutra ludnica na pomocnom... GAZI JUNIOREEE :baklja:
Bojkotujemo sve.Bez Stane nista ne pratimo
Kakav je Bekric zna li s viljuskom?
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:15 pm

nookey je napisao/la:
pet jan 12, 2018 9:06 pm
gavran je napisao/la:
pet jan 12, 2018 8:11 pm
nookey je napisao/la:
pet jan 12, 2018 7:44 pm
Sutra ludnica na pomocnom... GAZI JUNIOREEE :baklja:
Bojkotujemo sve.Bez Stane nista ne pratimo
Kakav je Bekric zna li s viljuskom?
Bice nesto od njega.Talentovan
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:15 pm

Sabanadzovic, Mujagic, Hajdarevic i Zeric igraju za juniore. Bice dobra utakmica to. Samo da se ne povrijedi ko ne do Bog.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:18 pm

@1921.ba

Hoće li biti izvještaj ? :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:29 pm

cikazubo je napisao/la:
pet jan 12, 2018 8:56 pm
Sta mislite da li se kod nas prilikom rekonstrukcije terena moze pokrenuti slicna akcija odnosno prodaja dijelova starog travnjaka, meni je bas onako unikatno i lijepa stvar, ono u kuci u saksiji ili u dvoristu imas travnjak tj dio legendarne Grbavice, sad nisam siguran koliko bi to bilo ispraceno, Hajduk je finu cifru zaradio tom akcijom, ovi komadi trave kao ispod na slikama su se mogli kupiti za 50kuna zaokruzite za 10KM, a prodalo se oko 1100 komada..
Spoiler:
Spoiler:
slika
slika
slika
što se mene tiče, klub bi mogao (da ne kažem trebao) za sve organizovati neku akciju ko za istočnu tribinu ili slično tome
velika je baza nas koji bi učestvovali, na bilo koji način...1KM, 2, 5, 10 ...100 nebitno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:45 pm

salle86 je napisao/la:
pet jan 12, 2018 8:43 pm
ponosannavas je napisao/la:
pet jan 12, 2018 8:36 pm
Ne citate sta pisem ali nema veze. Ne mogu dalje. Cudo su ti mediji. Hasan, Pjanic i Kodro su bili na vecem nivou od Dzeke, ali eto. Nevu dalje kazem.
ne možeš porediti ovu barsu sad i onu za vrijeme kodre
tad su oni bili kao što je recimo sad atletiko, sevilja
pjanić realno ništa više nije napravio od džeke
hasan je priča za sebe, ali zbog rezultata kluba. samo je braco u bajernu bio jedan do igrača a edin bar evo sad u romi glavni
tako da me čudi ovo tvoje pisanje
ne samo roma, eto i taj volfsburg, a siti...tu je bar sve jasno
Meni je @navas ovde u pravu. Salihamidzic je nas najbolji igraci poslije rata. To se vidi kroz trofeje, uspjeo je na najvecoj sceni a to je Champions Liga. Kako su on i Lizarazu igrali, donijeli titulu prvaka Bajernu protiv Valencije. To sto je igrao na "neatraktivnoj" poziciji nije relevantno, jer je bio bitna karika za ekipu. Onda je Pjanic, igra ubjedljivo u najboljem timu u Italiji, igrao je finale Lige Prvaka dosta dobro protiv izuzetno jakog protivnika kao sto je Real Madrid. Ima trenutno 27 godina, ako predje u Barcu ili Real i bude igrao konstantno onda je definitivno nas najbolji igrac. Poslije njega bi rekao Dzeko sa Wolfsburgom osvojio Bundesligu, i isto dao najvise golova. Isto tako dao najvise golova u Serie A. Ali da budes najbolji igrac moras uspjeti u CL ili igrati odlicno za vece klube nego sto je on igrao. Npr Za Man C nije bio ni standardan. Da je Kodro vise pokazao u Barceloni bi sigurno bio ispred Dzeke, jer npr za Real Sociedad je dao 25 golova i zavrsio iza legendarnog Zamorana, to je stvarno dosta dobro. Mozda i jeste tako, ali nevolim tu pricu da se igrac kao Dzeko radja svako 20 godina, jer sa njom nista necemo postici, nego trebamo raditi na tome da stvorimo klimu da mozemo stvarati vrhunske igrace koji ce igrati u najvecim klubovima, sad koliko ce dogurati ovisi o dosta faktora. Samo je bitno da imamo vece ciljeve.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:47 pm

Ugledna gospodo forumasi, i jos veci navijaci, koga sutra pljujemo!? Sta kaze moja lipa lobotomija. :D
1987
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:56 pm

LeBlue je napisao/la:
pet jan 12, 2018 9:45 pm
salle86 je napisao/la:
pet jan 12, 2018 8:43 pm
ponosannavas je napisao/la:
pet jan 12, 2018 8:36 pm
Ne citate sta pisem ali nema veze. Ne mogu dalje. Cudo su ti mediji. Hasan, Pjanic i Kodro su bili na vecem nivou od Dzeke, ali eto. Nevu dalje kazem.
ne možeš porediti ovu barsu sad i onu za vrijeme kodre
tad su oni bili kao što je recimo sad atletiko, sevilja
pjanić realno ništa više nije napravio od džeke
hasan je priča za sebe, ali zbog rezultata kluba. samo je braco u bajernu bio jedan do igrača a edin bar evo sad u romi glavni
tako da me čudi ovo tvoje pisanje
ne samo roma, eto i taj volfsburg, a siti...tu je bar sve jasno
Meni je @navas ovde u pravu. Salihamidzic je nas najbolji igraci poslije rata. To se vidi kroz trofeje, uspjeo je na najvecoj sceni a to je Champions Liga. Kako su on i Lizarazu igrali, donijeli titulu prvaka Bajernu protiv Valencije. To sto je igrao na "neatraktivnoj" poziciji nije relevantno, jer je bio bitna karika za ekipu. Onda je Pjanic, igra ubjedljivo u najboljem timu u Italiji, igrao je finale Lige Prvaka dosta dobro protiv izuzetno jakog protivnika kao sto je Real Madrid. Ima trenutno 27 godina, ako predje u Barcu ili Real i bude igrao konstantno onda je definitivno nas najbolji igrac. Poslije njega bi rekao Dzeko sa Wolfsburgom osvojio Bundesligu, i isto dao najvise golova. Isto tako dao najvise golova u Serie A. Ali da budes najbolji igrac moras uspjeti u CL ili igrati odlicno za vece klube nego sto je on igrao. Npr Za Man C nije bio ni standardan. Da je Kodro vise pokazao u Barceloni bi sigurno bio ispred Dzeke, jer npr za Real Sociedad je dao 25 golova i zavrsio iza legendarnog Zamorana, to je stvarno dosta dobro. Mozda i jeste tako, ali nevolim tu pricu da se igrac kao Dzeko radja svako 20 godina, jer sa njom nista necemo postici, nego trebamo raditi na tome da stvorimo klimu da mozemo stvarati vrhunske igrace koji ce igrati u najvecim klubovima, sad koliko ce dogurati ovisi o dosta faktora. Samo je bitno da imamo vece ciljeve.
Ne zaboravi brojne rekorde koje je Dzeko oborio, i jos golove za reprezentaciju
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 9:58 pm

Da ih hoće dječica sutra uzeti pet razlike, pa nek se seniori vade protiv Zorye :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 10:01 pm

Ko ce igrati za prvi tim ako ce Anel i Haris za juniore? Hasanovic i Kurtovic? Bekric i Zeba :D ?
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 10:02 pm

Svi spomenuti igrači su ili na različitim pozicijama, ili u različitom vremenskom razdoblju igrali, tako da su njihova nogometna znanja neuporediva. Upoređivati možemo ostvarenja, ali i tu je pitanje šta je najviše na cijeni. Svi imaju svoja ostvarenja koja su vrhunska, i tu ne bi mješao stvari. Kada govorimo o radu OP i proizvodnji igrača za prvu ekipu, i dalje za prodaju....napravio bi jedno poređenje. Kažu da Ajax ima jednu od najjačih škola u Europi, samo nešto im fali ozbiljnih izdanaka, kao i rezutata u zadnje vrijeme. U velikim klubovima ne vidim nešto njihove djece da nose igru, da su igrači prevage i odluke. Šta hoću reći? Preoptimistični smo i preambiciozni kada je naš OP u pitanju. Mi želimo dizati ljestvicu prve ekipe, dakle i omladinci bi morali dizati ljestvicu i kvalitet da bi mogli konkurisati u prvoj ekipi, i napraviti neki ozbiljan transfer, i klubu i sebi.Trenutno nam s epoklopilo sa par dječaka, ali po meni je nerealno očekivati par dječaka svake godine. Ako bude jedan jak jednom u dvije godine, biće odlično, a biseri kao Džeko.....teško ponovljivo, ma koliki bio naš uticaj, i doprinos na njegovo znanje, razvoj i karijeru.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 10:03 pm

BlwD je napisao/la:
pet jan 12, 2018 10:01 pm
Ko ce igrati za prvi tim ako ce Anel i Haris za juniore? Hasanovic i Kurtovic? Bekric i Zeba :D ?
Bez zajebancije Hare-Anel-Dacić bi mogli bacit piš po Hasanoviću-Zebi-Ramoviću :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 10:06 pm


Plava Porodica je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
pet jan 12, 2018 10:01 pm
Ko ce igrati za prvi tim ako ce Anel i Haris za juniore? Hasanovic i Kurtovic? Bekric i Zeba :D ?
Bez zajebancije Hare-Anel-Dacić bi mogli bacit piš po Hasanoviću-Zebi-Ramoviću :D
Ma ne treba Hasanovica pustati protiv njih...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 179 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija