Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 10:50 am

Luku Lučića i TOnija Livančića sam već prizivao u prošlom prelaznom. Dvije odlične opcije. Molim vas nemojte gledati koliko su igrali u bivšim klubovima. Dobro je da dođe neko ko je u formi, ali to nije dokaz kvalitete vjerujte mi. U mnogim klubovima se gura neko radi nekog menadžera i sl. Ova dva momka su dobre opcije i zbog toga što mogu igrati bekove u 3-5-2 formaciji. TOni je jako inteligentan igrač i može igrati i u sredini. Nisu booom-ovi ali dobri igrači.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 10:56 am

Haklapuc je napisao/la:
pon jan 08, 2018 10:49 am
Sastavis Crnova i Kokaru i imaš dva koljena :D
:rofl1: :rofl1:
A legendu Jahića ko jebe :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:05 am

Southboy je napisao/la:
pon jan 08, 2018 12:19 am
maxum1921 je napisao/la:
ned jan 07, 2018 11:41 pm
kremenko je napisao/la:
ned jan 07, 2018 6:55 pm
Ali sta treba da znaci...Luksuz je da Željo trenira na pomoćnom terenu? Prodajemo zemlju?
Znaci da su apetiti porasli kad je u pitanju novcana naknada za koristenje pomocnog gdje je plastika. Toliko je klub postao trn u oku mnogima.
Moze pojasnjenje prijatelju
Aludiras na opstinu ili ?
Ako je on,sjeme mu se zatrlo...
Nije se tu mislilo na plasticni pomocni vec na onaj gdje prvi tim trenira koji je s obzirom na lokaciju puno zanimljiviji i vrijedniji kao gradjevinsko zemljiste nego kao pomocni teren.. S obzirom na cijenu zemljista u gradu mogli bi dobar dio kampa uraditi parama od eventualne prodaje tog zemljista. Izgradnjom kvalitetne saobracajnice taj dio je jos vise dobio na vrijednosti..

Sto se ovih nivoa vlasti i njihovih silnih obecanja tice u ovoj godini, odnosno do izbora, ih moramo iscijediti do maksimuma, jer imam neki filing da ce posle izbora dobiti kolektivnu amneziju..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon jan 08, 2018 11:06 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:06 am

ponosannavas je napisao/la:
pon jan 08, 2018 10:50 am
Luku Lučića i TOnija Livančića sam već prizivao u prošlom prelaznom. Dvije odlične opcije. Molim vas nemojte gledati koliko su igrali u bivšim klubovima. Dobro je da dođe neko ko je u formi, ali to nije dokaz kvalitete vjerujte mi. U mnogim klubovima se gura neko radi nekog menadžera i sl. Ova dva momka su dobre opcije i zbog toga što mogu igrati bekove u 3-5-2 formaciji. TOni je jako inteligentan igrač i može igrati i u sredini. Nisu booom-ovi ali dobri igrači.
to je to!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:07 am

Kakav je ovaj Hairlahovic?
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:07 am

Obzirom na dokazane skautske sposobnosti ja @Ponosnom vjerujem na rijec. Ako on kaze da su Luka i Toni dobri potezi, onda nek ih Papac povuce :)
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:07 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:07 am
Kakav je ovaj Hairlahovic?
rinaka da izvinete
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:12 am

AsharaK je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:07 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:07 am
Kakav je ovaj Hairlahovic?
rinaka da izvinete
Karinaš na kvadrat
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:13 am

AsharaK je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:07 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:07 am
Kakav je ovaj Hairlahovic?
rinaka da izvinete
Dobro je onda, necu cestitat Zrinjskom na trecoj tituli :D
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:14 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:05 am
Southboy je napisao/la:
pon jan 08, 2018 12:19 am
maxum1921 je napisao/la:
ned jan 07, 2018 11:41 pm


Znaci da su apetiti porasli kad je u pitanju novcana naknada za koristenje pomocnog gdje je plastika. Toliko je klub postao trn u oku mnogima.
Moze pojasnjenje prijatelju
Aludiras na opstinu ili ?
Ako je on,sjeme mu se zatrlo...
Nije se tu mislilo na plasticni pomocni vec na onaj gdje prvi tim trenira koji je s obzirom na lokaciju puno zanimljiviji i vrijedniji kao gradjevinsko zemljiste nego kao pomocni teren.. S obzirom na cijenu zemljista u gradu mogli bi dobar dio kampa uraditi parama od eventualne prodaje tog zemljista. Izgradnjom kvalitetne saobracajnice taj dio je jos vise dobio na vrijednosti..

Sto se ovih nivoa vlasti i njihovih silnih obecanja tice u ovoj godini, odnosno do izbora, ih moramo iscijediti do maksimuma, jer imam neki filing da ce posle izbora dobiti kolektivnu amneziju..
I ja sam to tako razumio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:16 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:13 am
AsharaK je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:07 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:07 am
Kakav je ovaj Hairlahovic?
rinaka da izvinete
Dobro je onda, necu cestitat Zrinjskom na trecoj tituli :D
Taj frajer ne zna na terenu gdje se nalazi, ko muha bez glave
Željezničar ante portas !
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:20 am

Zidane koristi Slavkine metode trčanja uz stepenice, samo što oni nemaju Adžema i Čović da oporave igrače. :kafa:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:22 am

a zajedničko mu je i što ne sluša savjete realovih legendi i zapostavlja realovu djecu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:25 am

Vjerovatno mu i barcelonin ker dovodi igrace.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:28 am

storm_raider je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:25 am
Vjerovatno mu i barcelonin ker dovodi igrace.
:D :D
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:42 am

Hoce li Bekrija doci na prozivku, da li je otvorio svoj apart za pracenje ili ce zavrsiti kao Krizman.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 11:50 am

AsharaK je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:06 am
ponosannavas je napisao/la:
pon jan 08, 2018 10:50 am
Luku Lučića i TOnija Livančića sam već prizivao u prošlom prelaznom. Dvije odlične opcije. Molim vas nemojte gledati koliko su igrali u bivšim klubovima. Dobro je da dođe neko ko je u formi, ali to nije dokaz kvalitete vjerujte mi. U mnogim klubovima se gura neko radi nekog menadžera i sl. Ova dva momka su dobre opcije i zbog toga što mogu igrati bekove u 3-5-2 formaciji. TOni je jako inteligentan igrač i može igrati i u sredini. Nisu booom-ovi ali dobri igrači.
to je to!
Nadam se da ce oba igraca biti dovedena. Rijesimo probleme sa bekovima, a Toni je polivalentan igrac (novi Stana pu pu :D ). Jedino ako ce gurati nekog iz omladinaca, ali opet bih doveo ako nista Tonija.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:03 pm

Omar500 je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:50 am
AsharaK je napisao/la:
pon jan 08, 2018 11:06 am
ponosannavas je napisao/la:
pon jan 08, 2018 10:50 am
Luku Lučića i TOnija Livančića sam već prizivao u prošlom prelaznom. Dvije odlične opcije. Molim vas nemojte gledati koliko su igrali u bivšim klubovima. Dobro je da dođe neko ko je u formi, ali to nije dokaz kvalitete vjerujte mi. U mnogim klubovima se gura neko radi nekog menadžera i sl. Ova dva momka su dobre opcije i zbog toga što mogu igrati bekove u 3-5-2 formaciji. TOni je jako inteligentan igrač i može igrati i u sredini. Nisu booom-ovi ali dobri igrači.
to je to!
Nadam se da ce oba igraca biti dovedena. Rijesimo probleme sa bekovima, a Toni je polivalentan igrac (novi Stana pu pu :D ). Jedino ako ce gurati nekog iz omladinaca, ali opet bih doveo ako nista Tonija.
Vjerovatno oba ne bi bila preplacena, neki ugovor ala Zajmovic bi bilo lijepo. Pola + godina i pol, pa nek se dokazu na terenu, u medjuvremenu imas 3 Sehica koji ce vjerovatno do sljedece sezone igrati u prvom timu, barem dvojica :D.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:22 pm

knjige se ti uhvati kakav prvi tim...knjige a ne skripte!
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:29 pm

Srđan Stanić se u četvrtak navečer nakratko pojavio u Mostaru, potpisao je dvoipogodišnji ugovor sa aktuelnim fudbalskim šampionom Bosne i Hercegovine Zrinjskim, te se odmah zaputio po prtljag u Sarajevo. Stigao je pogledati i razmotriti ad hoc i opcije za stanovanje, a kontaktirao je i neke od mostarskih prijatelja kako bi im poručio da dolazi. Bit će zanimljivo U timu Zrinjskog poznaje gotovo sve igrače, a imao je, kaže, priliku i u nekoliko navrata sjediti za istim stolom s Blažom Sliškovićem. Bilo je to u Međugorju, stalnoj destinaciji Stanićevog novog i starog kluba, koji bi ponekad istovremeno boravili u gradiću. Imao je osim Zrinjskog i nekoliko ponuda iz inostranstva. - Od svih koje sam imao u ovom trenutku, ponuda Zrinjskog bila je najkorektnija i najviše zadovoljavajuća za mene, kaže novajlija, koji ako će već promijeniti klub i mjesto stanovanja, neće mijenjati ambicije za proljeće. Jasno, u Zrinjski je došao iz redova direktnog rivala u borbi za naslov prvaka ili bolje reći iz kluba koji svake godine teži trofejima, kaže za Oslobođenje sjajni Stanić, te ističe da on zna šta treba raditi da bi se osvajali trofeji. - Ako neko zna šta treba raditi da bi se osvajali trofeji, onda sam to ja. Bit će svakako zanimljivo, a ja se moram potruditi da budem na nivou. Zrinjski, jasno, ima plan, a na meni je da se u sve to uklopim, dodaje Stanić, koji je istakao da je vrlo sretan što će sarađivati sa Blažom Sliškovićem, šefom struke plemića. - Ne pamtim vrijeme kad je igrao, ali dobro znam da je jedan od najboljih igrača koje je dala naša zemlja. Jedna od bh. legendi i čovjek iza kojeg stoje rezultati. Uspješan je bio i kao selektor, a osvojio je kasnije titule s Hajdukom i Zrinjskim. Nisam baš detaljno upoznat s metodama njegovog rada, ali svako s kim je sarađivao kaže sve najbolje. Ponekad smo u Međugorju razgovarali, tad sam shvatio da je čovjek dobre naravi. Posebno mi je drago što je ponajviše on želio da danas budem tu, opisao je Stanić, koji se dotakao i razlaza sa Željezničarom. - Razlozi zbog kojih sam otišao su manje-više poznati. Nismo se uspjeli dogovoriti oko novca i to je to. Željezničaru sam zahvalan na svemu, kao i navijačima čiju sam podršku imao od samog početka. Sretan sam i iz razloga što ljudi općenito imaju pozitivan stav kad je riječ o mom odlasku, a ponosan sam i što su ljudi iz kluba i iskreni navijači zvali nakon potpisa za Zrinjski, čestitali i poželjeli mi sreću, baš kao što ja želim sreću svima njima. Ponosan sam i što sam ostavio neizbrisiv trag u Želji, rekao je na kraju novi fudbaler Zrinjskog. Stanić je sa aktuelnim šampionom naše zemlje potpisao ugovor do 2020. godine, a ovaj dvadesetosmogodišnji igrač je nedavno napustio Željezničar nakon što se nije uspio dogovoriti s upravom plavih te je kao slobodan igrač napustio Grbavicu. Odigrao 250 mečeva Za Željezničar je tokom karijere odigrao 250 utakmica, a Zrinjski je bio najbrži i osigurao potpis ovog univerzalca koji može podjednako uspješno igrati na nekoliko pozicija. Stanić je prošao omladinsku školu Sarajeva, no nije dobio priliku za igru u seniorskom pogonu te je prešao u Slaviju 2006. godine. Nakon toga je igrao za Željezničar (2007 - 2015), Olimpik (2015 - 2016) te se vratio na Grbavicu, gdje je bio do posljednjeg dana prošle godine.

:zid:
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 207 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija