Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:06 am

ne može menalo igrati ulogu miroslava. ustvari ne može niko ko je sad u ligi. to su sve krila koja ulaze u sredinu da pucaju.
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:12 am

ChWilla je napisao/la:
čet jan 04, 2018 10:06 am
ne može menalo igrati ulogu miroslava. ustvari ne može niko ko je sad u ligi. to su sve krila koja ulaze u sredinu da pucaju.
Znaci Sablic nebi stavio Lendrica umjesto Cabraje a Menala ostavio kao ofanzivno lijevo krilo?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:13 am

ne znam ja šta bi sablić uradio, ali menalo ne može igrati kao miroslav.
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:13 am

Fala Bogu pa povratak Lendrića nije opcija. Ponavljam daleko mu kuća od Želje. Kako smo kratke pameti, od "pasa i karavana" javnog "pljuvanja" trenera ( a samim tim i kluba) problema u svlačionici, mahalanja...
Statistika i golovi stoje, ali stoji i da je bio ključni dio najinvalidnije ekipe Želje koja je prosula što djeca ne bi...
Ja bi se smio kladiti da bi "razvalio" ovu ekipu za mjesec ako bi se vratio. Loš karakter, i debelo nafuran..
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:14 am

ChWilla je napisao/la:koncept je potpuno drukčiji. mi sad imamo četiri igrača naprijed koji zaista nešto igraju zajedno. imamo drugu ulogu krila koja oba ulaze u sredinu. lendriću ili nekom lendriću bi se sve to moralo redefinisati i prilagoditi.
A sto bi mu se moralo prilagodjavati? On je i prije igrao za ekipu, u vise perioda bio jedini koji je ganjao i bio sposoban vrsiti visoki presing. Istina je da bi ga bilo tesko uglaviti pored Voje i Ramovica ako gledamo kako su oni odigrali polusezonu ali, bar po meni, je suludo ne zeliti u rotaciji igraca njegove kvalitete.

Njegovo ludilo je jedini razlog zbog kojeg bi ja imao dilemu..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:18 am

zato što sve drukčije ide. nema tih lopti od kojih je on živio, ne igramo tako. nije on sebičan u klasičnom smislu niti sam ja to napisao.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:24 am

Vojo, Sinan, Lendric ubili bi ove ostale ekipe, Lendric trči ko nafiksan, Vojo i Sinan također. Mislim da nema ekipe koja bi to zaustavila
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:26 am

Bezveze je pricati o Lendricu kada ga nema, da bi bio prva postava bio bi, da bi promijenio sistem igre vjerovatno bi, ali bi imali centarfora ubicu, sto Vojo nije, ali Vojo radi druge stvari.
O psima, karavanama i ostalim glupostima, kada se onom sindikalcu nakon davljenja Kosorica, napadanja Zole, tuzbe sindikatu pred vaznu tekmu u Tuzli u govnjivim prostorijama oprostilo i dala mu se jos traka kao nagrada za sav taj prljavi posao, smetao bi Lendric zbog svog ponasanja. Smijesno.
Imamo Voju i Kajkuta i Mujagu, ne treba nam Lendric u ovom trenutku, ali ako se moze dovesti djaba na ljeto, treba ici na tu kartu. Za razumne novce, dakako.
Ova suplja prica po forumu je dokaz da Papac radi dobar posao, da se radi u tisini, bez bumova, fpetica i slicnih glupostii hajcanja.
Treba nastaviti u tisini u okviru porodice, a mi smo ovdje svi porodica, na forumu u zivotu, na tekmi.
Na tekmi 100 puta grlim nekoga koga prvi put vidim kada Zeljo da gol, starog, mladog, musko, zensko, sve nas veze Zeljo.
Veze sa porodicom treba cuvati i njegovati, a posebno paziti nasu djecu, jako sam osjetljiv na njih, to je nase, to mi odgajamo da bi nam pomogli, njih treba hvaliti i u njih ulagati i sta bude ne treba ih kuditi jer nisu svi Dzeko i ne mogu biti ili Seha.
Tako i Stanic, neko ko je 10 godina bio sa nama, odigrao 250 tekmi, on je nas, htio to neko priznati ili ne, niciji drugi nego nas. Otisao je, sretno mu bilo. Njegova je greska sto nece proslaviti duplu ove godine.
Sretna nova godina plava porodico, sto vise radosti i srece da dozivimo u 2018 a da nam se nikad ne ponovi onakav kraj kao u 2017.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:33 am

Bespotrebna rasprava bi li nam Lendra valjao il ne...kad ti se sve svodi na to kako ukomponovati ekipu, sad kad imamo Vojo u vrhu napada...šteta bi bilo da i jedan od njih sjedi na klupi i to je to..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:36 am

Je li ko bio na Grbavici u zadnjih par dana?
Kakav je teren?
Još mjesec..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:46 am

Kažu da će januar biti topliji od prosjeka, a padavine se očekuju sredinom mjeseca...što je bitno za teren. Samo da što manje pada...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:50 am

Ako bi igrali 3-5-2 Vojo i Lendra bi bili idealna kombinacija. Možemo li igrati ovu formaciju. Ja mislim da još ne možemo sem na trenutke akd stižemo i slično tj kad puno rizikujemo jer nam fali tri četiri igrača tih karakteristika. Stana je recimo bio taj za tu formaciju, ali on nam ode pa nam sad fali još jedan dodatni. Pošto je to teško sad odraditi Lendra po meni može samo ujebati sve. Vojo je dosta bolji za ovo što sad igramo. Lendra mora upasti u prvih 11 a sada ne može prije VOje jer je ovaj prilagodljiviji za ovu igru. Mislim da će Adžem u budućnosti i preći na ovu formaciju ali sada teško.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:53 am

ponosannavas je napisao/la:
čet jan 04, 2018 10:50 am
Ako bi igrali 3-5-2 Vojo i Lendra bi bili idealna kombinacija. Možemo li igrati ovu formaciju. Ja mislim da još ne možemo sem na trenutke akd stižemo i slično tj kad puno rizikujemo jer nam fali tri četiri igrača tih karakteristika. Stana je recimo bio taj za tu formaciju, ali on nam ode pa nam sad fali još jedan dodatni. Pošto je to teško sad odraditi Lendra po meni može samo ujebati sve. Vojo je dosta bolji za ovo što sad igramo. Lendra mora upasti u prvih 11 a sada ne može prije VOje jer je ovaj prilagodljiviji za ovu igru. Mislim da će Adžem u budućnosti i preći na ovu formaciju ali sada teško.
Ja neki dan pišem trebaju nam bekovi za ovu formaciju, taman da Zec igra kao drugi napadač.
A ostatak ekipe ima potencijala i za rotaciju formacija.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:58 am

Veteran1965 je napisao/la:
čet jan 04, 2018 10:46 am
Kažu da će januar biti topliji od prosjeka, a padavine se očekuju sredinom mjeseca...što je bitno za teren. Samo da što manje pada...
A kad krene padati krajem mjeseca i početkom februara baš kad je utakmica. Bolje da sada pada ali...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 11:04 am

Juniori se kvalitetno pripremaju. Rade i teretanu u sklopu one dvorane a rade i na terenu. S tim da se poslije teretane ne mogu sastavit s loptom kolko se ubiju :D
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 11:08 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 04, 2018 11:04 am
Juniori se kvalitetno pripremaju. Rade i teretanu u sklopu one dvorane a rade i na terenu. S tim da se poslije teretane ne mogu sastavit s loptom kolko se ubiju :D
Nadam se po necijem planu, a ne samostalno
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 11:14 am

3-5-2 cemo moci igrati samo kad ode Zakaric, jer nas najbolji igrac mora igrati, a u ovoj formaciji on nema pozicije.
1987
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 11:20 am

Na 3-5-2 se mozemo prebacivati u toku utakmice i to je to. Da nam bude primarna formacija, ne ide trenutno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 11:45 am

Zeleni se trava :Dslika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 12:01 pm

shzna je napisao/la:
čet jan 04, 2018 11:14 am
3-5-2 cemo moci igrati samo kad ode Zakaric, jer nas najbolji igrac mora igrati, a u ovoj formaciji on nema pozicije.
Tako je. Taman htjedoh napisati da on nije za ove formacije. Pa ni Crnov. Žera bi mogao biti ofanzivni vezni, a Zec napadač u toj formaciji, ali ova dvojica ništa. NI bekovi nam nisu za ove formacije.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 218 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija