Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:06 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet dec 29, 2017 7:00 pm
Stana je naš najbolji bek na obje strane.
bek, da bi bio bek mora biti više od koristi u defanzivi nego ofanzivi
srle je naprijed duplo bolji nego u defanzivi
pa eto...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:13 pm

Mi nikad da naucimo koristit termin “Zeljin vojnik”, koji nam ga na kraju šukne
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet dec 29, 2017 6:33 pm
storm_raider je napisao/la:
pet dec 29, 2017 6:26 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet dec 29, 2017 6:09 pm


Nije istina.
Sta nije istina? Nije istina da su neki pisali nakon prve Zakariceve utakmice da je 'ubleha'? Za Ramovica 'da je valjao, igrao bi vani'? Jeste istina i postovi su tu.

Takvi smo mi, ali ne snosimo odgovornost, pa mozemo pametovati. I to je ok, zato i jesmo navijaci. Ali, ne treba sada likovati jer je neko nesto i 'ubo'. Statisticki ce uvijek neko nekada ubosti.
Ja govorim za sebe.
Svakakvih padobranaca ima, to stoji, al ne osvrcem se na njih.
Gori su mi oni sto druge vrijedjaju samo da odbrane nesto. :D
Ti napadi `ad hominem` se banuju ovdje redovno. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:23 pm

salle86 je napisao/la:
pet dec 29, 2017 7:06 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet dec 29, 2017 7:00 pm
Stana je naš najbolji bek na obje strane.
bek, da bi bio bek mora biti više od koristi u defanzivi nego ofanzivi
srle je naprijed duplo bolji nego u defanzivi
pa eto...
Pouči me malo života ti ;)

Pustiš jedinog igrača koji ti zahvalno pokriva svaku poziciju u timu, ali svaku.
Što se neki drugi Zajmovići, Hasanovići, Midžići ne zadržaše u klubu 10.godina ako ga možemo tek tako zakrpiti. Promjenilo se na desetine trenera, kamare uprava, a Stana danas na vrhuncu. I dalje najbolji na dvije pozicije u klubu. Odigrao 250.utakmica. Borbenost i srčanost u nijednoj od tih 250.utakmica nije bila upitna, uvijek si znao da će odigrati svaku sa istim žarom ko da mu je debi. Nije bilo kod njega mrskoće i ustajana na lijevu nogu. I kad je najlošiji, ne možeš mu zamjeriti. Otjeran od kluba, vraćen a pisnuo na klub nije. Dok su se druge legende slomile od pisanja saopštenja, tužbi na adresu kluba i za nagradu dobiju kapitensku. I još novi ugovor.
Da sam na njegovom mjestu, isto bih postupio. Željo mi je sve u životu, sve mi diraj ali u Želju jok, ali isto bih se pitao kako to prođe desetine bekova na obje strane a ja i dalje najbolji tu. Neki više zarade na raskidu od kluba nego Stana na godišnjem nivou.
I skontaš kolike pare ti ustvari možeš zaraditi negdje u Aziji, pički materinoj.
Željin James Milner, ili još bolje Ešli Jang. K'o u Unitedu najbolji bek na obje strane. Jedini koji zna ubaciti loptu u šesnaest metara. Dok ovaj drugi Pazarac toliko je fudbalski nepotkovan da ne zna dići loptu sa zemlje.
Nadam se da ćeš naći sreću na bilo kojem mjestu u svijetu, da ćeš zaraditi ogromne pare.
A sad, na nama je da nađemo za njegovu platu koja sigurno nije išla preko 2-3 milje igrača kao što je on bio. Čini se nemogućim, ali ko zna.
Samo da ne zažalimo k'o i za Kvesom.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:27 pm

damirfile je napisao/la:
pet dec 29, 2017 5:41 pm
Hoce li ove pare odma biti na raspolaganju.
S obzirom na neusvajanje budjeta federacije i nove politicke ujdurme cisto sumnjam.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:27 pm

Pompey je napisao/la:
pet dec 29, 2017 5:24 pm
ponosannavas je napisao/la:
pet dec 29, 2017 5:04 pm
Grbavica je napisao/la:
pet dec 29, 2017 3:53 pm
Ama sta pravite dramu ba, stanic mislio da zasluzuje vise, klub mislio drugacije i nisu se nasli. Iskreno nije toliki kapacitet da ga ne mozemo prezaliti. Kad smo miroslava prezalili i srdjana cemo. Njemu je vakat da nesto i cvakne tako da ga i razumijem. Sretno stana i dabogda milion ubo
TO je to. Kraj priče. VOlio bi i ja da je ostao, ali ako želimo Želju boljeg i ako bi trebao biti bolji za godinu dana, Stana ne bi imao mjesta u tom Želji, boljem Želji. MOžda taj bolji Željo i sada bude. MOžda Stana ne bi imao mjesta u ekipi ni već sada na proljeće. Iskreno volio bi da ode negdje i da zaradi fine pare i onda nek se vrati ovdje u omladinski pogon da radi sa djecom ako želi. Mi ako želimo boljeg Želju, Stana više do kraja karijere nema mjesta. Hvala mu za sve. U to koliko je tražio i šta su mu nudili ne ulazim. Sigurno mu nisu nudili manje od Siniše npr. Nisu se našli i to je to. Sretno manijače naš.

Dovesti moramo još jednog desnog beka. Iz naše lige samo mi je Todorović an tom nivou. Ko bi mogao iz vana biti taj ne znam. Još Bekrija i to je to. Dino može ostati što se mene tiče, ali ako Saša i ADo imaju bolju opciju nije problem.
Nekad, kad sam u guzvi imam obicaj samo preletiti stranice, i ne citam ko je pisao post. Ali kad vidim dva velika slova zajedno, znam da si ti PONOSNI :)
Hahahahahaahahhahahahah u brzini pisem hahahah ali dovro si primjetio
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:29 pm

Al ova prica ide u fazonu kao da Stanicu uopste nije nudjen ugovor, nego eto sutnuli ga.
1987
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:31 pm

skretnicar je napisao/la:
pet dec 29, 2017 7:29 pm
Toliko pozitivnih stvari se izdešavalo, međutim kod mnogih usmjeren pogled samo ka nepotpisivanju odnosno ne produzenju ugovora sa Stanićem. Svaka sitnica se trazi da bi se pljuvalo po Želji, bez obzira na rezultate koje postizemo i segmente u kojim napredujemo. "Gospodo" izvinjavam se , ali mi po prvi put uz novog sportskog direktora licimo na nesto, licimo na nesto u smislu, da se riješavamo nepotrebnih placanja igraca koji nisu ni blizu Zelji bili u zadnjem periodu. Konačno imamo neki smijer i putanju kojom zelimo ici, konacno smo usporili sa potpisivanjem svega i svakoga. Radimo onoliko koliko možemo, PONUDIMO koliko možemo, klub se nece raspasti radi jednog igrača koji je nesumnjivo davao veliki doprinos u prethodnoj polusezoni. Ako je saša kao i uprava odlucila da su primanja koja Stanic trazi prevelika ne vidim gdje je tu problem? Najlakše je reci evo mu plata recimo 8000 ugovor na godinu, dvije, pa u slucaju da bude kao bekric ili da to njegovo koljeno dođe do izražaja, pljuvat opet po upravi ili petom desetom, jer stanic prima takvu platu,a nije ni na klupi..
Sretno Srđanu, borac je veliki, voli Zeljeznicar to je dokazao svojim zalaganjem, nadam se da ce se jednog dana vratiti, ali u omladinsku skolu, s razlogom, jer zelim da Zeljo bude puno iznad njegovog kalibra igrača u buducnosti. Na redu je Papac da dovede prave igrače i u sredinu i na DB
:klanjase: :klanjase: :klanjase:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:41 pm

Ako je nekom zao sto nismo produzili sa Stanicem to nije pljuvanje. Meni je zao jer smo ovdje na gubitku i mi (Zeljo) i Stanic. Mi smo ostali bez najboljeg beka i oslabljeni idemo dalje. Stanic nek se moli nekoj ludoj sreci pa da negdje u inostranstvu dobije neke divlje pare, ali u BiH tesko da ce dobiti ono sto trazi. Pri tome gdje god da ode nije u svom gradu i sa svojom porodicom, a to mu je sad najvaznije.

Ne raspadamo se, nije kraj svijeta, ali ovo je odlazak koji ce nas uzdrmati ako ne reagujemo i dovedemo boljeg od Stanica. Mozemo li to i za koje pare, vidjet cemo.

Gori su mi ovi sto sve moraju peglati. Kao sto se toliko prica o Stanicu, pa o kome da pricamo? Elsneru? Sad je odjednom nekima i Sinisa bolji bek, ma dajte...

Opet kazem, gubitak je i steta je, ali nije nenadoknadiva. Sretno Stani, sretno i nama u trazenju zamjene.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:45 pm

Sinisa objavio na instagramu sliku sa Stanom i Memijom, a u opisu jesam vas obojicu otjerao :rofl:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 7:54 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pet dec 29, 2017 7:45 pm
Sinisa objavio na instagramu sliku sa Stanom i Memijom, a u opisu jesam vas obojicu otjerao :rofl:
U isto vrijeme i šuk i istina :)
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:02 pm

AsharaK je napisao/la:
pet dec 29, 2017 6:35 pm
gavrane jel ti ovo bi f5 :D
ovo je F500.000 :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:03 pm

Na danasnji dan prije 71 godinu smo dobili Torpedo 9:1.

https://sport1.ba/ostalo/na-danasnji-da ... -91/105184

"...al' godine prolaze
i nista se ne mijenja..
."

Gavran imao tad 25 godina.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:04 pm

shzna je napisao/la:
pet dec 29, 2017 7:29 pm
Al ova prica ide u fazonu kao da Stanicu uopste nije nudjen ugovor, nego eto sutnuli ga.
Upravo, dobio novi bolji ugovor, nisu se dogovorili i to je to, al forumski i mahalski strucnjaci oplakuju kao da ga je neko otjerao kao onda nakon povrede sto sada nije slucaj..
A uvijek je bio meta za kritike, sprdali se sa njim pogotovu u dobrom dijelu onog drugog mandata, bio par puta blizu odlaska, sada odradio dobrih 10tak utakmica i ispade Dani Alves u ocima istih onih koji su ga ismijavali..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:10 pm

storm_raider je napisao/la:
pet dec 29, 2017 8:03 pm
Na danasnji dan prije 71 godinu smo dobili Torpedo 9:1.

https://sport1.ba/ostalo/na-danasnji-da ... -91/105184

"...al' godine prolaze
i nista se ne mijenja..
."

Gavran imao tad 25 godina.
nisam ni planirao ono jucer, ali pogodi ja izgleda tacno kad da iskopam svoje stare tinejdzerske clanke :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:17 pm

storm_raider je napisao/la:
pet dec 29, 2017 8:03 pm
Na danasnji dan prije 71 godinu smo dobili Torpedo 9:1.

https://sport1.ba/ostalo/na-danasnji-da ... -91/105184

"...al' godine prolaze
i nista se ne mijenja..
."

Gavran imao tad 25 godina.
i vodio navijanje bez megafona
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:18 pm

@skretnicar, Problem je u nasem mentalitetu, losa ekonomska situacija u drzavi i onda tako ljut Meho Mehisa Mehic(koji ima zajednicki profil sa zenom, izmisljen lik nisam htio da pisem stvarna imena) udje na fb i krene paljbu po Zelji, zasto niste Stanicu dali platu koliku zeli, zasto ste ga otjetali, sramite se. Procita vijest za Sabanadzovica i Romu i odmah pise komentare opet prodajemo djecu, nek ostane jos par godina pa ga onda prodajte. Par mjeseci prije toga pisao komentare da Sabanadzovic igra u Zelji samo zbog babe.

Imas i ove prijatelje od Stanica koji cvile kao da si im pobio pola familije. Stvara se atmosfera kao da je neko otjerao Stanica. Gdje ces to uraditi, ako su drugi gulili klub treba i Stanic, jer je to ipak Stanic. On je to kao zasluzio? Uz obavezno pitanje: Kako ste sa Bogicevicem produzili a sa Stanicem niste? Ako smo jeli govna u proslosti, trebamo nastaviti sa tom praksom. To je logika tih ljudi. Sutra ce isto tako biti kad njihov haver Bekric napusti klub itd. Vazniji su im oni od kluba.

Ista situacija kod izbora selektora, jedni brane ovoga, drugi onoga, u rovove se zavukli i udri a niko ne gleda sta je najbolje za reprezentaciju i korist reprezentacije.

Rijetki su komentari danas bili da Zeljo moze dovesti mozda i boljeg od Stanica, mozda nekog igraca koji je potencijal i na kojem bi mogli zaraditi u buducnosti ili mozda da se govorilo o malom Sehicu iz juniora koji je jako talentovan i koji bi mogao biti dugorocno rjesenje.

Kad je Miro Stevanovic trebao da ode patetisu ljudi, salju mu poruke Miro ostani, ponizavaju sebe do krajnjih granica. Lik ih hladno popisa i ode tamo gdje ce imati vecu platu. Komentari tad bili, nema sanse da cemo naci boljeg od Mire. I onda se pojavi Adzem koji prebaci Zakarica na njegovu prirodnu poziciju i sad svi sute, zadovoljni, Zakaric najbolji igrac lige, sad ne bi mijenjali Zakarica za Miru nema sanse, a do juce ga oplakivali i smarali po drustvenim mrezama

I jos jedna stvar, mislim da se Katalinski, Bukal itd. okrenu u grobu svaki put kad neko kaze da je Stanic legenda Zelje. Kakve nebuloze neki ljudi pisu da je to nekad strasno citati. Stanic jeste, srcan do bola, fajter do zadnje kapi znoja, uvijek je davao zadnji atom snage, isao glavom na kopacku itd ali legenda nije, niti ce biti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:19 pm

gavran je napisao/la:
pet dec 29, 2017 8:17 pm
storm_raider je napisao/la:
pet dec 29, 2017 8:03 pm
Na danasnji dan prije 71 godinu smo dobili Torpedo 9:1.

https://sport1.ba/ostalo/na-danasnji-da ... -91/105184

"...al' godine prolaze
i nista se ne mijenja..
."

Gavran imao tad 25 godina.
i vodio navijanje bez megafona
Odkud onda kazna 2000 dinara?
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:20 pm

gavran je tad radio ono za šta danas kritikuje omladinu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 8:21 pm

ellaxaz je napisao/la:
pet dec 29, 2017 8:19 pm
gavran je napisao/la:
pet dec 29, 2017 8:17 pm
storm_raider je napisao/la:
pet dec 29, 2017 8:03 pm
Na danasnji dan prije 71 godinu smo dobili Torpedo 9:1.

https://sport1.ba/ostalo/na-danasnji-da ... -91/105184

"...al' godine prolaze
i nista se ne mijenja..
."

Gavran imao tad 25 godina.
i vodio navijanje bez megafona
Odkud onda kazna 2000 dinara?

Bila raja na stepenicama, gavrane demantuj me ako lazem
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 159 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija