Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:12 pm

exbabilon je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:08 pm
Kako napadose covjeka coporativno, kao da je najveci dusman Zelji...

Patria pise da je Hrvanovic na izlaznim vratima, sporazumni raskid ugovora navodno. To mi se sekune ne svidja.
To je veliki propust, momak treba na posudbu ako se vec sada ne moze izboriti za mjesto.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:12 pm

http://www.nap.ba/new/vijest.php?id=41705

yebes mi sve sam sebe ne bih ovako nahvalio
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:14 pm

Hrvanovic ce bit kao Midzic.
Nedefinisan igrac totalno, to sam pisao ono kad su potpisali bili. Ono fizicki je bio OK, al nije nista imao posebno, ni dribling ni brzinu.. Ocito nije igrac za prvog tima, valjda Ado najbolje zna.
@Vrag, ne trudi se argumentovano pisat, jer ne ide. Nema toga u njegovom slucaju, vec samo 2-3 "kurcevite" recenice.
Ja davno presto :D
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:15 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 26, 2017 4:58 pm
E čuj sa Sinišom još godina i po joj joj joj :rofl1:
I još idealna kombinacija bekova :lol: :lol:
TI to meni nešto?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:14 pm
Hrvanovic ce bit kao Midzic.
Nedefinisan igrac totalno, to sam pisao ono kad su potpisali bili. Ono fizicki je bio OK, al nije nista imao posebno, ni dribling ni brzinu.. Ocito nije igrac za prvog tima, valjda Ado najbolje zna.
@Vrag, ne trudi se argumentovano pisat, jer ne ide. Nema toga u njegovom slucaju, vec samo 2-3 "kurcevite" recenice.
Ja davno presto :D
ja mislim da je od ovih mlađih najbolje krilo i da ima potencijala. VOlio bi da ostane. sa druge strane ako očekujemo da idemo na titulu teško mu možemo davati šanse. Dobro bi bilo da ga potišemo na više pa da ga posudimo, ali on je jedan od onih sa amaterskim ugovorima pa mi je sa druge strane žao da sjedi na klupi a da ne igra. Nadam se i ako ode da će nam se brzo vratiti bolji.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:22 pm

exbabilon je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:08 pm
Kako napadose covjeka coporativno, kao da je najveci dusman Zelji...

Patria pise da je Hrvanovic na izlaznim vratima, sporazumni raskid ugovora navodno. To mi se sekune ne svidja.
Nista nije bez razloga. Sve mogu razumjeti, da se nekome ne svidja Uprava, neki igrac, da je neko protiv produzenja ugovora sa ovim igracima ali da neko zali sto nismo izgubili utakmicu te sto smo zavrsili prvi jer mu nesto nije po ukusu, e to ne mogu da shvatim nikako.

Primijetih da veliki broj forumasa koji su prizivali sto manje promjena u igrackom kadru, sada ushiceno dozivljavaju i prizivaju dolaske odnosno odlaske te ovog te onog.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u uto dec 26, 2017 5:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:24 pm

ponosannavas je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:20 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:14 pm
Hrvanovic ce bit kao Midzic.
Nedefinisan igrac totalno, to sam pisao ono kad su potpisali bili. Ono fizicki je bio OK, al nije nista imao posebno, ni dribling ni brzinu.. Ocito nije igrac za prvog tima, valjda Ado najbolje zna.
@Vrag, ne trudi se argumentovano pisat, jer ne ide. Nema toga u njegovom slucaju, vec samo 2-3 "kurcevite" recenice.
Ja davno presto :D
ja mislim da je od ovih mlađih najbolje krilo i da ima potencijala. VOlio bi da ostane. sa druge strane ako očekujemo da idemo na titulu teško mu možemo davati šanse. Dobro bi bilo da ga potišemo na više pa da ga posudimo, ali on je jedan od onih sa amaterskim ugovorima pa mi je sa druge strane žao da sjedi na klupi a da ne igra. Nadam se i ako ode da će nam se brzo vratiti bolji.
Znam, sjecam se da smo nas dva pisali tada o njemu. :D

Najbolje bi bilo da ove mlade saljemo na posudbu al eto mozda ni oni nece na posudbe.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:26 pm

Bogi se zahvaljuje na cestitkama i novom ugovoru u zdravlje druzino!
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:24 pm
ponosannavas je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:20 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:14 pm
Hrvanovic ce bit kao Midzic.
Nedefinisan igrac totalno, to sam pisao ono kad su potpisali bili. Ono fizicki je bio OK, al nije nista imao posebno, ni dribling ni brzinu.. Ocito nije igrac za prvog tima, valjda Ado najbolje zna.
@Vrag, ne trudi se argumentovano pisat, jer ne ide. Nema toga u njegovom slucaju, vec samo 2-3 "kurcevite" recenice.
Ja davno presto :D
ja mislim da je od ovih mlađih najbolje krilo i da ima potencijala. VOlio bi da ostane. sa druge strane ako očekujemo da idemo na titulu teško mu možemo davati šanse. Dobro bi bilo da ga potišemo na više pa da ga posudimo, ali on je jedan od onih sa amaterskim ugovorima pa mi je sa druge strane žao da sjedi na klupi a da ne igra. Nadam se i ako ode da će nam se brzo vratiti bolji.
Znam, sjecam se da smo nas dva pisali tada o njemu. :D

Najbolje bi bilo da ove mlade saljemo na posudbu al eto mozda ni oni nece na posudbe.
Ne znamo mi u suštini puno toga o bilo kojem igraču. Zaključujemo na osnovu malog broja informacija ili nakon malog broja tekmi. Vidjet ćemo ko je u pravu :)
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:35 pm

Ma jok, đeš napadati nekog ko želi Želji poraze. Treba takvom bistu ispred stadiona podići
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:45 pm

Da se mogao dovesti bolji igraci zar mislite da ne bi doveli. Produzili na god i godinu i po nije moglo krace tako i sa te strane dobro.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:46 pm

Mozda ima logike Hrvanovica na posudbu isto kao sto su bili Dino i Dzenis pa kad se vrati viditi da li ima napredka. Pozitivno je sto imamo Adzema pa kad se ne produzi sa nekim mladim igracem, nema one nazor kritike, kako gubimo mlade igrace. Normalno svako moze pogrijesiti ali barem imamo dokazanog trenera po tom pitanju.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 6:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 26, 2017 5:14 pm
Hrvanovic ce bit kao Midzic.
Nedefinisan igrac totalno, to sam pisao ono kad su potpisali bili. Ono fizicki je bio OK, al nije nista imao posebno, ni dribling ni brzinu.. Ocito nije igrac za prvog tima, valjda Ado najbolje zna.
@Vrag, ne trudi se argumentovano pisat, jer ne ide. Nema toga u njegovom slucaju, vec samo 2-3 "kurcevite" recenice.
Ja davno presto :D
Idi ga baci hehehe
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 6:04 pm

htjeli mi to priznati ili ne Bogičević je najbolji pojedinac u najboljoj odbrani lige
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 6:26 pm

Mene interesuje hoćemo li mi i naredne zime pisati može nam Bogi pomoći, dobro je odigrao to što je odigrao, pa dok ne nađemo boljeg.
Isto me interesuje hoćemo li tada razmišljati i o produženju ugovora sa mahalcem malim jer se pomirio s trebicom i odigrao par utakmica solidno, i govoriti ma dobro je dok ne nađemo bolje..
Mene interesuje kad će doći vakat da tražimo bolje? Isto me interesuje šta vi očekujete sa takvima u ekipi na Europskoj sceni, možda čak i u LP ove godine?
Ili će doći ljetni prelazni rok pa ćemo se tad pojačati, jer možeš misliti tada ima više slobodnih igrača.
Fenomenalno !

I eto zapelo oko ugovora jedinom koji je trebao dobiti produženje..jedinom koji ima trku koja može parirati u Europi od ove trojice, jedinom koji liči na beka, koji konstantno zuji i ima fin ubačaj.. Jedinom koji jedino još nije pokrivao pozicije golmana i napadača..i naravno svaku je pokrio bar solidno. Usput, i momku koji ima preko 250.utakmica u Želji.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 6:29 pm

0:3
Željezničar ante portas !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 6:39 pm

Od Bogija boljeg necete naci :kafa:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 6:39 pm

i mene interesuje kakve ciljeve sebi postavljaju u životu ovi što bi da klub istovremeno pravi teren, tribinu, poslovne prostore i kamp, uzme duplu krunu, te da ekipu koja je prva na tabeli i jedini kandidat za oba trofeja nadogradi sad odmah i istovremeno bar na pet pozicija sa za klasu boljim igračima od postojećih. interesuje me dal' su tako ultimativni i zajebani sa šefovima, roditeljima, prijateljima, djevojkama, ženama, kakvu hranu jedu, kakva pića piju, jel baš i tu sve i samo najbolje. ili su samo prema želji takvi kriteriji...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 6:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 26, 2017 6:26 pm
Mene interesuje hoćemo li mi i naredne zime pisati može nam Bogi pomoći, dobro je odigrao to što je odigrao, pa dok ne nađemo boljeg.
Isto me interesuje hoćemo li tada razmišljati i o produženju ugovora sa mahalcem malim jer se pomirio s trebicom i odigrao par utakmica solidno, i govoriti ma dobro je dok ne nađemo bolje..
Mene interesuje kad će doći vakat da tražimo bolje? Isto me interesuje šta vi očekujete sa takvima u ekipi na Europskoj sceni, možda čak i u LP ove godine?
Ili će doći ljetni prelazni rok pa ćemo se tad pojačati, jer možeš misliti tada ima više slobodnih igrača.
Fenomenalno !

I eto zapelo oko ugovora jedinom koji je trebao dobiti produženje..jedinom koji ima trku koja može parirati u Europi od ove trojice, jedinom koji liči na beka, koji konstantno zuji i ima fin ubačaj.. Jedinom koji jedino još nije pokrivao pozicije golmana i napadača..i naravno svaku je pokrio bar solidno. Usput, i momku koji ima preko 250.utakmica u Želji.
mene interesuje sto mi ne odgovoris na pitanje
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 6:57 pm

Ko se razumije u loptu skontaće. Bogićević će igrati još ovo proljeće, i zadnjih pola godine će biti 3 ili 4 izbor. Siniša će odigrati proljeće, i ovisno o njegovim ostvarenjima, imaće poziciju u novoj sezoni. Prije rezerva nego prvi pik, na toj poziciji treba bolji. Stana? Ako ima neko upućen da nam kaže. Ja sam čuo nezvanično da se nećka i čeka neku opciju za vani, ali da su njegova očekivanja u slučaju da ostane znatno veća. Da li vrijedi, to je pitanje, a ne da i je zalužio, i koliko je utakmica odigrao u Želji. Svaka njemu čast za to, ali ovdje govorimo o stvaranju neke jače ekipe od onoga što imamo. Na dugi rok tu nema niti njega, niti Siniše, i još nekih igrača. Naravno pod uslovom da finansijski mognemo to izgurati. I ne kontam kakve su nejasnoće oko ovih ugovora. Napokon se vidi da to rade ljudi koji se razumiju i znaju o transferima, ugovorima, kvaliteti igrača. I opet nas ima kojim to smeta. Nigdje veze djetta mi..
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot] i 126 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija