Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:35 pm

slika

Navijaci zele i tebe traze,
a nemirno srce sanja,
da ces opet u Zelju doci,
u svitanje jednog dana.

Ja te pjesmom zoveeeem,
zeljan dominacije i peharaaa,
sliku tvoju ljubim,
ljubim, ljubim svakog dana.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:40 pm

:lol: :lol: :lol: To Brko majstore
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:41 pm

Napisao sam jednom, Zakarica je morao mijenjati. Covjek igra pod injekcijama zadnje 2 utakmice i nije vise mogao. I jos takav povrijedjen pobijedi Mladost. Zec nije nista uradio..

Stanic, od kada su mu rekli na kraju sezone moze pakovati kovere igra kao preporodjen. Mozda tako svakome trebaju reci, pa da im iz guzice u glavu dodje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:43 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:41 pm
Stanic, od kada su mu rekli na kraju sezone moze pakovati kovere igra kao preporodjen. Mozda tako svakome trebaju reci, pa da im iz guzice u glavu dodje.
Vala zadnji koji je zasluzio da se na njemu trenira strogoca. Tjeran i sikaniran vise puta, vracao se i bio tu uvijek. Malo mi je glupo da to moram govorit, ali uvijek osjecam duznost da se stavim u zastitu takvih igraca i karaktera. Ja se ocu rodjenom ne bi vratio da me toliko puta nabije nogom, a ne klubu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:51 pm

Stana vojnik kluba, kad ga se sjetim iz amarovog vremena i njegovih probijanja, driblinga, kako je igrao za raju
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:51 pm

Izvještaj će biti oko 12.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:51 pm

Amidza je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:43 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:41 pm
Stanic, od kada su mu rekli na kraju sezone moze pakovati kovere igra kao preporodjen. Mozda tako svakome trebaju reci, pa da im iz guzice u glavu dodje.
Vala zadnji koji je zasluzio da se na njemu trenira strogoca. Tjeran i sikaniran vise puta, vracao se i bio tu uvijek. Malo mi je glupo da to moram govorit, ali uvijek osjecam duznost da se stavim u zastitu takvih igraca i karaktera. Ja se ocu rodjenom ne bi vratio da me toliko puta nabije nogom, a ne klubu.
E, pa, bio je mnoooogo neozbiljniji tada, nego sto je trenutno. Pogotovo na treninzima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:54 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:51 pm
Stana vojnik kluba, kad ga se sjetim iz amarovog vremena i njegovih probijanja, driblinga, kako je igrao za raju
Zamalo se ukrca na let za Brazil i ona ga ubleha ne pozva. Steta zbog one povrede, mogao je puno, puno vise. Ja znam da je vecini dosta kad vidi da igrac gine svaku tekmu (i meni je), sto je i posteno, ali evo samo danas; Stana je radio stvari koje su nezamislive svim bekovima koji su prosli kroz ovaj klub u zadnjih nekoliko sezona. Na FIFI ih ne mogu napravit. Bas da se zapitas. A znamo svi da ni on nije Dani Alves.

@Storm vjerovacu ti na rijec, samo kazem da mi kao klub koji je uvijek cijenio svoje ljude i neke nama drage vrijednosti moramo nastaviti da to radimo.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u sub nov 04, 2017 9:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:54 pm

Koliko postova nakon tekme, ne mogu stici sve ni procitati...

Ja se nadam da je danas ovo bila logika Adzema:
Hajde da izvedem najgori sastav sa ovim starohanima i dizelasima, igram protiv loseg Viteza, ako ovi uhljupi danas protiv ovakog protivnika ne pokazu nista, krizam ih i raskid ugovora na zimu.
Nadam se da je danas vidio da zeba, kajkut, elsner, bogicevic trebaju dobiti otkaz jos danas, usput neka povedu i markovica, bekrica, hasanovica. Navedeni nisu za naseg kluba. Idu jace utakmice i nadam se da je Ado zavrsio sa ekperimentima i da ce startati sa najjacim sastavom kao protiv Mladosti.


I nije mi jasno odakle toliki pritisak za osvajanjem titule? U 96 godina postojanja, nije bas da smo navikli osvajati titule pa da ih imamo 50 na kontu pa kao sad bruka sto nismo osvojili svake godine neki pehar...
Smanjite malo ocekivanja i svima ce biti lakse. Niko nas ne tjera da placamo karte, idemo na gostovanja, trosimo vrijeme i sl. Sve je na dobrovoljnoj bazi, ako iz ljubavi prema klubu nisi u stanju gore navedeno da halalis bez da dobijes ista za uzvrat onda to i ne radis iz ljubavi.
Neko je vec o tome pisao, 5KM koje das za kartu ne daju ti za pravo da nekog tjeras ili pravis stetu klubu jer si nezadovoljan. Ako si nezadovoljan potrosi svoj novac na nesto drugo i pusti nas da volimo Zelju bez obzira na rezultat. Bez obzira na rezultate mi napredujemo kao klub, ako Bog da bit ce to na jos vecem nivou, jednostavno treba vremena da se isprave silni propusti ranijih godina...
Sabura ljudi, puna podrska uvijek!

Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:56 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:51 pm
Amidza je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:43 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:41 pm
Stanic, od kada su mu rekli na kraju sezone moze pakovati kovere igra kao preporodjen. Mozda tako svakome trebaju reci, pa da im iz guzice u glavu dodje.
Vala zadnji koji je zasluzio da se na njemu trenira strogoca. Tjeran i sikaniran vise puta, vracao se i bio tu uvijek. Malo mi je glupo da to moram govorit, ali uvijek osjecam duznost da se stavim u zastitu takvih igraca i karaktera. Ja se ocu rodjenom ne bi vratio da me toliko puta nabije nogom, a ne klubu.
E, pa, bio je mnoooogo neozbiljniji tada, nego sto je trenutno. Pogotovo na treninzima.
Stana ako bude pametan i skloni se od ostalih "pametnjakovića" može sebi i budućnost u klubu obezbjediti. I da svaka mu čast na angažovanju danas. Da su i ostali pratili peticu bi im uvalili.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 9:56 pm

Kad svi do jednog na terenu budu razmišljali da nije isto izgubili ili pobjedili, kad im ne bude svejedno koji je rezultat...tad će biti dobro. Do tad, dok pojedinci samo igraju nebitno dobili/izgubili biće svega

I nije mi jasno odakle toliki pritisak za osvajanjem titule? U 96 godina postojanja, nije bas da smo navikli osvajati titule pa da ih imamo 50 na kontu pa kao sad bruka sto nismo osvojili svake godine neki pehar...
Smanjite malo ocekivanja i svima ce biti lakse. Niko nas ne tjera da placamo karte, idemo na gostovanja, trosimo vrijeme i sl. Sve je na dobrovoljnoj bazi, ako iz ljubavi prema klubu nisi u stanju gore navedeno da halalis bez da dobijes ista za uzvrat onda to i ne radis iz ljubavi.
Neko je vec o tome pisao, 5KM koje das za kartu ne daju ti za pravo da nekog tjeras ili pravis stetu klubu jer si nezadovoljan. Ako si nezadovoljan potrosi svoj novac na nesto drugo i pusti nas da volimo Zelju bez obzira na rezultat. Bez obzira na rezultate mi napredujemo kao klub, ako Bog da bit ce to na jos vecem nivou, jednostavno treba vremena da se isprave silni propusti ranijih godina...
Sabura ljudi, puna podrska uvijek!
:klanjase2:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 10:02 pm

Amidza je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:54 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub nov 04, 2017 9:51 pm
Stana vojnik kluba, kad ga se sjetim iz amarovog vremena i njegovih probijanja, driblinga, kako je igrao za raju
Zamalo se ukrca na let za Brazil i ona ga ubleha ne pozva. Steta zbog one povrede, mogao je puno, puno vise. Ja znam da je vecini dosta kad vidi da igrac gine svaku tekmu (i meni je), sto je i posteno, ali evo samo danas; Stana je radio stvari koje su nezamislive svim bekovima koji su prosli kroz ovaj klub u zadnjih nekoliko sezona. Na FIFI ih ne mogu napravit. Bas da se zapitas. A znamo svi da ni on nije Dani Alves.
Ma sa pola hrskavice je kvalitetniji od svih bekova, osim kvese, koji su prosli kroz klub u zadnjih 5 godina.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 10:15 pm

Volim te Zeljo!! Moze ovo mnogo bolje Ado! Hajde, pokazi da je ovo samo bio los dan i idemo se pripremiti kako treba. Odmah veceras neka trce oko stadiona, pa tek nakon par dana neka zasluze da mogu uopste uci na stadion i trcati na Grbavici.

Igramo protiv Famosa izgleda prijateljsku za vrijeme pauze.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 10:32 pm

Zao mi je navijaca koji su uz Zelju bez interesa a samo iz ljubavi prema klubu.Ima i onih koji su tu i iz nekih drugih razloga koji parate Zelju i takvih je uvjek bilo i bit ce i njima je bitno da taj neki tamo njihov uziva privilegije i sve je ok bez obzira na igru,rezultat i kako to izgleda na terenu.Zeljo je u Jugoslaviji bio veliki klub a da ne bi bio u BiH i u njemu je uvijek bila privilegija biti igrac ili neko u strucnom štabu.Svi su oni prvo placeni za to što rade,drugo u njihovom CV- iju piše da su igrali ili igraju u FK Zeljeznicar ili da su vodili ili bili u strucnom štabu FK Zeljeznicara i to im je ogromna prednost u pronalasku slijedeceg angazman u odnosu na nekoga ko igra ili je igrao npr u FK Vitez Niko od njih nije tu iz ljubavi nego iz interesa.Samo su navijaci iz ljubavi i onda procitam da neko napisa Djoksu odkud mu pravo da kritikuje jer je on samo navijac i sruših se sa stolice i umalo flašu ne razbih koju moram smiriti da bi ona mene smirila poslije današnje predstave.Navijaci su ti koji odrzavaju klub.Navijaci su sponzori.Navijaci ove placaju.Ako mislite da ce navijac Sirokog ili Slobode ili Borca ili pitar biti sponzor Zelji grdno se varate.Svi ti sponzori su navijaci koji pomazu sa više novca i zauzvrat dobiju reklamu i još kojekakve privilegije a isto su sponzori i oni koji pomazu kupovinom karte,clanske,godišnje i koji se odazivaju pojedinim akcijama a koji svojim navijanjem daju vjetar u ledja a svi su oni zajedno cine klub.Sto je manje navijaca na tribini manje je i onih koji su sponzori.Sto kaze Combe logicno.Sadašnji strucni štab i igraci sve rastjeraše i bojim se da ako se nastavi sa ovakvim igrama sponzora i navijaca biti još manje a automatski i para i šteta ce biti nesaglediva.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 10:40 pm

U sljedeca 4 kola, 6 bodova i ja zadovoljan.
Onda moramo razmisljati o prioritetima i da se rijesimo suvisnog igrackog kadra i dosta drugih vaznih stvari..
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 10:53 pm

ne pogledah ovu tekmu zajebo se u racunanju vremena ( tek se vratio iz Sa) ali bio sam od Zrinjskog do druge sa MKD i generalno poceo vjerovati da tim napreduje. Specijalno poslje Ludogeretsa, ona djeca me podigla ko da mi je opet 18. Po svemu ovom vasem pisanju treba ih nareziliti ali ako nemamo igraca koji valjaju onda brate stvarno uvaljuj ove mlade momke pa sta bude. Ali ako nece Amar nazad ne treba opet gluposti raditi i nake kvazi strucnjake dovoditi na klupu. Ado ce valjda nadoci.
Ponavljam ove nase oscilacije u igri kao EKG je nesto sto onaj koji je uz Zelju 50 godina je trebao navici pa da se ne rezu vene. Da ima treba malo hebat sve po spisku. treba. Jos nikad nisam rekao nista protiv uprave ( neka ih do sada nije bilo bolje) al da se malo trznu pa prestanu potpisivati svakojake da nas ne nerviraju i brate i ne sramote protiv nakih Vitezova i sl.
Po meni pola momaka iz juniora moze komotno igrati u prvih 11 pored ovih djuturuma.
Bit ce opet radosti ali i razocarenja. To je nas Zeljo i to vam je tako.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 11:01 pm

Kada smo dobijali nije bilo ni pola postova kao sada... Ne kontam fakat...

Dobro neko napisa, ne zasluzujemo bolje kada smo stoka teska...

Razocaran jesam...

Moglo je bolje definitivno...

Idemo dobiti Borca pa udariti na kone... Nista osim pobjede ne ocekujem na derbiju.

Dolaze u nasu kucu, ako bude igrao tim kao protiv MD imamo velike sanse.

Samo jako!


Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 11:13 pm

:zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 11:15 pm

Snimak je sada na BHT1, ja budala cu opet gledati, umjesto da sacekam izvjestaj, manje bi se nervirao :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 11:22 pm

Stvarno smo postali teski i ko navijaci i ko drustvo generelano. Kako mi kao navijaci koji volimo svoj klub da ocekujemo neki poseban pristup igraca prema imenu FK Zeljeznicar, kad mi kao navijaci nemamo takav pristup. Pogledajte u sta se navijacka scena pretvorila, kakva nam je posjeta, kakva negativa... Pljujemo sve, pozitivu slabo promovisemo ili nikako...

Misljenja sam da kad nas bude na tribinama u prosjeku 10 000, kad bas budemo punili kasu kluba, tada cemo i moci da trazimo i zahtjevamo promjene, bolje igrace, uslove itd.
Sa ovom mizernom posjetom i navijanjem nemamo pravo glasa. Koliko dajemo toliko i dobijamo nazad. Mislim da od pocetka sezone, jednu utakmicu su navijavijaci donijeli prevagu i podigli ekipu, a to je bilo sa sjevera protiv Borca. Sve ostalo tanko...
Sto bi se reklo, treba nam "mase", mrsavi smo i na tribinama a i na terenu. Da li ce teren vratiti masu na tribine ili ce masa podici teren na nivo koji zelimo ostaje da vidimo, ali jedno bez drugog ne ide... Hajde da mi napravimo prvi korak, budimo bolja podrska uz kritiku bez pljuvanja i negative...


Sent from my MI 5s using Tapatalk


Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija