Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:34 pm

Larsone jel bilo žutih kartona kod Borca?
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:36 pm

salle86 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:26 pm
Brkoo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:17 pm
Bolan @salle ovo nije kiks, ovo je KATASTROFA danas sto se desilo, jebena katastrofa. Fenjeras i ekipa koja 95% ispada iz lige nama pravi probleme..
I šta ćemo sad, glave skidati, tjerati sve i svakog, takmičiti se ko će pasti gore o našim ljudima.
Kakav god da je Adžem, mene je "kupio" Anelom, Harisom, Kemom ... i ostalim dječacima. Tako da mu mogu i halaliti koji kiks. I neću jedva čekati da bilo kome ko ima vezu sa Željom kažem "buaaaa odlazi". Više volim da se malo strpim
Ja sam dovoljno bio strpljiv, zanima me samo titula i kup, hocu titulu ili kup da osvojimo, izgovori me ne zanimaju. Igra nam je goli qrac, sekunde jedne nismo napredovali u tom segmentu, Zrinjski je bio u krizi ali i takav Zrinjski ima igru, cim imas igru, neki sistem lakse ti je i iz krize izaci, kod nas sve ide na individualni kvalitet. Mi protiv Viteza, nabijamo loptu citavu utakmicu, sto naravno njima i odgovara, izbij-nabij, vuci, udri, sto vise faulova i sjeckanja igre, kradje vremena itd, identicna stvar je bila i u Tuzli. Ovako ce nam biti i u BL i Sirokom, a i na Grbavici protiv Sarajeva, ali ce tad biti kasno za kukanje jer cemo biti u govnima do guse..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:37 pm

Amidza je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:28 pm
A znamo li mi zasto trpimo, sta to cekamo? Je li ocekivati od nekoga ko donese ovako maloumne odluke (da upotrijebim najblazu mogucu rijec) da jednog dana progleda?
Daj rješenje, ko je bolji ?
Ili evo i ovako, uzmi 5 zadnjih trenera Želje računajući i Adžema i uporedi ko je korisniji za klub bio.
Nije idealno ali u našim okvirima ne može (puno) bolje
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:38 pm

Ispadose ovi sa zvanicne strucnjaci jer su vidjeli Adzemove potencijale prije nas
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:38 pm

Pompey je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:32 pm
Nisam gledao tekmu, bio na predavanjima jbg :( , ispade da nisam puno propustio. Kontao veceras snimak pogledati, jel preporucljivo? :lol:
Znaci nista od Janeza, jer vidim da je odigrao haman citavu tekmu?
Ako volis tragikomedije, teatar apsurda ili crni humor, obavezno pogledaj. Ovo je jedinstvena prilika da vidis eksperimentalnu umjetnost na djelu. Danasnja partija je transcendirala sport i lansira sve navijace Zeljeznicara u orbitu, a proslavila covjeka sa inicijalima. R.E. Bice najpoznatiji Slovenac poslije Magnifica i Djure.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u sub nov 04, 2017 4:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:39 pm

Kada se pobjedi a igra se kritikuje to je samo iz ovog razloga,sto se nazalost kad tad obije o glavu.Nema potrebe da se napada u coporu.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:40 pm

salle86 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:37 pm
Amidza je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:28 pm
A znamo li mi zasto trpimo, sta to cekamo? Je li ocekivati od nekoga ko donese ovako maloumne odluke (da upotrijebim najblazu mogucu rijec) da jednog dana progleda?
Daj rješenje, ko je bolji ?
Ili evo i ovako, uzmi 5 zadnjih trenera Želje računajući i Adžema i uporedi ko je korisniji za klub bio.
Nije idealno ali u našim okvirima ne može (puno) bolje
Ja samo zelim normalnog trenera. Nista posebno. Pametnog, normalnog covjeka koji ce donositi odluke koje se ne kose sa zdravim razumom. To je sve.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:41 pm

Brkoo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:36 pm
salle86 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:26 pm
Brkoo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:17 pm
Bolan @salle ovo nije kiks, ovo je KATASTROFA danas sto se desilo, jebena katastrofa. Fenjeras i ekipa koja 95% ispada iz lige nama pravi probleme..
I šta ćemo sad, glave skidati, tjerati sve i svakog, takmičiti se ko će pasti gore o našim ljudima.
Kakav god da je Adžem, mene je "kupio" Anelom, Harisom, Kemom ... i ostalim dječacima. Tako da mu mogu i halaliti koji kiks. I neću jedva čekati da bilo kome ko ima vezu sa Željom kažem "buaaaa odlazi". Više volim da se malo strpim
Ja sam dovoljno bio strpljiv, zanima me samo titula i kup, hocu titulu ili kup da osvojimo, izgovori me ne zanimaju. Igra nam je goli qrac, sekunde jedne nismo napredovali u tom segmentu, Zrinjski je bio u krizi ali i takav Zrinjski ima igru, cim imas igru, neki sistem lakse ti je i iz krize izaci, kod nas sve ide na individualni kvalitet. Mi protiv Viteza, nabijamo loptu citavu utakmicu, sto naravno njima i odgovara, izbij-nabij, vuci, udri, sto vise faulova i sjeckanja igre, kradje vremena itd, identicna stvar je bila i u Tuzli. Ovako ce nam biti i u BL i Sirokom, a i na Grbavici protiv Sarajeva, ali ce tad biti kasno za kukanje jer cemo biti u govnima do guse..
I šta je rješenje, mijenjati svakih 10 utakmica trenera i komplet igrače dok ne pogodimo dobitnu kombinaciju.
Jel fakat misliš da je to najbolje rješenje?
I eto Zrinjski ima igru a mi nemamo, Bože baci ciglu i budi precizan.
Tuđe govno miriše, naše smrdi
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:46 pm

Amidza je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:40 pm
salle86 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:37 pm
Amidza je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:28 pm
A znamo li mi zasto trpimo, sta to cekamo? Je li ocekivati od nekoga ko donese ovako maloumne odluke (da upotrijebim najblazu mogucu rijec) da jednog dana progleda?
Daj rješenje, ko je bolji ?
Ili evo i ovako, uzmi 5 zadnjih trenera Želje računajući i Adžema i uporedi ko je korisniji za klub bio.
Nije idealno ali u našim okvirima ne može (puno) bolje
Ja samo zelim normalnog trenera. Nista posebno. Pametnog, normalnog covjeka koji ce donositi odluke koje se ne kose sa zdravim razumom. To je sve.
Koliko sam se ja puta čudio alegrijevim potezima i mislio da ja znam a on da je lud. I šta misliš koga to briga.
Tebi, meni možda je nešto čudno
I to iz razloga što imamo uvid u komplet situaciju nekih 5%.
Ono je najlakše stavi 11 najboljih i to je to. Ali da je tako svako bi bio trener.
Moraš znati i kad je Jovan ustao na lijevu nogu, kad je Zajki mrsko, kad je ovaj prehlađen, kad je onome krepala mačka, kad neko nema kuveta za 90 minuta, i to sve ukombinovati. Da je lahko nije, da je Adžem idealan nije. Ali zato i jeste u Želji a ne u Realu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:47 pm

Posteno brate, eto to prihvatam.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:48 pm

Kiks ko kiks, svako će kiksat, al samo ako je Adžem izvukao neku pouku, ako nije, onda jbg ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:50 pm

Njemu je cini mi se vise stav "sidji ti pa igraj ako mislis da mozes bolje", zar ne.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:50 pm

AsharaK je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:34 pm
Larsone jel bilo žutih kartona kod Borca?
Samo Raspudic ne igra protiv nas
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:50 pm

salle86 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:41 pm
Brkoo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:36 pm
salle86 je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:26 pm


I šta ćemo sad, glave skidati, tjerati sve i svakog, takmičiti se ko će pasti gore o našim ljudima.
Kakav god da je Adžem, mene je "kupio" Anelom, Harisom, Kemom ... i ostalim dječacima. Tako da mu mogu i halaliti koji kiks. I neću jedva čekati da bilo kome ko ima vezu sa Željom kažem "buaaaa odlazi". Više volim da se malo strpim
Ja sam dovoljno bio strpljiv, zanima me samo titula i kup, hocu titulu ili kup da osvojimo, izgovori me ne zanimaju. Igra nam je goli qrac, sekunde jedne nismo napredovali u tom segmentu, Zrinjski je bio u krizi ali i takav Zrinjski ima igru, cim imas igru, neki sistem lakse ti je i iz krize izaci, kod nas sve ide na individualni kvalitet. Mi protiv Viteza, nabijamo loptu citavu utakmicu, sto naravno njima i odgovara, izbij-nabij, vuci, udri, sto vise faulova i sjeckanja igre, kradje vremena itd, identicna stvar je bila i u Tuzli. Ovako ce nam biti i u BL i Sirokom, a i na Grbavici protiv Sarajeva, ali ce tad biti kasno za kukanje jer cemo biti u govnima do guse..
I šta je rješenje, mijenjati svakih 10 utakmica trenera i komplet igrače dok ne pogodimo dobitnu kombinaciju.
Jel fakat misliš da je to najbolje rješenje?
I eto Zrinjski ima igru a mi nemamo, Bože baci ciglu i budi precizan.
Tuđe govno miriše, naše smrdi
Rjesenje ti je napisao @amidza, samo normalan trener cije se odluke ne kose sa zdravim razumom. Do ove utakmice sam mislio da je Adzem taj, ali mi je danas dokazao da nije sposoban da vodi prvi tim. Koliko smo igraca doveli u zadnje dvije -tri godine? Preko 70, koliko je njih opravdalo povjerenje i pokazalo kvalitet? Na prste ruke se moze prebrojati. Katastrofalna sportska politika. Ko je doveo ovog Elsnera ruke mu se osusile.
Zrinjski ima igru, ima konstantnost(dobre i karakterne igrace). Na pocetku sezone napustili taj klub i Tomic i Petrak itd a ljudi doveli nove igrace i samo ih ubacili u svoj sistem, u sistem gdje i Pezer, (bivsi igrac Celika) lici na dobrog fudbalera i opet ce ljudi biti prvaci..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:51 pm

Kakve veze trener ima? Covjek dosao dan pred prvenstvo,gura pet omladinaca,dva boda iza prvog uz paklen raspored doduse,ali ja ne vidim gdje on pogrijesio.Pa Kajkut je treci spic Zrinjskog,sa Zecom nismo imali srece,Elsner je za plakat.Momak ne mijenja tempo, ne moze usprintat.Mislite da ivra za 200 eura? Aaaaa...Onda kad se nadovezu losi dani za Zakarica i Blagojevica mi ne mozemo Famosa dobit.
Modus vivendi !
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:51 pm

Prije dvije godine smo u duelima sa timovima koji su kasnije ispali iz lige, ostali bez ukupno 9 bodova, Rudar i Slavija su nam otkinuli tih 9 bodova, bili je još kikeva, ali Travnik i Borac su nam svake sezone tvrd orah pa se to nekako i dalo svariti..Samo kiksevi protiv Rudara i Slavije su nas te sezone koštali izlaska u Evropu. Samo kad se sjetim nonšalancije protiv Slavije kući, Rudara u gostima..

Prošle godine, kiksevi protiv Čelika i Viteza koji su se grčevito borili za opstanak su nas koštali 5 bodova, jedan nam je trebao za titulu.

Ove godine protiv fenjeraša već smo u deficitu 5 bodova.. Ako zbog naših pojedinih nazovi igrača i njihovih predstava ne poludim, drugo me ništa neće oboriti.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:52 pm

kolektiv 12-15 minuta igrao lopte, a vi perete jednog i po igrača. i tih 12-15 minuta što jesmo igrali je bilo sa elsnerom na terenu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:54 pm

Evo 5 sezona a mi izgleda nemamo namjeru da uzmemo titulu, sve se nekako tolerisalo ali ovo je već bezobrazluk, svaki trener 0 osim Ode, igrači 5 njih vrijedno spomena u ove 4ipo godina, a prošlo je njih dosta kroz klub. Idemo nazad, skačemo sebi sami u stomak, pa jel problem da se dovede trener koji je fudbalski pametan, sa kojim ćeš imati igrače da trče, da se barem malo profesionalno ponašaju, da zabiju gol (Odović, Osim), a mi imamo suprotno sve na guzove pobjeđujemo, slučajno.. dovode se razne ublehe za šefa stručnog štaba (Kostić, Mula, Petrović, Čapljić i Adžem..).

Uprava odličan posao odrađuje, pravimo pravi FUDBALSKI HRAM. Ta su imena već zlatnim slovima upisana u historiju FKŽ na čelu sa gosp. Misimovićem.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:56 pm

Imamo dosta liminitiranih igraca, i cim ti nedostaju 2 od 3 najbolja igraca u ekipi nastaje problem. Uz to nema ni Projica, pa imas igrace koji neigraju svoje standardne pozicije. Sve to utice na igru. Jedino pozitivno iz ovoga sto je Vojo pokazao klasu. Definitivno nas najbolji napadac zadnjih godina. Kad igra nasa najbolja postava, , mislim da je to ekipa koja bi bolje i odigrala protiv AIKa, ali dzaba kad imas dosta amatera i onda nemamo puno igraca na raspolaganju. Nadam se da ce doci kvalitetan sportski direktor, barem bi on mogao viditi da Elsner nema pojma.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:58 pm

ChWilla je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:52 pm
kolektiv 12-15 minuta igrao lopte, a vi perete jednog i po igrača. i tih 12-15 minuta što jesmo igrali je bilo sa elsnerom na terenu...
Kakav crni kolektiv? Mi kolektiva nemamo od "Odine djece".. Imamo skupinu pojedinaca koji nas obrukaju sa vremena na vrijeme..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija