Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:13 pm

AsharaK je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:07 pm
Šta ba ne možeš zamjeriti Blagojeviću, jarane Elsner je flop nad flopovima, frajer je okretan ko doner, al jel treba braniti nekog igrača koji je bio čak i lošiji od ovoga?
Ne tvrdim da je odigrao dobro, ali mu nista ne mogu zamjeriti u ovakvoj situaciji. Zasto Jovan Blagojevic izgleda kao najbolji veznjak lige kad ispred sebe ima Sinana, a pored Sabana/Hajdara, a kao amater s ovim propalitetima? Zato sto je pored njega igrac koji ne poznaje osnovne fudbalske kretnje, nije u stanju da uputi normalan pas, ispada cijelu utakmicu, pravi nerezonske faulove i gura Jovanu lopte i situaciji kad je pokriven s tri strane. Na to dodaj da je ispred njega 10ka koja nije 10ka, a ispred desetke u spicu top model koji je vise vremena provodi popravljajuci frizuri i praveci grimase prema saigracima, umjesto da obrati paznju i primi jedan jedini pas kako treba, nakon 20 godina profesionalnog bavljenja fudbalom. Normalno da u takvim situacijama proradi nervoza i normalno da pocnes da grijesis, pogotovo Blagojevic koji nije mentalno najstabilniji igrac u ekipi.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u sub nov 04, 2017 4:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:13 pm

Halali Markoviću.. Ti si za ovog Iniesta familije mi.
Joj pokušavaš se jednog riješiti dovedeš duplo goreg jao kojom pljačkom nama ovakvi stižu samo me to interesuje :rofl:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:13 pm

Amidza je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:06 pm
Ja Blagojevicu A ne mogu rec za danasnju partiju. Najmanje je on kriv sto je ovako odigrao. Najmanje. I na njemu su se kola slomila, preko njegovih ledja, da ostane nova akvizicija iz Cottbusa u igri.
Blagojevic je najveca kukavica u nasem rosteru, kad je on to povukao ekipu, bio motor ekipe, rijesio neku tesku i bitnu utakmicu svojim potezima, on jednostavno igra kad i ekipa igra.
Steta je sto smo danas bili bez Ramovica i Sabanadzovica, i bez svjezeg Hajdarevica, jedina zamjerka Adzemu po meni je sto Zec nije poceo, ostalo manje vise shvatam i ustvari nije imao drugacijeg izbora..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:14 pm

Eto objasnio sam iznad sta mislim @cikazubo.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:15 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:13 pm
Halali Markoviću.. Ti si za ovog Iniesta familije mi.
Joj pokušavaš se jednog riješiti dovedeš duplo goreg jao kojom pljačkom nama ovakvi stižu samo me to interesuje :rofl:
Bas Darko je za nas vezni red Delle Alliiiii licno
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:17 pm

Bolan @salle ovo nije kiks, ovo je KATASTROFA danas sto se desilo, jebena katastrofa. Fenjeras i ekipa koja 95% ispada iz lige nama pravi probleme..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:19 pm

Nekima je lakse pola metra u guzicu nego milimetar u glavu.
Ne vrijedi.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:20 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned okt 22, 2017 10:07 pm
Odgledali smo u srijedu totalni fudbal nasih juniora a danas povratak u realnost i igra za povracanja. Slicna tekma kao ona prosle sezone kad smo u Krupi izgubili titulu. Ubiparip, Stana i donekle Zakaric zasluzili prolaznu ocjenu, ostali za samara. Ako se po jutru dan poznaje onda je onaj janez promasio sport. I Ado zasluzuje poneku kritiku al nije on kriv sto nema igraca..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ovo sam napisao nakon prvih deset minuta Elsnera u igri.. Ne treba biti strucnjak da vidis kad neko nema blage sa zivotom.. Dovoljno je samo oci imati a Ado je izgleda dobro zmirio jer ga je aminovao.. Preko mnogo cega mogu preci, svasta mogu razumjeti ali Elsnera u prvih 11, zbog kojeg nismo imali sredinu, mogu samo pripisati plodu teskog neznanja, da ne kazem, nesto teze.. Ado nije kriv zbog katastrofalnog rostera, krivi su drugi koji odlucuju i koji ocito ne razumiju sta ovoj ekipi treba, ali za danasnju bruku kriv je 90% Ado koji je srljao iz greske u gresku..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:21 pm

Podrska Adzemu samo ako mu je ovaj "poraz" bio lekcija za neke stvari,da ne izmislja toplu vodu da krila igraju krila,znaci Zec umjesto Zebe,Zeba na AMF bi jedino danas mogao biti od koristi,Roko Elsner ne smije prismrditi ni klupi vise isto kao ni sasa Kajkut.
Ne razumijem kako da poslije onakve utakmice protiv Mladosti danas ovako odigraju.
Blagojevica uparis sa Hajdarom i dobijes boljeg Blagojevica sa Elsnerom kao i sa Markovicem imas dva igraca manje.
Sa ovim Slovencem nas je neko dobro izlevatio i svaka mu cast kad nam je ovo uspio utrpati,kada kontas da pored Livaje,Husica i Bevaba ne moe gore oni nas demantuju.Aferim
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:23 pm

Gledam sad ovaj raspored, imamo utakmicu u Banja Luci i mislim da će biti motivirani da nas se osvete za poraz na Grbavici. Imamo Sarajevo koje popravlja igru i bit ce jebeno ipak je derbi. Onda Široki u gostima kojeg naravno nećemo pobjediti.
ADŽEME HVALA TI ZA SVE !
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:24 pm

i kapa dole voji za onu golcinu i Manijacima
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:25 pm

Vojo je igrač koji je igrao i odbranu i sredinu i napad danas. Fenomenalna partija, ali šteta zbog ove katastrofe.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:26 pm

Brkoo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:17 pm
Bolan @salle ovo nije kiks, ovo je KATASTROFA danas sto se desilo, jebena katastrofa. Fenjeras i ekipa koja 95% ispada iz lige nama pravi probleme..
I šta ćemo sad, glave skidati, tjerati sve i svakog, takmičiti se ko će pasti gore o našim ljudima.
Kakav god da je Adžem, mene je "kupio" Anelom, Harisom, Kemom ... i ostalim dječacima. Tako da mu mogu i halaliti koji kiks. I neću jedva čekati da bilo kome ko ima vezu sa Željom kažem "buaaaa odlazi". Više volim da se malo strpim
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:28 pm

Danas je bilo daj je Voji nek on nešto izmisli.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:28 pm

A znamo li mi zasto trpimo, sta to cekamo? Je li ocekivati od nekoga ko donese ovako maloumne odluke (da upotrijebim najblazu mogucu rijec) da jednog dana progleda?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:29 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:28 pm
Danas je bilo daj je Voji nek on nešto izmisli.
upravo tako, dok su se ostali skrivali, pa čak i Zakarić.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:30 pm

Darko Marković > Elsner
Stevo Nikolić > Kajkut

Ne kažem sad da su ova dvojica igračine, al kakvi su god bolji su od druge dvojice. Nikolić bi bar nekad zabio neku frljoku, skočio bi nekad pa bi ga lopta pogodila.
Naravno, ja bih otjerao sve pomenute na zimu.

Slijedi Borac- poraz
Onda derbi- x ko kuća
Široki- poraz garant
Moja očekivanja.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:30 pm

Kada su dosli Ubiparip i Elsner pisao sam da se nastavlja cirkus i kaljanje ugleda kluba. Makijato forumsko pucanstvo je tada mene nazvalo neznalicom i djecakom koji ne zna kako se to dovode igraci, te spominjalo neki sistem kao neko predlozi igraca (menageri) i trener bira, te tako skretalo se sa stvarnih problema i spominjanja imena Misimovica i kompanije koja pojma nema, a to neznanje i sušu bez trofeja tvrdoglavo brane i kada im se ukaze na sportski fijasko u 100 ligi svijeta onda ga oznace nepriajteljem kluba. Vjerujem da je Adzem Elsnera birao, on se uklapa u sportski segment Zelje koji ne zna za trofej pet godina, on se uklapa u sistem dovodjenja 150 igraca u tri prelazna roka i svaljivanje krivice na trenere, te raspisivanje tendera. Kad se god nesto kaze nevezano za rezultat proglase te neprijateljem kluba. Ovo je srz problema i ovo je cirkus najblaze receno koji se nastavlja. Ja imam 25 godina i volim Zelju najvise na svijetu, ali osjecam takvu mucninu kad znam da cu otic gledat Roka ELSNERA. Nama je danas bilo vise igraca u cetvrtoj deceniji, nego sto ih ima na terminu vetarana. Samo nas titula interesuje.
Modus vivendi !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:31 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub nov 04, 2017 4:30 pm
Darko Marković > Elsner
Stevo Nikolić > Kajkut

Ne kažem sad da su ova dvojica igračine, al kakvi su god bolji su od druge dvojice. Nikolić bi bar nekad zabio neku frljoku, skočio bi nekad pa bi ga lopta pogodila.
Naravno, ja bih otjerao sve pomenute na zimu.

Slijedi Borac- poraz
Onda derbi- x ko kuća
Široki- poraz garant
Moja očekivanja.
Vrlo je moguce da dobijemo sve i da izgubimo sve, da remiziramo sve...sve su kombinacije moguce. To zavisi od toga na koju ce nogu Adzem ustati i koliko ce biti raspolozen na bas taj dan da donese logicnu odluku.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 04, 2017 4:32 pm

Nisam gledao tekmu, bio na predavanjima jbg :( , ispade da nisam puno propustio. Kontao veceras snimak pogledati, jel preporucljivo? :lol:
Znaci nista od Janeza, jer vidim da je odigrao haman citavu tekmu?
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], rodrigo87 i 259 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija