Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 11:35 pm

Dado nije uspio jer mu je deterdžent bio skup... Kratko jasno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 11:36 pm

96 godina Kluba. 96 godina borbe i istrajnosti. 96 godina prkosa sistemima, ratovima i partijama. Radnicki odgojeni da nikad ne odustaju, navijaci ovaj Klub spasise. Ali izgleda da ce sada, navijaci najvise zakazati. Stadion se polako ali sigurno gradi, na terenu ima sve vise Zeljine djece, trener je "nas" covjek, ide se prema tituli.
Sramota je da Zeljo igra pred 2500 ljudi. Svi smo svjesni da je dosta ljudi prosla sezona iscrpila i istrosila na svim segmentima, ali nas je valjda kroz godine taj radnicki inat naucio da se ne predajemo nikada. Ne odustajte ljudi od naseg Zelje, na pravom smo putu da postignemo nesto.
Mozda se nekom ne svidja trener, igraci ili uprava, mozda neko ne simpatise baklje, furku navijaca ili boju stolica, ali shvatite da smo svi zbog Zelje tu. Mi prosle sezone par utakmica dobismo jer smo MI, NAVIJACI svezali protivnicima noge. Dusa me boli kad vidim da je tekmu Zeljo- Zrinjski u aprilu gledalo vise od 10 hiljada a u oktobru iste godine tek oko 4 hiljade.Zeljo je jos uvijek tu, nije promijenio ime, historiju, grb niti stadion. Potrebni smo Zelji, nasem Zelji, kakav god da je On.
Trznite se malo.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 29, 2017 11:42 pm

SanMan je napisao/la:
ned okt 29, 2017 9:58 pm
znal se išta konkretno za 22.11
Mladi bi morali igrati na glavnom terenu, a prvi tim kup, hoćel nam savez našteliti da smo gosti ili odgoditi (što bi pravo valjalo pred derbi)
onda smo i mi na mukama... morali bi preskociti snimanje juniorske utakmice a to bi bila prava steta
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 12:27 am

arelinho je napisao/la:
pon okt 30, 2017 12:00 am
1921.ba je napisao/la:
ned okt 29, 2017 11:42 pm
SanMan je napisao/la:
ned okt 29, 2017 9:58 pm
znal se išta konkretno za 22.11
Mladi bi morali igrati na glavnom terenu, a prvi tim kup, hoćel nam savez našteliti da smo gosti ili odgoditi (što bi pravo valjalo pred derbi)
onda smo i mi na mukama... morali bi preskociti snimanje juniorske utakmice a to bi bila prava steta
Ma pošaljete na kup utakmicu samo jednog kamermana, a ostali neka dođu na Grbavicu da snimaju. :D

Postoji satnica, ja msm da od 13-18 sati se kup moze igrati, a juniori su navecer.

Dakle seniori od 13-15, a mladi nece prije 18. dva sata pred tekmu mora bit sve spremno, a bice.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 12:34 am

Hasta sam poprilično ali sam našao snage i volje da neke stvari napišem i da se zna šta i kako. Ja to ne mogu nikako da shvatim, bilo koga, nebitno ko to bio, a vezano za to o čemu dosta vas često piše?

Navijam cijeli život za Želju, pišem i zezam se na nekom forumu i taj forum zarad sitnih interesa počne da radi u kontru, okrene se nekoj drugoj strani, zanemari profesionalizam, omalovažava navijače mog Želje, ubacuje im "neke Aldine" da smaraju, bukvalno ih pravi budalama i u takvim okolnostima normalno dobije tarabu od strane našeg fudbalskog kluba, logično jel. Ne možeš ti navijače koji su podigli i držali taj forum i portal godinama praviti slijepcima pored očiju i očekivati da klub neće reagovati i da će normalno nastaviti saradnju, nema teorije.

Eh sad, kako i u koju kategoriju svrstati navijače koji i nakon svega toga pišu na tom forumu i ako znaju sve ovo navedeno? Oni su se bukvalno okrenuli protiv upravljačkih struktura kluba koji su faktički svojim radom napravili ono što niko nije ni pokušao da uradi u proteklih 20 godina, okrenuti se protiv ljudi koji su počistili 20 godina javašluka, lopovluka, i ko zna kakvih malverzacija a još uz to protiv istih tih ljudi koji su napravili stadion da ja kao pojedinac ne želim da propustim ni jednu moguću i nemoguću utakmicu da bih iznova mogao da uživam u toj novoj ljepoti naše Grbavice, okrenuli se protiv ljudi koji su naš stadion podigli na treću kategoriju i kojim se svi mi sada ponosimo, a u nazad par godina svi smo bili svjedoci konstantnog propadanja našeg hrama fudbala, stadiona na koji se jedan jedini stepenik (koji ćemo onako usput iz zaebancije nas dvojica sa foruma za sat zašalovati i naliti betonom) nije mogao ili bolje rečeno nije želio izbetonirati da bi navijači lakše dolazili na tribinu.

Dalje, sad molim te zamisli tih umova i mozgova koji na forumu koji je dokazan kao neprijatelj našeg Želje, (ne jednom dokazan na taj način nego mnogo puta) tjeraju ljude iz upravljačkih struktura koji su napravili sve ovo što sam iznad naveo i koji našem klubu iz dana u dan podižu vrijednost (hoćemo li ocjeniti koliko je Imovina FKŽ vrijedila prije i poslije dolaska ovih ljudi?), i koji i dalje nastavljaju sa izgradnjom infrastrukture, stvaraju se preduslovi za novi Jug, za novi teren, za krov Istoka, itd... a podržavaju neke tamo željomrzce i pušu u istu tikvu zajedno sa njima i sve to što rade opravdavaju na način, kao, oni to rade samo iz velike i neizmjerne ljubavi prema fudbalskom klubu Željezničar. Da li ti ljudi kontaju da su nekome ovdje vrane mozak popile, ili se prave naivni, ili kontaju da su pametniji od ostalih ili se i dalje nadaju da ljudi ne vide sve to i ne znaju sabrati 2 i 2!?

Da li vas je stid za svaku napisanu rečenicu u negativnom kontekstu uperenu protiv bilo koga ko je na bilo koji način zaslužan za napredak i progres FKŽ, da li stvarno mislite da ćete ostati u historiji upisani kao heroji ili možda kao petokolonaši, da li stvarno mislite da smo svi mi lobotomci a da sa vama pišu sve čestiti i pošteni Željovci???

Neka vam je na čast i na obraz sve to što piskarate mjesecima a da samo malo uključite moždane vijuge shvatili bi da sve to što radite samo usporava pojedine pozitivne procese unutar kluba, shvatili bi da na taj način pravite razdor i dijelite navijače našeg Želje (a valjda bi trebalo da smo svi jednaki i pred Bogom i pred Željom na našoj Grbavici), shvatili bi da time što se dodvoravaš i igraš po pravilima neprijatelja našeg kluba ne doprinosiš ni na koji način onome u koga se kuneš da ga neizmjerno voliš.

Što se tiče mene samo nastavite gdje ste stali, ne dajte se omesti ali znajte da će Željina lokomotiva ići dalje čak i sa vama kao kočničarima, možda malo sporije ali preguraće se (izdržo je naš "Starac" i opstao i protiv neuporedivo jačih sila nego što vi zamišljate da jeste i što ćete i kada i postati.

Samo znajte da u neka doba kad vam se đonovi pocijepaju kočeći, ništa više neće biti kao što je prije bilo, niti može biti. Vi ćete uvijek biti Vi, a Mi ćemo uvijek biti Mi. Kada se stopimo u masi sa šalovima i zastavama nećemo se možda ni prepoznati (ili možda hoćemo), i bez obzira na sve te plave i bijele boje svuda okolo OBRAZ je ono što će nas cijeli život razdvajati ali na kraju krajeva uvijek se može reći da se nije prepoznao taj pozitivni val, da se bilo u zabludi, da smo bili zavedeni, nasamareni, namagarčeni,...pit' će to vode sigurno...
Spoiler:
Al' u qrcu!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 12:46 am

Minjore je napisao/la:
ned okt 29, 2017 11:36 pm
96 godina Kluba. 96 godina borbe i istrajnosti. 96 godina prkosa sistemima, ratovima i partijama. Radnicki odgojeni da nikad ne odustaju, navijaci ovaj Klub spasise. Ali izgleda da ce sada, navijaci najvise zakazati. Stadion se polako ali sigurno gradi, na terenu ima sve vise Zeljine djece, trener je "nas" covjek, ide se prema tituli.
Sramota je da Zeljo igra pred 2500 ljudi. Svi smo svjesni da je dosta ljudi prosla sezona iscrpila i istrosila na svim segmentima, ali nas je valjda kroz godine taj radnicki inat naucio da se ne predajemo nikada. Ne odustajte ljudi od naseg Zelje, na pravom smo putu da postignemo nesto.
Mozda se nekom ne svidja trener, igraci ili uprava, mozda neko ne simpatise baklje, furku navijaca ili boju stolica, ali shvatite da smo svi zbog Zelje tu. Mi prosle sezone par utakmica dobismo jer smo MI, NAVIJACI svezali protivnicima noge. Dusa me boli kad vidim da je tekmu Zeljo- Zrinjski u aprilu gledalo vise od 10 hiljada a u oktobru iste godine tek oko 4 hiljade.Zeljo je jos uvijek tu, nije promijenio ime, historiju, grb niti stadion. Potrebni smo Zelji, nasem Zelji, kakav god da je On.
Trznite se malo.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas !
Bravo, bravo, bravo...
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 5:11 am

Zakariću sačuvaj se do derbija, tu krši lomi dok žuti ne fasuješ jer si svakako igrač manje u lištici
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 7:47 am

da danas dado počinje i ponovo ima 18 godina, isti bi rekli da neko daje pare da igra i da treba igrati ado ili vlado, naš istinski dragulj koji gubi minute zbog babinog sina.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 8:50 am

GoodisonPark je napisao/la:
pon okt 30, 2017 12:34 am
Hasta sam poprilično ali sam našao snage i volje da neke stvari napišem i da se zna šta i kako. Ja to ne mogu nikako da shvatim, bilo koga, nebitno ko to bio, a vezano za to o čemu dosta vas često piše?

Navijam cijeli život za Želju, pišem i zezam se na nekom forumu i taj forum zarad sitnih interesa počne da radi u kontru, okrene se nekoj drugoj strani, zanemari profesionalizam, omalovažava navijače mog Želje, ubacuje im "neke Aldine" da smaraju, bukvalno ih pravi budalama i u takvim okolnostima normalno dobije tarabu od strane našeg fudbalskog kluba, logično jel. Ne možeš ti navijače koji su podigli i držali taj forum i portal godinama praviti slijepcima pored očiju i očekivati da klub neće reagovati i da će normalno nastaviti saradnju, nema teorije.

Eh sad, kako i u koju kategoriju svrstati navijače koji i nakon svega toga pišu na tom forumu i ako znaju sve ovo navedeno? Oni su se bukvalno okrenuli protiv upravljačkih struktura kluba koji su faktički svojim radom napravili ono što niko nije ni pokušao da uradi u proteklih 20 godina, okrenuti se protiv ljudi koji su počistili 20 godina javašluka, lopovluka, i ko zna kakvih malverzacija a još uz to protiv istih tih ljudi koji su napravili stadion da ja kao pojedinac ne želim da propustim ni jednu moguću i nemoguću utakmicu da bih iznova mogao da uživam u toj novoj ljepoti naše Grbavice, okrenuli se protiv ljudi koji su naš stadion podigli na treću kategoriju i kojim se svi mi sada ponosimo, a u nazad par godina svi smo bili svjedoci konstantnog propadanja našeg hrama fudbala, stadiona na koji se jedan jedini stepenik (koji ćemo onako usput iz zaebancije nas dvojica sa foruma za sat zašalovati i naliti betonom) nije mogao ili bolje rečeno nije želio izbetonirati da bi navijači lakše dolazili na tribinu.

Dalje, sad molim te zamisli tih umova i mozgova koji na forumu koji je dokazan kao neprijatelj našeg Želje, (ne jednom dokazan na taj način nego mnogo puta) tjeraju ljude iz upravljačkih struktura koji su napravili sve ovo što sam iznad naveo i koji našem klubu iz dana u dan podižu vrijednost (hoćemo li ocjeniti koliko je Imovina FKŽ vrijedila prije i poslije dolaska ovih ljudi?), i koji i dalje nastavljaju sa izgradnjom infrastrukture, stvaraju se preduslovi za novi Jug, za novi teren, za krov Istoka, itd... a podržavaju neke tamo željomrzce i pušu u istu tikvu zajedno sa njima i sve to što rade opravdavaju na način, kao, oni to rade samo iz velike i neizmjerne ljubavi prema fudbalskom klubu Željezničar. Da li ti ljudi kontaju da su nekome ovdje vrane mozak popile, ili se prave naivni, ili kontaju da su pametniji od ostalih ili se i dalje nadaju da ljudi ne vide sve to i ne znaju sabrati 2 i 2!?

Da li vas je stid za svaku napisanu rečenicu u negativnom kontekstu uperenu protiv bilo koga ko je na bilo koji način zaslužan za napredak i progres FKŽ, da li stvarno mislite da ćete ostati u historiji upisani kao heroji ili možda kao petokolonaši, da li stvarno mislite da smo svi mi lobotomci a da sa vama pišu sve čestiti i pošteni Željovci???

Neka vam je na čast i na obraz sve to što piskarate mjesecima a da samo malo uključite moždane vijuge shvatili bi da sve to što radite samo usporava pojedine pozitivne procese unutar kluba, shvatili bi da na taj način pravite razdor i dijelite navijače našeg Želje (a valjda bi trebalo da smo svi jednaki i pred Bogom i pred Željom na našoj Grbavici), shvatili bi da time što se dodvoravaš i igraš po pravilima neprijatelja našeg kluba ne doprinosiš ni na koji način onome u koga se kuneš da ga neizmjerno voliš.

Što se tiče mene samo nastavite gdje ste stali, ne dajte se omesti ali znajte da će Željina lokomotiva ići dalje čak i sa vama kao kočničarima, možda malo sporije ali preguraće se (izdržo je naš "Starac" i opstao i protiv neuporedivo jačih sila nego što vi zamišljate da jeste i što ćete i kada i postati.

Samo znajte da u neka doba kad vam se đonovi pocijepaju kočeći, ništa više neće biti kao što je prije bilo, niti može biti. Vi ćete uvijek biti Vi, a Mi ćemo uvijek biti Mi. Kada se stopimo u masi sa šalovima i zastavama nećemo se možda ni prepoznati (ili možda hoćemo), i bez obzira na sve te plave i bijele boje svuda okolo OBRAZ je ono što će nas cijeli život razdvajati ali na kraju krajeva uvijek se može reći da se nije prepoznao taj pozitivni val, da se bilo u zabludi, da smo bili zavedeni, nasamareni, namagarčeni,...pit' će to vode sigurno...
Spoiler:
Al' u qrcu!
:palacgore:

U Plavu Seharu sa njim!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 9:01 am

pile87 je napisao/la:
ned okt 29, 2017 11:11 pm
Vidio bi ti kako bi igrao Saban da mu se nakaci zvono kao Dadi.
To su momci od 18 godina puknu ko kokice. A sa tribina ih hajcali ovi stručnjaci.
Strucnjacima ne treba vise od 15 minuta da provale kakav je ko igrač.
Vidiš da se sprdaju sa Elsnerom što mu se desila lopta koja je odskočila.
Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Gledao neki dan ManU i jedan njihov veznjak identicnu loptu pogresno poslao u out umjesto saigracu, jedno 4 m ustranu pogresno. Po onakvom terenu, mozda medju 3-4 najbolja u svijetu, i nikakvog zvizduka, podrska saigraca i idemo dalje. Nasi se rugaju Slovencu kao da je levatina nad levatima a prva mu utakmica bila i to jos na grbavoj ledini. :(
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 9:12 am

AsharaK je napisao/la:
ned okt 29, 2017 11:30 pm
Kiks koji nije kiks :D
Joj... :rofl1: :rofl1: :rofl1:
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 9:22 am

Cestitke Minjoreu za ulazak u Hall of Fame - Plava sehara. :kafa:
1987
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 9:27 am

GoodisonPark je napisao/la:Hasta sam poprilično ali sam našao snage i volje da neke stvari napišem i da se zna šta i kako. Ja to ne mogu nikako da shvatim, bilo koga, nebitno ko to bio, a vezano za to o čemu dosta vas često piše?

Navijam cijeli život za Želju, pišem i zezam se na nekom forumu i taj forum zarad sitnih interesa počne da radi u kontru, okrene se nekoj drugoj strani, zanemari profesionalizam, omalovažava navijače mog Želje, ubacuje im "neke Aldine" da smaraju, bukvalno ih pravi budalama i u takvim okolnostima normalno dobije tarabu od strane našeg fudbalskog kluba, logično jel. Ne možeš ti navijače koji su podigli i držali taj forum i portal godinama praviti slijepcima pored očiju i očekivati da klub neće reagovati i da će normalno nastaviti saradnju, nema teorije.

Eh sad, kako i u koju kategoriju svrstati navijače koji i nakon svega toga pišu na tom forumu i ako znaju sve ovo navedeno? Oni su se bukvalno okrenuli protiv upravljačkih struktura kluba koji su faktički svojim radom napravili ono što niko nije ni pokušao da uradi u proteklih 20 godina, okrenuti se protiv ljudi koji su počistili 20 godina javašluka, lopovluka, i ko zna kakvih malverzacija a još uz to protiv istih tih ljudi koji su napravili stadion da ja kao pojedinac ne želim da propustim ni jednu moguću i nemoguću utakmicu da bih iznova mogao da uživam u toj novoj ljepoti naše Grbavice, okrenuli se protiv ljudi koji su naš stadion podigli na treću kategoriju i kojim se svi mi sada ponosimo, a u nazad par godina svi smo bili svjedoci konstantnog propadanja našeg hrama fudbala, stadiona na koji se jedan jedini stepenik (koji ćemo onako usput iz zaebancije nas dvojica sa foruma za sat zašalovati i naliti betonom) nije mogao ili bolje rečeno nije želio izbetonirati da bi navijači lakše dolazili na tribinu.

Dalje, sad molim te zamisli tih umova i mozgova koji na forumu koji je dokazan kao neprijatelj našeg Želje, (ne jednom dokazan na taj način nego mnogo puta) tjeraju ljude iz upravljačkih struktura koji su napravili sve ovo što sam iznad naveo i koji našem klubu iz dana u dan podižu vrijednost (hoćemo li ocjeniti koliko je Imovina FKŽ vrijedila prije i poslije dolaska ovih ljudi?), i koji i dalje nastavljaju sa izgradnjom infrastrukture, stvaraju se preduslovi za novi Jug, za novi teren, za krov Istoka, itd... a podržavaju neke tamo željomrzce i pušu u istu tikvu zajedno sa njima i sve to što rade opravdavaju na način, kao, oni to rade samo iz velike i neizmjerne ljubavi prema fudbalskom klubu Željezničar. Da li ti ljudi kontaju da su nekome ovdje vrane mozak popile, ili se prave naivni, ili kontaju da su pametniji od ostalih ili se i dalje nadaju da ljudi ne vide sve to i ne znaju sabrati 2 i 2!?

Da li vas je stid za svaku napisanu rečenicu u negativnom kontekstu uperenu protiv bilo koga ko je na bilo koji način zaslužan za napredak i progres FKŽ, da li stvarno mislite da ćete ostati u historiji upisani kao heroji ili možda kao petokolonaši, da li stvarno mislite da smo svi mi lobotomci a da sa vama pišu sve čestiti i pošteni Željovci???

Neka vam je na čast i na obraz sve to što piskarate mjesecima a da samo malo uključite moždane vijuge shvatili bi da sve to što radite samo usporava pojedine pozitivne procese unutar kluba, shvatili bi da na taj način pravite razdor i dijelite navijače našeg Želje (a valjda bi trebalo da smo svi jednaki i pred Bogom i pred Željom na našoj Grbavici), shvatili bi da time što se dodvoravaš i igraš po pravilima neprijatelja našeg kluba ne doprinosiš ni na koji način onome u koga se kuneš da ga neizmjerno voliš.

Što se tiče mene samo nastavite gdje ste stali, ne dajte se omesti ali znajte da će Željina lokomotiva ići dalje čak i sa vama kao kočničarima, možda malo sporije ali preguraće se (izdržo je naš "Starac" i opstao i protiv neuporedivo jačih sila nego što vi zamišljate da jeste i što ćete i kada i postati.

Samo znajte da u neka doba kad vam se đonovi pocijepaju kočeći, ništa više neće biti kao što je prije bilo, niti može biti. Vi ćete uvijek biti Vi, a Mi ćemo uvijek biti Mi. Kada se stopimo u masi sa šalovima i zastavama nećemo se možda ni prepoznati (ili možda hoćemo), i bez obzira na sve te plave i bijele boje svuda okolo OBRAZ je ono što će nas cijeli život razdvajati ali na kraju krajeva uvijek se može reći da se nije prepoznao taj pozitivni val, da se bilo u zabludi, da smo bili zavedeni, nasamareni, namagarčeni,...pit' će to vode sigurno...
Spoiler:
Al' u qrcu!
Bitna je podrška Svabe, Miše, Meše i ostalih velikana našeg Želje, a kvislinzi ga mogu samo poflautati, ako ne svima onda barem ovoj trojici pobrojanih.

GP, Svaka cast na razmisljanju.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 9:46 am

Prvi na tabeli, primili samo 7 golova ...pljuc :oops: ...ciao Željo :violina:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 9:56 am

Ma ne treba se uopste obazirati na ono govno od portala i foruma. Koliko sam vidio tamo na Zeljinoj temi pisu konobar i ona Safetova podguzna us Virtual aka Moj ego je veci od Durmitora. Mi smo lobotomci, jedini se oni probudili iz Matrixa. :)
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:01 am

Kako mene nervira ovo ''treba skupljati bodove do pauze pa poslije sta bude''
Eto mi sve pobjedili onako ofrlje, svi nas razbijali, a mi u 92. davali golove. Stvaramo sami sebi negativnu energiju i pravimo od sebe duplo losiji tim nego sto jeste
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:22 am

Zamisli koliko moras biti plitak da njih 5 govori za stotinu ljudi da su lobotomci. Makar je statistika uvijek jasna. Izbore dobije onaj koji ima vise istomisljenika, znači ako imas veliku vecinu koja podržava a vas 5 brabonjaka ne, onda je sve jasno. Imate svoj neki sitni sicar i iz vlasitith interesa, za vas je Željo krpa otarača jer da nije, ne bi nakon nekoliko uvezanih pobjeda prolazu u kupu i zadnjoj tekmi sa solidnim protivnikom kojeg smo nadigrali u svim segmnetima igre povlačili price sta je sa poslovnim prostorima, sta je sa reklamama i td, to je samo znak da zelite da unosite nemir i ne želite vi ništa dobro. Ali neka ko nam loše mislio na našim k.arnama visio stara mahalska :) GP post svaka čast
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:23 am

slika

neo i aco morfeus...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:27 am

Nema tu neke pameti, legende Zelje sa Ivicom na celu su tu i hoce li neko reci da su oni izmanipulisani ili da nisu svjesni sta se desava u Zelji ali jeste neko sa strane.
Pametnom je to dosta za pocetak razmisljanja.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 30, 2017 10:30 am

Oni su sami sebe filtrirali sa ovog foruma i odlicna odluka moderacije je njihov trajni ban.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija