Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 3:20 pm

Grbavica je napisao/la:
čet okt 12, 2017 2:56 pm
Ocekujem pobjedu ili mozda remi ali moguc je i poraz
Ima lis ta da ne ocekujes ?
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 3:34 pm

Teskt o hrvatskim reprezentaticima u kojem pričaju kako ih je Meša davno predlagao Sošou dok je bio skaut nam pokazuje da bi on mogao biti rješenje za SD, ako Amar prihvati klupu repke.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 3:42 pm

Ko ono moze provjeravati ugovore ovde?
Ako moze da provjeri jel ovaj Selak ima ugovor s nama. Covjek je u B timu otkad se osnovao, svaku utakmicu igrao a nista se ne zna o njemu. Mozda bi mogao biti rjesenje na lijevom beku?
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 3:45 pm

Izlija je napisao/la:
sri okt 11, 2017 8:46 pm
Joj slike

slika
Oj Tito te **** sta je ovo :klanjase: :klanjase: :klanjase:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 3:48 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet okt 12, 2017 3:34 pm
Teskt o hrvatskim reprezentaticima u kojem pričaju kako ih je Meša davno predlagao Sošou dok je bio skaut nam pokazuje da bi on mogao biti rješenje za SD, ako Amar prihvati klupu repke.
Bas se slazem, jer bi mu ta funkcija puno bolje odgovarala nego trenerska. Kad se npr gleda reprezentacija, niko od bivsih trenera nije takav posao uradio da obidje i pozove sve sto ima neki kvalitet. Npr on je sad i doveo Simunovica, igraca kojeg sigurno niko od bivsih trenera nebi ni spomenuo. Kao trener je katastrofa, ali isto u njegovom mandatu mu igraci nisu bili u top formi. Samo nisam siguran da on ima zelju i da mi imamo budzet za njega. Volio bih, jer bi bila prava stvar.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 3:53 pm

azbaha je napisao/la:
čet okt 12, 2017 3:45 pm
Izlija je napisao/la:
sri okt 11, 2017 8:46 pm
Joj slike

slika
Oj Tito te **** sta je ovo :klanjase: :klanjase: :klanjase:
Sve je to ok, ali teren mora biti zavrsen u 2018 god!!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 3:56 pm

LeBlue je napisao/la:
čet okt 12, 2017 3:48 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet okt 12, 2017 3:34 pm
Teskt o hrvatskim reprezentaticima u kojem pričaju kako ih je Meša davno predlagao Sošou dok je bio skaut nam pokazuje da bi on mogao biti rješenje za SD, ako Amar prihvati klupu repke.
Bas se slazem, jer bi mu ta funkcija puno bolje odgovarala nego trenerska. Kad se npr gleda reprezentacija, niko od bivsih trenera nije takav posao uradio da obidje i pozove sve sto ima neki kvalitet. Npr on je sad i doveo Simunovica, igraca kojeg sigurno niko od bivsih trenera nebi ni spomenuo. Kao trener je katastrofa, ali isto u njegovom mandatu mu igraci nisu bili u top formi. Samo nisam siguran da on ima zelju i da mi imamo budzet za njega. Volio bih, jer bi bila prava stvar.
Nije samo stvar plate jednog SD, stvar je recimo budzeta namjenjenog za igrace, evo ti kao SD nadjes nekog igraca kojeg bi trebalo imati u ekipi i siguran si u njegovo dovodjenje ali tog igraca treba platiti karikiram 100 000 Eura. Tako nesto je jedna od primarnih stvari koje radi SD. Bez takvih stvari nikada necemo imati SD kojim ce svi biti zadovoljni, ja bi na prvu bio zadovoljan nekim ko bi cinio sponu izmedju uprave/administracije sa jedne strane i sportskog segmenta, kako mrzim reci ovo sportskog segmenta, sa druge strane.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 4:04 pm

pile87 je napisao/la:
čet okt 12, 2017 3:56 pm
LeBlue je napisao/la:
čet okt 12, 2017 3:48 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet okt 12, 2017 3:34 pm
Teskt o hrvatskim reprezentaticima u kojem pričaju kako ih je Meša davno predlagao Sošou dok je bio skaut nam pokazuje da bi on mogao biti rješenje za SD, ako Amar prihvati klupu repke.
Bas se slazem, jer bi mu ta funkcija puno bolje odgovarala nego trenerska. Kad se npr gleda reprezentacija, niko od bivsih trenera nije takav posao uradio da obidje i pozove sve sto ima neki kvalitet. Npr on je sad i doveo Simunovica, igraca kojeg sigurno niko od bivsih trenera nebi ni spomenuo. Kao trener je katastrofa, ali isto u njegovom mandatu mu igraci nisu bili u top formi. Samo nisam siguran da on ima zelju i da mi imamo budzet za njega. Volio bih, jer bi bila prava stvar.
Nije samo stvar plate jednog SD, stvar je recimo budzeta namjenjenog za igrace, evo ti kao SD nadjes nekog igraca kojeg bi trebalo imati u ekipi i siguran si u njegovo dovodjenje ali tog igraca treba platiti karikiram 100 000 Eura. Tako nesto je jedna od primarnih stvari koje radi SD. Bez takvih stvari nikada necemo imati SD kojim ce svi biti zadovoljni, ja bi na prvu bio zadovoljan nekim ko bi cinio sponu izmedju uprave/administracije sa jedne strane i sportskog segmenta, kako mrzim reci ovo sportskog segmenta, sa druge strane.
Nisam mislio da on moze ili treba dovesti skupe igrace, vec da zna da prepozna kvalitet, pa i u domacoj ligi, i mislim da je dosta angaziran kao osoba. Moze isto pomoci da otvori vrata nasim igracima u Francuskoj u smislu prodaje, i prepozna koji igrac u domacoj ligi moze napraviti neku karijeru. Njegova je plata bila 30.000 km mjesecno.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 4:18 pm

pile87 je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
čet okt 12, 2017 2:56 pm
Ocekujem pobjedu ili mozda remi ali moguc je i poraz
Ima lis ta da ne ocekujes ?
Ne ocekujem da ce praviti istok jos 2-3 godine...

Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 4:19 pm

LeBlue je napisao/la:
čet okt 12, 2017 4:04 pm


Nisam mislio da on moze ili treba dovesti skupe igrace, vec da zna da prepozna kvalitet, pa i u domacoj ligi, i mislim da je dosta angaziran kao osoba. Moze isto pomoci da otvori vrata nasim igracima u Francuskoj u smislu prodaje, i prepozna koji igrac u domacoj ligi moze napraviti neku karijeru. Njegova je plata bila 30.000 km mjesecno.
Ma i talenat iz nase lige se mora platiti, sve je vezano za pare. Ali eto posao SD je bas opsiran i moze raditi dosta toga ali ako ne moze kupiti igraca sta onda ?
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 4:22 pm

pile87 je napisao/la:
čet okt 12, 2017 4:19 pm
LeBlue je napisao/la:
čet okt 12, 2017 4:04 pm


Nisam mislio da on moze ili treba dovesti skupe igrace, vec da zna da prepozna kvalitet, pa i u domacoj ligi, i mislim da je dosta angaziran kao osoba. Moze isto pomoci da otvori vrata nasim igracima u Francuskoj u smislu prodaje, i prepozna koji igrac u domacoj ligi moze napraviti neku karijeru. Njegova je plata bila 30.000 km mjesecno.
Ma i talenat iz nase lige se mora platiti, sve je vezano za pare. Ali eto posao SD je bas opsiran i moze raditi dosta toga ali ako ne moze kupiti igraca sta onda ?
Pa evo npr barem bi mogao prepoznati ko iz omladinske skole moze neku karijeru napraviti, i u koga je vrijedno ulagati. Isto se moze naci talentiran igrac u domacoj ligi ili regiji a koji nije pod ugovorom.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 4:25 pm

Kraj prvog dijela. Rezultat 0:0. Željo je propustio nekoliko sjajnih prilika preko Nikolića, Šehića i Hrvanovića dok su domaći zaprijetili preko Krehe.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 4:35 pm

Nikolic ne moze ni Famosu zabiti gol. Koliko smo istrosenih i losih igraca dovodili da je to nevjerovatno. Koliko nam je samo potrebna dobra i kvalitetna rekonstrukcija ekipe nismo ni svjesni. Za plate koje primaju Nikolic, Markovic, Sinisa itd se mogu dovesti i Redzic iz Krupe i Velic iz MDK i to bi Redzic letio po terenu da ima platu kakvu imaju neki nasi panjevi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 4:37 pm

Nova sezona emisije Finale: Gosti Razija Mujanović i predstavnici Željezničara u omladinskoj Ligi prvaka

Pročitajte više na: http://sport1.ba/ostali-sportovi/nova-s ... vaka/97843
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 5:30 pm

Samo da taj SD ne prepozna bekrica u B timu
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 5:34 pm

 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 6:13 pm

Ne mogu Famosu zabiti.....Ciao Zeljo
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 6:21 pm

Pa zajebancije krenu od ovih prijateljskih meceva. Protiv Natrona ist promasili 150 sansi. Mora se ozbiljno pristupiti i treningu i prijateljskoj tekmi. Zato imamo problema u takmicarskim mecevima.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 6:29 pm

Ja se iskreno nadam i vjerujem da Vojo može biti plus za ovu ekipu. Bar da čvrstine damo u napadu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2017 6:31 pm

Kada kreneš u utakmicu sa Bekrićem u prvoj, a pored njega još Nikolić I Began koji vjerovatno opet nijr igraona pravoj poziciji, pomalo i vuče na zajebanciju
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 245 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija